Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Sága

Zobrazuji údaje o edici Sága


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/31 CH Susan Malleryová (Mallery, Susan)Královské dítěPrincezna Alexandra z Wyndhamu se spolu se svými třemi sestrami vydává hledat svého dávno ztraceného bratra. A na své pouti se setkává s pohledným Mitchem Coltonem, který zpočátku není její přítomností vůbec nadšen. Ale i přesto se rozhodne poznat Alexandru blíž...
2001/32 V Suzanne Brockmannová (Brockmann, Suzanne)Tajemná princeznaTrey Sutherland měl šťastnou ruku, když jako chůvu ke svým dětem najal Kathy Windovou. Děti si ji zamilovaly a v jeho srdci probudila netušené city. Trey však nemá ani ponětí, kým je Kathy ve skutečnosti a jaké tajemné poslání ji přivedlo do jeho sídla...
2001/44 8 Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Svatba podle plánuPrincezna Alžběta z Wynboroughu stráví vášnivou noc s neznámým mužem, která nezůstane bez následků. A tak se vydává hledat v Americe nejenom ztraceného bratra Jamese, ale i otce dítěte, které očekává...
2001/43 CH Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Rytíř pro princeznuPrinceznu Serenu z Wynboroughu ohrozí v Las Vegas sňatkový podvodník a jejího osobního strážce Gabriela napadne, že nejlépe ji ochrání tak, že si ji sám vezme za ženu!
2001/55 CH Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Duhový senPříběh pátrání po Jamesi Wyndhamovi, dědici trůnu Wynboroughu, se končí. Pro Jamese Wyndhama-Johna Coltona nastává nová éra, éra hledání nového života se synem, o němž nevěděl, rodiči, které neznal, a sestrami, jež nikdy neviděl. Pomůže mu v jeho nelehkém hledání krásná Laura Bishopová, tajemnice wynboroughských princezen? A podaří se jí samotné naplnit svůj duhový sen?
2001/56 V Arlene Jamesová (James, Arlene)Královská maškarádaV džínách vypadal Roland Thorton jako obyčejný podkoní. Ale v jeho žilách kolovala modrá krev stejně jako v tělech příslušníků rodiny Montagueů, dávných nepřátel jeho rodiny. Vloudil se jim do paláce, aby tam pátral po únosci své nevlastní sestry, ale osud tomu chtěl, že mu záhy nedala spát také další žena...
2001/67 CH Cara Colterová (Colter, Cara)Královské manželstvíKníže Damon z Roxbury se seznámí s Rachel, které se nedávno ztratila sestra Viktorie. Damon si brzy uvědomí, že byla unesena nemanželská dcera vévody Viktora z Thortonburgu; pátrání po ní vedou bezpečnostní služby všech tří států - Wynboroughu, Thortonburgu i Roxbury. Sám se na hledání Viktorie chce podílet také, důležitější se pro něj - alespoň pro tuto chvíli - stává Rachel s dceruškou Carly.
2001/68 V Elizabeth Augustová (August, Elizabeth)Královská misePod rouškou noci kapitán Grayson vysvobodil ze zajetí princeznu Viktorii a odvezl ji do svého bungalovu, kde ji chtěl střežit, dokud se mu nepodaří zadržet únosce. Přestože měl srdce dobře zabezpečené proti všem nástrahám, princezniny oči mu učarovaly natolik, že by jí ho položil k nohám, nebýt toho, že složil přísahu a čest mu přikazovala, aby své city zapřel.
2001/79 CH Nora Robertsová (Roberts, Nora)Neodbytný ctitelAmbiciózní a sebevědomý Daniel MacGregor se ve svých obchodních transakcích nikdy nemýlí. Na své plány se spoléhá i ve chvíli, kdy se setkává se záhadnou Annou Whitfieldovou. To ale ještě netuší, že mu tajemná dívka, která má před sebou vysněnou kariéru, dokáže zkomplikovat život.
2001/710 V Nora Robertsová (Roberts, Nora)Hra zvaná láskaJustin Blade je zvyklý vyhrávat, ať už v blackjacku, pokeru, nebo v životě. Vztah se Serenou MacGregorovou ale nevypadá na jednoduchou hru. Karty předem pečlivě namíchal někdo třetí a dívka není soupeř, který se dá snadno získat. Navíc si Justin začíná uvědomovat, že se do zlatovlasé krásky zamiloval...
2001/811 CH Nora Robertsová (Roberts, Nora)Pokoušet osudJak asi dopadne setkání Diany Bladeové s bratrem Justinem, kterého dvacet let neviděla a jemuž nemůže zapomenout, že ji po smrti rodičů opustil? A podaří se Cainovi MacGregorovi prolomit hradby, za nimiž se krásná Diana skrývá před světem, který by jí mohl ublížit?
2001/812 V Nora Robertsová (Roberts, Nora)Všechny možnostiDokážou impulzivní a chaotická umělkyně Shelby Campbellová a systematický a důstojný politik Alan MacGregor překonat nenávist, jež v minulosti dělila jejich klany v rodném Skotsku? A povede se jim využít všech možností pro společný život, přestože každý z nich vyznává zcela odlišné životní zásady? Dokáže jejich láska skutečně všechny potíže překonat?
2001/913 CH Nora Robertsová (Roberts, Nora)Umění mužeGrant Campbell, bratr Shelby, která se provdala za Alana MacGregora, je samotář. Žije pouze svou prací v osamění na starém majáku a je přesvědčený, že mu nic nechybí. Nenadále však do jeho osamělého světa, do něhož odmítá vpustit s výjimkou rodiny kohokoliv zvenčí, vstoupí půvabná malířka Gennie a Grant poznává, že mít vedle sebe spřízněnou duši dává teprve jeho životu ten pravý smysl.
2001/914 V Nora Robertsová (Roberts, Nora)Šťastná výhraStačí pár šťastných vteřin u hracího automatu a ze zoufalé Darcy se stane milionářka. A co víc, mladá a krásná milionářka, jež je milovaná Robertem MacGregorem, majitelem kasina Comanche, v němž Darcy vyhrála. Ani Darcy není uhrančivě přitažlivý Robert lhostejný, nadšená je i celou jeho rodinou, stejně jako ona jí, takže by se mohlo zdát, že štěstí této dvojice nic nestojí v cestě. Robert má ale jednu malou chybičku - vůbec se nechce ženit!
2001/1015 CH Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Nevěsty pro bratryAbbey Sutherlandová vždy chtěla žít a pracovat na malém městě. Když se jí to konečně splnilo a ona přijala práci knihovnice v Hard Lucku na Aljašce, zkazil jí náladu pilot Sawyer O'Halloran, který se dokázal chovat přátelsky ke každému kromě ní. Jenže Abbey není z těch, které se tak lehce vzdávají...
2001/1016 V Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Riskantní svatbaJak se vypořádá Charles O'Halloran, spolumajitel aljašské letecké společnosti, s tím, že Lanni Caldwellová, žena, kterou miluje, je vnučkou ženy, již naopak nenávidí? Dokáže láska překonat letitou nenávist?
2001/1117 CH Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Malá pomocniceUčitelka Bethany Rossová přijíždí do Hard Lucku nejenom za prací a za vidinou nového začátku; jejím cílem je i vypořádat se s minulostí a seznámit se s otcem, kterého nikdy předtím neviděla. Podaří se jí urovnat vztahy s mužem, který se kdysi provinil na její matce? A jak se vypořádá s vlastním srdcem, v němž jí hluboko uvízne celý Hard Luck, především však místní policista Mitch Harrison a jeho dcera Chrissie?
2001/1118 V Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Ryzí poutoKdyž se Karen na svatbě své kamarádky a bývalé švagrové Lanni setká s jejím bratrem a tedy i svým bývalým manželem Mattem, kterého už dva roky neviděla, zjistí, že jejich láska ještě nevyhasla. Naopak, hloubka citu oba bývalé manžele až vyděsí. Podaří se však Mattovi přesvědčit bývalou manželku, aby opustila slunnou Kalifornii a vrátila se za ním do aljašského Hard Lucku, kde podniká... a kde lišky dávají dobrou noc?
2001/1219 CH Nora Robertsová (Roberts, Nora)Nataša se bojí láskyKdyž se bývalá tanečnice Nataša Stanislaski, která do USA emigrovala z Ukrajiny, zcela náhodně seznámí v malém městečku v Západní Virgínii s hudebním skladatelem Spencem Kimballem, má za sebou bolestnou životní zkušenost. Myslí si, že je ještě příliš brzy na to, aby navazovala nový vážný vztah. Navíc je přesvědčená, že Spenceho Kimballa musí vždy za jeho nestoudné návrhy nenávidět. K srdci jí ale naopak přiroste Spenceova malá dcerka. Ta je také důvodem, proč se postupem času změní i Natašin pohled na Spenceho...
2001/1220 V Nora Robertsová (Roberts, Nora)Advokátka a láskaRachel Stanislaski a Zacka Muldoona svede dohromady vlastně náhoda - Rachel se totiž stane obhájkyní Zackova bratra Nicka, který se dopustil krádeže. Zack mladé obhájkyni nedůvěřuje, ale jenom do té doby, než si všimne jejích dlouhých nohou a hlubokých očí... Ani Rachel není Zackem nadšená, zdá se jí příliš hrubý, příliš neomalený a příliš hlučný. Pak ovšem pochopí, že se jen o bratra zoufale bojí. O to více oba překvapí soudkyně, která rozhodne, že po zkušební lhůtu musí nad Nickem vykonávat opatrovnickou péči jeho bratr a jeho obhájkyně společně...
2002/121 CH Nora Robertsová (Roberts, Nora)Manžel na druhý pokusPoněkud zhýčkaná "skleníková květinka" Sydney vyrůstala v lepší společnosti plné přetvářky a když se náhodně seznámí s temperamentním truhlářem, tesařem a řezbářem Michailem Stanislaskim, je to pro ni šok! Stejně jako jemu je i jí jasné, že z tohoto setkání dvou tak rozdílných osobností mohou vzejít jen dvě věci - nenávist až za hrob, nebo láska jako trám. Která varianta nakonec zvítězí, není dlouho jisté, protože Sydney má na duši šrámy z nevydařeného manželství - a Michail je na její vkus až příliš otevřený a bezprostřední!
2002/122 V Nora Robertsová (Roberts, Nora)Jak přesvědčit detektivaPolicejní detektiv Alex Stanislaski rozhodně nemá pocit, že by vyhrál v loterii, když je nucen se postarat o poněkud zvláštní spisovatelku Bess McNeeovou. Ta si totiž vezme do hlavy, že prozkoumá život žen lehkých mravů v New Yorku téměř na vlastní kůži. A nevybere si k tomu právě tu nejvhodnější chvíli - ve městě totiž zrovna řádí nebezpečný šílenec, který těmto ženám usiluje o život velmi nevybíravým způsobem!
2002/223 CH Nora Robertsová (Roberts, Nora)Čekání na NickaFreddie Kimballová, ač dosud velmi mladá žena, ví naprosto přesně, co je pro její život nejdůležitější. Dosáhnout úspěchu v profesi, kterou si pro sebe vybrala, zařídit si byt v New Yorku, především ale přesvědčit Nicka, svou lásku z dětství, že už není dítě a že je pro něho ta pravá a jediná. Nick si brzy s hrůzou uvědomuje, že ta malá pihatá Freddie pro něj znamená víc než jen rozkošnou sestřenici. Sice nevlastní, ale takové slovo v rodině Stanislaských nic neznamená. Závazky jsou silné, ale touha mocnější.
2002/224 V Nora Robertsová (Roberts, Nora)Svůdná baletkaNení mnoho žen, které se vzdají kariéry na vrcholu popularity. Kate Kimballová to udělala. Dala sbohem předním světovým jevištím a vrátila se do rodného maloměsta, aby v něm uskutečnila svůj další sen - vybudovat baletní školu. Její plány se nečekaně rozrostou, když se setká s charismatickým Brodym. Jediné, s čím nepočítala, je jeho váhavost, která i cílevědomou Kate dovede vyvést z míry.
2002/325 CH Maggie Shayneová (Shayne, Maggie)Manželství za milionLucinda byla od dětství zamilovaná do Holdena Fortunea. Z lásky ovšem vystřízlivěla, když ji Holden v sedmnácti letech připravil o panenství, byl přitom ale tak opilý, že si na to vůbec nepamatoval! Znovu se oba setkali až po mnoha letech. Holden, známý svým nevázaným životem, si podle otcova posledního přání musel vzít za manželku "slušnou ženu", jinak by přišel o dědictví. Lucinda zase toužila po dítěti, ale neměla vhodného partnera. Když jí Holden navrhl "manželství dohodou", souhlasila. Každý od manželství očekával něco jiného - on záruku dědictví, ona otce pro vytoužené dítě!
2002/326 V Laurie Paigeová (Paige, Laurie)Hra o dítěVanessa, mladá a krásná dědička Ryana Fortunea, byla vždycky přesvědčená, že všichni její nápadníci prahnou jen po rodinném bohatství a moci. Ale pak se objevil agent FBI Devin Kincaid a všechno se změnilo... V co se vyvine společné pátrání po uneseném Bryanovi, vnukovi bohatého rančera? A dokáží vůbec Vanessa s Devinem spolupracovat? Ona sice hned od prvního setkání cítí, že tohle je přesně ten muž, o kterém snila, a že jsou si souzeni, on ale tvrdí, že nemá na žádnou rozmazlenou bohatou slečinku čas, a její pomoc při vyšetřování i pokusy o vzájemné sblížení odmítá!
2002/427 CH Marie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Texaské milováníKřtiny malého Bryana Fortunea odstartovaly celou řadu událostí. Jednou z nich bylo i seznámení Savannah, přítelkyně Vanessy a Dallase Fortuneových, a Cruze Pereze, jejich zaměstnance. Savannah se právě vzpamatovávala z rozchodu se snoubencem, takže neočekávala, že by na ni šarm černovlasého kovboje zapůsobil. Stalo se. Proč se ale Savannah, která na ranči Fortuneových přijala práci, o pár měsíců později nechce ke Cruzovi znát? Kdo je otcem dítěte, jež čeká? A co vztah mezi Savannah a Dallasem? Je to přátelství dvou bývalých spolužáků, vztah zaměstnance a jeho zaměstnavatele, nebo je v tom něco jiného?
2002/428 V Jackie Merrittová (Merritt, Jackie)Snaživá manželkaPřed dvěma roky se Dallasi Fortuneovi zhroutil svět, to když mu při porodu zemřela manželka Sara. Život se rozhodl naplnit prací na ranči a pomocí svým sourozencům a příbuzným. Byl pevně rozhodnut, že si do svého malého světa již lásku vstoupit nenechá. Něco podobného si myslela i Maggie Perezová, dcera Rubena a Rosity, zaměstnanců Fortuneových. Na ranč se vrátila se synem Travisem po krachu svého manželství s Craigem Randallem. Osud se rozhodl oběma zklamaným lidem ukázat svou příznivější tvář - to když je nechal potkat se…
2002/529 CH Arlene Jamesová (James, Arlene)Trampoty s láskouKdyž se mocný výkonný ředitel rodinné firmy Logan Fortune ujal nemanželské dcery, jejíž matka zahynula, získal pomoc své schopné asistentky Emily Applegateové. Přiměje ho čas, strávený v Emilyině náruči, aby od ní chtěl víc než jen lekce otcovské péče? A dokáže Emily přesvědčit svého pohledného šéfa, že není třeba najímat chůvu... protože potenciální manželku a matku svého dítěte má přímo před nosem? A co záhadný Taylor, dítě, jež Fortuneovi získali od únosců místo ztraceného Bryana? Jeho totožnost je dosud tajemstvím. Podezřelé ale je jeho mateřské znaménko, typické pro všechny Fortuneovy...
2002/530 V Ruth Langanová (Langan, Ruth)Sněžná PopelkaSlavná filmová hvězda Ciara potřebuje vyřešit několik osudových otázek svého života. Odjíždí proto do srubu vysoko v horách, kde doufá najít tolik potřebnou samotu k rozjímání.
Jace je dlouholetý televizní reportér, který se vrací z východní Evropy sužované krutými etnickými konflikty, aby doléčil zranění, jež tam utrpěl, a v samotě horského srubu našel znovu důvěru v lidské dobro.
Nelítostný jarní blizzard je v tomtéž srubu svede dohromady. Prvotní vzájemnou nedůvěru a nechuť promění jeden vzájemný náhodný dotek v explozi vášně a lásky. Jejich životy jsou ale natolik rozdílné, že se ukáže, že to není tak jednoduché, jak se zpočátku jevilo...
2002/631 CH Kasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Šejkův tajný synEden Fortuneová - svobodná matka pětiletého syna - pracuje jako právnička ve velké firmě. Když se jednoho dne dostaví do své firmy, kde má čekat veledůležitý klient, zkoprní. Onen důležitý klient je šejk Ramír, kterého před šesti lety potkala v Paříži jako Bena Ramseyho a který je otcem jejího syna, Sawyera. Eden svádí tuhý boj. Má uvěřit, že ji "Ben" stále miluje? Má uvěřit jeho vysvětlení, proč před lety musel tak nečekaně odejít? Neohrozí budoucnost vlastního syna, když ho seznámí s vytouženým otcem?
2002/632 V Stella Bagwellová (Bagwell, Stella)Dědička a šerifGabrielle Carterová se rozjela do Texasu pátrat na vlastní pěst po příbuzných, rodině Fortuneových, o nichž jí matka odmítla cokoli říct. Těsně před cílem cesty ale měla autonehodu, při níž ztratila paměť. Fortuneovi se jí ujali a pečovali o ni, ale šerif Wyatt Grayhawk ji podezíral, že přijela s nekalými úmysly a že může být dokonce zapletená do únosu Bryana, vnuka hlavy rodiny. Přesto se sblížili a Gabrielle se do něho zamilovala. On jí však stále nedůvěřoval, i když po ní nesmírně toužil.
2002/733 CH Sandra Steffenová (Steffen, Sandra)Osamělá hvězdaHannah Cassidyová měla těžký, ale radostný úkol - naplánovat nejslavnější svatbu rodu Fortuneů, sňatek své matky Lily s Ryanem Fortunem. Mezi šampaňským, květinami a skandály se ale musí utkat s atraktivním a tvrdým právníkem Parkerem Malonem. Svýma modrýma očima a svůdným úsměvem si našel cestu i do Hannažina srdce. stane se dalším ženichem pod Osamělou hvězdou, i když přísahal, že nikdy žádné neřekne své "ano"?
2002/734 V Beverly Bartonová (Barton, Beverly)V náručí hrdinyAni tentokrát to nemá hrdina jednoduché. Quinn McCoy má za úkol vysvobodit z ostrova Santo Bonisto, kde vypukla občanská válka, Victorii Fortuneovou, dceru multimilionáře Ryana Fortunea. Nejen že musí čelit armádě povstalců, ale Victoria je odhodlaná dostát svým povinnostem na klinice. Ani trochu mu není vděčná, že ji chce zachránit, a tak mu nezbude nic jiného než ji unést. To je ovšem teprve začátek strastiplné cesty. S povstalci v patách prchají džunglí, kde číhá jedna nástraha za druhou. Není divu, že za těchto vypjatých okolností mezi nimi vzniká pouto, které je spojí navěky.
2002/835 CH Pamela Tothová (Toth, Pamela)Jednou a navždyKdysi se musel úspěšný právník, Cole Cassidy, vzdát jediné ženy, kterou kdy miloval - Annie Jonesové. Teď se stala Annie jeho poslední nadějí; zoufale totiž potřebuje, aby mu hrála jeho milující ženu. Annie překvapivě souhlasí - ale proč? Touží snad po tom, aby k sobě dva bývalí milenci znovu našli cestu? Nebo se chce Coleovi pomstít? Cole přísahá, že svoji nevěstu už podruhé nesmí ztratit!
2002/836 V Jackie Merrittová (Merritt, Jackie)Nevěsta k vašim službámZane Fortune navrhne Gwen Huttonové, která se stará o běh jeho domu, aby ho doprovázela na svatbu přítele, na níž se chce ukázat v společnosti krásné ženy. Gwen jeho nabídku, "honorovanou" vysokou finanční částkou, s vnitřními rozpaky přijímá. Jak se Gwen a Zane lépe poznávají, původní obchodní úmluva se proměňuje v rostoucí vzájemnou náklonnost. Než se však mezi nimi vyvine vztah, který je možno zpečetit manželským slibem, oba musí překonat mnoho překážek.
2002/937 CH Kasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Jak svést vlka samotářeRiveru Jamesovi se život odmalička předváděl spíš z té horší stránky. Štěstí se na něj usmálo, teprve když se dostal do pěstounské péče Meredith a Joea Coltonových. Najednou měl všechno, co postrádal - domov, rozvětvenou milující rodinu, budoucnost. V ráji se ale zjevila i Eva v podobě nevlastní sestry Sophie. Ta neodbytná pubertální žába si vzala do hlavy, že zničí jeho image rozhněvaného mladíka a dostane se mu pod kůži!
2002/1038 CH Linda Turnerová (Turner, Linda)Počestná milenkaOd chvíle, kdy Austin přišel o svou ženu i dcerku, už uběhlo mnoho let, nikdy se z té rány ale nevzpamatoval. I Rebeccu od časů, kdy se musela bránit před násilníky toužícími po jejím těle a žít na ulici, již dělila celá věčnost. Austin už ale znovu milovat nedokázal, ona zase nesnesla dotek jakéhokoli muže. Tak tomu bylo až dosud, přesněji do chvíle, kdy zahřměl výstřel a bývalého senátora Coltona málem zabila zákeřná kulka. Austin vyhoví žádosti svého strýce, znechuceného přístupem policie, a pustí se do vyšetřování, které mu přivede do cesty Rebeccu…
2002/1139 CH Sharon DeVita (DeVita, Sharon)Dost dobrá i pro šejkaFaith Martinovou by ani nenapadlo hledat v přepychových kancelářích Aliho společnosti něco jiného než výhodnou zakázku pro svou poradenskou firmu. Ani šejk Ali na lásku nepomýšlí. Diář se mu sice plní schůzkami s vdavekchtivými krasavicemi, které mu dohazují rodiče, ale v srdci má po smrti milované snoubenky prázdno. Netuší, jak jeho život změní právě obyčejná Faith v tričku a vybledlých džínsech, která miluje cocacolu a hamburgery!
2002/1240 CH Judy Christenberryová (Christenberry, Judy)Doktor spasitelKdyž se v ordinaci doktora Nicka Hathawaye objevila vyčerpaná a sotva sípající Lisa Coltonová, pomyslel si nejprve, že má před sebou sice nesmírně krásnou, ale určitě nafoukanou primadonu. Bohaté zpěvačky takové bývají. Jeho bývalá žena sice koncertní sály nevyprodávala, naučila ho však dívat se na krásu podpořenou tučným bankovním kontem s despektem. Záhy ale zjistil, že se mýlil. Lisa byla nejen krásná, ale i tajemná a milující. Vášnivě…
2003/141 CH Victoria Padeová (Pade, Victoria)V šéfově náručiNení lehké držet krok s tak náročným šéfem, jako je veleúspěšný právník Rand Colton. S prací si ale nová sekretářka Lucy Lowryová hravě poradí. Co ale zvládnout nedokáže, jsou vlastní city. Stačí jen pár hodin, a už k vlastní hrůze zjišťuje, že má pohledného a sympatického šéfa plnou hlavu. To je ta poslední věc na světě, která jí chyběla: dopustit se stejné nerozvážnosti jako před lety, zakoukat se jako školačka. A navíc do muže, který se veze životem první třídou, obklopený luxusem a dámskou společností, kdežto Lucy se kodrcá ve voze pro matky s dětmi se čtyřletým Maxem…
2003/242 CH Ruth Langanová (Langan, Ruth)Zamilovaný policajtPolicejní detektiv Thaddeus Law si vzal do hlavy, že konečně vypátrá a pošle za mříže člověka, který se pokusil zastřelit kalifornského boháče a bývalého senátora Joea Coltona. Jeho úkol ale není jednoduchý, zvláště od chvíle, kdy na Coltonově ranči začne potkávat jeho neteř Heather McGrathovou. Ta sice na první pohled vypadá jako bohatá a zhýčkaná měšťačka, toto zdání ale klame, a z Lawova prvního dojmu po čase zůstane jen fascinování její přirozenou krásou. A v srdci cynického detektiva, které dosud tlouklo jen pro jeho dvouletou dcerku, se nečekaně objeví místo i pro někoho jiného!
2003/343 CH Laurie Paigeová (Paige, Laurie)Španělská krevOd těch několika žhavých letních dnů, které si Drake Colton a Maya Ramirezová strávili v náruči, neuplynul ještě ani rok, a už se čile hlásí do života jejich dítě. Rodiče ale nevědí, co si s budoucností počít. Zamilovaná Maya by nejraději hodila všechny pochybnosti za hlavu a nadšeně kývla na Drakeovy prosby, aby se za něj vdala. Nemůže se ale smířit s tím, že by si ji vzal jen z povinnosti, kvůli dítěti. Na to jí koluje v žilách příliš mnoho hrdé španělské krve.
2003/444 CH Carolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Srdce pro dvojčataByla to jenom chyba Wyatta Russella, adoptivního syna Joea Coltona, že před léty jeho vztah s Annií Summersovou nevydržel? A přinese Wyattovi nutnost vydat se do Keyhole, kde ovdovělá Annie se svými dvěma syny bydlí a kde se shodou okolností před nepravou Meredith Coltonovou ukrývá Emily Blairová-Coltonová, šanci tuto chybu napravit?
2003/545 CH Karen Hughesová (Hughes, Karen)Nic na tebe nepovímCheyenne Jamesová je pro Jacksona Coltona opravdová "femme fatale". Nejenže ho od první chvíle přitahuje tak, jak ještě žádná žena předtím. Navíc ho před rokem na oslavě šedesátých narozenin Joea Coltona viděla na místě, odkud někdo za pár okamžiků na patriarchu rodiny vystřelil. Cheyenne je ale přesvědčena o Jacksonově nevině a stejně tak pevně je rozhodnuta nebezpečnou výpověď policii neposkytnout. Než by proti tomuto podmanivému muži svědčila, raději se za něj provdá...
2003/646 CH Sandra Steffenová (Steffen, Sandra)Hra na snoubenkuDětský lékař Tripp Calhoun má problém. Z jeho soupeře o místo v nemocnici v Santa Rose se vyklubal dávný sok ze studií, který si navíc na oficiální večeři, na niž jsou oba do Santa Rosy pozváni, přivede atraktivní a bohatou snoubenku. Pokud nechce zůstat pozadu, měl by učinit totéž. Jenže kde vzít snoubenku, když nemá dokonce ani vážnou známost? Naštěstí se v pravý čas setká s Amber Coltonovou, která má krásy i peněz na rozdávání. Ani jeden z nich ale netuší, že by se předstírání vážné známosti mohlo zvrtnout…
2003/747 CH Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Láska jako bonusMálokterá smlouva má tak kuriózní předmět jako ta, kterou spolu uzavřeli Lana Ramirezová a Chance Reilly. On potřebuje manželku, protože otcův ranč může zdědit jen coby ženatý muž, a ona netouží po ničem tolik jako po dítěti. Dohoda bude výhodná pro obě strany: Chance dostane ranč, prodá ho a zmizí do světa, jakmile přivede Lanu do jiného stavu. Ani jeden z nich ale netuší, že do smlouvy zasáhne něco, co neplánovali - láska -, a všechna předsevzetí postaví na hlavu...
2003/848 CH Kasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Sladké pohrdáníZávěrečný příběh z minisérie Rodina Coltonů
Jak se dokáže Emily Blairová-Coltonová vypořádat s tím, že kvůli ní zemřel muž, který ji miloval, šerif Toby Atkins? Nic jí nepomáhá vědomí, že za jeho smrt nemohla, před výčitkami svědomí utéci nemůže. Tím spíše, že na stopě je jí Josh Atkins, bratr zavražděného šerifa, muž zaslepený žalem a nenávistí! Jak se ale ten dokáže vyrovnat s pohledem do Emilyiných nevinných modrých očí? Dokáže dovést svou pomstu do konce, když se mu při pohledu na její zářivé kaštanové vlasy vždy zatají dech?
2003/949 CH Christine Rimmerová (Rimmer, Christine)Druhá šance pro lásku"Jsem tvoje holčička" - stálo na lístku, připevněném na kočárku. A v tom kočárku, který někdo zanechal na hřišti prvotřídního golfového klubu, leželo nádherné nemluvně. Problém je navíc v tom, že každý ze čtveřice mužů, která dítě objevila, připouští, že otec by mohl být právě on.Flynt Carson je o tom ale přesvědčen skoro jistě, zvlášť když se brzy objeví i žena, která by mohla být matkou holčičky. Svede to záhadné nalezené dítě Flynta a Josii znovu dohromady?
2003/1050 CH Marie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Růže z TexasuMůže vůbec existovat něco, co by dokázalo překonat nenávist mezi Carsony a Wainwrighty, dvěma znepřátelenými rody z texaského Mission Creeku? Tajné lásce mezi Rose Wainwrightovou a Mattem Carsonem se nepodařilo, snad tedy dítěti, jež spolu čekají... Když už se vše zdá beznadějné, pomůže New York, město, které nikdy nespí, a dobrá víla, která má podobu šedesátileté tetičky Beth!
2003/1151 CH Beverly Bartonová (Barton, Beverly)Rebelův návratV drahém smokingu od Armaniho, v elegantním černém porsche se do Mission Creeku vrací Dylan Bridges, kdysi černá ovce městečka. Jen ať se všichni podívají, jak úspěšný byznysmen se vyklubal z toho zkaženého kluka, který před sedmnácti lety putoval za krádež auta do polepšovny! Dylan ale netuší, jak hrozný zážitek na něj v rodném městě čeká: jen pár dní po jeho příjezdu zahyne násilnou smrtí jeho otec, s nímž sotva začal obnovovat přerušený vztah. Kdo ví, jak by se se vším vyrovnal, nebýt Maddie Delarueové, dávné lásky z dětství...
2003/1252 CH Laurie Paigeová (Paige, Laurie)Srdce pro baletkuPro Susan Wainwrightovou představuje balet celý její život a kariéra primabaleríny vrchol toho, co chtěla kdy dosáhnout. Vše se ale rázem zhroutí jako domeček z karet, když se ukáže, že její nemocné srdce už zátěž spojenou s tancem déle nevydrží. Naštěstí je tu ale pohádkový princ - kardiochirurg Michael O'Day -, který jí může nové srdce dát. A hned jí ho navždy ukrást!
2004/153 CH Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)I šejkové umějí milovatJe snadné zamilovat se do pohledného, citlivého a pozorného muže, který je navíc vládcem jedné malé bohaté země na Středním východě. O to těžší je pak odolat jeho žhavým vyznáním a žádosti o ruku. Šejkova nevěsta má totiž jedno velké tajemství: je dvojčetem ženy, kterou si chtěl Omar Al Abdar odvézt s sebou domů. Vyhne se Cara Carsonová hněvu svého mocného manžela, až šejk zjistí pravdu?
2004/254 CH Dixie Browningová (Browning, Dixie)Tiché pokušeníPro Ellen Wagnerovou byl okresní prokurátor Spence Harrison hrdina, který za záchranu jejího syna před tornádem zaplatil ztrátou paměti. Amnézie ale nepředstavovala jeho jediný problém. Musel totiž navíc zjistit i to, proč ho ta vdova, která ho vzala k sobě na ranč, aby se o něj na oplátku postarala, tak nesmírně přitahuje...
2004/355 CH Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Zkrocení zlé ženyClay Martin vždycky dokázal všechno, co si umínil. Nabídka, kterou mu učinil Ford Carson, je ale poněkud zvláštní: za sto tisíc dolarů se oženit s rozmařilou a rozmazlenou Fionou a naučit ji, co je to odpovědnost a povinnost. Clay brzy poznal, jak těžký úkol na sebe vzal. Zvlášť když se do půvabné a svůdné Carsonovy dcery zamiloval...
2004/456 CH Allison Leighová (Leigh, Allison)Srdci nebezpečná džungleKdyž se Tyler Murdoch vydal na cestu do džungle, aby našel a osvobodil svého bývalého velitele Phillipa Westina, uvědomoval si, že bude muset čelit mnohému nebezpečí. Netušil však, že největšímu nebezpečí bude vystaveno jeho srdce. Kdyby věděl, co s ním udělá neustálá bezprostřední blízkost krásné tlumočnice Marisy Rodriguezové, nikdy by se s ní k horám ovládaným teroristy nevypravil...
2004/557 CH Judy Christenberryová (Christenberry, Judy)Odejít tě nenechámGinger Waltonová, servírka v Klubu Osamělé hvězdy, působila na všechny muže jako krásná, milá pohádková princezna. Jen Joe Turner ale poznal, že tahle kouzelná bytůstka potřebuje zachránce, který jí pomůže vyřešit problémy, s nimiž se tak zoufale potýká. Netušil přitom, že kromě staromládenectví své princezně brzy obětuje i srdce a nakonec se s ní sám dostane do pohádky…
2004/658 CH Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Osamělý vlkHawk, urostlý mladý muž, v jehož žilách kolovala i krev Apačů, už věděl, jaké to je zamilovat se do bílé dívky. Věděl, jak chutná zrada, jak hořkou příchuť má osud vyděděnce, k němuž se vlastní rodina otočila zády. Byl přesvědčen, že stejnou chybu už neudělá. V tomto přesvědčení žil až do chvíle, kdy spatřil svou novou sousedku Jenny, ženu, kterou osud nepronásledoval o nic méně...
2004/759 CH Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Má vyjímečná láskaŠerif městečka Mission Creek Justin Wainwright toho má na talíři ažaž. Nevyjasněnou vraždu soudce Bridgese, podezřelou rodinu Mercadů s jejími podivnými obchody a hlavně případ únosu malé Leny. Při hledání dívenky mu má pomoci úspěšná policejní psychotronička Angela Masonová, která ještě před pěti lety nosila příjmení Wainwrightová. Jak si má Justin poradit s tím, že svou bývalou manželku pořád miluje?
2004/860 CH Merline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Teď a navždyKdyž mafiánský šéf Frank Del Brio našel Haley Mercadovou i v tajném úkrytu, který měl být zcela bezpečný, a oznámil jí, že její unesenou dceru propustí za dva miliony dolarů, rozhodla se vzít osud do vlastních rukou. Jakou ale bude mít šanci? A jak by jí mohl pomoci Luke, otec dítěte, když přišel dočasně o zrak? Naštěstí jsou tady jeho kamarádi z námořní pěchoty, pro něž není slovo přátelství prázdným pojmem.
2004/961 CH Maggie Shayneová (Shayne, Maggie)Půjdu s tebou do rájeŽivot Zacharyho Ingrama plyne pomalu a líně. Ani ve snu by si nepředstavoval, že se může stát obětí únosu! Doktorka Maisy Daltonová, přední kapacita v oboru psychiatrie, zase v ústraní svého domu sepisuje odborné publikace a jen čas od času vystoupí s přednáškou, oddělena od publika bezpečnou hradbou řečnického pultíku. Co se stane, když Zacharyho a Maisy náhoda svede dohromady? Zdá se, že při tom objeví nejen sklony k netušenému hrdinství, ale ve skutečnosti najdou ještě něco víc…


První příběh z nové minisérie Rodinná tajemství.
2004/1062 CH Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Pyramida lžíKdyž se Gretchen Wagnerová vydala ze Spojených států do Egypta, aby se tam pokusila rozluštit tajemství záhadných kamenných desek, netušila, že jí osud poskytne možnost rozkrýt hádanku pro ni osobně ještě tajemnější - otázku vlastního původu. A že jí do cesty postaví soukromého vyšetřovatele Kurta Millera, který si stejnou měrou vyslouží jak její lásku, tak i nenávist. Čemu dá krásná profesorka pod sálajícím sluncem přednost?
2004/1163 CH Evelyn Vaughnová (Vaughn, Evelyn)HráčPrezidentův poradce Matt Tynan ženy prostě zbožňoval. Všechny ženy! Zdálo se být tak nemožné, že by se některé natrvalo zavázal, až se osazenstvo Bílého domu včetně prezidenta sázelo o to, jestli se ožení před čtyřicítkou. Ani on nečekal, že se všechno tak změní, když se sblíží se svou schopnou a půvabnou asistentkou Carey. Pohledný poradce najednou sám sobě poradit nedokázal…
2004/1264 CH Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Zapovězená láskaKdyž Susannah zjistila, že muž, který s ní počal dítě, není natolik mužem, aby se ke svému otcovství přiznal, rozhodla se vrátit na rodinný ranč. Vrátila se však pozdě. Jediný člověk, který jí na světě zbyl - její nevlastní matka Violet - zahynul za podezřelých okolností ve vraku svého auta na dně rokle. A aby všem zmatkům nebyl konec, objevil se ochotný a hezký soused Travis a s ním i podivná závěť, která z možného milence udělala potenciálního nepřítele.

Počet zobrazených záznamů: 64

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 10419
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.09.2020, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace