Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Special

Zobrazuji údaje o edici Special


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1993/31 G AKatherine Arthurová (Arthur, Katherine)Naslouchej svému srdciValentinky 1993Jamie vlastní květinářský obchod a velmi si zakládá na své samostatnosti. Jednou, krátce před Valentinkami, však do obchodu vejde muž jejích snů.
1993/31 G BDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)Bláznivé ValentinkyValentinky 1993Děti a matka nutí krásnou (a ne vlastní vinou rozvedenou) třicátnici Dianne, aby si našla partnera. Když už ne pro život, alespoň na slavnostní večeři k Valentýnám.
1993/31 G CLeigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Já chci hrdinuValentinky 1993Do Laurenina klenotnictví vejde muž, o kterém mluví celé město - slavná hvězda Hunter Dix. Nakoupí nějaké drobnosti a dá Lauren lístek na svůj koncert. Ale to není zdaleka všechno..........
1993/31 G DPeggy Nicholsonová (Nicholson, Peggy)Hartzová a FlowersValentinky 1993Pan Flowers se vetře do Joanniny televizní show, aby propagoval svou knihu „101 rad, jak získat srdce ženy svých snů“ A uzavře s diváky sázku, že do Valentinek získá přesně podle těchto rad Joannino srdce.
1993/52 G ACurtiss Ann Matlocková (Matlock, Curtiss Ann)Víc než matkaHarlequinkyMary úspěšně vychovala tři dcery, přestože ovdověla, když byly ještě malé. Teď už ji čeká jen poklidný život mezi přítelkyněmi a dobročinnými spolky… Nebo snad Jim, který náhle vtrhne do jejího živita, všechno změní?
1993/52 G BCarole Halsonová (Halson, Carole)Muž od vedleHarlequinkyCatherine touží mít dítě a muže-a vůbec by nebyla proti, kdyby tím mužem byl její soused Graham. Jenže ten vypadá spíš na donchuána než na rodinný typ. Nebo že by snad zdání klamalo?
1993/52 G CLinda Shawová (Shaw, Linda)Rodinné tajemstvíHarlequinkyObdivovat předního politika není nic zakázaného, myslí si Jillian. Když však o ni tento přitažlivý muž projeví vážný zájem, neví náhle, co si počít.
1993/73 G ANora Robertsová (Roberts, Nora)Náhlé hnutí mysliLetní lásky 1993Rebeka si s hrůzou uvědomí, že život jí utíká mezi prsty. Vyřeší to rázně a bláznivě: odejde ze zaměstnání. Prodá dům a začne cestovat. Pohádkové léto v Řecku může zpestřit krátký prázdninový flirt, jenže – jak se zdá, setkání s mužným a přitažlivým Stephenem znamená mnohem víc.
1993/73 G BParris Afton Bondsová (Bonds, Parris Afton)Obětí násilníkaLetní lásky 1993V Bahia Escondida není mnoho turistů, mnohem snazší je narazit tu na piráty a únosce. Nelli v první chvíli stěží dokáže uvěřit, že byla unesena přímo z hotelového pokoje, a překvapena je podruhé, když se z únosce vyklube ten nejpřitažlivější muž na světě…..
1993/73 G CKathleen Korbelová (Korbel, Kathleen)Na cestě k MandalayLetní lásky 1993Kate má před sebou jasný cíl: stát se makléřkou. Věnuje tomu všechen čas i úsilí, obětuje i své záliby. Ale stačí člověku kariéra ke štěstí? Nebýt prázdninové cesty po moři, možná by si Kate nikdy neuvědomila, jak důležitá je láska.
1993/114 G AJoan Hohlová (Hohl, Joan)Kouzlo VánocAdventinky 1993Vánoce dělají Kate vždycky jen starosti – její snobští rodiče jí je dovedou pořádně znepříjemnit. Ani se neodvažuje snít o tom , že by snad mohla tyto svátky klidu, radosti a pohody trávit už příští rok v kruhu své vlastní rodiny, s mužem, který ji miluje, a dokonce s roztomilou adoptivní dcerkou.
1993/114 G BEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Čas zázrakůAdventinky 1993V lázeňském městečku Miracle Springs lidé věří, že víla, která se jednou za rok zjeví o půlnoci u pramene, dokáže splnit každí jejich přání. Eliza už se smířila s tím, že zůstane po celý zbytek života osamělou, staropanenskou učitelkou. Přesto ale má také jedno nesmělé přání.
1994/15 G AGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)Džínsy a briliantyValentinky 1994Alison má před sebou slibnou kariéru a pohybuje se v prostředí společenské smetánky, Beau je elektromontér, chodí v džínách a jeho kamarádi mají dost drsné způsoby. Mohou si dva tak různí lidé porozumět?
1994/15 G BKristine Rolofsonová (Rolofson, Kristine)Valentinská tombolaValentinky 1994Farmář Matt má dobré důvody pro to, aby zanevřel na všechny ženy, ale řízením osudu vyhrává v tombole návštěvu v kadeřnictví u přitažlivé Stelly. Nebo to nebyl osud, ale přičinliví obyvatelé městečka, kteří si přejí, aby se ti dva mladí sympatičtí lidé dali dohromady?
1994/15 G CJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Láska znovu zrozenáValentinky 1994Valentine pochází z těch nejvyšších společenských vrstev. Manžel, kterého jí vybrali rodiče, ji ale bezohledně opustil, právě když čeká dvojčata. Naštěstí se Valentine za dramatických okolností znova setkává se svou starou láskou z mládí.
1994/15 G DVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Valentinská receseValentinky 1994Mladá fotografka Jessie si umane, že musí nějak upoutat pozornost přitažlivého finančníka Reida Halsteada. Co takhle vyměnit fotografii býka, kterou si u ní Raid objednal, za něco mnohem pikantnějšího?
1994/46 G ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Máma do každého průšvihuMájové lásky 1994Studentka Shelly se na prázdninách zakouká do pohledného Faulknera. Nebo se spíš zakouká jeho syn do Shelly? Každopádně se chlapec Ben rozhodne, že Shelly bude jeho maminkou. Co na tom, že dospělým chvíli trvá, než poznají to, co děti instinktivně vycítí?
1994/46 G BDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)BytMájové lásky 1994Hilary se snaží vymanit z maminčina vlivu, aby se poprvé v životě postavila sama na vlastní nohy. Vysní si samostatný život v jiném městě. Ale v bytě, který si pronajala, bydlí omylem jeden příliš svůdný mladík, který také touží být sám. Po prvním společném týdnu v bytě je jasné, že se buďto musí navzájem zaškrtit, nebo se stát milenci.
1994/46 G CJudith Duncanová (Duncan, Judith)Zvláštní přáníMájové lásky 1994Malý Davy neprosí o žádné dárky. Chce jen na své mamince Sarah psa a tátu. Nat Anderson se seznamuje s Davym poté, co se jeho pes záhadně ztratí. Nat zjišťuje, že ho ukradl malý chlapec. Nalézá svého psa, ale i Sarah a Davyho. Podaří se Sarah vyplnit chlapcovo přání?
1994/67 G AAnn Majorová (Major, Ann)Bosá kouzelniceLetní lásky 1994Slavná herečka Tamara Howardová odmítá věřit na strašidla. Přesto ji při natáčení na skotském hradě zachrání život duch pána hradu, který zemřel roku 1587. Anebo to je jeho žijící potomek…
1994/67 G BPaula Detmer Riggsová (Riggs, Paula Detmer)Nebezpečné noci na HavajiLetní lásky 1994Fotografka Anne Oliverová se stala svědkyní několikanásobné vraždy. Státní žalobce se ji pokusí skrýt u Quinna Sinclaira na jeho havajském ranči. Brzy se však ukáže, že ani tam není Anne v bezpečí. Podaří se Quinnovi zachránit její život?
1994/67 G CLinda Lael Millerová (Miller, Linda Lael)Leopardova ženaLetní lásky 1994Při svém výletu do Mexika byla Olivia Stillwellová unesena. Estaban Ramirez tvrdí, že ji vykoupil ze zajetí, nechce ji však propustit domů. Olivie se velice zlobí – pak však přijde na to, že Estaban je velice přitažlivý a svůdný muž.
1994/128 G ALisa Jacksonová (Jackson, Lisa)Muž z Borové horyAdventinky 1994Brett Mason se domnívá, že se z lásky k Libby Bevansové vyléčil, ale jen do chvíle, kdy svoji bývalou snoubenku zachrání před utonutím v ledové řece. A s Libby v náručí brzy pochopí, že ne každý vánoční dárek je převázán stuhou.
1994/128 G BEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Vánoční zázrakAdventinky 1994Chloe Palmerová zná dobře všechny vánoční zvyky, ale tyto svátky jsou úplně jiné. Je to nějaké zvláštní kouzlo, nebo Egan O´Brien, kdo to má na svědomí.
1994/128 G CJoan Hohlová (Hohl, Joan)Návrat domůAdventinky 1994Diana byla před lety zoufale zamilovaná do svého nevlastního bratra. Matt musí odejít od rodiny, ale Diana ho nikdy nepřestane milovat. Jsou tu Vánoce a Matt se vrací po dlouhé době domů.
1994/128 G DLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Polibek pro podivínaAdventinky 1994Dawn se s Benem zasnoubí právě o Vánocích. Ben téhož dne odjíždí do temné, zasněžené noci a už se nevrátí. Snad jen zázrak může zatvrzelého Bena přivést zpět do láskyplné Dawniny náruče.
1995/19 G AAnne Stuartová (Stuart, Anne)Amor a ValentinValentinky 1995Když se Shannon Donnelyová a právník Patrick Lockwood setkali v přeplněné soudní síni, posedla je okamžitá a nevysvětlitelná vzájemná přitažlivost. Jejich povahy byly zcela protikladné, on cynik, ona sentimentální. Přesto se neubránili vzplanutí. Netušili jen , že jsou pěšáky v partii, ve které se utkala vášeň s láskou – Amor se svatým Valentinem.
1995/19 G BJudith Arnoldová (Arnold, Judith)Medové pusinkyValentinky 1995Cukrářka Claudia Mulcaheyová se proslavila svými pusinkami, ovšemže medovými. Těmi, které vzaly za své při srážce s neopatrným cyklistou Nedem Wattem, jen pár hodin před bálem na počest svatého Valentina. Po právu na něm žádala, aby jí pomohl s novými. Čím to ale, že pojednou začala sní t, jak medově by asi pusinky chutnaly z Nedových rtů?
1995/19 G CAnne McAllisterová (McAllister, Anne)Žádné čáryValentinky 1995Třiadvacet studentů se nemůže mýlit – Jane Kittová potřebuje opravdového muže. Ne pouze tajného ctitele, který se projeví jen na svatého Valentina, kdy jí anonymně pošle jako dárek malý amulet. Jane si není jistá, zda se má kouzlu amuletů poddat. Ví, že jsou od Zacka Stopera, muže, kterého už v minulosti musela odmítnout.
1995/19 G DLinda Randal Wisdomová (Wisdom, Linda Randal)Vyléčená pýchaValentinky 1995Pyšná a sebevědomá Claire Madisonová si užila svatého Valentina dost i bez rozdávání dárků. V malém městečku ji však na Valentinském plese potkalo něco opravdu nesnesitelného! Ale…
1995/410 G AShannon Waverlyová (Waverly, Shannon)Boj o dítěMájové lásky 1995Suzanna netušila, že o poručnictví malého Timmyho bude muset tak tvrdě bojovat! Rodinný klan Bradfordů chce dědice, a to za každou cenu. Život v domě u moře, soukromá pláž, luxusní hračky – to všechno mohou Bradfordovi Timmimu poskytnout. Suzanna mu naopak může nabídnout jen vřelost, péči a něhu. Dokáže přesvědčit sebevědomého elegána Logana Bradforda, že láska je důležitější než peníze?
1995/410 G BBarbara Boswellová (Boswell, Barbara)Nejsladší pomstaMájové lásky 1995Ryan Cassidy zlomil Alexe srdce, ponížil ji a opustil. Ale život jde dál a Alexa už dávno není tak křehká a bezbranná, jako bývala kdysi. Při druhém setkání se už dokáže zodpovědně rozhodnout, co má pro ni větší cenu – jestli zadostiučinění a pomsta, nebo odpuštění a láska. Tím spíš, že je tu malá Kelsey: děvčátko, které čeká na její pomoc…..
1995/611 G AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Tajné posláníLetní lásky 1995Zraněný Ryan O´Rourke se po střetnutí s pašeráky drog potřebuje rychle ukrýt. Schová se v opuštěném domě svých rodičů, kde ho překvapí Melody Youndgová, hledající zatoulanou kočku. Melody Ryana dobře zná – jako kluk byl jejím největším nepřítelem v sousedství. Když ji však Ryan přinutí, aby ho převezla do bezppečí, Melody se vůbec nebrání. Najednou poznává, že Ryan je úplně jiný než si představovala.
1995/611 G BJackie Merrittová (Merritt, Jackie)Na holičkáchLetní lásky 1995Tyler Ruskin zastavil uprostřed pouště, aby pomohl krásné řidičce zapadlého karavanu – a už se mu nepodařilo nastartovat! Přitažlivý rančer tak musí strávit několik horkých dní a nocí s Loren Tannerovou. Jediné, co si přitom přeje, je, aby záchrana přijela co nejpozději.
1995/611 G CJustine Davisová (Davis, Justine)DobyvatelLetní lásky 1995Gunnar Royce se po špatných zkušenostech se světem obchodu rozhodli žít jako mořský čulák. Snad proto tolik přitahuje Jill Brownovou, kterou tíží starostlivá péče jejích rodičů. Má jí však Gunnar co dát?
1995/1112 G AAnn Majorová (Major, Ann)Santa Claus dělá zázrakyAdventinky 1995Noreenin syn si od Santa Clause nepřeje jiný dárek než tatínka. V této chvíli se u nich nečekaně objeví bratr jejího bývalého muže, který Noreen vždy silně přitahoval. Jak se Noreen vypořádá s tak zamotanou situací?
1995/1112 G BRita Rainvilleová (Rainville, Rita)Celé město záříAdventinky 1995Slade se přistěhoval do malého městečka Pinetree, aby pracoval na důležitém projektu, ale jeho sousedi mu moc klidu nedopřejí. Slade by si tím dávno poradil, kdyby k nim nepatřila přitažlivá Carroll. Podaří se mu životem zklamanou Carroll přesvědčit, že na světě existují i muži, kteří od svých žen neutíkají?
1995/1112 G CLindsay McKenna (McKenna, Lindsay)Stále a vždyAdventinky 1995Když Kyle poprvé uviděl Gale, strašně se mu líbila. Mělo to však jeden háček, Gale byla ženou jeho nejlepšího přítele Mika… Když Mika sestřelili nad Vietnamem a byl několik roků nezvěstný, Kyle svými dopisy pomáhal Gale přežít nejistotu. Po tragické zprávě o Mikově smrti však najednou Kyle váhá - co může Gale nabídnout?
1995/1112 G DKathleen Creightonová (Creighton, Kathleen)Tajemný dárekAdventinky 1995Karen a Tony patří mezi plaché lidi. Jen těžko k sobě nacházejí cestu. Pomůže jim sblížit se zvláštní dárek, který dostal Karenin syn Andrew?
1996/113 G AMargot Daltonová (Dalton, Margot)Nevinná ležValentinky 1996Molly napovídá o svém životě bohatému Kevinovi mnoho báchorek. Když už je pravda na spadnutí, šokovaná Molly zjišťuje, že Kevin není tím, za koho ho považovala. Kdo tedy je a jak se jmenuje nevinný cizinec?
1996/113 G BKaren Youngová (Young, Karen)Zvláštní laskavostValentinky 1996Joe Masterson se pomalu smiřuje se svým osudem. To ale ještě netuší, že brzy obdrží dopis od malého děvčátka, které, jak se ukáže má víc rozumu než on sám i jeho bývalá láska Marlena dohromady.
1996/113 G CMarisa Carrollová (Carroll, Marisa)Srdeční záležitostiValentinky 1996Zatímco se finanční poradkyně Lori se na venkově zotavuje po operaci srdce, její srdce je znovu v ohrožení a to vždy, když je nablízku mužný farmář Matt…
1996/113 G DMuriel Jensenová (Jensen, Muriel)Sladká majitelkaValentinky 1996Sean Megrath ví o ženách své. Nenávidí celé to zrádné a prolhané plémě. Jediná, které se dá trochu věřit, je Abby. Jenže právě Abby chce více, než byl Sean kdy schopen kterékoli ženě dát: opravdovou lásku na celý život…
1996/414 G ANora Robertsová (Roberts, Nora)Šťastný omylMájové lásky 1996Sportovní reportér Coop byl doposud se svým staromládeneckým životem spokojen. Jeho nová krásná domácí Zoe mu ovšem notně zamotá hlavu. Ješte více však její syn Keenan, který se stále dožaduje jeho pozornosti. Coop najednou zjistí, že si nedovede před-stavit život bez Zoe ani bez jejího syna.
1996/414 G BAnn Majorová (Major, Ann)Smlouva s ďáblemMájové lásky 1996Keith Jones přišel o všechno, co má. Kate Karlingtonová, ta dračice bez srdce, ho připravila o majetek i domov. Není divu, že ji Keith trpce nenávidí. Ještě totiž netuší, co se stane, až se s tou vášnivou a osamělou ženou setká.
1996/414 G CDallas Schulzeová (Schulze, Dallas)Prázdná náručMájové lásky 1996Cullen se náhle stane poručníkem šestiměsíční neteře Angie. Do své nové opatrovnické role se vžije rychle, jeho přítelkyně Darci se však malé Angie vyhýba jak může. Cullen žačíná tušit za jejím podivným chováním trauma z minulosti. Jediným lékem, který může Darcy nabídnout je jeho láska.
1996/615 G AMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Tanec v rytmu láskyLetní lásky 1996Boj o nezávislost nikdy není snadný. Kelly Warrenová je pevně rozhodnutá nenechat se žádným mužem ovládat. Jenže odolávat mužnému kouzlu Tuckera Garreta není vůbec snadné.
1996/615 G BAnn Majorová (Major, Ann)Muž pro FancyLetní lásky 1996Fancy má všechno, o čem v dětství snila: dosáhla oslnivého úspěchu, u nohou jí leží New York i Paříž. Tak proč v hloubi duše cítí takovou prázdnotu a stesk? A proč jí pouhý hlas v telefonu – hlas muže, na něhož se celá roky snažila zapomenout - tak divoce rozbouřil krev…?
1996/615 G CLaura Parkerová (Parker, Laura)Osobní kouzloLetní lásky 1996Dělat osobní řidičku špičkovému manažerovi není rozhodně snadná práce. Pro Evu je to o to těžší, že na Nicka Bauera pořádají hon snad všechny ženy ve městě. Má Eva vůbec šanci, že by si jí Nick povšiml také jako ženy?
1996/1116 G AEmma Richmondová (Richmond, Emma)Muž, pro kterého stojí za to žítAdventinky 1996Toho přitažlivého muže, s kterým se ocitla v luxusním vlaku na romantické cestě Evropou, Francine nikdy předtím neviděla. Jak je možné, že toho o ní tolik ví? A že jí tolik pohrdá?
1996/1116 G BCatherine Georgeová (George, Catherine)Vánoční záplavaAdventinky 1996Juditino a Nickovo manželství bylo krátké a skončilo trpkým rozchodem. Když spolu ti dva uvíznou uprostřed záplavy, rázem se schyluje k bouři. A vůbec nejde o počasí!
1996/1116 G CLynsey Stevensová (Stevens, Lynsey)Polibky pod jmelímAdventinky 1996Strávit Vánoce s dědečkem, to by Jazmin lákalo - jenže riziko je velké. V dědově domě žije muž, který jí kdysi zlomil srdce. Bude mít sílu pohlédnout mu do tváře? A navíc se nerozplakat?
1996/1116 G DKay Gregoryová (Gregory, Kay)Vánoční šarádaAdventinky 1996Nina dobře ví, že jí otec zase zkusí vnutit nějakého nápadníka! Ale tentokrát si to nenechá líbit. Najme si zkrátka muže, který se jí naoko začne dvořit, a bude mít o Vánocích klid!
1997/117 G ARosalie Ashová (Ash, Rosalie)Dokonalá přetvářkaValentinky 1997Rodiny Jenny a Rosse se nenáviděly natolik, že se mladí lidé museli se svou láskou skrývat - až se nakonec rozplynula. Po pěti letech se Ross vrací do rodného města a staví tak Jenny před otázku - co bude dál?
1997/117 G BAngela Devineová (Devine, Angela)Cesta do oblakValentinky 1997Niall se objevil u Sářiných dveří právě v okamžiku, kdy jí snoubenec oznámil, že místo na návštěvu k jejím rodičům pojede na víkend s jinou ženou. Niall se chvíli na Sáru díval, a pak jí učinil zvláštní nabídku…
1997/117 G CGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)Valentinské přáníValentinky 1997Dean Gates nikdy nevěřil na zázraky a nadpřirozené jevy - ani na duchy, ani na lásku. Byl to proto pořádný šok, když se mu náhle stalo obojí současně: nejen že viděl ducha, ale dokonce se do něj zamiloval! A to zrovna na svatého Valentina…
1997/418 G ADixie Browningová (Browning, Dixie)Grace a zákonMájové lásky 1997Grace je pevně rozhodnutá se o svého osiřelého synovce postarat., Proč jí ho Ramsay Adams odmítá vydat? Jako právník by měl přece dodržovat zákon – anebo ne?
1997/418 G BCait Londonová (London, Cait)Lightfoot a LovingováMájové lásky 1997Ti dva se snášejí jako kočka a pes a mají mezi sebou spoustu nevyřízených účtů - jestli však chtějí získat drahocennou sbírku starožitných panenek, budou muset spolu táhnout za jeden provaz!
1997/418 G CPepper Adamsová (Adams, Pepper)Přízrak ze tmyMájové lásky 1997Muž, který má v obývacím pokoji rakev a chodí ven jednom za tmy, vyvolává ve svých spoluobčanech různé pocity. Hallie se rozhodne záhadu vyřešit – pozve tajuplného muže na oběd. A Jake Donahue i ke svému překvapení pozvání přijímá.
1997/619 G ALinda Howardová (Howard, Linda)Pod zámkemLetní lásky 1997Jestli si Elizabeth nepřála zůstat uvězněná s někým ve výtahu, tak s Tomem Quinanem, svým bývalým milencem a záhadným majitelem detektivní agentury.
1997/619 G BCarole Bucková (Buck, Carole)Vysoké napětíLetní lásky 1997Přerušení dodávky elektrického proudu je pro režiséra Mitche a moderátorku Christy tak důležitou událostí, že se rozhodnou zrušit svatbu a vrátit se do sídla své televizní stanice.
1997/619 G CSuzanne Careyová (Carey, Suzanne)Parní lázeňLetní lásky 1997Na dobročinné dražbě získá pro Mel její kamarádka víkend s Joe Karbonem – to ovšem netuší, že se do toho připlete dotěrný opilec, úraz a výpadek elektrického proudu.
1997/1120 G ALinda Howardová (Howard, Linda)ŠampionAdventinky 1997 1Maris Mackenzieová je renomovanou cvičitelkou koní, kvůli kterým vůbec nemá čas ani potřebu se scházet s muži. Jaké je potom její překvapení, když se jednoho dne probudí a zjistí, že vedle ní leží úplně cizí muž!
1997/1120 G BDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)Splněná věštbaAdventinky 1997 1Věštkyně Carrii předpoví, že už brzy potká muže svých snů. Carrií její věštbě nepřikládá žádný význam. Když se však do domu přistěhuje Philips Lark se svou dcerou, osud se rychle naplňuje…..
1997/1120 G CLinda Turnerová (Turner, Linda)Vánoce na rančiAdventinky 1997 1Před deseti lety Waytt Cillu zradil a zlomil ji srdce a ona přísahala, že podruhé se oklamat nedá. Pak ale Waytta o Vánocích znovu potká a zjistí, že láska je silnější než hlas rozumu!
1998/121 G AMeryl Sawyerová (Sawyer, Meryl)Čokoládová fantazieValentinky 1998 1Události v den svatého Valentina přinášejí smolařce Allie další komplikace...
1998/121 G BKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Tajná ValentýnkaValentinky 1998 1Charlotte se pustila do odvážné hry, která ji může stát hodně - dokonce i její srdce!
1998/121 G CGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)Daruj mi srdceValentinky 1998 1Kytice růží, parfém, diamantový náhrdelník a navrch čokoládová bonboniéra Jessicu neuspokojí. Ona chce od Richarda mnohem víc!
1998/422 G AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Překvapení, překvapení!Májové lásky 1998Na prahu chaty, kde Dane tráví dovolenou, se objeví dvě nemluvňata. Daneovi nezbývá, než zavolat na pomoc svou dlouholetou sekretářku...
1998/422 G BLass Smallová (Small, Lass)Náhodné setkáníMájové lásky 1998Advokát Darwin Moore má zájem jen o blondýnky. Jenže ta žena na pláži je brunetka - nesmírně půvabná a navíc nahá!
1998/422 G CKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Simon říká...Májové lásky 1998Co hotelový magnát Simon Prescott řekne, to se taky stane. Ale když přijde ke slovu láska, náhle je úplně bezmocný...
1998/623 G AKathleen Eagleová (Eagle, Kathleen)Kovbojské bluesLetní lásky 1998Je to náhoda, že se pohledný kovboj Beau a spolumajitelka módního salonu Abigail po tolika letech opět setkali. Před deseti lety spolu prožili vášnivý vztah - jak dopadne jejich setkání teď?
1998/623 G BBarbara Faitová (Fait, Barbara)Šejkova ženaLetní lásky 1998Catherine doprovází svého strýce na obchodní cestě do Maroka, kde potká osudovou lásku - šarmantního prince Tamara...
1998/623 G CJoan Hohlová (Hohl, Joan)Návrat do vzpomínekLetní lásky 1998Podnikatel Alex si po několika letech perné práce vzal konečně dovolenou. Vypravil se do míst, kde se kdysi seznámil s Carolyn, se kterou se po roce manželství rozvedl. Potkává ji zde znovu...
1998/1124 G APenny Jordanová (Jordan, Penny)Pudink FiggyAdventinky 1998 1Její bývalý zaměstnavatel Harold jí zničil pověst... Ale Heaven ví, jak z toho!
1998/1124 G BLindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Velká oblohaAdventinky 1998 1Teprve teď, když spolu připravují velkolepou vánoční večeři, si Brendan povšiml, že Merryn je vlastně krásná mladá žena...
1998/1124 G CDay Leclaireová (Leclaire, Day)Muž mnoha chutíAdventinky 1998 1Vypadalo to, že budou jenom vařit romantickou vánoční večeři pro dva, ale...?!
1999/125 G AJanice Kaiserová (Kaiser, Janice)Dvojí potížValentinky 1999 1Čínská restaurace Dům osudu je proslulá tím, že se věštby z jejích "koláčků štěstí" vždy splní.
Zara jede na dovolenou na Martinik, je pronásledována zločinci a chrání jí přitažlivý newyorský policista.
1999/125 G BM. J. Rodgersová (Rodgers, M.J.)Doktor snůValentinky 1999 1Čínská restaurace Dům osudu je proslulá tím, že se věštby z jejích "koláčků štěstí" vždy splní.
"Střez se ..." Čeho? Mohl by to být doktor Quinn, kterého Laura žádala o místo asistentky v tajuplném Institutu snů? Je sice velmi strohý, nepříjemný a silně podezíravý - ale také velmi přitažlivý.
1999/125 G CMargaret St. Georgeová (George, Margaret St.)Milá Darcy...Valentinky 1999 1Čínská restaurace Dům osudu je proslulá tím, že se věštby z jejích "koláčků štěstí" vždy splní.
Že "Klam přináší žal" si Darcy trpce připomene ve chvíli, kdy se po dlouhém dopisování prostřednictvím elektronické pošty s Tomem rozhodnou, že se konečně setkají. Jak mu ale vysvětlí, že není zrzka, nemá zelené oči a už vůbec není modelka, jak napsala? Ale zdá se, že i Tom má svá tajemství...
1999/426 G AKathleen Eagleová (Eagle, Kathleen)Čekání na maminkuMájové lásky 1999Sirotek Laurel si krátí čekání na adoptivní rodiče tím, že chodí do obchodu s potřebami pro domácí mazlíčky. Jeho vedoucí Tom a majitelka útulku pro opuštěná zvířata Nora mají tolik pochopení pro její sen mít čtyřnohého mazlíčka! Budou mít i dost pochopení a lásky, aby společně vybudovali Laurel nový domov?
1999/426 G BEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Cizí dítěMájové lásky 1999Farrell Riley najde v opuštěném domě neznámou holčičku, kterou předá do péče pěstounky Gemmy Hancockové. Copak by byl schopen poskytnout cizímu dítěti lásku a bezpečí, když sám v dětství nepoznal láskyplný domov?
1999/426 G CJoan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Dítě k svátkuMájové lásky 1999Jediné, po čem rozvedená spisovatelka dětských knížek Christina Richardsová touží, je být matkou. Proto když si konečně jede do Číny pro svou adoptivní holčičku, nepřikládá žádný význam náhodnému setkání s přitažlivým Danielem Shayem. Ona je přece rozhodnuta vychovávat dítě sama...
1999/627 G ALynne Grahamová (Graham, Lynne)Ve víru vášněLetní lásky 1999Když Georgii ukradli v Bolívii peníze a pas, byl Rafael Berganza tím posledním mužem, od kterého by chtěla pomoc. A on ji odmítá nechat odejít, dokud nebude souhlasit, že se za něho provdá! Ale jak by si ho Georgie mohla vzít, když si myslí, že ji Rafael nemiluje?
1999/627 G BRobyn Donaldová (Donald, Robyn)Prolhaný princLetní lásky 1999Na dovolené ve Švýcarsku je Stephanie unesena a na jejím bratrovi je požadováno výkupné. Nečekaně ji zachrání záhadný cizinec Duke, který ji neodolatelně přitahuje. Ale může Stephanie věřit, že jeho úmysly jsou čestné?
1999/1128 G ALisa Jacksonová (Jackson, Lisa)Anděl strážnýAdventinky 1999 1Osamělý Chase Fortune zachrání na Štědrý den ve sněhové bouři těhotnou ženu a pomůže jí přivést na svět její dítě. Ale dokáže se vyrovnat se svou bolestnou minulostí, aby mohl začít nový život s Lesley a její malou dceruškou?
1999/1128 G BBarbara Boswellová (Boswell, Barbara)Vánoční náladaAdventinky 1999 1Velmi zaneprázdněný ředitel firmy Ryder Fortune nemá vůbec čas na milostné románky, dokud nepřijme novou sekretářku. Namlouvá si, že ho půvabná Joanna vůbec nepřitahuje, ale proč tedy po ní tak horoucně touží?
1999/1128 G CLinda Turnerová (Turner, Linda)Toulavé srdceAdventinky 1999 1Málomluvný, do sebe uzavřený Hunter Fortune na žádném místě dlouho nevydrží. Když ho požádá o pomoc rozvedená žena, aby našel její unesenou dcerku, zjistí, že je lepší zachraňovat cizí duše než tu svou. Odváží se Hunter následovat své srdce na cestě skutečné lásky?
2000/129 G AAnne Stuartová (Stuart, Anne)Nebezpečný milenecValentinky 2000 1Emma O'Bannionová sní o tajemném, skvěle vypadajícím Francouzovi, který se nastěhoval do nejvyššího patra domu v New Yorku, kde Emma bydlí. Rozhodne se, že bude jednou jednat podle svých instinktů, a stane se součástí dobrodružství tak žhavého, že jí srdce již nikdy nebude pomalu bít!
2000/129 G BVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Můj ctitelValentinky 2000 1Firma Amelie Townsendové, Ložnicové fantazie, slaví mimořádný úspěch, ale být šéfkou má rozhodně i svoje nevýhody. I když se ostýchá vyjevit svému řidiči, Willovi Murdochovi, osobní zájem, při pohledu na jeho svalnaté tělo se jí vždy zatočí hlava. A Will po ní chce, aby mu pomohla vymyslet plán jak získat srdce jiné ženy!
2000/129 G CMarisa Carrollová (Carroll, Marisa)Tajné přáníValentinky 2000 1Devítiletá Dani Jensenová a její sestřička Kara si myslí, že jejich nová sousedka Christy by se skvěle hodila k jejich opuštěnému tatínkovi. Dani vymyslela perfektní plán, jak je dát dohromady. Cesta, která měla vést k nové lásce a štěstí Dela Jensena místo toho vede na policejní stanici!
2000/430 G AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Tatínek na přáníMájové lásky 2000Alyxandřino odvážné pátrání po tatínkovi zavede její matku, Jessiku Taylorovou, zpět do náruče Tonyho Parettiho - její bývalé letní lásky.
2000/430 G BCarole Bucková (Buck, Carole)Milování na jedničkuMájové lásky 2000Může se prázdninová láska proměnit v opravdový vztah? Odpověď Maddy Maloneové a Evana Blakea zní rozhodně "ano"!
2000/631 G ABetty Neelsová (Neels, Betty)Láska na první pohledLetní lásky 2000I malá automobilová nehoda může mít nedozírné následky. Mladá a nezkušená Sára Beckwithová, která je s rodiči na dovolené v Holandsku, okouzlí ošetřujícího lékaře Litrika ter Breukela. Ale láska na první pohled není tak jednoduchá, jak se zdá!
2000/631 G BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Muž, které ho si vezmuLetní lásky 2000Merry Bakerová se jako svobodná matka pomalu smiřuje s osudem, že manželství není pro ni. Do jejího života však zčista jasna vstoupí Zack Kingston, který je odhodlaný učinit Merry šťastnou!
2000/631 G CPenny Jordanová (Jordan, Penny)Ohňostroj láskyLetní lásky 2000Když se Belle neočekávaně setká se svým bývalým manželem Lucem, je z toho trochu vyvedená z míry. Při vzpomínkách najednou dávno uhaslý plamen jejich lásky znovu vzplane a promění se v ohňostroj plný vášně a neutuchající touhy.
2000/1132 G AJo Beverleyová (Beverley, Jo)Moudrá pannaAdventinky 2000 IJediná dcera lorda Henryho de Montelan byla unesena! Brzy však vyjde najevo, že za únosem stojí rod de Gravesů, s nímž de Montelanové žijí v mnohaletém nepřátelství. Jaké je ale překvapení půvabného únosce, když zjistí, že místo lady Nicolette unesl její sestřenici...
2000/1132 G BMargaret Mooreová (Moore, Margaret)Toulavý rytířAdventinky 2000 IRytíř Rafe Bracton se toulá od turnaje k turnaji, pomalu mu však docházejí síly a život ho přestává těšit. Těsně před Vánocemi ho prudká vánice zažene na malou šlechtickou usedlost, kde vládne pevnou rukou osamělá vdova Katherine DuMonde. Ta se ovšem nechce smířit s představou, že by její klid měl narušit nezvaný návštěvník...
2000/1132 G CDeborah Simmonsová (Simmons, Deborah)Nečekaný hostAdventinky 2000 IPoklidnou předvánoční atmosféru v rodině de Burghů rozptýlí nečekaným příjezdem krásná mladá vdova - lady Joy Warwicková. Ta okamžitě okouzlí jednoho ze sedmi synů lorda Campiona de Burgh, ale učaruje i samotnému otci. Který z nich oslaví spolu s vánočními svátky i svatbu?
2001/133 G AAnne Stuartová (Stuart, Anne)Bohyně v nadějiValentinky 2001 1Majitelkou neobvyklého módního salonu je stejně nevšední Marika, kterou trápení s bývalým manželem naučilo nesnášet muže v obleku a kravatě. To ale nezná Willa Lamberta! Ten už si najde způsob, jak ji vyvést z omylu...
2001/133 G BTara Taylor Quinnová (Quinn, Tara Taylor)Překvapení u dveříValentinky 2001 1Čtrnáctého února nalezne Gabe Stone u dveří velmi netradiční valentinský dáreček, který mu připomene, že už je to tři čtvrtě roku, co se rozešel se svou ženou Baily. Jak rád by jí láskyplné překvapení oplatil, jen kdyby věděl, kde Baily hledat...
2001/133 G CJule McBrideová (McBride, Jule)Můj muž ValentýnValentinky 2001 1Eloise si usmyslela, že se na svatého Valentýna konečně osmělí vyznat lásku svému kamarádskému sousedovi. Najednou však zazvonil zvonek u dveří a její plány zkřížil jakýsi záhadný muž, který se nápadníkovi ze sousedství pranic nelíbí...
2001/334 G AJane Sullivanová (Sullivan, Jane)Zbloudilá srdceJarní lásky 2001Kay Ramseyová je velmi impulzivní žena, a tak když přistihne svého snoubence při nevěře, pomstí se mu poněkud neotřelým způsobem - nechá oholit jeho šlechtěné kokršpaněly. Její prohřešek je soudně ohodnocen na sto hodin veřejně prospěšných prací ve zvířecím útulku, což pro Kay představuje hotovou pohromu: ze zvířat má odjakživa hrůzu a místní veterinář se jí také zrovna nezamlouvá...
2001/334 G BIsabel Sharpeová (Sharpe, Isabel)Láska a sázkaJarní lásky 2001Fotografka Heather nutně potřebuje sehnat modela na reklamní fotografie a je ochotná zaplatit. Jack je krasavec, který potřebuje peníze, ale o fotografování nechce ani slyšet. A protože se ti dva nemohou dohodnout, vloží se do hry Heatheřina kamarádka a nabídne Jackovi sázku: buď Jack dokáže své kvality, získá srdce jisté dámy a vyslouží si peníze, nebo padne za oběť půvabné fotografce. Jack souhlasí a nemá ani potuchy, že ho čeká lest!
2001/635 G AJill Barnettová (Barnett, Jill)Staré záležitostiLetní lásky 2001Na opuštěném ostrově existuje místo, kde se nebe topí v blankytné modři, voda je průzračně čistá a vzduch jiskří touhou...Lidé se zde začínají měnit. Zamilovávají se...
Po třiceti letech se Catherine podruhé zamiluje do své první velké lásky, kamaráda z dětství, samotářského Michaela.
2001/635 G BDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)Soukromý rájLetní lásky 2001Na opuštěném ostrově existuje místo, kde se nebe topí v blankytné modři, voda je průzračně čistá a vzduch jiskří touhou...Lidé se zde začínají měnit. Zamilovávají se…
Beth, kterou okolnosti přinutí strávit dovolenou s upjatým vědcem Johnem, se musí vypořádat s nečekanými nástrahami nedobrovolného společného soužití...
2001/635 G CSusan Wiggsová (Wiggs, Susan)Ostrovní časLetní lásky 2001Na opuštěném ostrově existuje místo, kde se nebe topí v blankytné modři, voda je průzračně čistá a vzduch jiskří touhou...Lidé se zde začínají měnit. Zamilovávají se…
Co se všechno může stát, když se puntičkářsky přesný workholik Mitch setká s temperamentní Brazilkou Rosie, která se zásadně řídí jen "ostrovním časem"?
2001/1136 G ABetty Neelsová (Neels, Betty)Vánoční příběhAdventinky 2001 1Bezprostřední Theodosie vnese závan čerstvého vzduchu do konzervativního života profesorem Bendincka. Může od něj ale očekávat víc než přátelství?
2001/1136 G BMargaret Wayová (Way, Margaret)Vánoce v OutbackuAdventinky 2001 1Mít okouzlujícího a neodolatelného manžela je sice příjemné, ale že to má i své stinné stránky, o tom se na vlastní kůži přesvědčí Rowena Warrenderová.
2001/1136 G CRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Sářiny první VánoceAdventinky 2001 1Setkání tří osamělých bytostí zrovna na Štědrý den je jakoby znamením osudu. Toto setkání je i jejich velkou šancí na nový společný život.
2001/1136 G DCatherine Georgeová (George, Catherine)Požehnání VánocAdventinky 2001 1Právě o Vánocích hrozí, že téměř ideální manželský pár se málem rozejde kvůli závažnému rozhodnutí: mít, či nemít potomka?
2002/137 G AKristine Rolofsonová (Rolofson, Kristine)Stvořeni jeden pro druhéhoValentinky 2002 1Gina dostala ke Dni svatého Valentýna od své nejlepší kamarádky opravdu romantický dárek - zaplatila jí víkendový pobyt v nádherném luxusním motelu. Na místě ji ale čekalo další překvapení - Kurt, její první a jediná láska, a vzkaz od kamarádky: "Jste jeden pro druhého stvořeni." Odpustí mu Gina, že ji před šesti lety beze slova vysvětlení opustil?
2002/137 G BHeather MacAllisterová (MacAllister, Heather)Za zavřenými dveřmiValentinky 2002 1Půvabná knihovnice Delia by pro svou knihovnu udělala všechno. Dokonce se snaží získat idola amerických žen Justina Archera, jen aby zvýšila návštěvnost knihovny. Kupodivu ho získá, a to nejenom pro svoji knihovnu...
2002/137 G CJacqueline Diamondová (Diamond, Jacqueline)Podvedená nevěstaValentinky 2002 1V den své svatby odhalí Rebecca zradu svého nastávajícího. Ještě že se může opřít o svého nejlepšího přítele Ricka Travise. Zdá se však, že oba začnou toužit po něčem víc než je přátelství.
2002/240 G ADay Leclaireová (Leclaire, Day)Zázraky se dějíSvatební zvonyPiper Montgomeryová byla od samého začátku v nezáviděníhodné situaci. Stála mezi dvěma muži, kteří se hluboce nenáviděli - svým bratrem a milencem Gideonem. Po pěti letech má zahořklý Gideon šanci odčinit křivdu a pomstít se. Piper ho vyhledá a je rozhodnutá pro bratra udělat cokoli, i kdyby to mělo znamenat, že se nabídne jako záruka za bratrovu půjčku...
2002/240 G BDiana Palmerová (Palmer, Diana)Navždy svojiSvatební zvonyCallaghan je skálopevně přesvědčen, že manželství není pro něj - dokud se na jeho ranči neobjeví sladce nevinná Tess Bradyová. Callaghan nevěří, že by mohlo fungovat partnerství mezi dvěma lidmi, kteří jsou od sebe vzdáleni téměř o celou generaci. Proto se snaží proti Tess zatvrdit. Jenže Tess se mu stejně dostane pod kůži...
2002/443 G AAnn Majorová (Major, Ann)První vnučkaVelká studentská láska Gabea a Samanthy skončila rozchodem. Ona se chtěla vdávat, on však řekl ne! Nyní se po letech opět setkávají, ale zatímco Gabe zůstal svobodný, ovdovělá Samantha se stala adoptivní matkou čtyř děvčátek. Situace se však obrátila: je to Samantha, kdo na nabídku k sňatku říká ne!
2002/443 G BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Holka, nebo kluk?Jedna úžasná vášnivá noc a hned má následky! Laura je těhotná. Co tomu asi řekne Rob? A jak Laura skloubí svou kariéru a nároky mateřství? Naštěstí má několik měsíců na to, aby si ujasnila, co je pro ni v životě nejdůležitější!
2002/443 G CDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)KolébkaZískat si důvěru a uznání zatrpklého Johna Osborna opravdu není lehké. Ale Deni Beckmanová má dar prozářit svou prosluněnou povahou každé místo, kde se objeví, tedy i Johnův obchod se starožitnostmi. Možná, že pod jejími paprsky roztaje i John...
2002/646 G AElizabeth Oldfieldová (Oldfield, Elizabeth)Dostaveníčko v RiuLetní Randez-VousJefferson Barssi se rozhodne poněkud svérázným způsobem řešit manželskou krizi. Unese devatenácti měsíčního syna matce rovnou z náruče a doufá, že ji tak donutí k návratu. Přistáním v Riu de Janeiru Christa roztočí řetězec událostí a postupně zjistí, že jejich manželství ještě není zdaleka ztraceno.
2002/646 G BHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Vášnivá milenkaLetní Randez-VousPřed sedmi lety odešla Carly od manžela a zametla za sebou stopy tak dokonale, že se Stefano ani nedověděl o narození dcerky. Teď mu opět stanula tváří v tvář a je plná strachu, staré zloby, špatných ale i hezkých vzpomínek... Kdyby ji jen nezrazovalo její tělo, které nemůže zapomenout na nepřekonatelného milence!
2002/748 G AJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Týden láskyLetní lásky 2002Jefferson Barssi se rozhodne poněkud svérázným způsobem řešit manželskou krizi. Unese devatenácti měsíčního syna matce rovnou z náruče a doufá, že ji tak donutí k návratu. Přistáním v Riu de Janeiru Christa roztočí řetězec událostí a postupně zjistí, že jejich manželství ještě není zdaleka ztraceno.
2002/748 G BLynne Grahamová (Graham, Lynne)Milionář bez srdceLetní lásky 2002Láska, vášeň, intriky, žárlivost a nakonec rozvod, to vše již jednou Kerry se svým manželem Alexem zažila. Jak je tedy možné, že se k němu po čtyřech letech zase vrací a znovu se za něj vdává? Má vztah k muži, který podle ní ani nemá srdce, nějakou budoucnost?
2002/850 G AKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Nesmělá nevěstaAž safíry promluvíOd té doby, kdy královna Alžběta I. věnovala svému poddanému, hraběti z Redbridge honosný safírový náhrdelník,uplynula už hezká řádka let. Na jeho tajemných schopnostech se ale nic nezměnilo. Připne-li ho muž před svatbou své vyvolené a je-li to ta pravá, kameny se rozzáří nevídaným jasem. Jestliže naopak ztratí lesk a ztmavnou, má manželství s ní ty nejhorší vyhlídky.
Harrison Colton, jeden z potomků hraběte z Redbridge, je moderní muž a byznysmen a věří, že svou Nesmělou nevěstu objevil i bez pomoci vševědoucího šperku.
2002/850 G BRuth Langanová (Langan, Ruth)Božská nevěstaAž safíry promluvíOd té doby, kdy královna Alžběta I. věnovala svému poddanému, hraběti z Redbridge honosný safírový náhrdelník,uplynula už hezká řádka let. Na jeho tajemných schopnostech se ale nic nezměnilo. Připne-li ho muž před svatbou své vyvolené a je-li to ta pravá, kameny se rozzáří nevídaným jasem. Jestliže naopak ztratí lesk a ztmavnou, má manželství s ní ty nejhorší vyhlídky.
William Colton, pro jehož příběh se ve druhé povídce vrátíme až do osmnáctého století, radě náhrdelníku naopak bezmezně věří. Spolehl se na něj hned dvakrát a teprve napodruhé mu safíry schválily Božskou nevěstu.
2002/850 G CCarolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Osudová nevěstaAž safíry promluvíOd té doby, kdy královna Alžběta I. věnovala svému poddanému, hraběti z Redbridge honosný safírový náhrdelník,uplynula už hezká řádka let. Na jeho tajemných schopnostech se ale nic nezměnilo. Připne-li ho muž před svatbou své vyvolené a je-li to ta pravá, kameny se rozzáří nevídaným jasem. Jestliže naopak ztratí lesk a ztmavnou, má manželství s ní ty nejhorší vyhlídky.
Jason Colton si svou Osudovou nevěstu zamiloval na první pohled a dobře věděl, že by ani sám náhrdelník nevybral líp.
2002/1051 G ASusan Malleryová (Mallery, Susan)Šejkův rájV náručí šejkaNa své první dovolené navštěvuje krásná a nevinná Phoebe kouzelný tropický ostrov, aby poznala všechny jeho krásy. K jejímu překvapení jí však nejvíce učaruje její přitažlivý a tajemný průvodce Mazine…
2002/1051 G BAlexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Ledové srdceV náručí šejkaKanaďanka Kate přijíždí do arabského Barakatu, aby naplánovala cestu pro klienty své cestovní kanceláře. Ani věčné spory s jejím průvodcem Hadi al Hajarem však nedokáží přehlušit mocnou vzájemnou přitažlivost…
2002/1051 G CFiona Brandová (Brand, Fiona)KismetV náručí šejkaOzvěnou časů doléhají k šejkovi Kalilovi nezřetelné vzpomínky na minulý život, na boj a velkou lásku. A pak potká Laine a nevysvětlitelně ho to k ní táhne. Brzy pozná, že patří k sobě, že ona je jeho Kismet - osud.
2002/1253 G ABarbara Boswellová (Boswell, Barbara)Kouzelný prstenVánoční nadílkaNico Tan-efi se už jednou musel rozhodnout mezi láskou a povinností ke svému království. Tehdy se své lásky vzdal, ale podruhé se Esme vzdát nehodlá. Když se s ním odmítne usmířit, léčkou ji vyláká do svého letadla a unese do Texasu!
2002/1253 G BJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Dům zázrakůVánoční nadílkaJessa a Sebastian se vůbec neznali, dokud se shodou okolností neocitli při automobilové nehodě Ryana Fortuneho a společnými silami mu nezachránili život. Odměnou jim byl dům, který jim Ryan věnoval, a zjištění, že nejsou vůbec tak odlišní, jak si o sobě zpočátku mysleli.
2002/1253 G CJackie Merrittová (Merritt, Jackie)Lék pro osamělé srdceVánoční nadílkaDoktorka Maggie Taylorová zachránila Ryanu Fortuneovi život a jeho poděkováním byl vánoční dar - dva miliony dolarů, aby mohla pracovat na výzkumu krevního onemocnění své sestry. Při svém výzkumu potřebuje pomoc doktora Elliotta Sandwella, který se stane spásou nejen pro její laboratoř, ale i pro její osamělé srdce.
2003/154 G AEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Osudové sblíženíRadostná událostKdyž se redaktorka Robin rozhodla, že se pokusí udělat rozhovor se slavnou rockovou hvězdou Devinem Fitzgeraldem, měla velké pochybnosti, zda se jí vůbec podaří k němu přiblížit. Kupodivu se jí to zdařilo, a nejen to, jejich sblížení bylo nečekaně a osudově intimní…
2003/154 G BLinda Howardová (Howard, Linda)Milenka snůRadostná událostTři roky žila Anna tak, jak si přál Saxon Malone - jako jeho oddaná milenka. Nebylo nic, co by pro něj neudělala, vždyť ho milovala! Ale nyní od něj musí odejít, i když jí to láme srdce…
2003/154 G CAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Táta rošťákRadostná událostSkončit v posteli se svým nejlepším přítelem, to je obrovská chyba a Tess je zoufalá, protože má i osudové následky - těhotenství. Jak jen to Craig dělá, že vše vidí z té lepší stránky a v očích mu při tom všem stále svítí veselé jiskřičky?
2003/255 G ADebbie Macomberová (Macomber, Debbie)Bláznivé ValentinkyValentýnské štěstíKdo by měl pomyšlení na lásku, když má plné ruce práce s dětmi? Děti však mají jiný názor než maminka a za každou cenu ji chtějí s někým seznámit. Zoufalá matka prchá - rovnou do náruče krásného neznámého…
2003/255 G BJudith Bowenová (Bowen, Judith)Pan ValentýnValentýnské štěstíLise se vůbec nezamlouvá, že sportovní idol jejího osmiletého syna Tima se dočasně stává jejím sousedem a že má na Tima velký vliv. Postupem času však zjišťuje, že známý sportovec, kterého vídávala v televizi, je i hodný člověk…
2003/255 G CHelen Brooksová (Brooks, Helen)Valentýnské překvapeníValentýnské štěstíJeanie a Ward pracují v advokátní kanceláři a jsou přátelé. Jeanie se nabídne, že pomůže s přípravou oslavy sedmých narozenin Wardovy dcerky. Dostane se tak k Wardovi domů a začne ho poznávat i v jiném než pracovním prostředí. Zůstanou jen přáteli?
2003/456 G Elizabeth Mayneová (Mayne, Elizabeth)Jezerní pannaTala, dcera Griffinova, je princeznou a kněžkou keltského lidu, žijícího v Ardenském lese. Jednoho dne přichází vikinský lord Edon Halfdansson, pověřený králem, aby stmelil nepřátelské strany sňatkem s Talou. Edon je okouzlen její krásou a váhá, zda je to jejím magickým uměním, nebo zda jde o skutečnou lásku.
Dokáže Edon v nespoutané Tale probudit něžný cit, nebo se jejich manželství stane pouze pokračujícím bitevním polem?
2003/557 G AEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Cizí dítěDen matekJako by nestačilo, že se důstojníkovi Farrellovi Rileyovi podařilo najít pro nalezené dítě nový domov, ještě aby se na náhradním rodičovství podílel s přitažlivou Gemmou Hancockovou! Tato žena i dítě stále více narušují ledový krunýř kolem jeho srdce. Podaří se, aby všichni tři vytvořili rodinu?
2003/557 G BMarie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Dítě na cestěDen matekPo smrti milované ženy pohřbil John Thomas i své sny o rodině. Na opuštěné cestě uprostřed noci ho však čeká osudové setkání. Znovu má naději, že nezůstane navždy sám…
2003/557 G CElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Domov plný děvčátekDen matekNaomi není jeho typ, to ví Sloan jistě! Je rázná a originální, pohledná i vtipná - jenomže má také děti, a má jich plný dům. Jak by mohl jediný muž obstát tváří v tvář celému dívčímu týmu?
2003/658 G ANora Robertsová (Roberts, Nora)Muž z budoucnostiCesta časemPro Caleba Hornblowera, který se dostal do přítomnosti, bylo těžké vrátit se do 23. století a opustit kouzelně nevinnou Liberty Stoneovou. Cesta časem se mu stala osudnou.
2003/658 G BNora Robertsová (Roberts, Nora)Do minulostiCesta časemJacob Hornblower následoval svého bratra Caleba do minulosti a doufal, že ho přemluví k návratu. Učarovala mu však Libertina divoká sestra Sunny, a tak sám zjistil, že i pro člověka budoucnosti, který nevěří na romantické příběhy, je láska silným poutem.
2003/759 G Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Tajemství BlanchlanduSarah Sheridanová žije poklidně v Bathu jako společnice své sestřenice Amélie a snaží se zapomenout na minulost i mládí prožité na panství Blanchland.
Všechno se však změní poté, kdy obdrží dopis, který ji vyzývá, aby se na Blanchland vrátila. Její bývalý domov totiž nyní obývá její zhýralý bratranec a jeho podivní hosté...
2003/860 G ABeverly Bartonová (Barton, Beverly)Zběsilá jízdaDebutantkyJenna Wilsonová byla do svých jedenadvaceti let hodnou a poslušnou holčičkou svých rodičů, ale teď už toho má dost. Chce konečně dělat zakázané věci, zažít dobrodružství a užít si. Vydává se na zběsilou jízdu ve společnosti nebezpečně okouzlujícího Brenta.
2003/860 G BAnn Majorová (Major, Ann)Princezna z rančeDebutantkyFrankie Mooreová je alergická na to, když ji nazývají princeznou. Ona je přeci děvče z ranče, které je v sedle jako doma. Jen o tom musí přesvědčit svou lásku - Matta Dixona
2003/860 G CChristine Rimmerová (Rimmer, Christine)Popelka na útěkuDebutantkyNejlepší přítelkyně přesvědčila "šedou myšku" Mary Clarkovou, že může být princeznou na debutantském plese. Mary se tam doopravdy podaří potkat svého prince, ví však, že musí včas utéct…
2003/1061 G Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Láska versus kariéraKdyž o tom Ford Hamilton přemýšlel, uvědomil si, že snad nikdy nepotkal tak zajímavou a tak osamělou ženu, jako je Emma Rogersová. Nejzvláštnější na tom bylo, že Emma o tom vůbec nevěděla. Měla totiž tolik práce, že ani nepostřehla, jak smutné je usínat každý večer sama v obrovské posteli. Teprve návštěva rodného městečka a setkání se spolužáky na třídním srazu a především s děvčaty z party Calamity Janes donutilo Emmu, aby se nad svým dosavadním životem zamyslela. Je opravdu kariéra v životě to nejdůležitější?
2003/1162 G AIngrid Weaverová (Weaver, Ingrid)Pohádka o PopelceRok lásky v nebezpečíMaggie je odvážná a statečná dívka, která, i když se s ní život právě nemazlí, hluboko v srdci věří na pohádky. Má dokonce i odvahu vychovat sama dítě.
Del je špičkovým agentem tajné organizace, potírající terorismus. Je svobodný a práce je pro něj vším. Vlastně si myslí, že rodinu ani nepotřebuje. A tyhle dva svede život dohromady. Že by se přece jen dalo věřit na pohádky?
2003/1162 G BSharon Sala (Sala, Sharon)Známý neznámýRok lásky v nebezpečíByl jediným mužem, kterého Cara za svůj život skutečně milovala. Otec jejího dítěte a voják, o němž byla přesvědčena, že je dávno mrtvý. A teď se před ní objevil - sice starší, ale stále stejně neodolatelný jako před lety. Ještě ho však čeká poslední bitva, kterou musí vybojovat sám. Buď z ní vyjde jako vítěz, nebo už svoji milovanou Caru nikdy nespatří...
2003/1263 G AJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Diplomatova dcerkaDámy v ohroženíMajor Billy Colton ještě ráno nevěřil svému ženícímu se bratrovi, že existuje něco takového jako láska na první pohled. O pár hodin později však na vlastní kůži poznal, jaké to je. Náhodné setkání s Evou způsobilo, že Billy poprvé v životě toužil mít nějakou ženu stále ve své blízkosti.
2003/1263 G BLinda Turnerová (Turner, Linda)Bez srdceDámy v ohroženíPři nebezpečném zásahu proti teroristům musí Kurt Hoffman spolupracovat se svou bývalou manželkou Juliannou. Zpočátku ani jeden netuší, že jim osud dává druhou šanci obnovit vztah, který je stále plný vášně a citu.
2003/1263 G CCarolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Nejdelší nocDámy v ohroženíMilionář Ian Rafferty zachránil při přepadení život okouzlující a temperamentní Julii. Od počátečních antipatií se za dlouhou noc plnou dramatických událostí a vypjatých emocí dostanou dokonce k plánování společné budoucnosti.
2004/164 G APenny Jordanová (Jordan, Penny)Svatba na vánoceZimní pohádkaJaz žila jen svou prací až do chvíle, kdy se v New Orleansu na první pohled zamilovala do okouzlujícího Američana. Jaké však bylo její zklamání, když Caid si přál, stejně jako její rodiče, aby se stala farmářkou. Jak po ní mohou chtít, aby se vzdala radosti z tvorby? Rozdělí Jaz a Caida jejich neslučitelné názory na život, nebo budou schopni překonat minulost a nalézt štěstí?
2004/164 G BGail Whitikerová (Whitiker, Gail)Skandální námluvyZimní pohádkaPro Hannah Winthropovou se smrtí matky zhroutil celý její svět. Jako blesk z čistého nebe ji zasáhla zpráva, že je nalezenec a nepatří do ctihodné rodiny, ve které vyrůstala, a že jediný její příbuzný - lord Robert Winthrop tedy není její bratr. Snad jedině tím se dá vysvětlit ta silná přitažlivost mezi nimi. Tajemství jejího původu však Hannah brání oddat se muži, kterého miluje.
2004/265 G ASharon Sala (Sala, Sharon)PronásledovanáTajní ctiteléKristie Samuelsová se stane předmětem zájmu podivného "tajného ctitele", dostává od něj dopisy, telefonuje jí a dělá si na ni nepochopitelné nároky. Když zoufalá Kristie požádá o pomoc policii, situace se ještě více vyhrotí...
2004/265 G BPaula Detmer Riggsová (Riggs, Paula Detmer)Boj o vlastní ženuTajní ctiteléI když to vypadá černě, Bryce se rozhodl, že manželství s Tiaou nevzdá bez boje. Vyzbrojen teoretickými znalostmi z dámských časopisů zahajuje Bryce jeden romantický útok za druhým…
2004/265 G CPeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Tajný záměrTajní ctiteléJamie je krásná, milá, schopná, ale určitě neví o nikom, kdo by o ni projevil poslední dobou zájem. Proto ji růže od "tajného ctitele" dost vyvedou z míry. Že by ji osud poslal do cesty stejně romanticky založeného muže, jako je ona sama?
2004/366 G Lindsay McKenna (McKenna, Lindsay)Bojovník s něžným srdcemAkiva, pilotka bitevního vrtulníku, musí urazit velký kus cesty, než začne být schopná spolupráce s muži. A tak je to malý zázrak, když začne důvěřovat svému kolegovi Joeovi a s každým jeho dotekem cítí, jak se její srdce víc a víc otevírá. Joe se stal jejím paprskem světla v temnotách, který jako by zahříval její duši, jež až dosud mrzla v nekonečné noci zraněného srdce.
2004/467 G ALinda Howardová (Howard, Linda)Mary se nebojíRodinné štěstíWolf Mackenzie dlouhá léta trpí za zločin, který nespáchal, a jen přímá a rázná Mary Elisabeth v něm nevidí nebezpečného míšence a zločince jako ostatní lidé z městečka, ale citlivého, čestného muže. Muže, kterého by mohla milovat…
2004/467 G BLinda Howardová (Howard, Linda)Utajované skutečnostiRodinné štěstíPlukovník Joe Mackenzie je tělem i duší oddán létání a svému přísně utajovanému projektu. O jeho pověstnou chladnokrevnost ho ale připraví nová členka týmu Caroline, která se pro něj stane neodolatelnou výzvou...
2004/568 G ACandance Campová (Camp, Candance)Babička, či matka?Dětské etudyKdyž Cassie vzala zákeřná choroba milovaného manžela, stala se nejen vdovou, ale byla nucená postarat se i o dítě své nevlastní dcery. A vpád malého človíčka do jejího života odstartuje naprosto nečekané události…
2004/568 G BVictoria Padeová (Pade, Victoria)Živé dědictvíDětské etudyÚspěšná podnikatelka Robin zatím nenašla čas, aby založila vlastní rodinu. Když řízením osudu doslova zdědila miminko, byla postavena před dilema - dítě si ponechat, a nebo je předat k adopci?
2004/568 G CMyrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Manželství před kamerouDětské etudyEve a její šéf se z příkazu ředitele stanou aktéry reklamního filmu, ve kterém mají představovat zamilované novomanžele. Změní se filmové manželství v reálný svazek, nebo se rozpadne s ukončením natáčení?
2004/669 G ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Jen jedinkrátTenkrát v TexasuToma Walkera do malého městečka Jacobsville v Texasu nezavála náhoda, ale jeho přítel si zahrál na Osud. Usoudil totiž, že šest ztracených let je až dost a že by se Tom měl konečně seznámit se svou milou dcerkou a znovu se sblížit s její krásnou maminkou Elysií…
2004/669 G BDiana Palmerová (Palmer, Diana)Milovat teď a tadyTenkrát v TexasuDoktor Drew Morris je pohledný vdovec, na kterého by si dělalo zálusk spousta žen z Jacobsville. Všichni ale vědí, že doktor stále truchlí po své dokonalé manželce. Naděje si nedělá ani jeho nová asistentka Kitty.
2004/669 G CDiana Palmerová (Palmer, Diana)Asi tě uškrtím!Tenkrát v TexasuJobe a Sandy se věčnými půtkami a hašteřením snaží zamaskovat, že je to k sobě nezadržitelně táhne. Všichni už to dávno tuší, že za jejich nepřátelstvím jsou jiné emoce, ale kdy to dojde jim?
2004/770 G ALinda Howardová (Howard, Linda)Výjimečné okolnostiRodinná poutaBarrie Lovejoyová a Zane Mackenzie se setkali za výjimečných okolností. Oběma hrozilo smrtelné nebezpečí, nejen jí jako oběti únosu, ale i jemu jako jejímu zachránci. A přesto se stalo, že mezi nimi přeskočila jiskra a něžná rudovláska si podmanila srdce bojovníka.
2004/770 G BLinda Howardová (Howard, Linda)Osudová hraRodinná poutaTajný agent Chance Mackenzie měl jasný plán. Chtěl použít Sunny Millerovou jako volavku a dostat se tak na stopu jejímu otci.Svést ji bylo jen jedním z jeho úkolů, alespoň zpočátku. To však ještě netušil, že si s nimi se všemi osud zahraje pěkně zamotanou hru...
2004/771 H Penny Jordanová (Jordan, Penny)Začít znovuOlivia od dětství toužila po lásce a harmonickém rodinném životě. Když potkala Caspara, měla pocit, že se její sen splnil. Přesto však stále vězela v minulosti a užírala se křivdami, které na ní napáchala rodina, aniž by si uvědomila, jak to ničí její manželství.
V domnění, že to její problémy vyřeší, rozhodne se pro rozvod. Jako matka dvou dětí však netuší, do jakých nesnází se tím přivede. Ani v široce rozvětveném klanu Crightonů nenachází podporu, neboť i ostatní prožívají období plné nečekaných problémů. Bude mít konečně její otec David příležitost, aby jí dokázal svoji lásku?
2004/873 G AMaggie Shayneová (Shayne, Maggie)Bez přetvářkyPles zamilovanýchRosie Lindenová je černou ovcí rodiny. Její bohatí příbuzní si stále nemohou zvyknout, že chce být nezávislá, žít si podle svého a za to, co si sama vydělá. V mocné rodině Conradových má podobný osud Mitch. Podaří se jejich babičkám dát tyhle dvě spřízněné duše dohromady?
2004/873 G BEileen Wilksová (Wilks, Eileen)Neodkladná povinnostPles zamilovanýchAidena Swifta na dlouhých dvanáct let odvedla od jeho lásky Noelle neodkladná povinnost. Nyní ji opět svírá ve svém náručí, ale není to už ta naivní dívenka, kterou nosil celá ta léta v srdci…
2004/873 G CAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Sólo pro nezadanéPles zamilovanýchKate Davenportová je drobounká a energií překypující žena a David Castlemane se zatím s nikým podobným nesetkal. Kate se na dva týdny stala jeho průvodkyní po zděděných pozemcích a David ke svému vlastnímu překvapení zjistil, že si přeje mít ji po svém boku navždy.
2004/872 H Dinah McCallová (McCall, Dinah)Letní bouřeZazvoní telefon. Šest žen ho zvedne, ale nikdo se neozývá. Je slyšet jen vzdálené hřmění a zvonění. Zavěsí a jako v transu jdou dobrovolně vstříc svému osudu...
Ginny Shapirová se dívá na fotografii sedmi usměvavých děvčátek, spolužaček z výběrové třídy Montgomeryho akademie. Šest z nich už je po smrti. Zbyla jen ona.
Zazvoní telefon a Ginny nasedne do auta a ujíždí pryč. Je jí jedno kam. Hlavně aby co nejrychleji zmizela.
Sullivan Dean je přítelem z dětství jedné ze zavražděných mladých žen. Podaří se mu najít Ginny a uchránit před smrtí alespoň ji?
2004/974 G Heather Grahamová (Graham, Heather)Tajemný ochránceKristin McCahyová bojovala za to, aby v těžkých podmínkách války Severu proti Jihu udržela hospodářství, jemuž její rodiče zasvětili celý život. Když už se zdá, že veškerá naděje pohasla a ji čeká potupný konec, vstupuje do jejího života tajemný neznámý muž, který zvrátí chod událostí. Způsobí však také notný zmatek a obrátí Kristinin dosavadní svět vzhůru nohama…


První díl z romantické historické trilogie z doby občanské války Severu proti Jihu v Americe v šedesátých letech 18. století.
2004/1075 G Heather Grahamová (Graham, Heather)Přichází hrdinaI když válka Severu proti Jihu skončila, zůstalo po ní mnoho hořkosti a nezacelených ran. Ani mezi Shannon McCahyovou a Malachim Slaterem nepřestává zuřit jejich soukromá bitva, ovšem když se Shannonina sestra Kristin ocitá v zajetí, nezbývá jim než spojit své síly proti přetrvávajícímu zlu. A potom ji s Malachim spojí ještě něco jiného...

Druhý díl historické trilogie!
2004/1176 G Heather Grahamová (Graham, Heather)Tessina pomstaKrásná Tess Stuartová, která žije u texaských hranic, potřebuje schopné pistolníky, aby mohla pomstít smrt svého strýce. Jediný, kdo je jí ochoten pomoci, je poručík kavalerie Jamie Slater.
Jamie dosud nepoznal tak přitažlivou a zároveň odvážnou ženu a chce ji mít, i kdyby si ji měl vybojovat na zákeřných banditech či krvelačných indiánech. Protože Tess je přesně taková jako on - nezkrotná jako země, kterou oba milují...

Třetí, závěrečný díl z historické trilogie!
2004/1277 G ALeanne Banksová (Banks, Leanne)U Vánočního stromkuŠťastné Vánoce"Milý Ježíšku… moc bychom si přály dobrou práci pro naši maminku, a taky jestli bys nám nemohl nadělit nového tatínka…" To psaly děti Faith Donnerové Ježíškovi a jen ony věřily, že se takový zázrak může stát.
2004/1277 G BDixie Browningová (Browning, Dixie)Štědrovečerní setkán튝astné VánoceAnn Elise se vrací do míst, kde strávila mládí, a ať chce nebo ne, vracejí se jí i vzpomínky na její jedinou lásku. Osudové štědrovečerní setkání pak navždy změní její život…
2004/1277 G CKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Novoroční nadělen튝astné VánoceMarilou čekají krušné Vánoce, vrací se totiž k rodině těhotná a bez snoubence! Když už propadá naprosté beznaději, cestu jí zkříží neuvěřitelně pohledný a něžný kovboj...
2004/1278 H Heather Grahamová (Graham, Heather)Zátoka splněných snůNejprve bylo několik přátel, kteří prožili dětství na jednom z floridských ostrovů. Pak se na nějaký čas rozutekli, aby se po několika létech na ostrov vrátili - buď natrvalo, nebo na dovolenou. A přimělo je k tomu zmizení jedné z nich - Sheily. Její nejlepší přítelkyně Kelsey tuší, že se jí stalo něco ošklivého, a rozhodne se tomu přijít na kloub. Ovšem jen Dane skutečně ví, co se Sheile stalo. Je ale skutečně vrahem on?
2005/179 G ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Otec zakladatelPolibek hrdinyJohn Jacobs se rozhodne ze svého malého ranče vybudovat prosperující farmu. K tomu však potřebuje, aby k jeho pozemkům vedla železnice. Jak ale přesvědčit bohatého podnikatele, který železnici do jeho kraje zavádí, aby mu vyhověl? Nejlepší bude dvořit se jeho dceři…
2005/179 G BJudith Stacyová (Stacy, Judith)Obchodní záležitostPolibek hrdinyRebeka je úspěšnou majitelkou čajovny a v obchodních věcech dokáže poradit i nejednomu muži. Bude úspěšná i ve své touze po dítěti?
2005/179 G CMary Burtonová (Burton, Mary)Sněžná pannaPolibek hrdinySophia je zchudlá ruská šlechtična a ze všech sil se snaží získat peníze na návrat do rodné země. V Denveru má možnost vydělat si dost peněz, aby se jí její sen splnil; to by ale nesměla narazit na Adama Richmonda!
2005/280 G AAnne Stuartová (Stuart, Anne)Rande přímo pekelnéZ pekla štěstíPeklem potrestaný hříšník, svůdník Gideon, dostane ještě jednou šanci vrátit se zpět na svět. Ne proto, aby své hříchy odčinil, ale právě naopak. Jeho rande s modelkou Samanthou ovšem dopadne úplně jinak, než by sám čekal!
2005/280 G BCherry Adairová (Adair, Cherry)Tanec s dáblemZ pekla štěstíTo bývalá elitní tajná agentka Mia ví dobře, kdo je jejím osobním ďáblem. Bývalý partner Jack je muž, který si s ní dobře rozuměl ve všem… kromě názoru na společnou budoucnost! Co se stane, když Mia svolí ještě k jednomu tanci s ním?
2005/280 G CMuriel Jensenová (Jensen, Muriel)Peklo pro dvaZ pekla štěstíŽe peklo může mít podoby nejrůznější, dojde Katy brzy poté, co zůstane uvězněná v zasněžených horách ve vraku malého letadla se svým zaměstnancem, číšníkem Halem, který ji nevýslovně štve… a ještě více přitahuje! A v takovém pekle pro dva se může stát cokoliv!
2005/281 H Tori Carringtonová (Carrington, Tori)Dotek cizinceDulcy Ferrisová dokázala vždycky snít…ale nikdy své fantazie nepřevedla do skutečného života. Až do té chvíle, kdy se ocitne sama ve výtahu s Quinnem Landisem, který je tak ohromně přitažlivý! Má to však jeden háček. Dulcy je zasnoubena s někým jiným a do svatby zbývá pouhý týden. Než se však vrhne do manželství bez vášně, rozhodne se Dulcy alespoň jednou v životě své nejtajnější sny uskutečnit!
2005/382 G AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Léčba neklidemPoblázněni láskouLena se svými kamarádkami založila před lety aprílový kroužek, díky němuž a ztřeštěným úkolům si mají zvýšit sebevědomí a vyléčit své komplexy. Letos se mladé ženy rozhodly zlepšit milostný život - každá má pozvat konkrétního muže na bláznivé rande…
2005/382 G BStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Utajený ctitelPoblázněni láskouKate se stane viceprezidentkou ve firmě vyrábějící hračky, což není po chutí jejich nejlepšímu prodejci a velkému svůdci žen, s nímž Kate před šesti lety prožila románek na jednu noc. Ve chvíli, kdy mají spolupracovat, nastává problém!
2005/382 G CJudith Arnoldová (Arnold, Judith)Neočekávaná láskaPoblázněni láskouClaire a Mark se stanou obětí aprílového žertu Rexe, bývalého Claireina milence a Markova podřízeného. V rozhlasovém vysílání totiž oznámí, že se Claire a Mark se spolu zasnoubili, přestože se spolu nikdy nesetkali…
2005/483 G AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Magická nocRomance za úplňkuZchudlá anglická lady Elizabeth Stantonová pluje na Velké Antily, aby si tu vzala za muže člověka, kterého sice nemiluje, ale který zbavil její rodinu dluhů. Za jedné měsíčné noci je náhle přepadne americký kapitán Richard Blake a osud Elizabeth je zpečetěn.
2005/483 G BSusan Kingová (King, Susan)Bílý oheňRomance za úplňkuNa měsícem zalitém skotském pobřeží se po létech setkává Jenny se Simonem Lockhartem. Oběma jde o jediné: dokázat nevinu jejího otce, a zachránit ho tak před pověšením. Podaří se jim však nalézt i dávnou ztracenou lásku?
2005/483 G CMiranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Vliv úplňkuRomance za úplňkuHarry Burton, vévoda z Atherwallu, si rád zpestřuje nudný život šprýmovnými kousky. Jednu noc si zahraje na lupiče a přepadne kočár, v němž cestuje dívka, kterou kdysi miloval. Bude však mít Sophie pro jeho vysvětlení dostatek pochopení?
2005/584 G ABrenda Novaková (Novak, Brenda)Svůdná vědkyněZamilované dceryApril Ashtonová zasvětila život fyzikálnímu výzkumu. Mnohem překvapivější výsledky ale přinesl výzkum, do kterého se na vlastní pěst pustil Quincy "Lovec" Stevens. Známý playboy zjistil, že se pod laboratorním pláštěm skrývá nejpůvabnější žena ze všech.
2005/584 G BJill Shalvisová (Shalvis, Jill)Houževnatý ctitelZamilované dceryDoktorka Melissa Andersová, zvěrolékařka na malém městě, vůbec netušila, jak moc potřebuje lásku druhých. Ještě že je Jason tak nešikovný chovatel a tak neodbytný ctitel…
2005/584 G CAlison Kentová (Kent, Alison)Příliš úzké schodištěZamilované dceryDávné touhy, křivdy, sympatie i nepřiznané city, to všechno se vrátí s novým podnájemníkem do jednoho malého domku, na jedno malé schodiště, příliš úzké pro dva.
2005/685 G AKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)V loži jeho lordstvaHon na ženichaHrou vrtkavého osudu se nevinná mladičká Eleanor ocitne omylem v hostinském pokoji, kde se z alkoholického opojení vzpamatovává lord Nicholas. Verdikt jejich okolí je nekompromisní: jediným řešením této lechtivé situace je okamžitá svatba …
2005/685 G BGayle Wilsonová (Wilson, Gayle)Vězeň ve věžiHon na ženichaPo dlouhých dvanácti letech, kdy nepřestala vzpomínat na jejich krátké noční setkání, se Emma setkává s mužem svých snů. Už to ale není ten mladík, na jakého si pamatovala. Snad proto si na ni zakázal myslet …
2005/685 G CLyn Stoneová (Stone, Lyn)Slovo džentlmenaHon na ženichaClarissa se nutně potřebuje dostat ke svým zděděným penězům, aby mohla stát na vlastních nohou a sama o sobě rozhodovat. K tomu se ovšem musí okamžitě vdát - dřív, než ji donutí ke sňatku její odporný bratranec. A co takhle přesvědčit Hugha, svůj dívčí idol …?
2005/787 G AEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Ten starý známý pocitTé, kterou miluji…Před dveřmi starého domu se nečekaně objeví milostný dopis. Kdo je ve skutečnosti jeho pisatelem? A které ze tří sester byl určen?
Byla to snad nejstarší sestra, Lacey, pro kterou by tajemný dopis mohl být znamením, že její sny o dávné středoškolské lásce se konečně začínají naplňovat?
2005/787 G BAllison Leighová (Leigh, Allison)Postarší mužTé, kterou miluji…Před dveřmi starého domu se nečekaně objeví milostný dopis. Kdo je ve skutečnosti jeho pisatelem? A které ze tří sester byl určen?
Nebo se splnil sen nejmladší sestry, Marti, která si sice dobře uvědomuje, že psaní romantických dopisů není zrovna koníčkem přitažlivého Devlina, zároveň ale nezapomněla na to, co jí řekl o možných překvapeních…?
2005/787 G CPeggy Morelandová (Moreland, Peggy)Lapená kovbojemTé, kterou miluji…Před dveřmi starého domu se nečekaně objeví milostný dopis. Kdo je ve skutečnosti jeho pisatelem? A které ze tří sester byl určen?
A co když je adresátkou nezkrotná Deanna? Ta si je absolutně jista, že dopis je určen jí a že jeho pisatelem je miláček žen Porter Copely. Udělá totiž všechno pro to, aby ji získal!
2005/889 G ASusan Malleryová (Mallery, Susan)Víc než přítelSladké čekáníLily otěhotněla jako první ze tří kamarádek, které se odhodlaly podstoupit umělé oplodnění a vychovávat své děti samy, bez muže. Jako první také zjistila, že mít vedle sebe spolehlivého partnera je mnohem lepší než hra na samostatnost.
2005/889 G BChristine Rimmerová (Rimmer, Christine)Nejsmělejší fantazieSladké čekáníRachel je sice šest měsíců těhotná, ale na její touze po lásce se to nijak nepodepsalo. A ten pohledný a příjemný náhodný známý dá na frak všem hollywoodským hercům z jejích fantazií. Navíc to vypadá, že má o budoucí maminku doopravdy zájem…
2005/889 G CLaurie Paigeová (Paige, Laurie)Doktor k nakousnutíSladké čekáníRachel je sice šest měsíců těhotná, ale na její touze po lásce se to nijak nepodepsalo. A ten pohledný a příjemný náhodný známý dá na frak všem hollywoodským hercům z jejích fantazií. Navíc to vypadá, že má o budoucí maminku doopravdy zájem…
2005/990 G AJane Sullivanová (Sullivan, Jane)Cestou do Las VegasChvíle pro družičkyKdyž se Chloe po třídenní známosti rozhodne, že Bobby je jejím vyvoleným na celý život, rozhodne se zase její sestra Serena, že nerozumný sňatek musí zmařit. Nečekanou oporu nalezne v Tomovi, Bobbyho bratrovi, který nadcházející svatbu také neschvaluje…
2005/990 G BIsabel Sharpeová (Sharpe, Isabel)Ostrov pokladůChvíle pro družičkyKdoví kolikrát za uplynulé dva roky Emily zapochybovala o tom, jestli její rozchod s Loringem byl to nejsprávnější, co mohla udělat. Osud naštěstí někdy druhou šanci nabízí a poklad na pustém ostrově může mít nejrůznější podoby…
2005/990 G CJulie Kistlerová (Kistler, Julie)Svatba s ručením omezenýmChvíle pro družičkyKdyž začne Andie snít o tom, že si založí svatební agenturu místo nějaké "seriózní" práce, nemůže její důstojná rodina uvěřit. A nejhorší je, že ji v tom podporuje Jace, oficiální "přítel" její sestry! Po kom že to ale Jace vlastně touží doopravdy?
2005/1091 G ARebecca Brandewyneová (Brandewyne, Rebecca)Vražda na večírkuLáska a zločinSotva si manželé Lily a Paul Clothierovi stačili vysvětlit, že jejich rozchod byl omylem, zamotaly se jejich životy ještě víc - na večírku, který měla ozvláštnit hra na spáchání a následné vyšetřování vraždy, došlo k vraždě skutečné a Paul se stal hlavním podezřelým. Pomůže jim znovu nalezená láska dosáhnout spravedlnosti?
2005/1091 G BMaureen Childová (Child, Maureen)Neodolatelný ochránceLáska a zločinBýt krásnou a mladou… Co víc by si mohla žena přát? Snad jen nenarodit se do gangsterské rodiny. Jak se Gina Palermová s takovým osudem vypořádá? A odolá přitažlivému Nicku Falconeovi, jednomu z mužů pracujících pro jejího otce, který si ji vezme pod svá ochranná křídla, když se nečekaně ocitne v ohrožení života?
2005/1091 G CLinda Winsteadová-Jonesová (Winstead-Jones, Linda)Hovory po půlnociLáska a zločinRonnii Grayovou by nikdy ani ve snu nenapadlo, že by ráda, kterou během vysílání svého rozhlasového pořadu dala jednomu z volajících, mohla vést k vraždě. A stejně tak netušila, že soukromí detektivové mohou být tak hezcí. Najednou to byla ona, kdo by potřeboval poradit!
2005/1192 G AAna Leighová (Leigh, Ana)LilyVánoce na hranicíchV okamžiku, kdy se Lily rozhodne vrátit z pohraničí na rodný ranč, protože se jí nepodařilo potkat muže svých snů, musí se postarat o tři šerifovy děti, neboť ovdovělý Grady je vážně postřelen. Děti ji milují, ale co na to šerif?
2005/1192 G BCarolyn Davidsonová (Davidson, Carolyn)Čas AndělůVánoce na hranicíchTřebaže se Honey Bell snaží přesvědčit Zacharyho, že pouze dočasně pečuje o jeho dědečka, ten je přesvědčen, že mladá dívka jde po jejich majetku. Honey Bell je ale skutečně jiná…
2005/1192 G CKate Bridgesová (Bridges, Kate)Dlouhá cesta domůVánoce na hranicíchLogan Sutcliffe se po dvou letech, kdy byl považován za mrtvého, vrací domů. Ke svému zděšení zjišťuje, že jeho manželka, kterou musel opustit přesně o svatební noci, se mezitím zasnoubila s jiným!
2005/1293 G ASherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Nejkrásnější dárekKouzlo bílých VánocKdyž se Savannah Holidayová ujímala zděděného penzionu Horské zátiší, netušila, že tím vánoční překvapení zdaleka nekončí. Zesnulá teta Mae připravila milované neteři ty nejkrásnější Vánoce ze všech.
2005/1293 G BBeverly Bartonová (Barton, Beverly)Naučím Tě milovatKouzlo bílých VánocFaith Sheridanová otěhotněla po jediné vášnivé noci s mužem, který ji zachránil před nebezpečnými únosci. Přijme Worth zprávu o dítěti se stejným nadšením jako zamilovaná Faith?
2005/1293 G CLeanne Banksová (Banks, Leanne)Kráska v doměKouzlo bílých VánocJsou dvě věci, na které je Lucas Bennet po smrti své ženy háklivý: vánoční svátky a dámská společnost. A teď, když se mu do domu nastěhovala krásná a svůdná Amy, musí náhle čelit obojímu najednou…
2006/195 G AHeather Grahamová (Graham, Heather)BougainvilleaLáska v hukotu příbojeKdyž Kitin otec umíral, jeho poslední slovo patřilo místu, kde kdysi celá rodina šťastně žila. Jaká tajemství v sobě po celou tu dobu nosil? Vyplavou po návratu do rodného domu na povrch? A jakou roli přitom sehraje David Moore, na jehož existenci Kit už sice dávno zapomněla, kterého však žádná žena nemůže ignorovat?
2006/195 G BCarla Neggersová (Neggers, Carla)Korálový ostrovLáska v hukotu příbojeAntonia se nemůže zbavit pocitu, že ji někdo sleduje. Protože ale nechce falešným poplachem ohrozit snahu svého přítele dostat se do Senátu, rozhodne se odjet na čas do starého srubu na Shelter Islandu. Má-li však Hank Callahan volit mezi bezpečím své přítelkyně a politikou, neváhá a vydává se za Antonií. Dostane se k ní dřív on, nebo tajemný neznámý? Nebo zvítězí blížící se hurikán?
2006/195 G CSharon Sala (Sala, Sharon)OdhaleníLáska v hukotu příbojeKdyž je totožnost tajné agentky Kelly Sloanové během její mise v Mexiku prozrazena, čeká ji mučení a smrt. Z lodě, na které je vězněna, se jí ale podaří utéct a doplavat až k texaským břehům, kde ji najde Quinn McCord. Podaří se urostlému strážci zákona ochránit ji před zločineckým bossem Ortegou a lidmi, kteří touží po dvou milionech slíbených za její hlavu?
2006/296 G ACait Londonová (London, Cait)Dům po babičceVepsáno do srdceCarly se po návratu do rodného městečka dozví nepříjemnou novinu. Dům, o kterém byla přesvědčená, že ho zdědí po své milované babičce, už má jiného majitele… nečekaného a o to nevítanějšího. Jejího bývalého manžela! Carly se rozhodne dům, k němuž ji váží vzpomínky, získat zpátky. Získá ale i něco jiného!
2006/296 G BCarolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Nastávající milenciVepsáno do srdcePro vážnou a seriózní Jayde je těžko představitelné, že by svolila k něčemu tak frivolnímu, jako je účast v reality show, kdy si ji bude v přímém televizním přenosu namlouvat zcela neznámý muž. Jenže Jayde míní a její mladší sestra mění… Pro Garreta je taky nepředstavitelné, že by si mohl s nudnou Jayde něco začít. Jenom ale do určité chvíle!
2006/296 G CWendy Rosnauová (Rosnau, Wendy)Usměvavý domovVepsáno do srdceKdyž Stevie zdědila restauraci a dům v jakémsi zapadákově kdesi v Lousianě, rozhodně si nepředstavovala, že restaurace se ukáže být špinavou hospodou, kde se dělají pouze hamburgery, a dům rozpadající se barabiznou s přítulným aligátorem… A kromě toho, že se bude muset vypořádat s ještě přítulnějším Justem, nečekaným spolumajitelem restaurace!
2006/397 G ATerri Brisbinová (Brisbin, Terri)Námitky Lady JoannyRomantické zásnubyO lordu Bradenovi a jeho rodu kolují strašidelné historky. Proč právě Joanna musí být jeho nevěstou? Nikdy! To raději uteče za provdanou sestrou, která jí poskytne útočiště.
Lord Braden si svou snoubenku ale najde a jen tak se jí vzdát nehodlá…
2006/397 G BJoanne Rocková (Rock, Joanne)Zásnuby na vysočiněRomantické zásnubyMladé vdově Brenně Kirkpatrickové nezbývá než požádat o pomoc přítele z dětství Gavina Blackburna, jinak se ke svým dětem nedostane. A ona po nich touží tak silně, že souhlasí i s Gavinovou podmínkou, že jí pomůže jen v případě, že se s ním zasnoubí.
2006/397 G CMiranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Zasnoubení ve třetím dějstvíRomantické zásnubyLord Ross Howland si najme divadelní společnost, aby sehrála jako svatební dar pro jeho sestru divadelní hru Vítězství lásky. I když on sám věří spíš na vědecké důkazy než na lásku, temperamentní herečka Cordelia má jiný názor…
2006/498 G AJoanna Wayneová (Wayne, Joanna)Podezřelá z láskyNevhodné známostiVzbudit se ráno v cizím městě a objevit ve svém hotelovém pokoji mrtvolu cizího člověka, to by otřáslo i otrlejší povahou, než má Jessica Lewisová. Stejně nečekaně jako problémy spojené s vraždou váženého senátora se ale objeví Conner Hayden, který se podezřele podobá Jessičinu vysněnému princi na bílém koni…
2006/498 G BJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Pátrání se sladkým koncemNevhodné známostiSoukromý detektiv Wilson Greenfield má s bohatými paničkami své zkušenosti a už předem se na ně dívá skrz prsty. Čím déle ale vede pátrání pro pohlednou a laskavou Vivian Shawovou, tím víc si uvědomuje, že tahle klientka ho přiměje změnit názor a možná i odhodlání se už nikdy znovu neoženit.
2006/498 G CTori Carringtonová (Carrington, Tori)Srdcem, tělem, dušíNevhodné známostiNemělo to být nic víc než románek na jednu noc. No, možná na pár nocí. Rachel rozhodně nečekala, že by se z úžasného milování mohl vyvinout vztah, který přetrvá navzdory hrozícímu korupčnímu skandálu i Gabrielově poněkud pochybné minulosti.
2006/599 G AKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)RoxanneSladká Paříž pro dvaKrásná sladká Paříž plná kavárniček, Paříž plná lásky, místo, kde se sny mohou stát realitou… A také místo, kam zamíří vítězka soutěže o Matku roku, kterou pořádá časopis Family Voyager.
Stane se jí Roxanne, matka čtyř dětí, kterou opustil manžel?
2006/599 G BJacqueline Diamondová (Diamond, Jacqueline)Táta se zpožděnímSladká Paříž pro dvaKrásná sladká Paříž plná kavárniček, Paříž plná lásky, místo, kde se sny mohou stát realitou… A také místo, kam zamíří vítězka soutěže o Matku roku, kterou pořádá časopis Family Voyager.
Nebo jí bude Jody, farmářka s dvojčaty, která před všemi úzkostlivě tají jméno otce svých dětí?
2006/599 G CJill Shalvisová (Shalvis, Jill)Ve vzduchu je láskaSladká Paříž pro dvaKrásná sladká Paříž plná kavárniček, Paříž plná lásky, místo, kde se sny mohou stát realitou… A také místo, kam zamíří vítězka soutěže o Matku roku, kterou pořádá časopis Family Voyager.
Nebo se štěstí usměje na Daisy, matku věčně přepracované Kylie, která odmítá myslet na osobní život, protože má plnou hlavu svého milovaného soukromého letiště?
2006/6100 G ANicola Cornicková (Cornick, Nicola)Láska nad bohatstvíRodinná slavnostMajor Anthony Lyndhurst se rozhodl uspořádat rodinnou slavnost, ustanovit svého dědice a vrátit se po čtyřech letech do společenského života. Tak dlouho už totiž postrádá svoji manželku, která krátce po svatbě zmizela. Mezi pozvanými členy rodiny a dalšími přáteli i v řadách služebnictva se ale brzy začnou projevovat vášně a intriky a postupem času se rozkrývají nejrůznější tajemství a záhady.
O Anthonyho bohatou svěřenku Cassandru usiluje zchudlý lord Quinlan, Amy v převlečení za služku pátrá po svém bratrovi a narazí na muže, který podobně jako ona tají svoji totožnost, teta Harriet přijíždí s nepřístupnou společnicí, která se straní všech lidí? a do osudů všech míchá své jedovaté přísady jeden z bratranců?
2006/6100 G BJoanna Maitlandová (Maitland, Joanna)Falešná komornáRodinná slavnostMajor Anthony Lyndhurst se rozhodl uspořádat rodinnou slavnost, ustanovit svého dědice a vrátit se po čtyřech letech do společenského života. Tak dlouho už totiž postrádá svoji manželku, která krátce po svatbě zmizela. Mezi pozvanými členy rodiny a dalšími přáteli i v řadách služebnictva se ale brzy začnou projevovat vášně a intriky a postupem času se rozkrývají nejrůznější tajemství a záhady.
O Anthonyho bohatou svěřenku Cassandru usiluje zchudlý lord Quinlan, Amy v převlečení za služku pátrá po svém bratrovi a narazí na muže, který podobně jako ona tají svoji totožnost, teta Harriet přijíždí s nepřístupnou společnicí, která se straní všech lidí? a do osudů všech míchá své jedovaté přísady jeden z bratranců?
2006/6100 G CElizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Kdes byl tak dlouho?Rodinná slavnostMajor Anthony Lyndhurst se rozhodl uspořádat rodinnou slavnost, ustanovit svého dědice a vrátit se po čtyřech letech do společenského života. Tak dlouho už totiž postrádá svoji manželku, která krátce po svatbě zmizela. Mezi pozvanými členy rodiny a dalšími přáteli i v řadách služebnictva se ale brzy začnou projevovat vášně a intriky a postupem času se rozkrývají nejrůznější tajemství a záhady.
O Anthonyho bohatou svěřenku Cassandru usiluje zchudlý lord Quinlan, Amy v převlečení za služku pátrá po svém bratrovi a narazí na muže, který podobně jako ona tají svoji totožnost, teta Harriet přijíždí s nepřístupnou společnicí, která se straní všech lidí? a do osudů všech míchá své jedovaté přísady jeden z bratranců?
2006/7101 G AJennifer Blakeová (Blake, Jennifer)Adam a čarodějkaDoteky JihuCo se stane, když se setká chladně a racionálně uvažující počítačový konzultant Adam Benedikt s nefalšovanou čarodějkou Larou Kincaidovou? Že je to nepravděpodobné? Na Jihu se může stát všechno! A setkají se zrovna ve chvíli, kdy policie pátrá po tajemném vrahovi, za něhož považuje Lařinu tetu!
2006/7101 G BHeather Grahamová (Graham, Heather)Noc v rájiDoteky JihuMaxovi se rozhodně ani trochu nelíbí, když zjistí, že se jeho dědeček rozhodl oženit s krásnou, o padesát let mladší Aurorou! Co by ostatně mohla žena, jako je Aurora, u jeho dědečka hledat jiného než peníze? Vše se ovšem změní, když Max zjistí, že za jeho dědečka se chce provdat Aurořina babička! Sama Aurora se Maxovi náhle jako nevěsta už zdaleka nezdá tak nevhodná…
2006/7101 G CDiana Palmerová (Palmer, Diana)Rajčatová válkaDoteky JihuAgent FBI Curtis vidí zločince všude! I v matčině půvabné sousedce, která přece na zahrádce nemůže pěstovat nic jiného než marihuanu! To, jak se zesměšnil, pochopí, až když se ukáže, že údajná marihuana jsou rajčata a matčina sousedka okresní prokurátorka… Naštěstí dostane Curtis ještě jednu možnost se s půvabnou Mary sblížit! A ona rozhodně nebude mít nic proti tomu, aby rajčatová válka skončila sladkým mírem!
2006/8102 G AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Vítězný návratDůstojníkova nevěstaMajor Charles Trent byl povolán do války ještě předtím, než si mohl užít líbánky se svou mladičkou manželkou. Teď se vrací domů a nachází zde sebejistou ženu, jakou předtím neznal. Nezbývá mu nic jiného než se ji pokusit získat znovu…
2006/8102 G BDeborah Simmonsová (Simmons, Deborah)Tajemné vřídloDůstojníkova nevěstaKapitán Kit Armstrong se po návratu z války nedokáže smířit se ztrátou svých blízkých a ztrácí vůli k životu. Jeho babička se už na jeho trápení nemůže dívat a pozve do jejich sídla osiřelou vzdálenou příbuznou, aby dělala společnici jí – i jejímu vnukovi.
2006/8102 G CJulia Justissová (Justiss, Julia)Čestný obchodDůstojníkova nevěstaPoručík Bryan Langford má pouhých několik dní na to, aby přesvědčil svoji celoživotní lásku o svých pravých citech. Proto souhlasí s urychlenou svatbou i s podmínkou, že až dopraví Audru, vdovu po svém příteli z dětství, do bezpečí, jejich sňatek bude zrušen.
2006/9103 G ADoranna Durginová (Durgin, Doranna)Tanec na ostří nožeFemme FataleAgentka supertajné organizace Bethany Riggsová si dokáže poradit v každé akci. Neumí ale tancovat podle scénáře jiných, natož nechat se vést podezřele schopným a přitažlivým Jasonem Chandlerem. Na druhé straně, v jeho náruči je jí tak příjemně…
2006/9103 G BVirginia Kantra (Kantra, Virginia)Láska v srdci EvropyFemme FataleKylee Swainová, hollywoodská kaskadérka a tajná agentka v jednom, lehce vyvázne z každé situace a unikne i těm nejrafinovanějším pronásledovatelům. Uspěje i při nebezpečné misi v srdci Evropy, v malebné Praze?
2006/9103 G CMeredith Fletcherová (Fletcher, Meredith)Krásná, chytrá, zkaženáFemme FataleVictoria Graysonová využívá při své práci nejen hezkou tvářičku, ale i výkonný mozek počítačového génia. Úspěch její mise může ohrozit jediné – neodbytný kolega z branže, který má zájem nejen o zločince, ale možná i o ni samotnou.
2006/10104 G AAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Na skok v rájiPod Vánočním nebemVánoční prázdniny jsou pro Kaylu Parkerovou příležitostí strávit po letech několik dní s nejlepší přítelkyní. Místo ní se ale v luxusním rekreačním středisku na břehu tropického moře setká s jejím pohledným bratrem, do nějž byla kdysi bláznivě zamilovaná. Nebo že by snad byla zamilovaná dodnes?
2006/10104 G BStella Bagwellová (Bagwell, Stella)Nevzpomínej a žijPod Vánočním nebemGreta Barstowová měla z návštěvy u rodičů svého zemřelého manžela trochu strach. Ubrání se všichni smutku při vzpomínkách na Douglase, právě teď, o Vánocích? A ještě ke všemu se její čtyřletá Lilly zhlédla ve strýčkovi Brodiem a přeje si pod stromeček nového tatínka!
2006/10104 G CKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Co se stalo pod jmelímPod Vánočním nebemMegan Benettová nečekala od svátků nic víc než pár klidných dní, strávených daleko od lidí a vánočního shonu. Ani ve snu by ji nenapadlo, že bude zdobit stromeček, péct perníčky a vyrábět věnec, a to všechno jen kvůli neodbytnému a neodolatelnému Lucasi McCabeovi…
2006/11105 G AHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Svatební ultimátumSrdce pod stromečkemKdyž se Chantelle rozhodla navštívit s malým synem na Vánoce rodiče, netušila, že tam narazí na bývalého přítele Dimitrie. Ten zase nevěděl, že mu někde ve světě vyrůstá syn. Vánoce jsou ale svátky přinášející dárky. V jejich případě nejen v podobě opětovného setkání, ale i vytvoření harmonické rodiny.
2006/11105 G BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Milionářovo přáníSrdce pod stromečkemAlex Mead zasvětil svůj život vydělávání peněz a úplně přitom zapomněl na svou rodinu. Když si uvědomil svou chybu, rozhodl se, že se na Vánoce vrátí domů. Nepřišlo ale jeho rozhodnutí pozdě?
2006/11105 G CRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Nabídka od princeSrdce pod stromečkemKristin si už dlouhá léta přála k Vánocům jedno – podívat se zase do Evropy, odkud její rodina pocházela. Nemohla ale tušit, že tyhle svátky budou na neobvyklé dárky obzvláště bohaté a že nejdůležitějším dárkem se pro ni stane nabídka k sňatku od prince!
2006/12106 G AMargaret Mooreová (Moore, Margaret)Blízké dušeVánoční setkáníGwen Daviesová je hlavní vychovatelkou v sirotčinci a má za sebou i trudnou službu ošetřovatelky za Krymské války. Před Vánoci potřebuje finanční dar pro děti, o něž se stará, a tak se odváží navštívit s prosbou hraběte, o němž se traduje, že od té doby, kdy byl při požáru znetvořen, stal se z něho zlý a nepřístupný člověk. Gwen ho ale má příležitost poznat z té lepší stránky.
2006/12106 G BTerri Brisbinová (Brisbin, Terri)Láska na první krokVánoční setkáníSkotský rytíř Gavin MacLeod při prvním spatření mladé ženy, o níž mu jeho přítel prozradil, že se u něho na panství živí jako prostitutka, pocítí zvláštní neklid. Rozhodne se ji poznat blíže, ale není to tak jednoduché, jak očekával…
2006/12106 G CGail Ranstromová (Ranstrom, Gail)Každý má tajemstvíVánoční setkáníCharity se na vánoční slavnosti uspořádané spolu se svatbou její přítelkyně setkává s Andrewem MacGregorem. Rozhodnou se spolu vypátrat tajemství, které by mohlo ohrozit chystanou svatbu, ale jak se ukáže, svá tajemství má každý…
2007/1108 G AJudith Arnoldová (Arnold, Judith)Psáno ve hvězdáchPříběhy hvězdTo, že Derek jezdí do práce na kolečkových bruslích a bojuje s veverkami, by nebylo ještě tak zlé. Když ale Melissa zjistí, že k těmto svým podivnostem ještě navíc Derek investuje miliony dolarů klientů své firmy jenom na základě horoskopu, zděsí se. Naštěstí si včas uvědomí, že každý má své mouchy a že díky lásce se přes ty Derekovy dokáže přenést…
2007/1108 G BKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Padající hvězdaPříběhy hvězdPřed osmi roky byla Francesca pro mladého majitele kalifornského vinohradu Spencea jenom nohatou a hubatou „krátkou holkou s dlouhým jménem“. Teď je z ní krásná, emancipovaná a vzdělaná mladá dáma. Co se ale nezměnilo, je to, že ji Spence přitahuje. Zdá se, že tentokrát už budou její city opětovány! Hvězdy to předpověděly.
2007/1108 G CGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)Hvězdy nad MemphisemPříběhy hvězdPro Michaela byla jitra, kdy mu Keely, mladší sestra jeho přítele a spolubydlícího, předčítala horoskopy, noční můrou. Aspoň se tak vždycky tvářil! Stačí ale jedna noc, kdy vypadne proud a Keelyin bratr není doma, a vše se změní… A hvězdy nad Memphisem pro Michaela a Keely září náhle mnohem jasněji…
2007/2109 G AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Voňavý pastZa červenými dveřmiJamii, spolumajitelku exkluzivních butiků Za červenými dveřmi, by nikdy nenapadlo, že by Dev, bratr její společnice a přítelkyně, o ni mohl stát. Tedy až do chvíle, kdy ji večer navštívil a choval se moc a moc podivně!
2007/2109 G BStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Prsten pro cizí ženuZa červenými dveřmiFaith, jedna za majitelek butiků Za červenými dveřmi, si dlouho myslela, že svou jedinou opravdovou lásku – policistu Cartera – už nikdy neuvidí. Jaké proto bylo její překvapení, když zjistila, že Carter dostal práci jako ostraha přímo v jejím podniku! Její radost nicméně trvala jen do okamžiku, kdy jí Carter řekl, že se chystá požádat o ruku jinou ženu!
2007/2109 G CLeslie Kellyová (Kelly, Leslie)Osudový snímekZa červenými dveřmiKdyž se Meg nechá vyfotografovat pro butik Za červenými dveřmi a souhlasí s tím, že její snímek bude použit k propagaci různého zboží, netuší, že bude počítačově přioděna do toho nejprovokativnějšího spodního prádla, jaké snad může existovat! A že se jeden ze zákazníků, přitažlivý stavitel Joe, do ní díky tomu zamiluje.
2007/3110 G AAnne Stuartová (Stuart, Anne)Přístav mojí láskyKdopak by se lásky bálPo několika dnech v Hidden Harboru měla Molly Ferrellová chuť všechno vzdát. Všichni obyvatelé jí dávali jasně najevo, že v městečku není vítaná a že jí v pátrání po místním rodákovi, básníku Michaelu O’Flannerym, nijak nepomohou. Nejžárlivěji ale střeží tajemství tajemného umělce svérázný tesař Jake…
2007/3110 G BJoanna Wayneová (Wayne, Joanna)Diagnóza: láskaKdopak by se lásky bálPacientka, která jednoho večera skončila na operačním stole doktora Nathana Duncana, mu připadala zvláštně povědomá. Jméno, vlasy ani brýle mu nic neříkaly, ale ty veliké a krásné oči už někde viděl… Naposledy před patnácti lety, kdy se rozešel se svou velkou láskou Laurou!
2007/3110 G CCaroline Burnesová (Burnes, Caroline)Vzácnější než pokladKdopak by se lásky bálKdyž oceánoložka a odbornice na chování žraloků Libby dorazila do Pirate Harboru v Mexickém zálivu, myslela, že ji čeká jen výzkum mořských predátorů. Ani ve snu by ji nenapadlo, že bude muset čelit mnohem nebezpečnějším protivníkům, přičichne k dobrodružnému životu hledačů pokladů a že nakonec objeví něco daleko cennějšího než truhlu zlaťáků.
2007/4111 G ASharon Sala (Sala, Sharon)Nevěstou přes nocCesty k oltářiMladá georgijská kráska Harley June se jednoho dne probudí v motelu v Las Vegas a zjistí, že je vdaná! Jak vysvětlí svým rodičům, že má za manžela oklahomského hasiče Sama Claye, když sama nechápe, proč ji ten cizí chlap tak neodolatelně přitahuje?
2007/4111 G BDixie Browningová (Browning, Dixie)Jak překazit svatbuCesty k oltářiChudá úřednice Grace a její arogantní šéf Chandler Daye mají stejný cíl: zabránit svým nezodpovědným mladším příbuzným, aby spolu uzavřeli sňatek, kterého by mohli později litovat. Nedobrovolní spiklenci však brzy poznají na vlastní kůži, že láska si nevybírá.
2007/4111 G CStella Bagwellová (Bagwell, Stella)Texaské dobrodružstvíCesty k oltářiGloria na útěku před snoubencem, kterého jí vybral její zámožný otec, padne do náruče horkokrevnému kovbojovi. A od chvíle, kdy řekne Spenceru Tateovi a jeho chátrajícímu ranči své ano, sní o tom, že jejich manželství z nouze vydrží déle, než se původně dohodli.
2007/5112 G AEvelyn Rogersová (Rogers, Evelyn)Tvář za oknemZtracený andělPodivné jsou osudy hotelu Lost Angel na stejnojmenném ostrově. Až příliš mnoho temných tajemství skrývá jeho minulost i přítomnost!
Je to zvláštní víkend, který na Ellii čeká v hotelu Lost Angel. Nikdo není tím, kým se zdá, a společenská hra na vyšetřování tajemné vraždy v tajemném hotelu se dokáže změnit velmi rychle ve skutečnost. A ještě jednu věc musí Ellie vyšetřit: je přitažlivý Jeff vrah, či ne? A je zločinem, když jí ukradl srdce?
2007/5112 G BKathleen O'Brienová (O'Brien, Kathleen)Ostré hranyZtracený andělPodivné jsou osudy hotelu Lost Angel na stejnojmenném ostrově. Až příliš mnoho temných tajemství skrývá jeho minulost i přítomnost!
Přijde Emily na to, kdo před dvaceti roky připravil na ostrově Lost Angel její matku o život? A je to vůbec dobré takhle křísit přízraky z minulosti? Pomůže Emily sympatický Christopher, syn muže, který byl před dvaceti roky hlavním podezřelým?
2007/5112 G CDebra Webbová (Webb, Debra)Stíny z minulostiZtracený andělPodivné jsou osudy hotelu Lost Angel na stejnojmenném ostrově. Až příliš mnoho temných tajemství skrývá jeho minulost i přítomnost!
Prokletí hotelu Lost Angel trvá! Každých dvacet let v něm musí někdo zemřít. Smyčka se stahuje kolem sympatické Livvy, majitelky hotelu. Zdá se, že jediný, kdo ji může zachránit, je policista Chase, synovec místního šerifa, který ji naopak chce zničit!
2007/6113 G AElaine Coffmanová (Coffman, Elaine)Nevěsta z temného hraduZtracená srdceTři dívky z různých míst a různých dob se stejným úkolem: nalézt v uhlí drahokam… Tedy rozpoznat, že pod drsnou slupkou jejich vyvolených se skrývají citliví a obětaví muži.
Lady Anne je odhodlaná udělat cokoliv, aby vypátrala, jaký osud potkal jejího otce – i když to znamená vydat se do rukou muže, kterého všichni považují za krutého netvora…
2007/6113 G BRuth Langanová (Langan, Ruth)Lhářka a darmošlapZtracená srdceTři dívky z různých míst a různých dob se stejným úkolem: nalézt v uhlí drahokam… Tedy rozpoznat, že pod drsnou slupkou jejich vyvolených se skrývají citliví a obětaví muži.
Potulná kazatelka a protřelý desperát si navzájem nemají co vyčítat: oba jsou postrachem všech důvěřivých hlupáků! Přesto by nejradši jeden druhého uškrtili – nebýt jisté nečekané komplikace…
2007/6113 G CMary McBrideová (McBride, Mary)Balada o JosiiZtracená srdceTři dívky z různých míst a různých dob se stejným úkolem: nalézt v uhlí drahokam… Tedy rozpoznat, že pod drsnou slupkou jejich vyvolených se skrývají citliví a obětaví muži.
Josie si nepamatuje nic ze své minulosti. A její budoucnost není o nic růžovější: vždyť je vydaná na milost nerudnému šerifovi, který ji vyhrál v kartách!
2007/7114 G ABarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Pod pláštěm nociLéto v SavannahStačil jeden krok do setmělé uličky a z manažerky nočního klubu Sophie Alexanderové se stal psanec na útěku. A to ještě netušila, co jí přinesou následující dny po boku pohledného policisty – a že jí změní celý život!
2007/7114 G BMaureen Childová (Child, Maureen)Zralí pro láskuLéto v SavannahSetkat se po letech s bývalým snoubencem, který před svatbou práskl do bot, je těžké sousto i pro klidnější povahy, než je Kelly O’Sheaová. A ten příšerný chlap si ještě troufne ji začít znovu svádět! Naštěstí má Kelly v záloze rafinovaný plán…
2007/7114 G CSheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Skandál s dobrým koncemLéto v SavannahMěsto Savannah má o čem mluvit: krásná a kultivovaná Katrina Beaumontová, jejíž rodina patří k místní společenské smetánce, prožívá žhavý románek s majitelem nočního klubu Steam! Nikdo včetně obou aktérů ovšem nečeká, že by se z milostné aférky mohlo vyklubat něco mnohem vážnějšího.
2007/8115 G AJackie Merrittová (Merritt, Jackie)Usvědčeni z láskyDůkaz láskyV luxusním střešním bytě byla nalezena mrtvola bohatého vlivného muže. Kousek po kousku je třeba poskládat k sobě jednotlivé kousky mozaiky, aby mohl být nalezen viník a aby ho bylo možné postavit před soud a usvědčit. To je úkolem lidí, kteří si za své poslání zvolili cestu prosazování zákona. Lidí, které – ať už nosí policejní uniformu, nebo soudcovský talár – spojuje ještě něco. Vyprahlé srdce toužící po lásce…
Pro Maggii je vyšetřování vraždy Franklina Gardnera její první prací v chicagském detektivním oddělení. Prací o to těžší, že jejím nadřízeným je Josh, muž, kterého již deset let miluje!
2007/8115 G BJustine Davisová (Davis, Justine)Detektiv v sukníchDůkaz láskyV luxusním střešním bytě byla nalezena mrtvola bohatého vlivného muže. Kousek po kousku je třeba poskládat k sobě jednotlivé kousky mozaiky, aby mohl být nalezen viník a aby ho bylo možné postavit před soud a usvědčit. To je úkolem lidí, kteří si za své poslání zvolili cestu prosazování zákona. Lidí, které – ať už nosí policejní uniformu, nebo soudcovský talár – spojuje ještě něco. Vyprahlé srdce toužící po lásce…
I policejní počítačová expertka Darien se musí vypořádat nejenom s překážkami, které vyšetřování do cesty klade vrah, ale i s tím, že je těžké soustředit se na práci, když je po jejím boku někdo tak přitažlivý jako detektiv Colin!
2007/8115 G CJoan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Svatební verdiktDůkaz láskyV luxusním střešním bytě byla nalezena mrtvola bohatého vlivného muže. Kousek po kousku je třeba poskládat k sobě jednotlivé kousky mozaiky, aby mohl být nalezen viník a aby ho bylo možné postavit před soud a usvědčit. To je úkolem lidí, kteří si za své poslání zvolili cestu prosazování zákona. Lidí, které – ať už nosí policejní uniformu, nebo soudcovský talár – spojuje ještě něco. Vyprahlé srdce toužící po lásce…
Oblastní prokurátor Evan ví, že dostat vraha Franklina Gardnera za mříže je pro něj věcí cti i prestiže. Je to ale těžké, když ho na každém kroku sleduje reportérka Jennifer, s níž by chtěl dělat úplně jiné věci než jí jenom vyprávět o své práci!
2007/9116 G ALyn Stoneová (Stone, Lyn)Kytice z bodláčíVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Když se lord John vrátil na svůj hrad ze zajetí ze Španělska, toužil po nejrůznějších věcech, rozhodně ale ne po snoubence, kterou vlastně neznal: s Alys se zasnoubil podle vůle svých rodičů před deseti roky, když jí bylo jedenáct let! Jeho snoubenka je ale pevně odhodlaná, že si Johna vezme i proti jeho vůli!
2007/9116 G BGail Ranstromová (Ranstrom, Gail)Čas splácet dluhyVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Kapitán Chandler byl raněn ve Španělsku v boji proti napoleonským vojskům. Při životě ho udržovala vzpomínka na snoubenku Chloe, která na něj v Anglii čeká. Chloe ovšem ve skutečnosti prahla po jediném – zbavit se snoubence, na jehož tvář si vůbec nevzpomínala! Zasnoubena byla totiž proti své vůli otčímem!
2007/9116 G CAnne O'Brienová (O'Brien, Anne)Bitva o nevěstuVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Za válek mezi Lancastery a Yorky se zrodila a hned zase zemřela láska krásné Beatrice a udatného sira Richarda. Když otec Beatrice rozhodl, že se jeho dcera provdá za starého sira Williama, musela dívka souhlasit. Vše změnila až osudová bitva, v níž Yorkové porazili Lancastery a Beatricin manžel padl rukou sira Richarda. Může ale mladá vdova padnout do náruče vrahovi svého manžela?
2007/10117 G ASharon Sala (Sala, Sharon)Než odbije půlnocŽena se známostmiHallie O’Gradyová byla z dárku, který dostala od sester k narozeninám, nervózní už předem - rekreační pobyt na texaském ranči, plném pohledných kovbojů! A to ještě netušila, že ten nejpohlednější a nejmilejší z nich změní od základů její život, ještě než odbijí poslední vteřiny tisíciletí.
2007/10117 G BMarie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Klub osamělých otcůŽena se známostmiNebyl to nápad K.C. Haleyové, zajímat se o skupinu otců s dětmi, scházejících se v parku před jejími okny, natož si mezi nimi hledat toho pravého. A přesto díky podnikavé sestře právě tady poznala neodolatelného muže a ideálního kandidáta na volné místo po jejím boku.
2007/10117 G CBeverly Bartonová (Barton, Beverly)Plná hrst štěstíŽena se známostmiHolt Jackson si vůbec neuvědomuje, jaký poklad má už pět let přímo v kanceláři své stavební firmy. Bennie, jeho schopná asistentka a nejlepší kamarádka, by se ale pro něj ráda stala ještě něčím víc. Jen kdyby šéf konečně pochopil, že se bez ní neobejde nejen ve firmě, ale ani v životě!
2007/11118 G ASherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Polibek od Santa ClauseŠtědrý večer na dosahKdyž se synáček Amy Rileyové ztratí v nákupním centru, na pomoc přijde sám Santa Claus. To se ví, že to není samo sebou: vždyť v kostýmu se skrývá policejní detektiv Nick DiCaprio. A pak že pohádkové bytosti nemohou být sexy!
2007/11118 G BDarlene Gardnerová (Gardner, Darlene)Dokonalý dárekŠtědrý večer na dosahTelevizní reportérka Merry Delucaová hodlá zachytit pravdu bez příkras: to, co se odehrává na Štědrý den v nákupním centru, není vánoční idyla, ale čiré šílenství! Jenže její kameraman Patrick MacFarland dá reportáži docela jiný směr…
2007/11118 G CHolly Jacobsová (Jacobs, Holly)Vánoční pravidloŠtědrý večer na dosahVedoucí obchodu Joy O’Connellová nikdy nezažila tak hrozné Vánoce! A když do jejího obchodu vtrhne revmatolog Ed Hall a jeho tři příšerné děti, katastrofa je na spadnutí. Ale všechno zlé je k něčemu dobré…
2007/12119 G AMary Baloghová (Balogh, Mary)Hrst zlataVánoční proměnyJulian není jen bohatý a temperamentní muž, je to rovněž dědic majetku hraběcí rodiny. Co by se takovému muži ještě dalo nabídnout? Po čem by mohl prahnout člověk, který má v podstatě všechno a který umí jen brát? Krásná Verity to ví. Dá mu to úplně nejcennější – své srdce. Třeba s ním nabízená láska a kouzlo Vánoc způsobí zázračnou proměnu.
2007/12119 G BJulia Justissová (Justiss, Julia)Tři daryVánoční proměnyVážně zraněný voják Miles se musí co nejrychleji oženit, aby tak jako čerstvý vikomt zabezpečil rodinný majetek. Edwina chce umírajícímu vojákovi, kterého tajně obdivuje, ulehčit, proto souhlasí s manželstvím z rozumu. Oddaná péče ale dokáže víc než lékařská věda a láska se stane lékem na všechna zranění.
2007/12119 G CNicola Cornicková (Cornick, Nicola)Nápadnická sezónaVánoční proměnyPo vztazích s několika notorickými záletníky si Clara uvědomila, že potřebuje poradit od někoho zkušeného. A kdo by se k tomu hodil lépe než Sebastian, nejznámější sukničkář ve městě? Nicméně v průběhu jejich setkání se ukázalo, že hovořit o lásce může být nebezpečně nakažlivé.
2008/1121 G AFiona Hood-Stewartová (Hood-Stewart, Fiona)Kráska a knížeHollywoodské nevěstyMladičká talentovaná herečka Victoria se ještě v Hollywoodu ani nestačila rozkoukat, a už má na krku prvotřídní skandál. A s pohledným knížetem Rodolfem, který se objevil jako princ na bílém koni a ochotně jí nabídl pomoc i náruč, se všechno zkomplikovalo ještě víc…
2008/1121 G BSharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Setkání v CannesHollywoodské nevěstyManželství dvou hollywoodských hvězd první velikosti nedá bulváru spát ani poté, co se ocitlo v troskách. Vztah Jennifer a Mattea je jako sud se střelným prachem. Chybí jen ta pověstná jiskra - a ta přeskočí při náhodném setkání na filmovém festivalu v Cannes!
2008/1121 G CJackie Braunová (Braun, Jackie)Problémová holkaHollywoodské nevěstyTempest rozhodně neměla v plánu předvádět svá obnažená ňadra bulvárním fotografům. Ten incident, který se odehrál při odchodu z oslavy po udílení filmových Oscarů, byl jen nešťastná náhoda. Pověst rozmazlené primadony jí vynesla stálý zájem bulvárního tisku, ale vzala jí to, o co by stála nejvíc - o vysněnou roli ve filmu a o lásku muže, který ho má režírovat.
2008/2122 G AElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Čtyřminutový valčíkValentýnská seznámeníJulia, Abby ani Samantha to rozhodně nemají lehké, chtějí-li vyjít se svéhlavou Tess, šéfredaktorkou mondénního časopisu, v němž všechny tři pracují jako redaktorky. Ale když si Tess usmyslí, že se všechny musí pro velký valentýnský článek seznámit s vhodným mužem, překročí tím všechny hranice!
Jak si asi povede nesmělá Julia, která dostane za úkol seznámit se s vhodným mužem na akcích zvaných seznámení narychlo? Na každého potenciálního partnera má vyhrazeny při prvním setkání všehovšudy pouhé čtyři minuty! Hned napoprvé ji ale více než zaujme Daniel… Muž s tajemstvím!
2008/2122 G BTracy Kelleherová (Kelleher, Tracy)Přistání v New YorkuValentýnská seznámeníJulia, Abby ani Samantha to rozhodně nemají lehké, chtějí-li vyjít se svéhlavou Tess, šéfredaktorkou mondénního časopisu, v němž všechny tři pracují jako redaktorky. Ale když si Tess usmyslí, že se všechny musí pro velký valentýnský článek seznámit s vhodným mužem, překročí tím všechny hranice!
Možná ještě hůř na tom je Abby, která má pomocí internetové seznamky "udat" potenciální zájemkyni svého bývalého přítele, jenž se s ní před nějakou dobou rozešel. Kromě Brada, který o ni náhle jeví znovu zájem, je zde ale i sympatický fotograf Ned!
2008/2122 G CMary Leová (Leo, Mary)Léčba růžemiValentýnská seznámeníJulia, Abby ani Samantha to rozhodně nemají lehké, chtějí-li vyjít se svéhlavou Tess, šéfredaktorkou mondénního časopisu, v němž všechny tři pracují jako redaktorky. Ale když si Tess usmyslí, že se všechny musí pro velký valentýnský článek seznámit s vhodným mužem, překročí tím všechny hranice!
To Samantha má zjistit, jak se dá najít životní láska na řízených akcích probíhajících ve vybraných kavárnách. Ona sama dává přednost krátkým aférkám… a internetové lásce s Italem Nicem, kterého nikdy neviděla… Najednou je kolem ní ale více mužů, než si kdy dokázala představit!
2008/3123 G AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Ve víru tornádaBouře citůJosh Garrett nehodlá dopustit, aby krásná meteoroložka Kacie odjela na terénní pozorování sama. Když už ta tvrdohlavá ženská musí pronásledovat tornádo po celém Texasu, on tam bude s ní! Jenže narůstající přitažlivost mezi nimi dvěma je dost možná děsivější než bouře…
2008/3123 G BKristi Goldová (Gold, Kristi)Odváto větremBouře citůKdyž Floridu zasáhne ničivý hurikán, Marissa a její přitažlivý soused, doktor Greg Westbrook, skončí v úkrytu spolu. Zuřící živly se vymykají kontrole… a stejně tak i dlouho potlačovaná vášeň Marissy a Grega.
2008/3123 G CLaura Wrightová (Wright, Laura)Požár v srdciBouře citůNora a Gabe spolu prožili nezapomenutelnou noc plnou vášně. Ani jeden z nich nepočítal, že by se ještě někdy setkali. Ale když se Nora ocitne v ohrožení života během divokého kalifornského požáru, Gabe nezaváhá a vydá se jí na pomoc…
2008/4124 G AJulie Kennerová (Kenner, Julie)Dívka bez zábranZlodějky časuUpjatá Sylvia se zhrozí, když pochopí, že se nějakým zázrakem přenesla přímo doprostřed bujarého hollywoodského večírku dvacátých let minulého století. Co kdyby si ale právě tady troufla odvázat se a chovat se bez zábran? S pohledným Tuckerem se jí nabízí příležitost, která už možná nikdy nepřijde…
2008/4124 G BNancy Warrenová (Warren, Nancy)Prodaná snoubenkaZlodějky časuNatalie nosí Andrewův zásnubní prsten teprve krátce, ale jejich vztah už připomíná usedlé manželství po letech. Natalie by nejraději zásnuby zrušila. Ke svému úžasu však zjistí, že snoubenec je kvůli ní schopen nejen cestovat časem do roku 1859, ale i koupit si ji v aukci a chladnokrevně se vrhnout do souboje na život a na smrt!
2008/4124 G CJo Leighová (Leigh, Jo)Románek na celý životZlodějky časuStaromódní podivínka Betty se do současnosti nehodí. Zato ve svých milovaných čtyřicátých letech si připadá jako v ráji. Ať ji na tu báječnou cestu časem poslal kdokoli, bude mu nadosmrti vděčná, i když ji konec války zřejmě připraví o tu nejúžasnější lásku, jakou v životě poznala.
2008/5125 G AJan Freedová (Freed, Jan)Zrcadla lžouMatky a dceryLindsey Howardová se má už za necelý měsíc vdávat. Neví, kam dřív skočit, a její třináctiletá dcera si přitom usmyslela, že ji přivede k šílenství! Ještě štěstí, že má oporu ve své lásce, Adamu Sullivanovi.
2008/5125 G BJanice Kay Johnsonová (Johnson, Janice Kay)Povinnost odmítnoutMatky a dceryRosalinda Kirková se chce za každou cenu postavit na vlastní nohy. Když pro ni matka najde toho pravého manžela, musí ho proto odmítnout. A to i přesto, že se zdá, že Craig Morrow je přesně takovým mužem, jakého ona sama hledá.
2008/5125 G CMargot Earlyová (Early, Margot)ProzřeníMatky a dceryKdyž Gabe Lucero před Dany Wildeovou, svou kamarádkou od dětství, prohlásí, že její poněkud výstřední matka je výjimečná, statečná a milá žena, začne si to Dany konečně uvědomovat taky. A stane se ještě něco. Začne se jinýma očima dívat i na Gabea. Už v něm nevidí jen přítele.
2008/6126 G AJanelle Denisonová (Denison, Janelle)Havajská orchidejTři svatbyLeila - domorodá dívka z Havaje – se seznámí s Jasonem, počítačovým odborníkem z Kalifornie. Jejich láska však naráží na nepřízeň Leiliných rodičů. Jason tak musí udělat vše, co je v jeho silách, aby získal přízeň Leiliných rodičů a zajistil spokojený nový domov Leile i děťátku, které je na cestě.
2008/6126 G BTori Carringtonová (Carrington, Tori)Řecké polibkyTři svatbyEfi pochází z řecké rodiny, stejně jako její nastávající Nick. Jejich rodiny svatbu plánují už dávno. Vše se zdá být v pořádku až do okamžiku, kdy z Řecka přijede na svatbu i Efiina neobyčejně přitažlivá sestřenice Afrodita, která o Nicka projevuje větší zájem, než by bylo jeho nastávající milé.
2008/6126 G CLeslie Kellyová (Kelly, Leslie)Irská nevěstaTři svatbyRachel vede svatební agenturu a zde se seznámí s neobyčejně přitažlivým Lucasem Santori. Lucas postupně podléhá Rachelinu kouzlu. Přestože se oba navzájem přitahují, až do poslední chvíle si odmítají svoji lásku přiznat.
2008/7127 G AJane Gravesová (Graves, Jane)Odvážným štěstí přejeHříchy mládíKdyž Kirk McKenzie po maturitě opouštěl Prescott, přísahal si, že se do rodného města v životě nevrátí. Náhoda a práce kaskadéra ho po patnácti letech postavila tváří v tvář nejen známým místům, ale i bývalé lásce Amandě Stevensové…
2008/7127 G BDorien Kellyová (Kelly, Dorien)Pomsta chutná sladceHříchy mládíJamie už není ta zakřiknutá, zakomplexovaná holka jako na střední škole. A sraz po patnácti letech je ideální příležitost, jak srovnat staré křivdy, které si vytrpěla od Matta O’Connella. Zdá se, že bývalý spolužák je víc než ochotný se usmířit… Pomsta bude opravdu sladká!
2008/7127 G CTanya Michaelsová (Michaels, Tanya)Případ pro dvaHříchy mládíJedno náhodné setkání na setmělé silnici – a život Noaha Tannera se začal ubírat po úplně jiných kolejích, než si představoval. Bree stejně jako on moc dobře ví, jak chutná nezasloužená pověst černé ovce městečka - a že není nikdy pozdě začít ji od základu měnit.
2008/8128 G AStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Důležitý projektNebezpeční milenciSamantha celý život snila o kariéře špičkové architektky a teď začíná pracovat na stavbě svého prvního projektu. Na staveništi se setkává s Teaguem Brownleem, s nímž po oslavě maturity prožila vášnivou noc, ale pak se jejich cesty rozešly. Teď je výsledek její stavby prakticky v jeho rukách…
2008/8128 G BJennifer LaBrecqueová (LaBrecque, Jennifer)ProměnaNebezpeční milenciAbby je významná marketingová hvězda, která každému zboží dokáže navrhnout takový obal, že pak jde na dračku. Nečekaně se na ni obrátí s prosbou počítačový expert Deke Foster, aby ho změnila natolik, aby se mohl ucházet o ženu, kterou miluje…
2008/8128 G CRhonda Nelsonová (Nelson, Rhonda)Její hrdinaNebezpeční milenciCarley má zálibu v retro automobilech, a tak si koupí kabriolet, který má ale nečekanou poruchu. Bezradně zůstane stát na dálnici, když u ní náhle zastaví otřískaná dodávka a z ní vystoupí Jackson Harper, největší láska jejího života, s nímž se ale už před deseti lety rozešla, protože mu chyběla ctižádost a spokojil se s prací v autoopravně svého otce…
2008/9129 G AJacquie D'Alessandrová (D'Alessandro, Jacquie)Letní vánekKdyž končí léto…Elise se přestěhuje do malého městečka, kam jezdívala jako mladá dívka na prázdniny – a kde se do ní bezhlavě zamiloval jeden z místních hochů. Teď sem přijíždí jako zralá žena - a vdova. Jeden z prvních lidí, které zde potkává, je onen bývalý hoch Seth McGuire.
2008/9129 G BCathy Yardleyová (Yardley, Cathy)Sladší než vínoKdyž končí léto…Leila vede už několik let vinohrad Honey Ridge, který patří poněkud frivolnímu Chadu McFeeovi. Zvláštní shodou okolností se však Chad do podnikání s vinnou révou zamiluje. Dokáže vinohrad udržet nad vodou a podaří se mu získat i srdce půvabné vinařky?
2008/9129 G CStephanie Doyleová (Doyle, Stephanie)Něžné polibkyKdyž končí léto…Zmrzlinářka Gracie napjatě čeká, jestli se tento rok na zimu vrátí na ostrov samotářský spisovatel Dean Wright III, do nějž se neuváženě zamilovala. I když si slíbili, že jeden od druhého nebude nic očekávat, vzájemným citům nedokáže ani jeden odolat.
2008/10130 G ALinda Winsteadová-Jonesová (Winstead-Jones, Linda)Navždy mojeTajemné příběhyMirandu v jejím starém rodinném domě neustále navštěvuje a znepříjemňuje jí život její bývalý přítel Tony, který však před rokem při nehodě zemřel. Miranda si na pomoc pozve specialistu Johna Starka…
2008/10130 G BEvelyn Vaughnová (Vaughn, Evelyn)Neopouštěj měTajemné příběhyDavid je vážně zraněn při autonehodě a jeho žena Charis za ním pravidelně chodí do nemocnice. Jen David vidí ve svých snech, že jí hrozí nebezpečí, ale dokáže mu zabránit? Pomůže jim jejich láska překonat všechno zlo?
2008/10130 G CKaren Whiddonová (Whiddon, Karen)S duší vlkaTajemné příběhyPolicistka Amanda si myslela, že už viděla všechno, dokud se její přítel Jason přímo před ní neproměnil ve vlka. O měsíc později je nalezen mrtvý. Agent FBI Nick Templeton, který na případu spolupracuje, ale také skrývá tajemství, které se Amanda rozhodne odhalit.
2008/11131 G AElizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Neposlušný vikomtUloupené polibkyPohodu Vánoc v sídle lorda z Alderley kalí skutečnost, že se pán domu odmítá podřídit náležitým společenským zvyklostem. Nechce se mu do zásnub s bohatou dědičkou, kdežto kolem skromné a tiché Philippy se točí víc a víc …
2008/11131 G BDeborah Haleová (Hale, Deborah)Darované štěstíUloupené polibkyOvdovělá Christabel se už dávno smířila s nepřízní osudu. Nečeká od něj žádné dary, ráda by jen zajistila spokojený a příjemný život svému malému synkovi. Právě o Vánocích se ale štěstěna konečně rozhodla vynahradit jí prožité strádání a zahrnout ji teplem, pohodou, radostí – a možná i láskou!
2008/11131 G CDiane Gastonová (Gaston, Diane)Tříkrálová nocUloupené polibkyJediná impulzivní noc lásky, následovaná odloučením, změnila život Elizabeth i Zachovi. Jenže co se stane, když do hry zasáhne náhoda a znovu svede bývalé milence pod jednu střechu?
2008/12132 G AMichelle Reidová (Reid, Michelle)Sicilské manželstvíVánoční nocNina potratila dítě a nemůže najít cestu zpět ke svému manželovi Rafaelovi. Je přesvědčená, že Rafael má milenku, a vše nasvědčuje tomu, že jejich manželství je v troskách…
2008/12132 G BJane Porterová (Porter, Jane)Italská nevěstaVánoční nocEmily před lety ztratila otce a nemůže zapomenout Tristanovi, že se na jeho smrti určitým způsobem podílel. Její nenávist k Tristanovi se mísí s láskou, kterou k němu před lety chovala. Který cit zvítězí?
2008/12132 G CSusan Stephensová (Stephens, Susan)Sultánovo sváděníVánoční nocLizzie je úspěšná advokátka, která přijíždí do Istanbulu vysvobodit svého bratra Huga, jehož údajně drží v zajetí turecký milionář Kemal Volkan. Ten Lizzii ubytuje ve svém paláci, a protože se mu líbí, začne ji pomalu a velmi rafinovaně svádět…
2009/1134 G ABarbara Brettonová (Bretton, Barbara)Akční hrdinaVe světle reflektorůSlavný hrdina Jack Wyatt míří na večer filmového festivalu v New Yorku. Je to jeho poslední veřejná akce, protože si chce na rok odpočinout od filmu. Cestou potká Julii Monahanovou, která jde na předávání cen místo své kamarádky Bonnie…
2009/1134 G BEmilie Roseová (Rose, Emilie)Známost s neznámouVe světle reflektorůConrad Carr na newyorském festivalu přebírá cenu, kterou získala jeho žena a zároveň jeho filmová parťačka Tara Deanová – bohužel posmrtně. Ten večer narazí na učitelku dramatu Jennu Grahamovou. První, čeho si na ní všimne, jsou její tmavé oči, které se nápadně podobají očím jeho ženy…
2009/1134 G CIsabel Sharpeová (Sharpe, Isabel)Vystup ze stínu!Ve světle reflektorůLindsay Kenyonová a Gavin Harvey spolu deset let žili a pracovali jako scenáristická dvojice. Lindsay však měla jiný názor na svoji budoucnost a odešla. Dva roky se neviděli a teď se setkávají na festivalu v New Yorku. Oba jsou překvapeni, že pouto, které je vždycky pojilo, je pořád tak silné.
2009/2135 G ASuzanne Forsterová (Forster, Suzanne)Muž musí stačitSvůdné detailyJamie přemluví svoji bývalou přítelkyni, aby se za něho před novináři vydávala. Lorna na jeho návrh přistoupí, protože se mu chce pomstít za to, že ji před půlrokem opustil. Nikdo z nich netuší, jak snadno k sobě opět najdou cestu.
2009/2135 G BDonna Kauffmanová (Kauffman, Donna)Horské sváděníSvůdné detailyAby Samantha trávila s Marshem více času a aby pochopila, jak hluboké jsou jeho city, zorganizuje Marsh její únos na svoji horskou chatu. Zde ji celý víkend poněkud netradičním způsobem přesvědčuje, že mu může důvěřovat a milovat ho.
2009/2135 G CJill Shalvisová (Shalvis, Jill)Zapomenuté snySvůdné detailyMia musí požádat o pomoc svého souseda a dlouholetého přítele Jakea, aby ji vytáhl z problémů, do nichž se ne vlastní vinou dostala. Jake ochotně souhlasí a postupně Mie naznačuje, že by byl rád, kdyby se jejich vztah z prostého přátelství vyvinul v lásku...
2009/3136 G ADebra Webbová (Webb, Debra)Svůdná pokojskáHříšná sázkaJen dvaasedmdesát hodin má Clarissa Riversová na to, aby pronikla do elitní společnosti lasvegaských gamblerů. Možná jí v tom pomůže podivná nabídka známého sportovce a mediální hvězdy Esa Jenningse …
2009/3136 G BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Dívka dvou tváříHříšná sázkaPůvabná Kim Wongová je žena mnoha tváří. Vyžaduje-li to případ, dokáže se z tvrdé policistky proměnit na křehkou asijskou princeznu. Jenže netuší, že při vyšetřování nelegálních obchodů s diamanty vyjde najevo i její tajná minulost …
2009/3136 G CJoanne Rocková (Rock, Joanne)Krásná a nebezpečnáHříšná sázkaDlouhé nohy, pohledná tvář, exotický vzhled - to jsou ženské zbraně, které mají policistce Dorian Byrneové pomoci v pátrání po ztrácejících se prostitutkách. A když ani tohle všechno nestačí, pak přijde vhod chlapská pomoc agenta FBI Simona Ramseye!
2009/4137 G APamela Morsiová (Morsi, Pamela)Zpackaná krádežNoční plavbaDot a Hank se potkali před padesáti lety na koleji. Hank se do ní zamiloval na první pohled, ale Dot chtěla víc než jen být manželkou a matkou jeho dětí. Teď oslavují zlatou svatbu a vzpomínají …
2009/4137 G BKaren Kendallová (Kendall, Karen)Napravený fotografNoční plavbaNa exotické plavbě po vodách thajské řeky Menam se Natalie a Pete znovu ve vzpomínkách vracejí do doby, kdy se v Bangkoku seznámili při fotografování pro věhlasný časopis. Zpočátku nemohli jeden druhému přijít na jméno, ale nakonec z toho byla láska jako trám.
2009/4137 G CColleen Collinsová (Collins, Colleen)Novinářka v utajeníNoční plavbaI pro Christie a Maca se Thajsko stalo osudovou zemí, neboť se zde před lety na Den Díkůvzdání seznámili. Tenkrát Mac dokonce nechal Christii na jednu noc uvěznit …
2009/5138 G ACindy Myersová (Myers, Cindy)Strach z romantikyVdavky v PařížiAmeričanka Lacey, naivní a beznadějně romantická dívka, studuje v Paříži na kulinářské škole. Newyorčan Marc, unavený starý mládenec a světácký fotograf, přicestoval na svatbu příbuzného do města na Seině. Přes obrovský rozdíl to mezi nimi hned při prvním setkání zajiskří. Možná právě Paříž je to, co potřebují, aby našli společnou řeč.
2009/5138 G BBarbara Brettonová (Bretton, Barbara)Navždy naše PařížVdavky v PařížiPo dvaceti letech manželství se Kate a Ryan Donovanovi rozhodli svůj vztah ukončit. Po dvou letech odloučení se v Paříži, kde na každém rohu dýchá romantika, setkávají na svatbě své dcery a najednou se vidí znovu mladýma, zamilovanýma očima…
2009/5138 G CMarie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Stará láska v novém vydáníVdavky v PařížiPrvní družička Shannon těžce nese, že musela přiletět do Paříže na sestřinu svatbu bez svého snoubence Roberta. Netuší, že prvním družbou je kamarád ze střední školy, kterého od studií neviděla. Shannon poznává, že snoubenec není pro ni tím pravým mužem a že ji ani zdaleka nepřitahuje tak jako Josh.
2009/6139 G AKim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Únos do oázyHorké noci v pouštiŠejk Karím, dědic trůnu Zafsidu, obviní anglickou učitelku Prudence ze zmizení své sestry. I když ho Prue neuvěřitelně přitahuje, udělá vše, aby ochránil svou rodinu. I kdyby to mělo znamenat její únos na zapomenuté, ale kouzelné místo v jeho zemi!
2009/6139 G BLucy Monroeová (Monroe, Lucy)Pokořené srdceHorké noci v pouštiJade obětovala téměř všechno, když podlehla smyslnému a charizmatickému šejkovi Chalílovi. Teď si však uvědomuje, že je patrně jen dalším zářezem na pomyslném seznamu jeho milenek … a použije veškerou rafinovanost, aby dosáhla toho, po čem její srdce touží.
2009/6139 G CLouise Allenová (Allen, Louise)Prostopášník z pouštěHorké noci v pouštiNavzdory výbuchům zlosti svého nevlastního syna se lady Caroline vydá po smrti manžela na cestu do dalekého Turecka – a to sama! Ale jen do chvíle, kdy prožije vzrušující noc s tajemným prostopášníkem Drewem Fentonem …
2009/7140 G AStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Milenec na mušceV žáru létaSoukromá vyšetřovatelka Lucinda dosud vyřešila každý svůj případ a v zájmu úspěchu pátrání dokáže i leccos riskovat. Jenže než si to stačila uvědomit, vložila do vztahu s Rexem McCormickem i vlastní city - a tahle sázka je opravdu pořádné riziko!
2009/7140 G BLeslie Kellyová (Kelly, Leslie)Kouzlo dnešní nociV žáru létaPouťové atrakce, kolotoče, vystoupení kočovných umělců - to všechno jsou pro svobodnou matku Allii jen pozlátka, která nebere vážně. Ten zvláštní tajemný muž s uhrančivýma očima, který se vydává za hypnotizéra, si ji ale dokáže podmanit pouhým pohledem…
2009/7140 G CHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Všechno, nebo nicV žáru létaAbby nesnáší slunce, nepotrpí si na horko a už vůbec ne na plážové zábavy mezi desítkami dalších lidí. A tak se zdá, že pro ni týdenní dovolená na Floridě bude spíš trest než zábava. To ale ještě netuší, koho jí osud přivede do cesty hned první den na pláži - a že se ta pláž stane jejím nejmilovanějším místečkem na světě.
2009/7142 H ADebbie Macomberová (Macomber, Debbie)Soukromý rájLetní lásky 2009Vdova Beth Grahamová je se synem pozvána na letní byt k přátelům. Shodou okolností ale přátelé nemohou na ostrov přijet, a tak je Beth přinucena strávit svou dovolenou ve společnosti šarmantního Johna Livingstona a jeho dcery Nikki.
2009/7142 H BSusan Wiggsová (Wiggs, Susan)Ostrovní časLetní lásky 2009Měsíční pracovní pobyt na ostrově svede dohromady Rosie Galvezovou a Mitche Rutherforda. Od jejich práce je však odvádí vzájemná přitažlivost, které je stále těžší odolávat. A navíc - na malém ostrově není možné, aby se jeden druhému vyhýbal…
2009/7142 H CJill Barnettová (Barnett, Jill)Staré záležitostiLetní lásky 2009Catherine Winslowová se s dcerami vydává na ostrov, kde prožila se svými rodiči každé léto mnoho krásných chvil. Ani ve snu by ji nenapadlo, že zde znovu najde svou první lásku - Michaela Packarda.
2009/8141 G AStevi Mittmanová (Mittman, Stevi)Dům s tajemstvímLetní sněníUpravovat lidem domy či byty může být hezká práce. Zvlášť jsou-li pár metrů od břehu oceánu. Jen člověk nesmí mít za matku ženu, která s majitelem domu kdysi chodila, a ve zděném plotu, který je třeba zbourat, se nesmí najít pistole.
2009/8141 G BKate Austinová (Austin, Kate)Horká láskaLetní sněníRyby, běluhy, lachtani… Kdo by je nemiloval? Ardella vodní říši propadla, už když jí bylo třináct. Péče o nemocnou matku jí ale zabránila dostudovat a jít si za svým snem. Teď je jí čtyřicet a konečně může otevřít bránu vedoucí do podmořského akvária. A za tou bránou ji čeká nejen vodní svět…
2009/8141 G CJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Zaměněná letenkaLetní sněníZažít tornádo, muset zůstat na letišti, spát tam na zemi, to není životní sen žádné ženy. Ale když je jedním z cestujících první láska, když je to urostlý pilot v uniformě, pak je důvod tomu tornádu děkovat.
2009/9143 G AStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Tajný agent ElvisLáska v Las VegasKdyž Gracie přijímá hezkého černovlasého Stevea, zapřisáhlého odpůrce manželství a všeho, co je jakkoli spojeno se svatbami, na místo nového Elvise v lasvegaské svatební kapli, netuší, že je to tajný agent FBI. Podaří se jí změnit jeho zásady?
2009/9143 G BJo Leighová (Leigh, Jo)Elvis dohazovačemLáska v Las VegasÚspěšná moderátorka talk show Molly se snaží udržet svůj vztah s autorem scénářů Charliem na čistě profesionální úrovni. Charlie však ke krásné a chytré partnerce cítí něco mnohem víc. Pomůže jim duch Elvise najít k sobě cestu?
2009/9143 G CJoanne Rocková (Rock, Joanne)Elvisi, vrať se!Láska v Las VegasBývalá manažerka zpěváků Alyssa se již do světa showbyznysu nechce vrátit. Proto váhá přijmout nabídku Bretta Neala, zpěváka a kytaristy, aby mu pomohla při přípravě na pěveckou soutěž Elvisův odkaz. Odpověď jí může dát jen samotný Elvis, jehož ducha se Alyssa marně snaží přivolat.
2009/10144 G AJulie Leto (Leto, Julie)V zajetí kouzelKrásné čarodějkyRegina zažívá horké chvíle - její magické schopnosti se někam vytrácejí. Ano, je pravda, že zradila a popřela lásku, ale co mohla dělat? Neměla jiné východisko než svého partnera a zrádce Brocka zapudit do podzemní Říše Středu - jakéhosi předpeklí… Ale teď se Brock nečekaně vrací!
2009/10144 G BRhonda Nelsonová (Nelson, Rhonda)Prokletý šamanKrásné čarodějkyBenedict patří k těm nejvyšším aristokratickým kruhům alespoň mezi čaroději. Problém je v tom, že jeho kouzelnický talent je naprosto nulový. Pak se setká s Bryony, která se také potýká se svou magickou neschopností, a vzájemné vzplanutí dokáže dělat divy…
2009/10144 G CMia Zacharyová (Zachary, Mia)Obřadní tanecKrásné čarodějkySiobhan Stříbrná Orlice se narodila do rodiny šamanů, jasnovidek a proroků. Přesto se její vlastní věštecké a léčitelské schopnosti nikterak neprojevují. Když se však potká s čerstvě ovdovělým Johnem B., zjistí, že stačí alespoň na to, aby vyrobila nápoj lásky… a ten, jak se zdá, působí až moc dobře!
2009/11145 G ANicola Cornicková (Cornick, Nicola)Pirátův polibekSvatební zvonyLucinda se kdysi zasnoubila s Danielem de Lanceym, ale než se vzali, Daniel zmizel ve službě na moři a stal se z něj pirát. Po dvanácti letech se náhodou potkají v zahradě a Lucinda zjišťuje, že její city k němu ještě nevyhořely.
2009/11145 G BMargaret McPhee (McPhee, Margaret)Pašerácký příběhSvatební zvonyLord Jack Holberton je pohledný mladý elegán, který se živí námořním pašeráctvím. Během riskantní plavby zachrání mladičkou Francescu Lindenovou, do které se zamiluje. Může ale Francesca věřit takovému podloudníkovi?
2009/11145 G CMiranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Námořníkova nevěstaSvatební zvonyLord James Richardson má za sebou těžkou námořní bitvu, ve které sice zvítězil, avšak z bojů nevyšel bez hlubokých šrámů na duši. V Neapoli se setkává s mladou a nevinnou Abigail Laytonovou a zjišťuje, že ona je jedinou ženou na světě, která by snad mohla vyléčit jeho poraněné srdce …
2009/12146 G APenny Jordanová (Jordan, Penny)Noc prvního polibkuAž zavoní purpuraKdyž Marianne Brownová poprvé překročila práh usedlosti zámožného továrníka, nesla s sebou tajemství. Jenže i pohledný vdovec má své záhadné břemeno minulosti. Svede ty dva dohromady budoucnost?
2009/12146 G BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Vdovec k nakousnutíAž zavoní purpuraOsud naložil na útlá ramena šestnáctileté Connie Summersové víc než dost - celodenní dřinu v konzervárně, péči o čtyři mladší sourozence a k tomu ještě nemoc. A právě ve chvíli, kdy se probudí z mdlob v silné náruči farmáře Lukea, se štěstí konečně přikloní na její stranu…
2009/12146 G CCarol Woodová (Wood, Carol)Plný dům štěstíAž zavoní purpuraPečovat o chudé v londýnském East Endu mezi dvěma válkami není žádný med. Když do ordinace nastoupí nový lékař Harry Fleet, má ošetřovatelka Tilly podezření, že s tím mladým průbojným doktorem budou jen potíže. A navíc se zdá, že se její srdce nakazilo nebezpečnou chorobou zvanou láska…
2010/2148 H AAnne Stuartová (Stuart, Anne)Bohyně v nadějiValentinky 2010Majitelkou neobvyklého módního salonu je stejně nevšední Marika, kterou trápení s bývalým manželem naučilo nesnášet muže v obleku a kravatě. To ale nezná Willa Lamberta! Ten už si najde způsob, jak ji vyvést z omylu…
2010/2148 H BTara Taylor Quinnová (Quinn, Tara Taylor)Překvapení u dveříValentinky 201014. února nalezne Gabe Stone u dveří velmi netradiční valentýnský dáreček, který mu připomene, že už je to skoro rok, co se rozešel se svou ženou Baily. Jak rád by jí láskyplné překvapení oplatil, jen kdyby věděl, kde Baily hledat…
2010/2148 H CJule McBrideová (McBride, Jule)Můj muž ValentýnValentinky 2010Eloise si usmyslela, že se na svatého Valentýna konečně osmělí vyznat lásku svému kamarádskému sousedovi. Najednou však zazvonil zvonek u dveří a její plány zkřížil záhadný muž, který se nápadníkovi ze sousedství pranic nelíbí…

Počet zobrazených záznamů: 369

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 14901
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace