Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Special Desire

Zobrazuji údaje o edici Special Desire


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1995/71 H ASuzanne Simmsová (Simms, Suzanne)Pirátská princeznaLetní touhy 1995Melina konečně dostala příležitost strávit dovolenou na legendárním pirátském ostrově. Dosud vedla spořádaný život jako knihovnice na malém městě, ale s tím je teď konec. Je rozhodnutá hledat pirátský poklad a prožít skutečné životní dobrodružství.. Jenže když jí zkříží cestu nebezpečně hezký Nicholas Hazard, Melina začíná tušit, že její dobrodružství bude ještě mnohem divočejší, než čekala.
1995/71 H BLass Smallová (Small, Lass)Nebezpečná cestaLetní touhy 1995Nebýt Tweeda Browna, Connie by se nikdy nedokázala vyrovnat s minulostí. On to byl, kdo ji zachránil v texaské poušti, kdo bděl u jejího lůžka, když bojovala o život, a kdo jí nabídl jistotou a porozumění. Jeho něha je balzám na její duši. Ale pouhé přátelství jí už nestačí – ne od muže jejích snů. Connie chce mnohem víc.
1996/32 H ACathie Linzová (Linz, Cathie)Svatební bluesJarní touhy 1996Melissu opouští několik dní před svatbou snoubenec. Stává se centrem pozornosti zvědavých spoluobčanů. Když je Melissa na tom nejhůř, přijíždí do města její kamarád z dětství. Nick jí nabídne pomoc. Předstírají zamilovanost, aby lidé zapomněli na nedávný skandál. Časem se přátelství měnivé vášnivou lásku…
1996/32 H BAnne McAllisterová (McAllister, Anne)Kovboj se nevzdáváJarní touhy 1996Luke Tanner, kovboj, se uchýlí po smrti svého přítele do ústraní. Trápí ho výčitky svědomí, že Keithovu smrt zavinil. Za Lukem přijíždí na ranč přítelova snoubenka Jill, která Luka vždy přitahovala. Jill po čase odjíždí z ranče a chce, aby ji Luke následoval. Ten odmítá. Uvědomuje si ale, že Jill hluboce miluje. Rozhodne se Jill najít. Jede za ní do New Yorku, kde se dozvídá, že Jill s ním čeká dítě.
1996/73 H AHelen R. Myersová (Myers, Helen R.)Noční setkáníLetní touhy 1996Frankie Jonesová pomáhá všem, kteří jsou v nouzi. Obvykle zachraňuje jen týraná a zatoulaná zvířata; když však na opuštěné silnici spatří nahého muže, vezme k sobě i jeho. Kdo je ten muž bez paměti? Oběť zločinu nebo uprchlý trestanec? Možná byl protřelým zlodějem: snadno totiž Frankii ukradl její srdce…
1996/73 H BJackie Merrittová (Merritt, Jackie)Kráska a rebelLetní touhy 1996Ten zatracený Gard snad nikdy nepřestane dělat Cassii problémy! Bez jeho souhlasu Cass nesmí prodat svoji polovinu ranče - jenže Gard odkládá rozhodnutí a vymýšlí si hloupé výmluvy. Chce ji ponížit i teď, když jde o obchod - jako by nestačilo, co jí provedl před lety, když šlo o milování!
1997/14 H APeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Odkaz slečny LízyHoroucí srdcePři pátrání po svých předcích Cathie zjistí, že její prababička Lízá byla bordelmamá v jednom západo-americkém městečku. A když ji sexy kovboj začne zasypávat žhavými polibky, pozná, že v ní dříme daleko víc Líziny vášně, než se kdy domnívala…
1997/14 H BJudith McWilliamsová (McWilliams, Judith)Neústupný manželHoroucí srdceJe to oboustranně výhodný svazek: Nick potřebuje ženu, která se mu postará o domácnost, Ann zase bezpečný přístav, kde se vzpamatuje z citového otřesu. O lásce ve smlouvě nebyla řeč. Zatím…
1997/35 H ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Tvrdohlavá rančerkaJarní touhy 1997Kalli vždy toužila žít na ranči. když se jí přání splnilo, zjišťuje, že
realita je mnohem tvrdší než romantické sny. Jediný, kdo jí může pomoci,
je majitel sousedního ranče Trace. Kdyby ale nebyl tak sexy!
1997/35 H BJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Konstanta láskyJarní touhy 1997Paige žije jen svou milovanou prací a mužům se cílevědomě vyhýbá, protože jen narušují rovnováhu jejího přísně organizovaného, až staropanenského stylu života. Všechen stereotyp a poklid naruší až její nový soused, fyzik Stefan.
1997/76 H ACathie Linzová (Linz, Cathie)Léto s kovbojemLetní touhy 1997Zamilovat se do šéfky – majitelky ranče Abbie – to nemůže dobře dopadnout. Naštěstí na straně Dylana stojí staré cikánské kouzlo…
1997/76 H BJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Nová šanceLetní touhy 1997Josh je sice perfektní otec, ale na všechno přece jenom nestačí. A tak se jeho tři potomci rozhodnou sehnat sobě novou mámu a Joshovi ženu. Ariel se zdá vyhovující, jenže jak to zařídit, aby se ti dva setkali?
1997/117 H AAnne McAllisterová (McAllister, Anne)NávratAdventinky 1997 2Chase je už unaven mládeneckým životem a touží založit rodinu. Zvlášť teď o Vánocích na něj samota až příliš doléhá. Ale vzít si právě Joannu, ve které se už jednou zklamal? Nikdy! Ta ženská na něj může naléhat jak chce, on nepodlehne!
1997/117 H BKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Vánoční svatbaAdventinky 1997 2Elisabeth s Nickem se svatbu naplánovali právě na Vánoce a moc se na ni těší. Jenže nejsou na světě sami. Do příprav jim čím dál víc mluví neodbytní příbuzní a zdá se, že všechno skončí učiněnou pohromou..
1998/18 H AElise Titleová (Title, Elise)Partner vašich snůValentinky 1998 2Když Nicholas zjistí, že jeho dcera za něj podala seznamovací inzerát, je už pozdě cokoliv měnit. Nezbývá, než vydat se na schůzku...
1998/18 H BPamela Bauerová (Bauer, Pamela)Pan RomantikValentinky 1998 2Tristan má rád překvapení. Když si objedná romantické setkání přes agenturu, netuší, že tentokrát bude jeho překvapení dokonalé!
1998/18 H CTiffany Whiteová (White, Tiffany)Samotáři v Saint LouisValentinky 1998 2Alex pokládá svůj inzerát spíše za žert - dokud se nesetká s Elizabeth!
1998/69 H AMaureen Childová (Child, Maureen)Miluj mě něžněLetní touhy 1998Aby odvrátila rodinnou kletbu hledá Jenny kohokoliv, kdo by si ji byl ochoten vzít. Ale Nick její svatbu překazil...
1998/69 H BMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Kovboj a jižanská kráskaLetní touhy 1998Garth si přijel odpočinout na malou farmu v Utahu. Netuší však, kolik rozruchu přinese do jeho života půvabná Tiffany.
1998/910 H ABarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Námluvy na rančiCountry SpeciálJako mladá dívka milovala Kasey marně Hugha Slatera... Jak to, že teď najednou po dlouhých letech, kdy je rozvedená se dvěma syny, se Hugho objeví, aby ji prý ochránil před údajným dalším unáhleným sňatkem?!
1998/910 H BPamela Ingrahmová (Ingrahm, Pamela)Jak zkrotit kovbojeCountry SpeciálLeah již dávno vyškrtla ze svého seznamu mužů, o nichž snila, kovboje. Chce moderního, galantního partnera, který by ji byl oporou. Její zásady se však začínají hroutit jako domeček z karet, když pozná Wadea, který si ji najme na uspořádání svatby své dcery a který je kovboj každým coulem!
1998/1111 H APhyllis Halldorsonová (Halldorson, Phyllis)Kdo jsem?Adventinky 1998 2Vánoce přinášejí lidem nejen dárky, ale často i lásku a porozumění. Tak je to i v těchto čtyřech příbězích.
Několik dnů před Vánoci najde policista Gregor v noci v parku neznámou ženu s rozbitou hlavou, která ztratila paměť.
1998/1111 H BPeggy Webbová (Webb, Peggy)Když králíci zpívajíAdventinky 1998 2Vánoce přinášejí lidem nejen dárky, ale často i lásku a porozumění. Tak je to i v těchto čtyřech příbězích.
Úspěšný právník john Davis nepočítá s tím, že by slavil Vánoce - pokud ho nezastihne naléhavý telefonát jeho starého strýce Roscoa. Ale místo, aby našel údajně nemocného strýce na smrtelné posteli, uvítá ho na ranči
půvabná učitelka Ruth.
1998/1111 H CNaomi Hortonová (Horton, Naomi)Vánoční andílekAdventinky 1998 2Vánoce přinášejí lidem nejen dárky, ale často i lásku a porozumění. Tak je to i v těchto čtyřech příbězích.
Když se Kathleen na Den díkůvzdání dozví, že její manžel Cage leží v nemocnicipo těžké havárii, neváhá ani minutu a jede za ním - i když ho před půl rokem opustila. Vzala si ho, aby zachránila před krachem ranč svého otce, ale dopustila se chyby - zamilovala se do něj.
1998/1111 H DHeather Graham Pozzessereová (Pozzessere, Heather Graham)Nevěsta s červenou mašlíAdventinky 1998 2Vánoce přinášejí lidem nejen dárky, ale často i lásku a porozumění. Tak je to i v těchto čtyřech příbězích.
Redaktorce Cary se rozbuší srdce strachem, když si jí týden před Vánocemi pozve do kanceláře její šéf - obává se, že dostane výpověď. K jejímu velkému překvapení ji mužný Jason navrhne, aby ona a její syn jeli s ním a jeho dcerkou na hory.
1999/112 H AKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)S láskou EmmalineValentinky 1999 2Jen pár dní před plánovanou svatbou Molly a Tim nečekaně hodí za hlavu své plány o šťastné budoucnosti ve dvou. Je tu ovšem svatební apartmá v penziónu, který si kdysi zamluvili na víkend svatého Valentýna.
1999/112 H BMuriel Jensenová (Jensen, Muriel)Stačí třikrát zaklepatValentinky 1999 2Právě ve chvíli, kdy má Jade jako majitelka dárkové služby nejvíc práce s vyřizováním objednávek na svatého Valentýna, zazvoní u jejích dveří rozzlobený zákazník. Nakonec je to však právě on, kdo osamělé Jade přichystá ten nejkrásnější valentýnský dárek.
1999/112 H CRebecca Yorková (York, Rebecca)Remington a JulieValentinky 1999 2Julie si vždycky představovala Granta Remingtona jako učiněného démona, který ztělesňuje znepřátelenou rodinu, vedoucí s jejím příbuzenstvem více než sto let studenou válku. Zjistí však, že Grant je člověk z masa a kostí - a rozhodně ne nepřitažlivý...
1999/313 H AJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Popelka z rančePůlnoční žárByla to ta nejhezčí noc, jakou Erin ve svém životě zažila. Noc plná horkých polibků a sladkého milování s Jacem. Zůstala však jediná a přinesla jí na dlouhou dobu velkou starost. Teď se Jace vrací, aby jí všechno vynahradil...
1999/313 H BHeather MacAllisterová (MacAllister, Heather)Smích ve tměPůlnoční žárAnnie Dantonová se v noci vloupá do domu svého exmanžela, aby získala důkazy, že zpronevěřil firemní peníze. Annie však není jediný host, který tam té noci zavítá. Po nečekaném střetnutí s Nickem Mandolou nakonec oba objeví víc, než v co doufali...
1999/313 H CElda Mingerová (Minger, Elda)Noční oheňPůlnoční žárAmy Robbinsová se odhodlá svěřit své nejtajnější představy a fantazie rozhlasovému pořadu Noční polibky. Soukromého detektiva Steve McKnighta její fantazie vzruší natolik, že se rozhodne uvést je ve skutečnost...
1999/614 H ARebecca Brandewyneová (Brandewyne, Rebecca)Krotitel a lviceLetní touhy 1999Přitažlivý multimilionář Jordan chce zachránit před krachem cirkus svého dědečka a začne tím, že se rozhodne v něm strávit léto jako krotitel lvů. Kromě divokých zvířat se ale bude muset pokusit zkrotit také půvabnou artistku Mistral, která na něj od prvního setkání cení zuby a vytahuje drápky...
1999/614 H BLass Smallová (Small, Lass)Jak ulovit samotářeLetní touhy 1999Ačkoliv rančer Rip Morris měl pověst muže, kterému žádná žena neodolá, on našel svou vysněnou krásku až tehdy, když potkal Lu Parsonsovou. Ta něžná dívka ho nevyvádí z překvapení: Nejprve se rozhodne, že právě on má být tím, kdo ji zbaví nevinnosti, ale Rip si vůbec není jistý, jestli ho opravdu chce - a když už, tak na jak dlouho?
1999/1115 H ASusan Wiggsová (Wiggs, Susan)Popelka narubyAdventinky 1999 2Reportér Jack Riley se rozhodne splnit vánoční přání chudých osamělých dětí, nad nimiž si vzal patronát. Jedinou překážkou, která mu stojí v cestě, je jeho šéfová Madeleine Langstonová...
1999/1115 H BBobby Hutchinsonová (Hutchinson, Bobby)Gradyovy dětiAdventinky 1999 2Grady Hughes chystá pro svou rodinu nejedno vánoční překvapení, v žádném případě však v něm nepočítá s půvabnou sociální kurátorkou Fionou. Jeho tři děti mají ovšem zcela jiné představy a přání!
1999/1115 H CKaren Youngová (Young, Karen)Chtělo by to zázrakAdventinky 1999 2V dětském světě sourozenců Jamie a Jess se zázraky příliš nevyskytují. Přesto se víry v ně nevzdávají. A zvlášť, když mají vánočního anděla Isabellu... a plán, jak dát na Vánoce opět dohromady strýce Nathana a tetičku Emily.
2000/116 H AKaren Youngová (Young, Karen)Opuštěná u oltářeValentinky 2000 2Rachel Winthropové uteče ženich den před svatbou s jinou ženou. Jeho bratr přichází zhrzené Rachel nabídnout útěchu a podporu. A skončí spolu v posteli. O pár týdnů později Rachel zjistí, že je těhotná...
2000/116 H BGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)Zrozeni pro manželstvíValentinky 2000 2Sasha a Alan se znají celý život. Čtrnáct dní před dlouho plánovanou svatbou si ale oba dva nezávisle na sobě uvědomí, že vlastně nevědí, jestli si toho druhého neberou jen proto, že to od nich jejich rodiny očekávají, a vydávají se každý na vlastní pěst na chatu přemýšlet o tom, jak odvolat svatbu, na kterou se všichni tak těší...
2000/116 H CMargot Daltonová (Dalton, Margot)Bezúhonná ležValentinky 2000 2Lee a David se nezávisle na sobě ucházejí o práci v nové televizní stanici. Protože vědí, že majitelé stanice dávají přednost ženatým resp. vdaným zaměstnancům a zaměstnankyním, oba u pohovorů neprozřetelně zalžou, že někoho mají.
Když jsou poté přijati a zaměstnavatelé chtějí znát totožnosti jejich životních partnerů, rozhodnou se vyřešit nepříjemnou situaci po svém...
2000/417 H AJule McBrideová (McBride, Jule)Svatební zvony vyzvánějíKapky štěstíJackovi a Jillian už zdáli vyzvánějí svatební zvony, když nevěsta překvapí ženicha svým nečekaným rozhodnutím svatbu zrušit. Jackovi zbývá pouhých sedm hodin na to, aby získal zpět nejen srdce své milované, ale i život, který nosí pod ním.
2000/417 H BRuth Jean Daleová (Dale, Ruth Jean)Déšť fialekKapky štěstíCarrie Duncanová se na poslední chvíli rozhodne, že si neustále zaneprázdněného novináře Hanka nevezme. Když se pak o čtyři měsíce později setkají, udělí Carrie svému bývalému snoubenci pořádnou lekci: ona totiž nepatří k ženám, které jsou ochotné mužům donekonečna odpouštět!
2000/417 H CKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Ona je ta praváKapky štěstíChase Donnelly zajisté neměl v úmyslu uvěřit proroctví své babičky, že spojí svůj život s ženou, kterou uvidí ve snu. Jak je však zaskočen, když Natalii Hillyardovou následujícího dne skutečně potká!
2000/618 H ALynne Grahamová (Graham, Lynne)V žáru pouštěLetní touhy 2000Aby zabránila svému vyhoštění z exotické arabské země Dataru, tvrdí Bethany, že je blízkou přítelkyní mocného korunního prince Razula - muže, kterého před dvěma lety odmítla. Teď za to musí zaplatit: Razul chce, aby se stala jeho ženou!
2000/618 H BEmma Darcyová (Darcy, Emma)Srdce v plamenechLetní touhy 2000Ashley vůbec nešlo na rozum, proč se v káhirském kasinu stala středem pozornosti tajemného šejka. Ještě neuvěřitelnější však bylo, že od prvního okamžiku k němu cítila neodolatelnou přitažlivost... Bude to stačit na to, aby mu odpustila, že ji unesl, aby ji měl sám pro sebe?
2000/1119 H AHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Čas svodůAdventinky 2000 IIAnneke se vydala na návštěvu tety, ale místo staré dámy ji při příjezdu očekával mladý soused Sebastian. Anneke o něm slýchávala již dříve, ale tehdy netušila, že je tak pohledný. A už vůbec by ji nenapadlo, že se i přes její protesty stane jejím dobrovolným tělesným strážcem...
2000/1119 H BSandra Martonová (Marton, Sandra)Štědrovečerní zázrakAdventinky 2000 IIV den sedmého výročí rozvodu s Holly se Nick Brennan vydal na sentimentální pouť do hor, aby oslavil vánoční svátky stranou od lidí a naposledy si připomněl místo, kde se svou bývalou ženou strávil líbánky. Holly však měla stejný nápad...
2000/1119 H CSharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Vánoční shledáníAdventinky 2000 IIClemmie a Aleck do sebe byli na střední škole zamilovaní. Čas je však rozdělil a jejich láska nedošla naplnění. Když se setkávají jako sousedé, oba mají za sebou ztrátu životního partnera a před sebou starost o potomky. Chtějí se jen přátelit, ale zdá se, že jejich ratolesti vědí o něčem lepším...
2001/120 H AKate Thomasová (Thomas, Kate)Čeho je moc...Valentinky 2001 2Obyčejný život Tylera Hardinga zasáhla smršť nenadálého štěstí. Nejprve vyhrál pohádkovou sumu peněz, hned nato byl v práci nečekaně povýšen. A pak se ještě jako z udělání setkal s Marisou Corelliovou, děvčetem k zulíbání a chodící pohromou v jedné osobě. Jen aby se karta neobrátila, protože čeho je moc, toho je přece jen příliš...
2001/120 H BElizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Skrytý půvabValentinky 2001 2Trey Breckenridge svou nevýraznou, ale nepostradatelnou asistentku Jane léta úspěšně přehlížel. Jednou se však dostal do prekérní situace, z níž ho mohla vysvobodit jen okouzlující partnerka... kterou bohužel neměl. Co by ale oddaná Jane pro svého šéfa neudělala? Však ona mu předvede, jak umí být půvabná...
2001/421 H AMargaret Wayová (Way, Margaret)Láska jménem CarradineMájové lásky 2001Rachael Munroová se do Curta Carradinea, pohledného vlastníka sousedních pozemků, zamilovala už jako dívenka. Teď po něm zatoužila jako opravdová žena a sní o tom, že se za něj provdá. Curt se však až příliš zajímá o její nevlastní matku...
2001/421 H BLindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Podivná známostMájové lásky 2001Mel Carlisle viděl Rachel Wrightovou na plese, jak doprovází jistého postaršího vdovce, a hned si o ní udělal nelichotivý závěr. Rachel si však jeho výpad nenechala líbit a rozhodla se, že mu uštědří pořádnou lekci...
2001/622 H AJayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Láska na překážkuLetní touhy 2001Katty Randallová o svatební noci zjišťuje, že její manžel ve skutečnosti vůbec na lásku nevěří a potřebuje ji jen jako obchodní partnerku a milenku. Chce se dát okamžitě rozvést, ale nakonec svolí, že s ním zůstane alespoň tři měsíce a pomůže mu rozběhnout nové oddělení jeho firmy. Přesvědčí ji Garrett za tu dobu, že láska existuje?
2001/622 H BStella Cameronová (Cameron, Stella)Usmířená minulostLetní touhy 2001Když doktor Andrew Monthaven ztratil maličkou Colleen Beckettovou, vnímá to jako svou osobní ztrátu... to, co cítí k její matce, je totiž také naprosto osobní. Jenže Greer ho nenávidí za to, že nedokázal její dceru zachránit. Podaří se mu láskou překonat její zášť?
2001/1123 H AMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Překvapivá nadílkaAdventinky 2001 2Na vánočním večírku se po letech setkají dávní přátelé Shane a Julie. Shane Julii vždycky miloval a kvůli ní se ani neoženil. Ona je čerstvě rozvedená a těhotná. Jejich setkáním se spustí lavina dramatických událostí, které navždy změní jejich životy - k lepšímu!
2001/1123 H BMarilyn Pappano (Pappano, Marilyn)Vánoční usmířeníAdventinky 2001 2Spokojené manželství Rebeccy a Stevea jako blesk z čistého nebe ohrozí odhalené dávné tragické tajemství. Vyrovná se Steve s tím, že mu Rebecca zatajila, že v sedmnácti letech otěhotněla a narozené dítě přenechala k adopci?
2001/1123 H CChristine Flynnová (Flynn, Christine)Vánoční dárekAdventinky 2001 2Lucas si namlouvá, že k tomu, aby nabídl manželství své sekretářce, ho vedou čistě rozumové důvody: chce jí pomoci vyřešit nesnadnou životní situaci. Sarah čeká miminko a její snoubenec ji proradně opustil.
2002/138 H AElise Titleová (Title, Elise)Konečná stanice - manželstvíValentinky 2002 2Maria nastupuje do autobusu v New Yorku s jasným cílem - v Los Angeles se vdá za svého snoubence. Její cestu ale provází jedna katastrofa za druhou. A za všechno může její spolucestující Sean. Tak proč se jí na konci cesty zdá Sean bližší než její snoubenec?
2002/138 H BBarbara Brettonová (Bretton, Barbara)Chaos versus pořádekValentinky 2002 2Manažer známé spisovatelky Cat Zaslowové dospěje k závěru, že Cat nutně potřebuje pomoc špičkového odborníka na organizaci práce McKendricka. Nejdříve se zdá, že jejich spolupráce skončí fiaskem, pak však do hry vstoupí láska...
2002/138 H CLinda Howardová (Howard, Linda)Rozumná volbaValentinky 2002 2Madelyn a Reese se seznámili a vzali na inzerát a zpočátku to vypadalo, že se jedná jen o rozumnou volbu. Především Reese byl pevně přesvědčený, že ona "láska" není ani nutná, ani žádoucí. Až později poznali, že promluvila i jejich srdce...
2002/341 H AStella Cameronová (Cameron, Stella)Ano, chceme!Top modelka Fabiola Crowová se střežila prozradit své tajemství. Zamilovala se totiž do svého nejlepšího přítele. V žádném případě mu to ovšem nemohla prozradit... Riskovala by, že ho ztratí navždy.
2002/341 H BBobby Hutchinsonová (Hutchinson, Bobby)Z nepřátel milenciGrace Medisomová uvěřila, že kdyby se jí podařilo přimět onoho nadutého právníka, kterého její matka pověřila svým rozvodem, aby i ji přijal mezi svou klientelu, možná by nepodal žalobu na Graceiny nespoutané bratry...
2002/341 H CSandra Martonová (Marton, Sandra)Milenka jeho nejlepšího příteleZděšený ženich pověřil svého svědka Liama Malonea, aby mu přivedl prchající nevěstu zpět k oltáři. Liamovi se uprchlici sice podaří vystopovat, ona ho však překvapí způsobem, o jakém se mu ani nesnilo!
2002/543 H ABarbara Delinsky (Delinsky, Barbara)Zvláštní přitažlivostMájové lásky 2002Russell Shaw se po pětadvaceti letech na přání své dcery Diany vrací do St. Louis, aby ji odvedl k oltáři. Čeká ho nelehké setkání s Dianinou matkou, jeho velkou studentskou láskou Cynthií. Pro nikoho z nich není lehké zapomenout na krušné začátky jejich manželství, na rozchod, ale i na zvláštní vzájemnou hlubokou přitažlivost, která mezi nimi vždy panovala. Jejich životní cesta připomíná dva magnety, které se po různých peripetiích nevyhnutelně ocitnou zase vedle sebe.
2002/543 H BKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Láska z biografuMájové lásky 2002Nejstarší dosud hrající autokino v Americe má půvabnou vedoucí - Sharon Wheelerovou. Pro Sharon je kino něčím víc než jen podnikem na vydělávání peněz. Je místem zábavy celých rodin a také je místem pro už několik generací zamilovaných. Stejný názor ale nesdílí nový majitel celé sítě kin - Zachary St. Claire, který by prodělečné kino nejraději zavřel. Sám se však přesvědčí, že logika musí jít někdy stranou a že romantické kino i jeho neodolatelná vedoucí si zasluhují jeho pozornost...

Počet zobrazených záznamů: 64

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6464
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace