Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/1998

Zobrazuji informace o produkci 4 / 1998


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance265 A Sally Carrová (Carr, Sally)Smutná nevěstaPřed Caron stojí těžké životní rozhodnutí, když se jí do cesty připlete kanadský rančer Evan.
Romance266 B Catherine Georgeová (George, Catherine)Dračí doupěPokud chce Naomi pomoci své sestře, musí proniknout do Dračího doupěte - tajného sídla známého velšského malíře Brana. Netuší však, že něco mocnějšího než ona dokonale zhatí její plány.
Romance267 C Mary Lyonsová (Lyons, Mary)Začalo to polibkemTak strašně jako Luke Cunningham ještě Angeliku Lonsdaleovou nikdo nenaštval. Úplně ji znemožnil coby průvodkyni po londýnské City před turisty. A pak ho nenapadne nic jiného, než udusit její ústa svými rty!
Romance268 D Virginia Hartová (Hart, Virginia)Perfektní ničemaKdyž manažerka Evelina Pettitová spatří kovboje Ryana Garrisona, ví najisto, že je to ten pravý muž na roli ničemy v právě plánovaném muzikálu. Časem však zjistí, že je to muž i nesmírně přitažlivý.
Svatby de Wilde4 W Daphne Clairová (Clair, Daphne)Hra s ohněmUž od prvního okamžiku televizní reportérka Natasha Pallasová projevuje až podezřele živý zájem o rozsáhlou sbírku klenotů rodiny DeWildeů. Je tu však ještě Ryder Blake, který má oči všude!
Sladká romance21 F Day Leclaireová (Leclaire, Day)Svatba z donuceníElla hledá poslední naději na své štěstí na seznamovacím Popelčině plese, který pořádají její rodiče. To ale ještě netuší, že se tam znovu setká s Rafeem - mužem, který touží jen po tom, aby se jí rafinovaně pomstil!
Sladká romance22 J Rebecca Langová (Lang, Rebecca)Svatební píseňMeg byla kdysi do Craiga zamilovaná, ale jejich vztah neměl budoucnost. O to větší je pro ni šok, když se s ním setká na svém novém pracovišti jako s kolegou - a nemůže z jeho blízkosti tak snadno uniknout jako kdysi.
Desire265 K Joan Johnstonová (Johnston, Joan)PrůšvihářkaBilly potřebuje rychle nevlastní matku pro své dvě dcery. Je ale sňatek s Cherry tím správným řešením?
Desire266 L Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Láska na druhý pokusJuliana je tou nejnáročnější ženou jakou kdy v životě doktor Jones Tate poznal. Jak má zvládnout tyhle nároky své tříměsíční neteře, kterou dostal do trvalého opatrování?! Jedině sehnat rychle náhradní maminku...
Desire267 M Christine Pacheco (Pacheco, Christine)Co o mně nevíšCatherine je pevně rozhodnuta se rozvést. Když už má ale svobodu na dosah ruky, Clay si postaví hlavu a přiměje ji, aby spolu strávili naposledy měsíc v romantickém prostředí Skalistých hor.
Desire268 N Pamela Macaluso (Macaluso, Pamela)Nejosamělejší kovbojKdyž se Skye vrací po létech do rodného města, opět potkává Clinta, muže, který se s ní kdysi miloval, ale přitom nezná ani její jméno. Také Clintovi je Skye povědomá a začíná docházet k poznání, že to, co považoval léta za sen, byla skutečnost.
Special22 G AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Překvapení, překvapení!Májové lásky 1998Na prahu chaty, kde Dane tráví dovolenou, se objeví dvě nemluvňata. Daneovi nezbývá, než zavolat na pomoc svou dlouholetou sekretářku...
Special22 G BLass Smallová (Small, Lass)Náhodné setkáníMájové lásky 1998Advokát Darwin Moore má zájem jen o blondýnky. Jenže ta žena na pláži je brunetka - nesmírně půvabná a navíc nahá!
Special22 G CKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Simon říká...Májové lásky 1998Co hotelový magnát Simon Prescott řekne, to se taky stane. Ale když přijde ke slovu láska, náhle je úplně bezmocný...
Polibky30 E Patricia Wilsonová (Wilson, Patricia)Dotek osuduKdyž se Stephanii naskytne příležitost strávit dovolenou v karibské oblasti na ostrově Svaté Lucie se svým milovaným synovcem Jean-Paulem, vypadá to jako sen. Jenže by se tu neměl objevit panovačný Jean-Paulův strýček Christian.
Temptation171 R Janice Kaiserová (Kaiser, Janice)Sladký životDluh Felíciina otce je nesmírný: vděčí Antonellimu za svůj život. A ten, kdo musí za tu dávnou službu zaplatit, je Felície. Pokud chce otce ochránit před Antonelliho pomstou, musí souhlasit s manželstvím bez lásky...
Temptation172 S JoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Čarodějka z Whisky RiverKdyž Tara přijela převzít dědictví po babičce, netušila, co ji čeká. V poslední vůli je totiž podmínka, že měsíc musí žít v babiččině domě - a to znamená, že se bude každou chvíli setkávat s Gavinem Thomasem!
Desire na přání21 O Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Půlnoční nevěstaNašel ji za bouřlivé noci zpola utopenou a polonahou. Uzavřeni v odlehlé horské chatě pak zkoumali navzájem svá těla i srdce s vědomím, že jim zbývá jen několik společných dnů. Nakonec všechno dopadlo jinak...
Desire na přání22 P Diana Palmerová (Palmer, Diana)Královna rodeaZnámost bohatého obchodníka Todda Burkeho s Jane Parkerovou začíná nepříjemným nedorozuměním. Todd Jane nabízí, že jí pomůže zachránit její ranč. Když se mu to podaří, zbývá jediné: zodpovědět otázku, zda opravdu všechna manželství musí skončit nezdarem.
Desire na přání23 T Diana Marsová (Mars, Diana)Dokonalý plánCooper se dočasně stará o svoji neteř Monu. Ta se rozhodne, že svého strýce ožení a začne spřádat síť intrik. Navíc je antropoložka L. J. Livingstonová, kterou si Mona vyhlídla za budoucí tetu, opravdu přitažlivá.
Desire na přání24 U Dixie Browningová (Browning, Dixie)Dárek k narozeninámKdyž se jednou dosud nezkušená Patricilla Baringtonová rozhodla, že si k narozeninám pořídí dítě, nic ji od rozhodnutí zajít do místní spermabanky neodradí. Snad až na pekelně přitažlivého místního kovboje...

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3466
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace