Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 3/1997

Zobrazuji informace o produkci 3 / 1997


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance213 A Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Zkrocení zlého mužeSavannah chtěla získat rozhovor s Dexterem Cainem stůj co stůj. Když ji jeho asistent omylem začal pokládat za najatou herečku, rozhodla se využít příležitosti. Ukázalo se však, že je to jako jízda na tygru.....
Romance214 B Sally Carrová (Carr, Sally)Nezkrotná touhaKdyž Blaize uvízne uprostřed vánice, ani ve snu by je nenapadlo, že ji zachrání právě Cal Smith – muž, kterého se rozhodla zničit! Myslí si, že k tomu má plné právo, postupně však začíná zjišťovat, že Cal je úplně jiný, než tušila….
Romance215 C Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Ty jedinýJoy netušila, co ji potká, když se vydala do Londýna pro cenu, kterou vyhrál její bratranec v ženském časopise - večer se známým filmovým hercem. Byla to prostě katastrofa - až do doby, než se objevil Marcus Ballantyne!
Romance216 D Betty Neelsová (Neels, Betty)Miluju tě, Daisy!Doktor Valentine Seymour je určitě výborný dětský lékař, ale Daisy ho nemá ráda od prvního okamžiku, kdy ho uviděla. Nedůvěřuje mu, bojí se ho - a obdivuje ho. Proč si jí vůbec všímá? Proč se jí snaží pomáhat?
Superromance46 X Janice Kay Johnsonová (Johnson, Janice Kay)Žena nejlepšího příteleJake Radovich miluje provdanou ženu - ženu svého přítele. Může tu vášeň skrývat, může s ní bojovat, ale vymýtit ji ze svého srdce nedokáže. A krásná Clare nic netuší…
Desire213 K Caroline Crossová (Cross, Caroline)Gavinův synAnnie a Gavin se po tříletém odloučení opět setkávají. Gavin zjišťuje, že je otcem dva a půl ročního syna, a je rozhodnut mu vynahradit vše, co zameškal. Anne se obává dalšího zklamání. Domek, který společně obývají, je příliš malý, než aby si mohla namlouvat,ž e ji Gavinova přítomnost nechává chladnou…
Desire214 L Helen R. Myersová (Myers, Helen R.)Rebel a hrdinaLogana rebelantska Merri vždy přitahovala. Ona však dala přednost jeho bratrovi. Nyní se po dlouhých letech setkávají. Získá tentokrát Logan její přízeň?
Desire215 M Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Noční můraKane jistě dokáže půvabnou Allison ochránit před únosci. Je to totiž profesionál každým coulem. Jak má ale ochránit sebe před její láskou?
Desire216 N Jackie Merrittová (Merritt, Jackie)Návrat domůSvětoběžnice Lola se po letech vrací do Montany, aby se konečně usadila, a otevírá si v rodném Rocky Fordu malý obchůdek s pánskými oděvy. Když do něj jednoho dne vejde Duke, Lola si přísahá, že se jím nenechá okouzlit. Vysoký, štíhlý rančer je totiž největší sukničkář z okolí. Jenže zlatohnědým očím se prostě nedá odolat!
Special Desire5 H ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Tvrdohlavá rančerkaJarní touhy 1997Kalli vždy toužila žít na ranči. když se jí přání splnilo, zjišťuje, že
realita je mnohem tvrdší než romantické sny. Jediný, kdo jí může pomoci,
je majitel sousedního ranče Trace. Kdyby ale nebyl tak sexy!
Special Desire5 H BJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Konstanta láskyJarní touhy 1997Paige žije jen svou milovanou prací a mužům se cílevědomě vyhýbá, protože jen narušují rovnováhu jejího přísně organizovaného, až staropanenského stylu života. Všechen stereotyp a poklid naruší až její nový soused, fyzik Stefan.
Polibky17 E Karen van der Zee (Zee, Karen van der)Zajatkyně v džungliKdyž se Nicky rozváděla, nechtěla už nikdy Blakea vidět. Do Malajsie jela na návštěvu za otcem a netušila, jaké dobrodružství jí tam čeká. Nevěděla, že bude unesena a že únoscem bude její bývalý manžel…
Temptation145 R Tiffany Whiteová (White, Tiffany)Žít po svémAshleigh chce žít po svém! A pokud jí vytouženou nezávislost umožní práce ve striptýzovém baru, klidně se stane striptérkou. Nikdo nemusí vědět, že tančí jen pro jediného muže – tajemného cizince, jehož planoucí oči ji sledují ze ztemnělého hlediště…
Temptation146 S Lorna Michaelsová (Michaels, Lorna)Recept na láskuPovolání soukromého detektiva Samanthu láká od dětství. Když z počítače rodinné potravinářské firmy někdo ukradne recept, konečně má příležitost pozorovat při práci opravdového profesionála. Jenže detektiv Wade ji úplně přehlíží!
Pokušení lásky21 W ARebecca Kingová (King, Rebecca)Stříbrný příbojPokušení lásky 1997Matt si o Sorrel myslí jen to nejhorší: že je to bezcharakterní, amorální žena, kterou zajímají jen peníze. Je těžké mu jeho názor vyvrátit... a ještě těžší ubránit se nesmírné přitažlivosti, která Sorrel k tomu muži vábí..
Pokušení lásky21 W BRuth Jean Daleová (Dale, Ruth Jean)Velké spiknutíPokušení lásky 1997Maggie potřebuje nějaké rozptýlení - na tom se shoduje celá rodina Cameronů. Chase zase potřebuje domácí učitelku pro svou vzpurnou dceru Blair, což se Cameronům přesně hodí. Pokud tohle velké spiknutí vyjde, Maggie a Chase se snad konečně dají dohromady!

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3292
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace