Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rebecca Kingová

Zobrazuji údaje o autorce Rebecca Kingová - King, Rebecca


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/3Pokušení lásky21 W AStříbrný příbojPokušení lásky 1997Matt si o Sorrel myslí jen to nejhorší: že je to bezcharakterní, amorální žena, kterou zajímají jen peníze. Je těžké mu jeho názor vyvrátit... a ještě těžší ubránit se nesmírné přitažlivosti, která Sorrel k tomu muži vábí..
1999/4Romance315 C Dědictví vášněZní to jako sen? Nádherná vila na jednom z malebných řeckých ostrovů má podle poslední vůle jejího dědečka připadnout Catherině. Jenže pak se zničehonic v domě objevuje Nik a tvrdí, že starý pán nakonec všechno odkázal jemu. A Catherině nezbývá, než s Nikem svést boj, na jehož konci... je láska.
1999/11Polibky67 Y Ohnivá jeskyněDany je zvídavá dívka, která se vypraví do kolumbijského pralesa a stane se tu svědkem plundrování archeologických památek. Ze spárů lupičů ji zachrání fotoreportér Nick Devlin. Na útěku však havarují s letadlem a čeká je stakilometrová pouť deštným pralesem, během níž Dany zjišťuje, že v ní namyšlený a samolibý Nick probudil touhy a vášně, o jakých dosud neměla tušení...

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ki

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3023
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace