Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Emma Richmondová

Zobrazuji údaje o autorce Emma Richmondová - Richmond, Emma


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/5Polibky7 E Láska mého srdceKam Ellie vkročí, tam vnese radost a pohodu. Okamžitě se s každým spřátelí, všechny okouzlí svou hezkou tvářičkou – jenže Feargal McMahon jí na to divadlo neskočí! Má dost trpkých zkušeností s podvodnicemi. A protože je horkokrevný Ir, nebojí se říct té svůdnici pravdu do očí!
1996/11Special16 G AMuž, pro kterého stojí za to žítAdventinky 1996Toho přitažlivého muže, s kterým se ocitla v luxusním vlaku na romantické cestě Evropou, Francine nikdy předtím neviděla. Jak je možné, že toho o ní tolik ví? A že jí tolik pohrdá?
1997/8Romance234 B Milostná léčkaNebýt zraněné nohy, Jenna by ve Španělsku rozhodně netrávila celé dni lenošením na slunci – a Bay by o ní nemohl prohlašovat, že je rozmazlená, nezodpovědná a líná. Klidně by toho nafoukance nechala, ať si myslí, co chce – jen kdyby nebyl tak přitažlivý!
1997/10Sladká romance10 J Nevyzpytatelná láskaParis nemá herce ráda. Ani Oliver Drake, proslulý hrdina stříbrného plátna, na ni při natáčení nového filmu v Portugalsku neudělal dobrý dojem. Jenže život tropí hlouposti a láska si nedá poroučet…
1998/7Sladká romance27 F Láska po italskuRea Tana nenávidí! Chová se jako typický Ital a přehlíží ji. A přitom to mezi nimi jiskří napětím...
1998/9Sladká romance32 J Kudy chodí štěstíKdyž ji potkala nehoda a zranění, myslela si, že nastal konec světa. Když však potkala Jareda Lowea a jeho synka, bylo to ještě horší: aby se kvůli nim naučila vařit a uklízet domácnost...!?
2000/2Romance356 D Náhradní mámaAlexu ošklivá autonehoda připraví o práci, domov i přítele. V zoufalé situaci jí však nečekaně pomůže její dlouholetý kamarád Stefan. Požádá ji, aby se na rok stala jeho manželkou a náhradní mámou pro jeho osiřelou neteř. A poznenáhlu se to, co začalo jako sňatek z rozumu, mění v lásku na život a na smrt...
2000/5Sladká romance72 J Známá neznámáPřed deseti lety ho okouzlila, byli však oba příliš mladí na vážný vztah. Nyní však Nash cítí, že by rád dokončil, co tehdy nestihli. Phoenix si však není jistá, zda chce Nashovi odpustit, že jí v osmnácti zlomil srdce. Jenže pro Nashe je Phoenix příliš velkou záhadou, a tím pádem i výzvou na to, aby ji nechal odejít...
2000/8Sladká romance78 J ADotknout se nebeSetkali se za podivných okolností. A Sam Turner je pro Abby nejen nesmírně tajemný, ale i neuvěřitelně přitažlivý muž. Jenže s ní nechce nic mít. Něco jí však říká, že ani ona mu není lhostejná. Jenže jak překonat hradbu nedůvěry a chladu, kterou si kolem sebe vystavěl?
2000/9Galerie romance41 T Soužení láskyManželství Sáry a Jeda je v ohrožení. Brali se narychlo, a když Sára přišla o ještě nenarozené dítě, jako by důvod setrvat ve společném manželském svazku pominul. Ani jeden z nich se není jist city toho druhého a je tak obtížné najít k sobě cestu...
2000/12Vánoční romance11 AV Ztracený manželPřed čtyřmi měsíci Sébastien Fourcard políbil svou ženu a malého synka a zmizel. Gellis byla nešťastná, ale nakonec se musela smířit s tím, že ji manžel opustil. Teď ho náhodně potká, ale Sébastien se chová jako úplně cizí muž!
2001/9Romance448 D Tajemný magnátTajemný Garde Chevenay zaměstnal dívku, která mu připadá nesmírně přitažlivá. Důvěřovat jí ale po svých předchozích zkušenostech nemůže. Jak dlouho jí ale dokáže odolávat? I Sorrel Jamesová se brání ze všech sil, aby nepodlehla kouzlu svého zaměstnavatele. Oba však skrývají svou minulost, která jim brání v naplnění jejich vztahu. Dokáží spolu překonat zábrany a otevřít se lásce?
2002/1Romance Duo473 T BPřísně tajné soukromíLidé v okolí Adama Turmainea jsou trochu vyvedeni z míry: je žena, kterou si do svého domu přivedl, jeho manželkou, milenkou nebo chůvou? Claris se totiž jako Adamova sekretářka stará i o jeho malého synovce. Adam však svůj vztah k ní velmi přísně tají... A stejně tak tají Claris, že svého šéfa už dlouho miluje!
2002/8Polibky153 Y Láska na druhý pohledJustine se probere po havárii v nemocnici se zlomenou rukou a na nic si nevzpomíná. A aby toho nebylo málo, ještě ke všemu k ní do pokoje vtrhne Kiel Lindstrom a začne ji obviňovat, že odloudila jeho sestře manžela. Tím manželem je Justinin nevlastní bratranec David a spolu s ním zmizely i důležité plány. Justine si nepřeje nic jiného, než ležet v klid nemocničního pokoje a snažit se v tichu rozpomenout, co se vlastně seběhlo. Kiel však má jiný nápad: odváží s sebou Justine na Madeiru, kde spolu budou pátrat po Davidovi!

Počet zobrazených záznamů: 14

Na seznam autorek začínajících na Ri

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3937
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace