Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cara Colterová

Zobrazuji údaje o autorce Cara Colterová - Colter, Cara


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/10Romance340 D Mise láskyÚkolem Shayly Morrisonové bylo dát dohromady krásného tříletého chlapce s jeho mužným a neodolatelným strýcem, jeho nejbližším příbuzným. Stačil však jediný pohled na Turnera MacLeoda, a Shayla se rozhodla zůstat o něco déle. Co koneckonců ví Turner o hlídání malých dětí? A co ví o lásce?
2000/5Romance367 C Jeho první láskaMilovali ji oba a ona milovala je. Vybrat si ale mohla jen jednoho. A tak si vybrala toho solidnějšího, stálejšího. A musela dát sbohem tomu, v jehož přítomnosti se jí srdce vždycky rozběhlo jako splašené. Jenže život je nejistý a smrt si nevybírá. A tak se po letech znovu vrací do jejího života Adam - muž, kterému vždycky patřilo její srdce...
2001/2Polibky97 E Jak se plní snyPřed Lacey McCadeovou leží budoucnost, jakou by jí mohla závidět každá žena. Slibná kariéra právničky a blížící se svatba s neméně úspěšným kolegou, který ví, jak udělat život velkolepý. Chybí jí však jedno: možnost splnit si dívčí sny. Tahle touha ji zavede na sever, do kanadské divočiny, kde se stává chůvou rozpustilých dvojčat, která dostal načas do péče jejich strýc Ethan Black. Za čtrnáct výjimečných dní, které zde Lacey stráví, nejenže naplní svá dávná přání, ale najde i to, o čem se jí ani nesnilo...
2001/5Romance426 U Čiperná chůvaČím to, že takový ostřílený horal, jako je Garret Boyd, Toni tolik přitahuje? Je to snad něžnost a laskavost, kterou zahlédla v jeho očích, když choval v náručí svou osiřelou neteř? Nebo její vlastní spalující touha, aby i ji někdo miloval...?
2001/6Sága7 CH Královské manželstvíKníže Damon z Roxbury se seznámí s Rachel, které se nedávno ztratila sestra Viktorie. Damon si brzy uvědomí, že byla unesena nemanželská dcera vévody Viktora z Thortonburgu; pátrání po ní vedou bezpečnostní služby všech tří států - Wynboroughu, Thortonburgu i Roxbury. Sám se na hledání Viktorie chce podílet také, důležitější se pro něj - alespoň pro tuto chvíli - stává Rachel s dceruškou Carly.
2003/9Romance Duo567 T BZmýlená neplatíHarriet Pendletonová moc dobře ví, proč devadesát procent žen vybralo na fotky pro kalendář právě Tylera Jordana: on je totiž dokonalost sama. Harriet stojí na rozcestí - poslechne své srdce, nebo rozum?
2004/6Romance Duo612 T BZáhadné zásilkaSamotářský policista Fletcher Harris dostane výzvu k převzetí zásilky. Jak záhy zjistí, se zásilkou je spojena záhada, kterou musí vyřešit. K tomu však potřebuje pomoc, jež mu může poskytnout jen jediný člověk - jeho bývalá žena Amanda.
2005/11Romance Duo697 T BŠestero zásadJ.D.Turner nedovolí, aby si Tally vybrala manžela, aniž by pochopila, jak by měl vztah mezi mužem a ženou skutečně fungovat. Obzvláště když tato nevinná kráska vychovává jeho malého syna, o němž po několik let nevěděl! Musí Tally ukázat, jak má opravdový život a láska vypadat!
2006/4Romance720 C Kouzlo čarodějkyBrian Kemp příliš nevěří na šťastné konce, ale když onemocní štěně jeho osiřelé třináctileté neteře, rozhodne se navštívit ženu, která umí dělat zázraky…a která se ukáže být jeho bývalou spolužačkou! Jessica Moranová si pamatuje Briana jako nafoukaného a přelétavého kluka, který si jí nikdy moc nevšímal. A teď před ní stojí velmi přitažlivý a také velmi milý a pozorný muž. Jak si poradí se svými vzájemnými city?
2008/5Romance836 B Pod rouškou nociLuxusní letovisko La Torchere je opět svědkem nového mileneckého vztahu. Cynthia je krásná mladá žena, zcela oddaná své matce, s níž tráví ve středisku dovolenou. Rick je bohatý a věhlasný architekt, který se kvůli svému úrazu stal chladným a cynickým mužem. Přesto v něm Cynthia vyvolává city, které, jak si myslel, už dávno pohřbil hluboko ve svém srdci. Podaří se Cynthii přesvědčit Ricka, že láska dokáže překonat i ty největší překážky?

Minisérie Jako v pohádce…
2008/7Návraty lásky7 C Jeho první láskaMilovali ji oba a ona milovala je. Vybrat si ale mohla jen jednoho. A vybrala si toho solidnějšího, stálejšího. A musela dát sbohem tomu, v jehož přítomnosti se jí srdce vždycky rozběhlo jako splašené. Jenže život je nejistý a smrt si nevybírá. A tak se po letech znovu vrací do jejího života Adam - muž, kterému vždy patřilo její srdce…

(Poprvé vyšlo v edici Romance 05/2000)
2008/12Romance857 B Porušený slibRick dobře ví, jakou sílu mají sliby. Přesto slíbil své kmotřence, že její matku vrátí do života ze samoty, do níž se dobrovolně uchýlila po tragické smrti svého manžela. Rick postupně zjišťuje, že pro něj oduševnělá a krásná Linda znamená stále víc, ale může se o ni ucházet, když před ní musí ukrývat ještě jedno velké tajemství jejího zesnulého manžela? Jak se dostat ze začarovaného kruhu?
2009/4Romance868 A V princových službáchPrudence Winslowová je zklamaná muži, a tak ani žádného nehledá. Pak potká Ryana Kaelana a jeho rozkošné děti, které vychovává sám. Prudence přijme práci jako jejich vychovatelka a brzy cítí, že pohledný a milý Ryan uchvátil její srdce. Smíří se ale s tím, že kvůli němu bude muset opustit svou rodnou zem a přestěhovat se na malý ostrůvek, kterému Ryan vládne?
2009/11Romance Duo891 T BDůvěra v láskuKirsten se kdysi zklamala v lásce a teď se bojí otevřít své srdce dalšímu muži. Přesto si přeje strávit Vánoce s někým blízkým. Zdá se, že mezi ní a Michaelem, jenž jí pomáhá s dobročinnými akcemi, to začíná pěkně jiskřit. Bude jejich první polibek, který si dají pod jmelím, splněním jejich vánočního přání a začátkem nového života?
2010/6Romance Duo912 T BKytice z láskyPohledný a sebevědomý sportovec Dylan má takové charizma, která ho dělá pro opačné pohlaví neodolatelným. Květinářka Katie moc dobře ví, jak Dylan na ženy působí - je totiž jejím nejlepším zákazníkem. Navzdory tomu je však i ona, rozvedená a opatrná žena, jeho šarmem zasažena.
2010/9Romance Duo921 T ALáska v tropechJake Ronan a princezna Shoshauna se ocitnou v rolích tělesného strážce a jeho chráněnky na liduprázdném tropickém ostrově, kde mají spoustu času poznávat se navzájem. Jakeovy počáteční zábrany se v přítomnosti krásné princezny hroutí a Shoshauna se zase poprvé v životě cítí šťastná a svobodná.
2011/10Romance947 A Citová výchovaŽe se protiklady přitahují, poznala obezřetná a vždy pečlivá Beth Mapleová na vlastní kůži. Když se setkala s atraktivním Benem Andersonem, strýcem jednoho ze svých žáků, věděla, že její srdce je navždy ztraceno, přestože je tento muž tak vzdálený jejím představám!
Ben až dosud vedl bezstarostný život svobodného mládence, ženy mu padaly k nohám, ale on se důsledně bránil jakémukoliv závaznému vztahu. Jenže Beth je tak sladká, tak něžná… že i jeho předsevzetí jdou stranou!
2011/12Romance951 A Svátky s CesmínouStrážník Brody má spoustu důvodů, proč nemá rád Vánoce. A to mu musela padnout do oka zrovna Lila, která je těmito svátky naprosto posedlá. Ještě že je jeho srdce tak zatvrzelé, že jejímu kouzlu dokáže lehce odolat!
Když je sněhová vánice uvězní v opuštěném srubu, má Lila konečně příležitost přesvědčit Brodyho, že polibek pod jmelím je tou nejlepší příležitostí, jak začít nový život - život plný radosti, lásky a porozumění.
2012/7Romance965 A Snoubenka naokoJako mladá dívka se Sophie zamilovala se do svého souseda Brandona. Ten ji však bral jen jako malou holku, kterou musí ochraňovat, a pak stejně zmizel do světa. Sophie ani nedoufala, že ho ještě někdy uvidí, ale teď po letech se Brandon najednou před ní objeví… a zdá se, že v pravou chvíli. Sophie totiž už zase potřebuje zachránit! Pro Brandona bude hračkou předstírat zamilovanost a chodit s ní na rande, jenže kam se poděla ta malá neohrabaná a nezkušená Sophie? Kdo vlastně je tahle roztomilá a bezprostřední žena?
2015/12Special na přání277 G BDvě vánoční přáníSplnit vánoční přání malému synovci je pro Beth nadlidský úkol. Protože Jamie si přeje sníh ? a tatínka! Co může oddaná teta v takovém případě udělat? Pro začátek si pronajmout chatu v kanadské divočině… A tam taky narazí na Rileye Keenan, jehož srdce je stejně zamrzlé jako horské jezero. Ale srdečnost a láska půvabné Beth a roztomilého Jamieho ledový příkrov pomalu roztavují.
2016/5Special na přání288 H BLáska v tropechJake Ronan a princezna Shoshauna se ocitnou v rolích tělesného strážce a jeho chráněnky na liduprázdném tropickém ostrově, kde mají spoustu času poznávat se navzájem. Jakeovy počáteční zábrany se v přítomnosti krásné princezny hroutí a Shoshauna se zase poprvé v životě cítí šťastná a svobodná.
2019/12Special na přání374 H ASvátky s CesmínouStrážník Brody má spoustu důvodů, proč nemá rád Vánoce. A to mu musela padnout do oka zrovna Lila, která je těmito svátky naprosto posedlá. Ještěže je jeho srdce tak zatvrzelé, že jejímu kouzlu dokáže lehce odolat!
Když je sněhová vánice uvězní v opuštěném srubu, má Lila konečně příležitost přesvědčit Brodyho, že polibek pod jmelím je tou nejlepší příležitostí, jak začít nový život - život plný radosti, lásky a porozumění.
2021/1Special na přání400 H BKytice z láskyPohledný a sebevědomý sportovec Dylan má takové charizma, které ho dělá pro opačné pohlaví neodolatelným. Květinářka Katie moc dobře ví, jak Dylan na ženy působí - je totiž jejím nejlepším zákazníkem. Navzdory tomu je však i ona, rozvedená a opatrná žena, jeho šarmem zasažena.
2021/12Special na přání421 G BDůvěra v láskuKirsten se kdysi zklamala v lásce a teď se bojí otevřít své srdce dalšímu muži. Přesto si přeje strávit Vánoce s někým blízkým. Zdá se, že mezi ní a Michaelem, jenž jí pomáhá s dobročinnými akcemi, to začíná pěkně jiskřit. Bude jejich polibek, který si dají pod jmelím, splněním jejich vánočních přání a začátkem nového života?
2023/6Special na přání457 G APod rouškou nociLuxusní letovisko La Torchere je svědkem nového mileneckého vztahu. Cynthia je krásná mladá žena, zcela oddaná své matce, s níž tráví ve středisku dovolenou. Rick je bohatý a věhlasný architekt, který se kvůli úrazu stal chladným a cynickým mužem. Přesto v něm Cynthia vyvolává city, které, jak si myslel, už dávno pohřbil hluboko ve svém srdci. Podaří se této dívce Ricka přesvědčit, že láska může překonat i ty největší překážky?

Počet zobrazených záznamů: 25

Na seznam autorek začínajících na Co

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4839
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 07.07.2023, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace