Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Raye Morganová

Zobrazuji údaje o autorce Raye Morganová - Morgan, Raye


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/3Desire120 N Strážce láskyMack Caine se po létech vrací na rodné Havajské ostrovy, kde přijal práci osobního strážce. Jaké je však jeho překvapení, když se ukáže, že zaměstnavatelem je jeho platonická láska ze střední školy. Podaří se Mackovi být v lásce tentokrát úspěšnější, než když byl mladíkem se špatnou pověstí?
1995/4Desire123 M Setkání po létechKen Forrest se po létech vrací na Havajské ostrovy, kde se náhodou setkává se svou první láskou Shawnee. Ta se však k němu zpočátku chová velice odmítavě, protože se bojí, že Ken odhalí její tajemství. Jejich první milování totiž nezůstalo bez následků…
1995/7Desire133 K Šarm v akciKdyž Reed Brittman zjistí, že kolem jeho strýce krouží mladá atraktivní žena a snaží se získat co nejvíc informací o jeho majetkových poměrech, myslí si, že je zlodějka. Kat Clayová naopak podezírá strýce, že je sňatkový podvodník. Nakonec se potvrdí pouze jediné podezření. Reed a Kat se opravdu navzájem velmi přitahují.
1995/8Temptation107 R Starý mládenecDavid Coronado je svobodný mládenec ze zásady a má rád svůj klid. Jeho zaběhnutý styl života však značně naruší, když mu náhle uprostřed noci zavolá sestra jeho nejlepšího přítele a prosí ho o pomoc. David neodmítá. To však ještě netuší, že kromě půvabné Shelley Brittmanové se musí postarat také o její dvě malé děti….
1995/10Desire146 L Útěk od oltářeAshley je dívka na útěku - před ženichem. A Kam je muž, který jí oskyte útočiště a později také tolik hledanou lásku.
1995/11Pokušení lásky5 W BSrdce ze zlataPokušení lásky 1995Čím jen si Britt vysloužila tak nemožného souseda? Vypadá jako playboy, nějaká jeho opuštěná milenka mu na práh položila dvě plačící děti - a on se ani trochu nestydí!
1997/10Desire243 M Indiánské kouzloCami je pozvána kamarádkou ze studií, aby se zúčastnila vítání očekávaného potomka. Cestou se však stane podezřelou z mnoha zločinů a je omylem zatčena a uvězněna šerifem Rafem. Přestože Rafe považuje Cami za prohnanou podvodnici, cítí se k ní neodolatelně přitahován…
1998/2Desire259 M Ledová princeznaHailey Kingstonová i Mitch Harper mají obavy z dlouhodobého vztahu. Jejich situace je navíc plná napětí, už proto, že Hailey se musí ukrývat proti nebezpečnému gangu a agent Mitch ji tajně hlídá. Cit, který se mezi nimi zrodil, však překoná všechna úskalí a nebezpečí...
1998/5Desire271 M Dětí jako smetíJ.J. Jensenová nemůže uvěřit svým očím, když se nastěhuje do sousedství svého bývalého šéfa Jacka Remingtona. Z toho svůdce ženských srdcí se stal starostlivý otec čtyř dětí. Jak se však brzy ukáže, Jack není jen pozorný a láskyplný otec...
1998/5Polibky31 E Osudná záměnaKdyž se Joe Camden vrací do svého rodného domu na Aljašce, aby tam vyzvedl svého bratra, netuší, že na prahu místo něj najde nádhernou ženu se dvěma roztomilými dětmi. A že ještě ke všemu bude ta žena tvrdit, že podle smlouvy si ji musí vzít...
1999/6Desire na přání47 O Nevěsta se stříbrnýma očimaJolene věděla, že je jen otázkou času, kdy podlehne Grantovým vášnivým polibkům. Proč se ji tedy stále snaží přesvědčit, jak skvělým manželem by byl pro ni jeho bratr? Bude asi muset Granta, zatvrzelého starého mládence, sama přesvědčit, jak skvělou by byla ženou - pro něho!
1999/9Desire na přání54 P Tajné manželstvíSvůj nový život může Charlie Smithová uchránit jedině tak, že bude předstírat manželství s dobrodruhem Denverem McCainem. Její malý synek tajně touží, aby se Denver stal jeho skutečným tátou. A brzy si i nezávislá Charlie začne uvědomovat, že v bezpečí Denverovy náruče by nebylo špatné strávit zbytek života...
2001/6Romance431 T Proměna v ženuKyra Symingtonová málem spadla ze své židle asistentky, když ji ředitel pobočky James Redman požádal o ruku, ale současně jí neopomněl zdůraznit, že jde o formální roční manželství bez lásky. Jejich vztah se omezí pouze na letmé, přátelské polibky... A tak Kyra musí svou touhu držet na uzdě, protože James vždycky svým slibům dostojí!
2003/2Romance Duo538 T BŠéfovo malé tajemstvíPro: Julii, Sharon, Jen, Lauren
Od: Maggie
Datum: 2. února
Je to pravda - jsem těhotná! Držela jsem to v tajnosti, protože jsem nevěděla, jak na to budete reagovat, když nemám žádného přítele. Slyšely jste o podivném chování mého šéfa Kanea v posledních měsících? Ve spermabance totiž došlo k omylu a já teď čekám šéfovo dítě! Myslíte, že mi nabídne s manželstvím i své srdce?
2004/10Romance629 B Neposlušná princeznaPrincezna Karina se domnívá, že právě tento pohledný bodyguard, jenž se dostal do pokoje balkonem, je přímo předurčen k tomu, aby ji osvobodil z její samoty a ukázal jí skutečný život. Jak se Karina vyrovná s láskou, o jaké se jí nesnilo ani v těch nejdivočejších snech? Podaří se jí, aby si tento muž bez urozeného původu získal srdce i ostatních členů královské rodiny?
2004/11Romance633 A Zaslíbena princiPrincezna Tianna se rozhodla, že zruší zásnuby s princem Garthem, kterému byla zaslíbena v dětství a kterého od té doby neviděla. Když ale přijede do jeho zámku, všichni ji považují za novou chůvu odloženého miminka, jehož otcem má být údajně princ Garth! To zcela změní její původní plány…
2004/12Romance638 A Nepravá princeznaShannon Harperová, číšnice z Dallasu, přijala práci, při níž má zastupovat princeznu Ilianu při oficiálních záležitostech. Splnil se jí tak sen, že se ocitla na pohádkově nádherném plese v roli princezny. Avšak nečekaný příjezd korunního prince Marka, který je s Ilianou zasnouben, celou situaci pěkně zamotá...
2007/9Romance805 C Rivalové, nebo milenci?Nenávist mezi dvěma rody Allmanů a McLaughlinů rozdělovala městečko Chivaree déle než jedno století. Z jakého důvodu tedy Kurt McLaughlin po letech odhodil předsudky a začal pracovat ve vinařské firmě Jodiina otce… a navíc jako její nadřízený? Jeho neodolatelná přitažlivost sice Jodii dokázala brát vítr z plachet, ale přesto mu nevěřila. Osud ji nakonec zavál až do Kurtova domu a srdce jí roztálo při pohledu na jeho dcerku.
2007/10Romance809 B Výměna rolíShelley Sinclairová se jako zaměstnankyně firmy Allman Industries účastní soutěže, při níž si členové týmů mění role. A tak se na čtyři dny stane nadřízenou svého šéfa, Rafa Allmana. Oba se znají už od dětství, ale nikdy se neměli příliš v lásce. Zdá se, že jeden druhému vůbec nedůvěřuje a že soutěž snad vůbec nedokončí… Ale v hloubi duše se každému z nich začíná rozhořívat malý plamínek lásky, kterému nedokážou odolat.

Minisérie Nevěsta pro manažera
2007/11Romance813 A Šťastné rozuzleníAnnie Torresová-McLaughinová je svobodná, bez peněz, bez domova, v šestém měsíci těhotenství. Život ji naučil, že princové na bílých koních nejezdí, zvláště ne pro dívky, jako je ona.
Od doktora Matta Allmana je laskavé, že jí nabídl pomoc, ale Allmanovi jsou úhlavními nepřáteli McLaughinů, takže ubytovat se v jejich domě je jako vlézt do lvího doupěte. Snad by to mohlo fungovat na pár dnů, kdo ví, možná i týdnů, ale napořád?

Minisérie Nevěsta pro manažera
2008/10Romance850 A Vzpurný princEmma Valentineová je obyčejná mladá žena, která si postupně buduje úspěšnou kariéru. Jejím novým nadřízeným se sice na pár týdnů stal šarmantní budoucí král, ale Emma je rozhodnutá zachovat k němu jen čistě pracovní vztah… Prince Sebastiana z Meridie jako druhorozeného syna nikdy nenapadlo, že by se mohl stát králem. Teprve když potká překrásnou Emmu, začne chápat skutečný význam slov povinnost, čest a… láska.

Minisérie Nevěsty z Bella Lucia
2008/10Královská dynastie7 M Králova pomstaAdam Ryder byl tělem i duší byznysmen a i jednání o tom, že by jako levoboček s královskou krví měl převzít nirolský trůn, zpočátku bral jen jako obchod. Teprve díky setkání s podmanivou a nádhernou Elenou se naučil vnímat jedinečnost ostrova i jeho obyvatel. Díky ní si také uvědomil, jak obrovskou zodpovědnost s sebou královský titul nese a kolik by toho musel obětovat. Adama čekala nelehká volba, dá přednost penězům, moci a slávě, nebo jeho život bude prosvětlovat láska?
2009/5Romance Duo873 T ANevšední nabídkaPráce pro pohledného šéfa by nebyla tak těžká, pokud by Callii nečekal ještě jeden úkol. Její šéf ji požádal, aby s ním měla dítě. Grant je velmi zaneprázdněný výkonný ředitel velké firmy a touží po rodině, avšak nechce se znovu citově vázat. Bude mít ale v této obchodní dohodě své místo i láska?
2009/9Romance884 B Překvapení na druhouMitch Carver nemohl zažít větší šok, když po vstupu do své zbrusu nové kanceláře našel v přilehlé koupelně polonahou Darcy Connorsovou, s níž před dvěma lety prožil v Paříži vášnivý víkend. Když po několika dnech zjistí, že Darcy je matkou malých dvojčat, jeho překvapení nezná mezí. Zdá se, že jejich víkend za sebou zanechal následky, které mu změní život. Je však při své bouřlivé a dobrodružné povaze připraven na to, aby se usadil a hrál roli otce svých dětí tak, jak si to přeje Darcy?
2010/2Romance Duo900 T BValentýnský večerKdyž Max vešel do klubu s rudou růží v ruce, zatajila Cari dech. Vypadal jako princ – vysoký, snědý, jako filmová hvězda němých filmů. Brzy však Max zjistil, že tahle dívka není slečnou Kerry, se kterou měl domluvenu schůzku naslepo. Přesto se mu Cari líbila a bez ní se cítil velmi osamělý…
2011/2Romance931 A V princově péčiKdyž princ Nico uprostřed noci potká těhotnou světlovlasou dívku, která je zjevně zmatená a nemá kam jít, probudí se v něm city, které už dávno považoval za vyhaslé, a vezme ji s sebou do paláce. Marisa ztratila po úderu do hlavy paměť a vzpomínky se jí jen těžko vybavují. Nico ji přitahuje a jeho polibky jsou tak sladké… Může si ale princ dovolit zamilovat se do cizinky a riskovat tak svou pověst?

Minisérie Království Montenevada
2011/3Romance933 A Hrátky osuduAbby utíká do opuštěné horské chaty, v jejímž okolí kdysi trávila šťastné chvíle dětství, aby uchránila sebe i malou Briannu před intrikami svého strýce. Princ Mychale v tutéž dobu doufá, že na stejném místě najde klid, aby si rozmyslel,jak bude dál vypadat jeho život. Okolnosti ho totiž donutily zasnoubit se se ženou, kterou nemiluje.
Oba „utečenci“ se do sebe na první pohled zamilují a jejich vzájemná náklonnost se ještě prohloubí, když Abby o prince pečuje v době jeho náhlého onemocnění. Ale Mychale potřebuje čas, aby si uvědomil, že malá Brianne pro něj nebude v budoucnu přítěží a že on bude dobrým otcem …

(2. díl minisérie Království Montenevada)
2011/4Romance935 A Královský potomekKorunní princ Dane z rodu Montenevadů a Alexandra Acredonská spolu prožili nezapomenutelný víkend, ale pak je rozdělily znesvářené rodiny. Dane teď zjišťuje, že Alexandra má malého chlapečka, a právem se domnívá, že on je jeho otcem. Přiměje ji, aby se nastěhovala do královského paláce a vychovávala zde malého následníka trůnu. Alex však touží po jediném - provdat se za Danea. Podaří se jim usmířit oba rody a společně vládnout zemi?

(Poslední díl minisérie Království Montenevada)
2012/9Romance Duo970 T ATajemný ItalPod rouškou noci se Isabella vkradla do zahrad Maximilliana di Rossi, aby natrhala bylinku do pověstné omáčky, kterou se proslavila jejich rodinná restaurace Bella Rosa. Jenže ji zastihla bouře, a navíc se jako zjevení před ní ze tmy vynořil sám Max!
2016/2Special na přání281 G AValentýnský večerPotíže dohnaly modelku Lily k tomu, aby se vrátila do rodného města, ze kterého před deseti lety narychlo odjela. Krátce po příjezdu se střetla s mužem, jehož kdysi milovala a jenž jí zlomil srdce. Ani deset let nestačilo, aby ho pustila z hlavy. Ke svému překvapení zjistila, že po něm stále touží. Netušila však, že Jack myslí jen na pomstu?
2017/2Special na přání306 H AŠéfovo malé tajemstvíPro: Julii, Sharon, Jen, Lauren
Od: Maggie
Je to pravda - jsem těhotná! Držela jsem to v tajnosti, protože jsem nevěděla, jak na to budete reagovat, když nemám žádného přítele. Slyšely jste o podivném chování mého šéfa Kanea v posledních měsících? Ve spermabance totiž došlo k omylu a já teď čekám šéfovo dítě!
2020/5Special na přání383 G BVýměna rolíShelley Sinclairová se jako zaměstnanec firmy Allman Industries účastní soutěže, při níž si členové týmů musí vyměnit role. A tak se na čtyři dny stává nadřízenou svého šéfa, Rafa Allmana. Oba se znají už od dětství, ale nikdy se neměli zrovna v lásce. Zdá se, že jeden druhému vůbec nedůvěřuje a že soutěž snad vůbec nedokončí… Ale v hloubi duše se každému z nich začíná rozhořívat malý plamínek lásky, kterému nedokážou odolat.

Počet zobrazených záznamů: 32

Na seznam autorek začínajících na Mo

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6236
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2007

Poslední modifikace 27.05.2020, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace