Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Patricia Wilsonová

Zobrazuji údaje o autorce Patricia Wilsonová - Wilson, Patricia


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/11Polibky1 E Křehká růžeAngličanka Sarah přijíždí do Paříže, aby splnila slib, který dala umírajícímu otci - setkala se s jeho dlouholetou milenkou a životní láskou. Po seznámení s jejím synem Armandem začne Sarah tušit, že cesta do Francie bude i pro ni osudová.
1997/7Polibky21 E Poklady InkůVýprava k vrcholkům And představuje pro Alisu velké nebezpečí, a to nejen proto, že hory mohou být zrádné. Nejvíce ji ohrožuje mužné kouzlo Luca Sancheze – člověka, jehož názory na ženy jsou předpotopní. Právě díky němu však může objevit ten největší poklad: lásku…
1997/10Sladká romance9 F Pochybnosti a láskaCatherine ani sama neví, jak se jí vlastně podařilo získat místo u obchodníka Damona Kinga. Rozhoduje se však navzdory svému mládí a nezkušenosti obstát, a nikdo – ani samotný Damon King – jí v tom nezabrání!
1997/12Sladká romance14 J Past na manželkuZdá se, že pro krásnou Abigail bylo setkání s Loganem prokletím. Toho muže si kdysi vzala, ale jejich manželství záhy zkrachovalo. A tentýž muž se nyní pokouší přivést ke krachu i rodinnou firmu, kterou Abbie vede se svým otcem. Cožpak její útrapy nikdy neskončí?
1998/4Polibky30 E Dotek osuduKdyž se Stephanii naskytne příležitost strávit dovolenou v karibské oblasti na ostrově Svaté Lucie se svým milovaným synovcem Jean-Paulem, vypadá to jako sen. Jenže by se tu neměl objevit panovačný Jean-Paulův strýček Christian.
1998/6Romance276 D Nebezpečné kouzloCatrina má svého snoubence Garyho ráda, i když ji jeho polibky příliš nevzrušují. Zato, když přijede jeho tajemný bratranec Zade...!! Catrina konečně poznává sama sebe.
1999/10Polibky64 E Temný soumrakMaggie Howardová je úspěšná novinářka, která si může vybírat ty nejzajímavější případy. Není proto příliš nadšena, když jí šéf přikáže, aby napsala článek o bývalém slavném španělském jezdci na koni. Ovšem jen do chvíle, kdy se s ním setká...
2000/11Sladká romance84 J Zbožňovaný andělAlex Thorne není blázen: ví, že žena, která přijela jako sekretářka jeho nevlastního otce, něco skrývá. Avšak odhalit její tajemství není tak jednoduché, jak se mu zpočátku zdálo!
2004/5Romance Duo607 T AŠtěstí pod vrcholky horKdyž Laura Hughesová zdědí neočekávaně ranč, okamžitě se svým mladším bratrem opustí Anglii a vydají se do neznáma. Otcovo dědictví však není takové, jaké si ho oba představovali. Lauřina nevinnost a přirozený šarm okouzlí jejího nového souseda Cala Wexforda. Ten jí nabídne práci , aby si mohla svůj pobyt v Kanadě prodloužit, a Laura s díky přijímá!

Počet zobrazených záznamů: 9

Na seznam autorek začínajících na Wi

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4114
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace