Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jackie Merrittová

Zobrazuji údaje o autorce Jackie Merrittová - Merritt, Jackie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/2Desire19 M Zem s velkým nebemTracy nemůže přijít na to, proč k ní má Slade takový odpor. Jaké tajemství asi skrývá ranč uprostřed hor, který Sladovi kdysi věnoval Tracyin zemřelý manžel? Vždyť Slade ho osobně vůbec neznal....... Ale je to muž s nejnádhernějším tělem, jaké kdy Tracy viděla.
1993/7Desire38 L ŠéfováBýt majitelkou velké stavební firmy, vdovou a přitom čekat dítě, to je příliš i na silnou ženu. Theresa se rozhodne přijmout pomocníka. Zach Torelli je pro to ideální – možná až příliš!
1993/10Desire51 M Trosečníci láskyVýstřední milionář Milles Leighton je tou poslední osobou, s kterou by se chtěla Lexie Wallisová nacházet na opuštěném ostrově? Když však jeho jachta ztroskotá, zachrání mu Lexie život. Milles utrpěl ztrátu paměti a najednou je z něj docela příjemný člověk. Co se však stane, až se mu paměť vrátí?
1993/12Romance58 B Musíš mi věřitNikdy neříkej nikdy! O pravdivosti tohoto rčení se půvabná Dusty Tremayanová přesvědčí, když se v jejím životě podruhé objeví její první láska - Michal. Když jí bylo sedmáct, vzali se, ale rodiče se postarali, aby jejich manželství bylo zrušeno. Po mnoha špatných zkušenostech už nechce Dusty nikdy podlehnout vlivu nějakého muže. Jenže Michal je ....
1993/12Temptation32 U Montanské nebeDeset let Jenny nespatřila otce ani ranč a není pro ni snadné vrátit se domů. Navíc netuší, jaké nebezpečí jí hrozí pod nádherným montanským nebem. Kdo je tím nebezpečím - elegantní a uhlazený Perry, nebo drsný a málomluvný Reno? Komu věřit víc.........?
1994/2Desire65 K Valčík v TennesseeKdyž v noci, promočená deštěm, zaklepe Clover Doveová na dveře Willa Langa, je z toho láska na první pohled. Jaké vyhlídky však může mít jejich vztah, když Will hraje profesionálně na kytaru a Clover touží po klidném životě na farmě?
1994/5Desire79 M Ranč u Černého potokaDrew by udělala všechno na světě, aby její rodný ranč nebyl prodán. A už vůbec ne tak hezkému a sexy muži jakým je Nick Orion. Její tvrdohlavost je pro Nicka pěkným oříškem. Drew zase musí čelit touhám, které v ní Nick probouzí, kdykoliv se k ní přiblíží.
1994/11Desire102 L Svatba naokoStačí jen jedinkrát v životě klopýtnout a budoucnost je v troskách. Abbie Forbesová je těhotná! Otce svého dítěte téměř nezná; ví o něm jen to, že chce mít na dítě stejné právo jako ona. Těžké je vzít si muže, který ji nemiluje, a žít v manželství bez lásky…
1995/6Special11 G BNa holičkáchLetní lásky 1995Tyler Ruskin zastavil uprostřed pouště, aby pomohl krásné řidičce zapadlého karavanu – a už se mu nepodařilo nastartovat! Přitažlivý rančer tak musí strávit několik horkých dní a nocí s Loren Tannerovou. Jediné, co si přitom přeje, je, aby záchrana přijela co nejpozději.
1995/6Temptation102 S Lesní milováníGus Parrishová, majitelka dřevorubecké společnosti, má s muži špatné zkušenosti. Když se v horách objeví Cash Saxon, okamžitě je jí jasné, že s ním budou problémy - a nejen proto, že Cash uplatňuje svůj nárok na část majetku společnosti. Především je to ten nejvzrušivější, nejpřitažlivější .... a nejničemnější muž, kterého kdy potkala!!
1995/8Desire140 N Záhadná slečnaRush Saxon se náhle ocitá v nelítostném horku nevadské pouště a v těsné blízkosti chladné a záhadné Valentýny LeClaireové. Zachránit firmu, která stojí před bankrotem, je pro tohoto bývalého donchuana více než obtížné. Ale dobýt srdce Val, se pro něj stane životní zkouškou.
1995/10Pokušení lásky4 W APodzimní svatbaPokušení lásky 1995Blair si na pouti nechala předpovědět budoucnost a dozvěděla se strašné věci! Přestože je její snoubenec blondýn, vezme si prý černovlasého cizince. A i když se chtěla vdávat v létě, podle slov věštkyně jí čeká svatba na podzim. Ne, to rozhodně nedopustí!
1995/11Desire150 L Dilema láskyMitch Conover se do Kim Armstrongové zamiluje na první pohled. Háček je v tom, že Kim je dcerou jeho šéfa. Jak má ale Mitch odolat nejkrášnější, nejsvůdnější a nejmilejší ženě, kterou kdy potkal?
1996/3Desire167 M Tulák z NevadyKdyž Jude Colterová vyvěsila ceduli, že hledá pomocníka pro svůj ranč, netušila, že se nabídne někdo tak ... pěkný a tak sexy. Potřebovala někoho, kdo jí s prací pomůže, a Chase Sutton zase potřeboval práci. Potíž byla v tom, že jeho chování příliš nezapadalo do obrazu potulného kovboje, a Jude začala tušit, že Chase ve skutečnosti není tím, za koho se vydává.
1996/7Special Desire3 H BKráska a rebelLetní touhy 1996Ten zatracený Gard snad nikdy nepřestane dělat Cassii problémy! Bez jeho souhlasu Cass nesmí prodat svoji polovinu ranče - jenže Gard odkládá rozhodnutí a vymýšlí si hloupé výmluvy. Chce ji ponížit i teď, když jde o obchod - jako by nestačilo, co jí provedl před lety, když šlo o milování!
1996/8Desire188 N Kovbojova ženaChance Saxon byl zvyklý utrácet miliony svého dědečka. Jediné, co po něm zdědil, byl však neprosperující ranč. Na ranči potká půvabnou Cleo, která zde pracuje jako předák. Chance zjišťuje, že potřebuje nejen její zkušenosti, ale i její lásku.
1997/3Desire216 N Návrat domůSvětoběžnice Lola se po letech vrací do Montany, aby se konečně usadila, a otevírá si v rodném Rocky Fordu malý obchůdek s pánskými oděvy. Když do něj jednoho dne vejde Duke, Lola si přísahá, že se jím nenechá okouzlit. Vysoký, štíhlý rančer je totiž největší sukničkář z okolí. Jenže zlatohnědým očím se prostě nedá odolat!
1997/4Desire na přání6 P Dvojí posláníSeržant Tucker Hannigan je při plnění služebních povinností těžce zraněn. Místo dovolené mu nadřízení nabídnou údajně snadnou práci - ochranu důležitého svědka. Je jím půvabná Nicole Currieová, která mu dává najevo svou vděčnost a náklonnost. Využije Tucker situace?
1998/1Desire256 N Láska a bouřeVztah Shepa a Andrey začíná na Štědrý den a pokračuje dramaticky na pozadí několikadenní sněhové bouře...
1998/6Desire273 K Ranč u Divoké řekyDena se na rodinný ranč vrací nerada... Naštěstí je tu správce Ry Hardin!
1999/6Galerie romance11 T Opravdový chlapClint Barrow žije na svém ranči s dospívajícím synem a věrnou hospodyní. Od té doby, co ztratil manželku, zanevřel na lásku. Ve chvíli, kdy jeho syn zaviní dopravní nehodu, při níž je zraněna mladá žena, se ale všechno změní. Smí ji však milovat, když o ní nikdo nic neví a ona si na nic z doby před nehodou nevzpomíná?
1999/9BestSeller4 V Tajemná dceraPřed více jak dvaceti lety dala Blythe Benningová souhlas k adopci svého dítěte, od té doby však nebylo dne, kdy by toho nelitovala. Nyní se ale nečekaně v jejím životě objevil otec dítěte, který o ničem nemá ani tušení. A Blythe si najednou uvědomuje, že ho nikdy nepřestala milovat a že mu bude muset své strašné tajemství svěřit. A pak bude muset udělat všechno, aby svou dceru našla....
2001/3Desire409 K Nezkrotná povahaJake Banyon má starosti s divokým hřebcem, který už odlákal nejednu klisnu z okolí. Carly Paxtonová, neohrožená dcera majitele ranče, však nabyla mylného dojmu, že Jake hodlá zvíře bez milosti zastřelit, a tak dělá, co může, aby Jakeovi překazila plány a hřebce zachránila. A její snažení opravdu není bezvýsledné...
2002/4Sága28 V Snaživá manželkaPřed dvěma roky se Dallasi Fortuneovi zhroutil svět, to když mu při porodu zemřela manželka Sara. Život se rozhodl naplnit prací na ranči a pomocí svým sourozencům a příbuzným. Byl pevně rozhodnut, že si do svého malého světa již lásku vstoupit nenechá. Něco podobného si myslela i Maggie Perezová, dcera Rubena a Rosity, zaměstnanců Fortuneových. Na ranč se vrátila se synem Travisem po krachu svého manželství s Craigem Randallem. Osud se rozhodl oběma zklamaným lidem ukázat svou příznivější tvář - to když je nechal potkat se…
2002/8Sága36 V Nevěsta k vašim službámZane Fortune navrhne Gwen Huttonové, která se stará o běh jeho domu, aby ho doprovázela na svatbu přítele, na níž se chce ukázat v společnosti krásné ženy. Gwen jeho nabídku, "honorovanou" vysokou finanční částkou, s vnitřními rozpaky přijímá. Jak se Gwen a Zane lépe poznávají, původní obchodní úmluva se proměňuje v rostoucí vzájemnou náklonnost. Než se však mezi nimi vyvine vztah, který je možno zpečetit manželským slibem, oba musí překonat mnoho překážek.
2002/12Special53 G CLék pro osamělé srdceVánoční nadílkaDoktorka Maggie Taylorová zachránila Ryanu Fortuneovi život a jeho poděkováním byl vánoční dar - dva miliony dolarů, aby mohla pracovat na výzkumu krevního onemocnění své sestry. Při svém výzkumu potřebuje pomoc doktora Elliotta Sandwella, který se stane spásou nejen pro její laboratoř, ale i pro její osamělé srdce.
2003/6Desire552 L Něžný nepřítelAndrea O´Rourkeová žije po smrti svého manžela klidným životem, ze kterého ji vytrhne až setkání s Keithem Owensem, přítelem a láskou z let dospívání. I když nezapomněla na zklamání, které jí pohledný Texasan způsobil, a nemá nejmenší chuť navazovat nový vztah, nedokáže uniknout před silnou vzájemnou přitažlivostí.
2007/8Special115 G AUsvědčeni z láskyDůkaz láskyV luxusním střešním bytě byla nalezena mrtvola bohatého vlivného muže. Kousek po kousku je třeba poskládat k sobě jednotlivé kousky mozaiky, aby mohl být nalezen viník a aby ho bylo možné postavit před soud a usvědčit. To je úkolem lidí, kteří si za své poslání zvolili cestu prosazování zákona. Lidí, které – ať už nosí policejní uniformu, nebo soudcovský talár – spojuje ještě něco. Vyprahlé srdce toužící po lásce…
Pro Maggii je vyšetřování vraždy Franklina Gardnera její první prací v chicagském detektivním oddělení. Prací o to těžší, že jejím nadřízeným je Josh, muž, kterého již deset let miluje!

Počet zobrazených záznamů: 28

Na seznam autorek začínajících na Me

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5987
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace