Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Special Na léto

Zobrazuji údaje o edici Special Na léto


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/686 H AKristin Gabrielová (Gabriel, Kristin)Kdo vyhraje?Láska s otazníkemDíky šílenému dědečkovu nápadu se ze seriózního mladého manažera Dextera Kanea stane na jeden měsíc gigolo. Začíná hra o rodinnou firmu a Dexter je připraven pro výhru udělat téměř cokoli. Když si ho najme půvabná a energická Kylie Timberlakeová, ještě netuší, že ho v životě čeká pěkných pár kotrmelců.Ve službách té přitažlivé osůbky totiž začíná poznávat ty pravé hodnoty a radosti života…
2005/686 H BCathie Linzová (Linz, Cathie)Svatba do tří týdnůLáska s otazníkemShane Huntington je bezradný. Aby se dostal ke svému dědictví, musí se do tří týdnů oženit. Jenže netuší, kde hledat tu pravou. Jako obvykle požádá o pomoc Paige Turnerovou, sympatickou mladou knihovnici, která mu vždy dokázala poradit. A tím začne honba za nevěstou, která musí splňovat několik podivných požadavků. Ani jeden z nich netuší, že jejich úsilí je svede na společnou cestu a že se Shane nakonec ocitne tam, kde měl vlastně začít…
2005/788 H ANancy Warrenová (Warren, Nancy)Chůva mého životaVeselé láskyJednou klaun - vždycky klaun… Annie se jako klaun živí a jako klaun chce procházet celým životem. Pobavit a jít zas o dům dál! Tak proč se jí při pohledu na nadmíru seriózního Marka, svobodného mládence žijícího s osiřelou malou neteří, vždycky zrychlí tep? A proč pro všechno na světě souhlasila, že u nich nastoupí jako chůva?
2005/788 H BDawn Atkinsová (Atkins, Dawn)Televizní láskaVeselé láskyKdyž se Renata dozví, že producent televizní stanice, kde pracuje, se rozhodne zachránit její nepříliš úspěšnou televizní talkshow o partnerských neshodách přijetím nového moderátora, bojí se toho nejhoršího. Zvlášť, když podle producentova přání to mezi ní a Hawkem má na obrazovce "jiskřit"! Jenže co dělat, když to jiskří doopravdy?!
2010/6149 H AJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Týden láskyRozmarné láskyAmanda se po deseti letech setkává se svou láskou z dívčích let - Danem. Téměř okamžitě oba zjistí, že je to k sobě táhne jako dřív, a Daneovi se za pouhý týden podaří získat Amandino tělo i srdce. Přesto má Amanda i nadále pocit, že její prioritou je kariéra…
2010/6149 H BLynne Grahamová (Graham, Lynne)Milionář bez srdceRozmarné láskyLáska, vášeň, intriky, žárlivost a nakonec rozvod, to vše již jednou Kerry se svým manželem Alexem zažila. Jak je tedy možné, že se k němu po čtyřech letech zase vrací a znovu se za něj vdává? Má vztah k muži, který podle ní snad ani nemá srdce, nějakou budoucnost?
2010/7150 H AElizabeth Oldfieldová (Oldfield, Elizabeth)Dostaveníčko v RiuLetní rendez-vousJefferson se rozhodne poněkud svérázným způsobem řešit manželskou krizi. Unese devatenáctiměsíčního syna matce rovnou z náruče a doufá, že ji tak donutí k návratu. Přistáním v Riu de Janeiru Christa roztočí řetězec událostí a postupně zjistí, že jejich manželství ještě není zdaleka ztraceno.

(2. vydání)
2010/7150 H BHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Vášnivá milenkaLetní rendez-vousPřed sedmi lety odešla Carly od manžela a zametla za sebou stopy tak dokonale, že se Stefano ani nedověděl o narození dcerky. Teď mu opět stanula tváří v tvář a je plná strachu, staré zloby, špatných ale i hezkých vzpomínek… Kdyby ji jen nezrazovalo její tělo, které nemůže zapomenout na nepřekonatelného milence!


(2. vydání)
2010/8151 H ABarbara Delinsky (Delinsky, Barbara)Zvláštní přitažlivostŠtěstí ve dvouRussell Shaw se po pětadvaceti letech na přání své dcery Diany vrací do St. Louis, aby ji odvedl k oltáři. Čeká ho nelehké setkání s Dianinou matkou, jeho velkou studentskou láskou Cynthií. Pro nikoho z nich není snadné zapomenout na krušné začátky jejich manželství, na rozchod, ale i na zvláštní vzájemnou hlubokou přitažlivost, která mezi nimi vždy panovala.

(2. vydání)
2010/8151 H BKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Láska z biografuŠtěstí ve dvouNejstarší dosud hrající autokino v Americe má půvabnou vedoucí Sharon, pro kterou je něčím víc než jen podnikem na vydělávání peněz. Je místem rodinné zábavy a schůzek pro už několik generací zamilovaných. Stejný názor ale nesdílí nový majitel celé sítě kin Zachary St. Claire, který by prodělečný biograf nejraději zavřel. Sám se však časem přesvědčí, že romantické kino i jeho neodolatelná vedoucí si zasluhují jeho pozornost!

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 10

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3849
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace