Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Romance se šejkem

Zobrazuji údaje o edici Romance se šejkem


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/41 M Meredith Webberová (Webber, Meredith)Šejk v přestrojeníDoktorka Jen pomáhá lidem po celé zeměkouli, riskuje život, ale nikdy neriskuje srdce - to už jednou udělala, a přišla o něj. V Zaheeru se setkává s doktorem Kamem Rahmanem, mužem, o kterém si myslí, že je jen lékař, ale Kam je šejk a dědic zaheerského trůnu. Cestuje v přestrojení, aby lépe poznal potřeby své země. Jenina láska k jeho lidu ho zasáhne stejně jako vášeň, kterou v něm probudí. Brzy má nastoupit na trůn a touží po tom, aby se tahle doktorka z pouště stala jeho královnou!
2009/42 N Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Snoubenka z AngliePrávnička Laura má za každou cenu přivést šejkovi Kharastanu jeho nemanželského syna, bohatého pařížského plejboje Xaviera, pro něhož byly ženy vždy pouze tou příjemnou stránkou života… Společné dny s Laurou strávené v pouštním království oba více než sblíží. Laura ale ví, že Xavier v lásku nikdy nevěřil, co má ovšem dělat, když se do něj proti své vůli zamiluje?
2009/53 M Olivia Gatesová (Gates, Olivia)V doktorově náručíŠejk Faress Aal Rasheed, korunní princ a zároveň špičkový chirurg, vždycky přesně věděl, co chce, a také za tím neochvějně šel, ať již se jednalo o práci, politiku nebo ženy. Když do jeho země a k němu do Královského zdravotní centra přijela jako školitelka krásná americká lékařka Larissa McPhersonová, okamžitě po ní zatoužil. I ona vůči němu cítila osudovou přitažlivost, jen nevěděla, jak mu říct, že je spojuje ještě něco velmi důležitého a i neobvyklého…
2009/54 N Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Panovačný vládceJe to skoro pět let, kdy Alexa opustila svého italského manžela Giovanniho. Když se jednou Giovanni objeví v malém anglickém městečku, kde Alexa žije, je to pro ni šok. Giovanni se dozvěděl, že je nemanželským synem vládce pouštního království Kharastan, a chce, aby ho Alexa doprovodila na cestě do této země. Všechna jeho přání se ale změní, když uvidí Alexina syna Paola, o jehož existenci neměl tušení. Paolo má stejně černé oči a vlasy jako on, stejně snědou pleť… Paolo je jeho syn! A o to, co je jeho, se Giovanni nenechá nikým připravit!
2009/65 M Meredith Webberová (Webber, Meredith)Kouzlo pouštěMelissa Cartwrightová, specialistka na srdeční chirurgii, odjíždí do Zaheeru na svatbu své kamarádky, ale zejména aby řekla šejkovi-chirurgovi Arunovi, že jejich vášnivé vzplanutí nezůstalo bez následků. Nechce od něj vůbec nic, hlídá si své srdce stejně, jako si on chrání to své.
Arun se dovídá o dítěti a jediným řešením je pro něj svatba! Avšak Melissa nepřijme jeho nabídku, pokud si nebude jista jeho láskou…
2009/66 N Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Rozkoše západuŠejk Malik, vládce Kharastanu, nemá čas na rozptylování, ale když jeho schovanka, mladá Angličanka Sorrel, zatouží poznat rozkoše Západu, rozhodne se, že umění svádět ji naučí on sám. Malik po Sorrel touží, ale nechce ji zneuctít. Navíc jako šejk se musí co nejdřív oženit, a jeho nevěsta musí být panna. Mohla by se Sorrel stát manželkou krále pouště?
2009/77 M Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Nečekané setkáníKdyž se fotografka Lisa Sullingerová zraní na osamocené výpravě do pouště, zastihne ji písečná bouře. Naštěstí se objeví šejk Tuareg al Shaldor, který ji zachrání a odveze ji do svého pohádkového domu, kde o ni pečuje.
Lisa se do svého zachránce zamiluje, ale myslí si, že u něj nemá žádnou šanci. Každý z nich žije v úplně jiném světě a navíc se Tuareg po třech letech ještě nevyrovnal s náhlou smrtí své mladé ženy. Ale ve chvíli, kdy má Lisa z jeho země nadobro odjet, si uvědomí, o co by přišel, kdyby ji ztratil.
2009/78 N Penny Jordanová (Jordan, Penny)Dcera pouštěPetra přijela do pouštního království Zuranu, aby navštívila svého dědečka. V rozhovoru jí ale jeden příbuzný omylem prozradil, že dědeček s ní má své plány - chce ji provdat za šejka Rashida, svého obchodního partnera. Petra usoudila, že jediný způsob, jak se vyhnout nechtěnému manželství, je pokazit si pověst, aby ji královský nápadník odmítl. K tomu jí měl posloužit krásný místní plejboj Blaize.
(2.vydání)
2009/89 M Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Pouštní růžeRose Fentonová se na cestě na dovolenou setkává s princem Hasanem al Rašídem a je jím okouzlena. Jaké je ale její překvapení, když ji princ unese a vězní uprostřed pouště! Když se dozví, že se nechtěně málem stala účastnicí puče v pohádkovém pouštním království, dívá se na prince jinýma očima. Dovolí ale Hasanova hrdost, aby na Rose pomýšlel i jinak než jako na svého vězně?
2009/810 N Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Princova zajatkyněTilda nemá na vybranou, když po ní Rashad, korunní princ z Bakharu požaduje, aby se stala jeho milenkou! Uvědomuje si totiž, že pokud mu nebude po vůli, odnese to její rodina, která se u něj nešťastnou shodou okolností hrozivě zadlužila. Štěstí jejích blízkých teď závisí pouze na ní… Tilda by krásnému princi vyhověla tak ráda! Před pěti roky ho totiž milovala jako nikoho jiného na celém světě. Dozví se teď, když dobrovolně přijme roli šejkovy zajatkyně, proč ji tenkrát odvrhl?
2009/911 M Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Zdráhavá nevěstaJessica právě objevila velké tajemství, které změnilo celý její dosavadní život. V království Bakhar uprostřed pouště žije její rodina, o které vůbec nevěděla. Stejně jako netušila, že tu žije muž, s nímž ji hned po narození zasnoubili… Šejk Kardahl se sice ochotně ožení, avšak s láskou skutečně nepočítá. Dokáže Jessica pod slupkou tohoto velkého záletníka spatřit muže a najít si cestu k jeho otupělému srdci?
2009/912 N Penny Jordanová (Jordan, Penny)Noci v pouštiDokud šejk Xavier Al Agir nepoznal nádhernou a vzpurnou Mariellu, byl přesvědčený, že se nikdy neožení a že zůstane sám. Vášnivé vzplanutí ke krásné Angličance ho nepřipraveného zasáhlo zničující silou jako písečná bouře. Jak jí má odolat, uprostřed pouště, v oáze, kde jedinými společníky jim jsou jejich pradávným rytmem uchvácená srdce?

(2. vydání)
2009/1013 M Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Smlouva o manželstvíŠejk Malik Hourani, korunní princ Bakharu, je bohatý a mocný muž, který byl již v kolébce předurčen k tomu, aby jednou vládl svému království. Kvůli bolestné zkušenosti však přestal věřit v lásku … Krásná Beth Farrahová byla šejkovi zaslíbena již jako dítě, ale skrývá před ním tajemství: není tou ženou, za kterou se vydává! Přesto podstupuje cestu do písečných dun kouzelného království Bakhar. Žhavé pouštní nebe a voňavé noci plné hvězd jsou dokonalou kulisou pro královskou romanci mezi šejkem a jeho budoucí nevěstou!
2009/1014 N Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Nevěsta ze zámoříŠejk Amir bin Farúk sice žije spokojeně v New Yorku, ale stále ho přitahuje poušť v jeho domovině. Nadešel čas opustit své přítelkyně a splnit povinnost - oženit se.
Grace Brownová, jeho naprosto nenahraditelná asistentka, je do něj už několik let zamilovaná, ale dobře ví, že její původ jí nedovoluje na něj myslet. Navíc ji Amir pověřil, aby mu našla vhodnou manželku …
2009/1115 M Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Poprask v paláciŠejk Zahir je překvapený, když ho na letišti čeká limuzína s krásnou řidičkou. Diana Metcalfeová dostala konečně příležitost ukázat, že má na víc než jen řídit školní autobus. Dodržování protokolu je sice pro ni velkým problémem, ale svou bezprostředností si získá šejkovu přízeň… a zdá se, že i jeho srdce. Podle tradice se ale Zahir musí oženit s princeznou a zajistit pro svou zemi následovníka. Podaří se Dianě a Zahirovi svou vášnivou láskou porušit tradice a přesvědčit Zahirovy rodiče, že Diana je tou pravou nevěstou?
2009/1116 N Nicola Marshová (Marsh, Nicola)Žhavé polibkyKníže Samman nemá času nazbyt. Aby mohl být korunován, musí se oženit. Jenomže odmítl všechny nevěsty, které mu jeho rádci doporučili. Pak se potkal s Briou Greenovou, jejíž medové oči a nezávislá povaha mu učarovaly. Tahle slečna musí být jeho ženou a žádná jiná, tak zní vůle knížete! Jenomže inteligentní, samostatná a sebevědomá architektka si naopak myslí, že Samman není při smyslech, když jí nabízí manželství… Ale jeho polibky v žáru pouštního slunce v Adhaře možná přimějí Briu, aby změnila názor…
2009/1217 M Carol Graceová (Grace, Carol)Oáza rozkošeClaudia pracuje v San Francisku jako asistentka šéfa loďařské firmy - šejka ze vzdálené země Tazzatine. Jednoho dne ji Samir Al-Hamri vezme na obchodní cestu do své vlasti. Ale není to jen cesta za obchodem, Samir se má při té příležitosti také zasnoubit s předem vybranou dívkou. V Tazzatine však začne Samir svou asistentku vidět jinýma očima. Claudia je tak svěží, tak vnímavá, tak přitažlivá…
2009/1218 N Sandra Martonová (Marton, Sandra)Vzdorovitá nevěstaTárik, korunní princ Dubaacu, si musí najít nevěstu a pořídit si potomka-dědice. Je bohatý, krásný a s ženami to umí, i když s žádnou nikdy nenavázal vážnější vztah. Zdá se, že Madison Whitneyová, úspěšná viceprezidentka velké společnosti, je pro něj tou pravou. To by se ale nesměla rozhodnout mít dítě a pořídit si ho bez muže! Tárik se jen tak nevzdává a k tomu, aby Madison získal, využije všech prostředků – sladké svádění, divokou vášeň a dokonce i únos!
2010/119 M Olivia Gatesová (Gates, Olivia)Milování v pouštiMezi korunním princem Farúkem a Carmen vzplanula vášeň, jíž ani jeden nedokázal odolat. Jejich láska netrvala dlouho, přesto zanechala následky a Carmen nosí pod srdcem Farúkovo dítě. Teď však zmizela a Farúka nic nezastaví, aby ji našel. Jeho jediným přáním je získat Carmen zpět a vzít si ji za manželku. I kdyby ho to mělo stát trůn Judarského království!
2010/120 N Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Vášeň pod hvězdamiKarím, sultán Zangraru, byl zaslíben princezně Alexandře již v útlém dětství. Nastala doba, kdy mají tuto dohodu naplnit, ale Karím je přesvědčen, že Alexandra není tou pravou nevěstou pro něj. Snaží se ji od manželství odradit, ale postupem času poznává, že Alexandra je jiná, než se o ní povídá …
2010/221 M Olivia Gatesová (Gates, Olivia)Královna pro JudarFarah nechce mít nic společného s dědictvím a závazky, které jí z toho vyplývají, a proto odmítá předem domluvený sňatek. Aby princ Šeháb al Masúd zabezpečil mír ve své zemi a zajistil si trůn, musí se s Farah oženit – a to za každou cenu. Svým šarmem se mu podaří ji okouzlit, ale jeho zištné svádění se záhy mění v hluboký cit a skutečnou vášeň, která je příliš silná, aby jí dokázali odolat …
2010/222 N Kate Hardyová (Hardy, Kate)Neodolatelný playboyKarím al Hassan může mít každou ženu, kterou si zamane. Právě se stala objektem jeho zájmu šéfkuchařka Lily Finchová. Stačil jeden pohled – následoval vášnivý polibek – a touha, kterou Karím zamýšlel uspokojit krátkým vztahem. Lily však už nikdy nehodlá podlehnout kouzlu muže. Jenomže neodolatelný Karím pomalu porušuje i svá vlastní pravidla: chce Lily – a to navždy!
2010/323 M Olivia Gatesová (Gates, Olivia)Pouštní králKdyž Kamal před lety ukončil milostný románek, zapřisáhl se, že už Alijah nikdy nedovolí, aby mu znovu vstoupila do života. Jenže pouze jejich sňatek může zajistit stabilitu království. A Kamal teď po sedmi letech zapomněl, že nesmí nechat svoje srdce zvítězit nad rozumem. Navíc ho nenapadlo, že Alijah je pravděpodobně jediná žena, která se nebojí zahájit s králem vášnivou bitvu…
2010/324 N Meredith Webberová (Webber, Meredith)Noci v ArábiiŠejk Tárik přijíždí do Austrálie, aby přivezl čtyřletého následníka trůnu do arabské Suleily a stal se jeho poručníkem. Mickeyho však vychovává jeho teta Hannah, která ho nechce opustit. Tárik jí navrhuje jediné možné řešení - aby se za něj provdala. Může ale Hannah uzavřít manželství bez lásky?
2010/425 M Jane Porterová (Porter, Jane)Prázdniny s králemJesslyn Heatonová pracuje jako učitelka na škole ve Spojených arabských emirátech. Na konci školního roku se u ní znenadání obejvil Šaríf Fehr - muž, který byl jejím spolužákem na studiích v Londýně a na nějakou dobu se stal i jejím milencem. Jenže dnes je Šaríf vládcem země Sarq a jedním z nejmocnějších mužů na Středním východě. Žádá Jesslyn, aby odcestovala s ním a o prázdninách učila jeho dcery…
2010/426 N Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Palác v dunáchVdova Erin Maguireová zdědila po arabském manželovi usedlost na anglickém venkově a jeho syna Kazíma z prvního manželství. Do toho ji neočekávaně navštíví šejk Zahír Kálid al Muntassír, bratr jejího manžela, o jehož existenci neměla ani tušení, a chce Kazíma převzít do své péče! Aby tomu Erin zabránila, odjíždí s ním do království Qubbah. Podaří se jí přesvědčit Zahíra o svých čistých úmyslech, získat Kazíma a nakonec i Zahírovu lásku?
2010/527 M Jane Porterová (Porter, Jane)Nevěsta z donuceníAby šejk Chalíd Fehr mohl zachránit nevinnou Olivii Morseovou z rukou nepřátel své země, prohlásí, že je jeho snoubenkou… Situace je donutí uzavřít manželství ze dne na den a Liv se nestačí divit. Přestože se dohodli na formálním sňatku, Chalíd po ní chce, aby plnila své manželské povinnosti nejen po jeho boku jako členka královské rodiny… ale také v ložnici.
2010/528 N Emma Darcyová (Darcy, Emma)Zajatkyně rozkošeEmily Rossová se nešťastnou náhodou ocitne v paláci šejka Zagea na Zanzibaru a stane se zajatkyní, třebaže on prohlašuje, že je jeho hostem. Aby prokázala svou nevinu, potřebuje šejkovo vlivné postavení. Ale čím více času tráví ve společnosti Zagea, tím více u ní začínají převládat city nad rozumem. A pokud jedinou cenou za její volnost je, aby se mu oddala, bude ji muset zaplatit…
2010/629 M Susan Stephensová (Stephens, Susan)Králova milenkaŠejka Kalífu už nudí průvody potencionálních manželek, které před ním defilují. A když nachytá sladkou a nevinnou Beth Torranceovou na své soukromé pláži, je to pro něj více než příjemné rozptýlení… Beth přijíždí na ostrov jako nezkušená dívka, ve které až šejk probudí její ženství. Po návratu domů Beth zjistí, že jejich románek nezůstal bez následků. Kalífa nemůže na Beth zapomenout a vyhledá ji. Svého syna i jeho matku chce zpět a Beth se nakonec s radostí podřídí jeho královskému rozhodnutí.
2010/630 N Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Šejkův pouštní drahokamPenelope Doyleová ještě nenašla muže, který by se po polibku neproměnil v žabáka. Jeden z těch nejhorších jí ukradl srdce a navíc dědictví po matce. Zařekla se, že už nikdy neuvěří pohádkám.
Když však přijala místo v El Zafiru, seznámila se s úžasným princem Rafiqem a znovu se jí chce začít věřit… Ale je vůbec možné, aby chudá dívka padla do oka šejkovi, který může mít všechno, na co si jen ukáže?
2010/731 M Jane Porterová (Porter, Jane)Sultánovy intrikyPrincezna Nicolette se vydává za sultánem Málikem Romanem Nurim do jeho království, aby mu rozmluvila předem domluvené manželství se sestrou. Pobyt v Barace - zemi uprostřed pouště - a charizma okouzlujícího Málika ji ovšem natolik ohromí, že se do něj zamiluje. Své city ale nemůže přiznat, protože Málik ji nikdy nebude milovat…
2010/732 N Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Oáza štěstíCrystal Rawlinsová přijíždí do pohádkového paláce šejka Fariqa Hassana jako vychovatelka jeho dvou malých dětí. Fariq po svých předchozích zkušenostech nevěří ženám, ale přesto v přítomnosti Crystal se jeho srdce vždy rozbuší. Ani Crystal nezůstává chladná, ale oba se brání zamilovat se. Stačí však jeden jediný polibek v písečné bouři uprostřed pouště a jejich srdce jsou navždy ztracena…
2010/833 M Annie Westová (West, Annie)Vládce pouštěŠajeharský šejk Chálid bin Šaríf potkává na cestě do Austrálie dívku, která potřebuje pomoc. Je promočená a zjevně v šoku. To, co však v Chálidovi nevinná Maggie okamžitě probudí, není rozhodně soucit. Když po vášnivé noci Maggie zmizí, vládce pouště se s tím nehodlá smířit. Po usilovném pátrání Chálid Maggii najde a zjistí, že jejich první společná noc nezůstala bez následků!
2010/834 N Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Královský darAli Matlocková opustila Texas a vydala se za prací do exotického království El Zafiru. Našla tu nejen dobré kamarády, ale i přitažlivého, svůdného a neodolatelného šejka Kamala Hassana. Ten je však přesvědčen, že pokud chce své zemi dobře vládnout, nemá láska v jeho srdci místo. Přesto všichni okolo vidí, že ho Ali vůbec nenechává chladným, a je jen na něm, kdy se rozhodne dát své city najevo…
2010/935 M Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Pokušení v pouštiNásledník trůnu a budoucí panovník země Zabrania se nemůže oženit jen tak s někým – a ani ve snu by ho nenapadlo začít si něco s tou nenápadnou obrýlenou dívkou, která je na návštěvě u dvora. Jenže se zdá, že nevinná neznámá nemá tak docela nevinné úmysly a že jediným řešením bude uklidit ji bezpečně do ústraní… Kdo mohl čekat, že noc v poušti s šedou myškou Molly bude žhavější než nejrozpálenější pouštní den a oběma jim změní život?
2010/936 N Susan Stephensová (Stephens, Susan)Konkurz na královnuSebevědomá marketingová poradkyně Casey přijíždí do pouštního království A’Qaban na konkurz o místo. Nově korunovaný vládce šejk Rafik al Rafar plánuje otestovat její schopnosti, brzy ale zjistí, že v osobním životě si Casey vůbec nevěří. Romantická výprava do pouště, na kterou šejk Casey vezme, v ní probudí vášeň a mladý panovník si uvědomí, že je to právě ona, kdo ho učí vychutnávat si pozemské požitky!
2010/1037 M Sandra Martonová (Marton, Sandra)Sladká odvetaŠejk Salim al Taj nikdy nemísí obchod s potěšením. Ale stačí jedna noc s jeho zaměstnankyní Grace Hudsonovou a poruší své pravidlo – teď chce výhradně ji!
Když jejich vášnivý románek skončí, Salim nemůže uvěřit, že ho Grace pustila k vodě… a navíc si s sebou odnesla firemní tajemství. Rozhodne se, že srazí svou uprchlou milenku na kolena – pomalu, s rozkoší a nemilosrdně …
2010/1038 N Trish Moreyová (Morey, Trish)Nevinná nevěstaŠejk Tadžik al Zayed bin Aman potřebuje vhodnou nevěstu - a tradice vyžaduje, aby to byla panna. A tak když poprvé uvidí upjatě se chovající Morgan Fieldingovou, zrodí se mu v hlavě plán … Morgan nechápe, proč ji Tadžik pronásleduje - takový mužný chlap by mohl mít každou ženu, po které by zatoužil! Ale jakmile přijede do jeho pouštního království, Tadžik jí oznámí, že se za něj musí provdat. A to je jen začátek!
2010/1139 M Susan Stephensová (Stephens, Susan)Noci s králemZara se vypravila do Zaddary, aby tu našla muže, který ji připravil o rodiče. Na cestě ji před písečnou bouří zachrání záhadný cizinec. V exotickém prostředí pouště podlehne Zara jeho kouzlu a ani po návratu domů do Londýna nemůže na tajemného neznámého zapomenout. Shahin, nový král pouštní říše, po Zaře touží, ale ví, že city, které k ní chová, nejsou vhodné. Nemá však právě zakázané ovoce tu nejsladší chuť?
2010/1140 N Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Vášnivý polibekFelicity Andersonová se seznámí s přitažlivým chirurgem Karimem Zarakem. Nemá ani tušení, že tajemný doktor je v dalekém pouštním království šejkem z vládnoucí rodiny! Osud tomu chtěl, aby Felicity po jediné vášnivé noci s tímto sexy mužem otěhotněla. Když se to Karim dozví, neváhá a chce dostát své královské povinnosti. Felicity se však rozhodne stát se jeho ženou jen tehdy, až si ji bude chtít vzít z opravdové lásky!
2010/1241 M Sandra Martonová (Marton, Sandra)Rozmarná snoubenkaŠejk Chalíl al Hasim, následník trůnu emirátu Al Ankhary, dostává od svého otce zvláštní úkol státního významu: doprovodit atraktivní a nezkrotnou Lajlu Addisonovou k jejímu budoucímu manželovi. Když Chalíl zjistí, že vzpurná dívka je Američanka a se sňatkem nesouhlasí, rozhodne se k riskantní akci. Unese ji mimo dosah emirátů a vzkáže do své země, že se s Lajlou ožení sám.
2010/1242 N Natasha Oakleyová (Oakley, Natasha)Popelka v pouštiPollyanna se vydává do pouštního království Amrah, aby natočila film o zážitcích své praprababičky, která tuto zemi kdysi navštívila. Na cestě do pouště ji doprovází přitažlivý a mocný šejk Rašíd al Baha, známý playboy. I když se Pollyanna zapřisáhla, že jeho svodům nepodlehne, jejich výlet jí připadá naprosto pohádkový… A když k tomu Rašíd přidá polibek, je Pollyannino srdce ztracené!

Počet zobrazených záznamů: 42

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 14625
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.04.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace