Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 10/1996

Zobrazuji informace o produkci 10 / 1996


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance193 A Kate Dentonová (Denton, Kate)Inkognito láskyAlexandra chce vypátrat tajemství slavné ekvádorské spisovatelky a Vicento jí pomáhá tak horlivě, až jí v tom vlastně brání. Alexandra se však rozhodně nemíní vzdát…
Romance194 B Jessica Hartová (Hart, Jessica)Citlivá ženaAnn na cestách přišla o peníze i doklady – a má hlad. Když jí Gil nabídne, aby nějakou dobu hrála jeho ženu, vrhne se Ann nadšeně do nečekaného dobrodružství – až Gilovi občas vstávají vlasy hrůzou!
Romance195 C Susanne McCarthyová (McCarthy, Susanne)Ďábelský závazekShaun vidí Pippu jako rozmazlenou a rozmařilou holku, a tak se Pippa rozhodla, že mu ukáže! Vyvádí ty nejhorší kousky - ale Shaun ji vždycky dovede zkrotit. Podaří se jí nad ním konečně aspoň jednou vyhrát?
Romance196 D Lilian Darcyová (Darcy, Lilian)Střet zájmůLékařka Hannah přilétá do Austrálie za prací a je rozhodnutá tu i nový domov. Doktor Eden ji od prvního okamžiku přitahuje, je tu však malý problém - její sestra Gina žije s jeho ženatým bratrem. A tak Hannah a Eden musí řešit problémy svých sourozenců…
Historická romance8 Z Catherine Archerová (Archer, Catherine)Něžné okovyByl to jen polibek ze zvědavosti, ale neobešel se beze svědků. Lord Raymor ví, co je jeho rytířskooooou povinností, a bere si ženu, jejíž česst takto zpochybnil. Elizabeth však chce, aby povinnost nahradila láska.
Superromance41 X Candice Adamsová (Adams, Candice)Když muž milujeRozvod s úspěšným a majetným mužem, stěhování. To vše má Jill za sebou. Ne že by se jí ulevilo. Spíš naopak! A k tomu všemu konflikt s novým sousedem E. J. Robbinsem. Ten, jak se zdá, nedbá na spisovnou mluvu ani elegantní oblečení, natož na zdvořilé chování. Proč ji tedy tak nebezpečně přitahuje?
Desire193 K Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Hra na schovávanouKdyž se Paige náhle ocitá v limuzíně vedle záhadného cizince, tuší, že v jejím životě dojde k velkým změnám. Atraktivní neznámý není nikdo jiný než Rye Warner - nejlepší ve svém oboru - kterého jí otec najal jako tělesnou stráž. Kdo ale bude Paige strážit před Ryem?
Desire194 L Justine Davisová (Davis, Justine)Zbloudilý andělStrážný anděl si má všímat pouze svého chráněnce a nesmí se nechat unášet city. Když se však Evangelina zamiluje, začínají problémy. A nejen na zemi.
Desire195 M Ann Majorová (Major, Ann)Nevhodný ženichRafe Steele udělal osudovou chybu. Zamiloval se do ženy, kterou měl chránit. Za svoji lásku teď musí pykat.
Desire196 N Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Svůdný kovbojTucker je známý svůdce a lamač ženských srdcí. Co si však má počít s dívkou, kterou mu jeho přítele poslali na ranč na zotavenou? Zvláště když se Sára rozhodne, že by jí jako terapie mohl posloužit i on!
Polibky12 E Jayne Baulingová (Bauling, Jayne)Milostné hrátkyProč Bridget v Indii potkala právě Nicholase – známého svou bezohledností a tím, že nenechá žádnou sukni na pokoji? A proč se do něho musela tak hloupě zamilovat? Nezbývá jí než vsadit všechno na jedinou kartu…
Temptation135 R Kristine Rolofsonová (Rolofson, Kristine)Muž zákonaCo je to za ženu, která se vydá sama s dítětem do nejhorší vánice? Je sobecká, naivní nebo jenom nešťastná? Šerif Daniel se o ni dokáže postarat – vždyť záchranu zbloudilých duší má v náplni práce. Tahle žena mu však může zlomit srdce…
Temptation136 S Vicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)ZelenáčCo může úspěšného neworského obchodníka přimět, aby koupil ranč v Arizoně? Navenek tučný zisk, v hloubi duše dávný romantický sen. Thomase čeká dlouhá cesta. A hned na jejím počátku stojí jistá dáma v džínách a odmítá ustoupit byť jen o jediný krok!
Pokušení lásky16 W AKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Polibek kovbojePokušení lásky 1996Život na ranči, to není nic pro princezny. Ani pro hvězdy lední show, které jsou zvyklé na slávu a potlesk. Ale Jossie slávu klidně oželí, protože předstírání sladkých úsměvů a tylových princeznovských sukní už má plné zuby. Než tohle, raději se vrhne do náruče toho nejhoršího kovboje v Arizoně.
Pokušení lásky16 W BJennifer Crusieová (Crusie, Jennifer)Jak si dáma přejePokušení lásky 1996Někdo ukradl strýčkův deník! Mae musí rychle něco podniknout. Pokud má zloděje vyplašit, musí rozšířit fámu, že strýček byl zavražděn – a k tomu potřebuje toho nejschopnějšího detektiva v celém Riverbendu. Takový Mitch je přesně takový.

Počet zobrazených záznamů: 15

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3339
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace