Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Judy Christenberryová

Zobrazuji údaje o autorce Judy Christenberryová - Christenberry, Judy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/9Romance333 A Svatba jak má býtLucas Boyd touží po synovi, nechce však znovu riskovat v lásce. Prostě potřebuje ženu, která by mu porodila potomka. I místní knihovnice Susannah chce dítě, a tak ji Lucas přesvědčí, aby se za něj provdala. S láskou však nepočítal...
2000/11BestSeller8 V BDokonalý partnerLáska ve hvězdáchAlison Carterová nemá v úmyslu opakovat chyby své matky. Budou mít ale hvězdy pravdu v tom, že právě Mac bude pro ni tím pravým?
2001/5Romance423 C Smlouva na jeden rokKate O'Connorová nutně potřebuje pomoc, aby mohla uskutečnit svůj sen, a Will Hardison hledá manželku, která by ho ochránila před vdavekchtivými ženami. A tak spolu uzavřou čistě obchodní smlouvu - jednoleté manželství, v němž se nebudou vzájemně dotýkat... líbat se... a milovat...
2001/6Romance429 C Kouzelná maminkaKdyž se jednoho dne objevil Josh McKinley s dítětem v náručí a s naprosto beznadějným výrazem ve tváři u Maggie O´Connorové, probudily se v ní mateřské city a nemohla ho jen tak poslat pryč. A teď jí nabízí, aby v jeho životě zaujala stálé místo. Ale nenabízí jí lásku. Mohla by Maggie žít s takovým mužem, aniž by nezatoužila po jeho dotyku?
2001/7Romance435 C Prsten pro nevěstuSusan Greenwoodová pracuje v malé restauraci svých nevlastních sester a navíc se stará o dva malé sourozence. Jednoho dne však dostane překvapivou nabídku od muže, kterého občas vídá v práci - za finanční odměnu má sehrát roli jeho snoubenky. A protože Susan nepochází z bohaté rodiny a tato role je pouze krátkodobá, po chvíli váhání s nabídkou souhlasí. Netuší však, že se tím zamotá do pavučiny lží, ze které vůbec nebude lehké vyklouznout!
2001/12Romance466 D Sněhové srdceLindsay Crawfordová jede z Chicaga na vánoční svátky domů do Oklahomy a cestou se seznámí s Gilem Danielsem. Od počátku to mezi nimi jiskří... Jejich vztahu však brání Lindsayin otec, který se domnívá, že ji musí chránit před každým mužem. Během Vánoc si Lindsay uvědomí, že život ve velkoměstě ji nebaví, a rozhodne se zůstat v rodné Oklahomě. Je na Gilovi, aby Lindsay a jejího otce přesvědčil, že ji miluje celým svým srdcem!
2002/2To nejsladší27 F Vypůjčený ženichRob Hanson a Melissa Kennedyová jsou lidé, kteří mají svoje sny a snaží se je uskutečňovat. Zklamání, jež v životě zažili, je ale naučila být nedůvěřivými a opatrnými. Zároveň oba vědí, co je to odpovědnost, protože Rob vychovává svoji dceru a Melissa se stará o dvě opuštěná děvčátka. Děti postupně začínají lámat jejich vzájemnou nedůvěru... Dokáže rodící se láska mezi Robem a Melissou překonat i další překážky, které jim do cesty staví nepříznivý osud?
2002/3To nejsladší29 F Nikdy tě neopustím!Jed se zatraceně dobře vyznal v drsných chlapech a koních, o ženách toho však věděl pramálo. Měl za sebou těžký život nemanželského dítěte, které se vždy muselo protloukat životem na vlastní pěst a které nikdy nemělo ani tušení, co to znamená mít domov a rodinu… Osud mu však znenadání do cesty přivedl bohatou a okouzlující Beth Kennedyovou, k níž pocítil něco, s čím se dosud ještě nesetkal. S tím si ale rady nevěděl. Sice byl pevně rozhodnut udržet si od ní profesionální odstup, souhlasil ale, že z ní udělá šampionku v rodeu… Jenže kromě citu, který doposud nepoznal, náhle našel i místo, jež by mohl nazývat domovem!
2002/4To nejsladší31 F Rančerská rapsodiePoté, co jeho bratři převzali po otci vedení ranče, cítí se Logan doma nevyužitý, a proto se uchází o místo předáka na ranči K v kruhu. Jeho majitelkou je Abby Kennedyová, tvrdá rančerka, pyšná na svou nezávislost a schopnost ve všem se vyrovnat mužům. Přijme Logana na měsíční zkušební lhůtu, ale netuší, co všechno se během toho měsíce změní. Do Logana se totiž zamiluje a pomalu se učí přenechat na něm starost o ranč. Neví, jak moc mladého kovboje přitahuje ona sama. Jediný problém je v tom, že Logan se nechce oženit s vlastní šéfovou.
2002/10Romance517 D Když zhasla světlaPro: Jen, Lauren, Julii, Maggii
Od: Sharon
Datum: 10. ledna
Pamatujete si na muže mých snů? Vyprávěla jsem vám, jak mě zachránil ve výtahu, v němž jsem uvízla. A teď se znovu objevil - jako můj nový klient! V momentě, kdy jsem zaslechla jeho hlas jsem věděla, že Jack Waterton je právě ten muž, o kterém už několik měsíců sním! Ale vůbec nevím, jestli si na mě pamatuje a jestli ví, že na naši jedinou společnou noc mám velmi milou vzpomínku...
2002/12Sága40 CH Doktor spasitelKdyž se v ordinaci doktora Nicka Hathawaye objevila vyčerpaná a sotva sípající Lisa Coltonová, pomyslel si nejprve, že má před sebou sice nesmírně krásnou, ale určitě nafoukanou primadonu. Bohaté zpěvačky takové bývají. Jeho bývalá žena sice koncertní sály nevyprodávala, naučila ho však dívat se na krásu podpořenou tučným bankovním kontem s despektem. Záhy ale zjistil, že se mýlil. Lisa byla nejen krásná, ale i tajemná a milující. Vášnivě…
2003/12Special63 G ADiplomatova dcerkaDámy v ohroženíMajor Billy Colton ještě ráno nevěřil svému ženícímu se bratrovi, že existuje něco takového jako láska na první pohled. O pár hodin později však na vlastní kůži poznal, jaké to je. Náhodné setkání s Evou způsobilo, že Billy poprvé v životě toužil mít nějakou ženu stále ve své blízkosti.
2004/5Sága57 CH Odejít tě nenechámGinger Waltonová, servírka v Klubu Osamělé hvězdy, působila na všechny muže jako krásná, milá pohádková princezna. Jen Joe Turner ale poznal, že tahle kouzelná bytůstka potřebuje zachránce, který jí pomůže vyřešit problémy, s nimiž se tak zoufale potýká. Netušil přitom, že kromě staromládenectví své princezně brzy obětuje i srdce a nakonec se s ní sám dostane do pohádky…
2005/6Romance Duo672 T BLáska v deštiAndrea se během rozsáhlých záplav na americkém středozápadě ocitne uvězněná v tetině domě bez telefonického spojení a elektřiny jen se svým manželem Nicholasem, se kterým se rozvádí. Andrea totiž nemůže přenést přes srdce, že Nicholas, i když je přitažlivý a pohádkově bohatý finanční magnát, který se jí snaží splnit každé přání, odmítá stát se otcem. Jak mu má tedy sdělit, že je těhotná?
2006/4Special98 G BPátrání se sladkým koncemNevhodné známostiSoukromý detektiv Wilson Greenfield má s bohatými paničkami své zkušenosti a už předem se na ně dívá skrz prsty. Čím déle ale vede pátrání pro pohlednou a laskavou Vivian Shawovou, tím víc si uvědomuje, že tahle klientka ho přiměje změnit názor a možná i odhodlání se už nikdy znovu neoženit.
2007/4Romance Duo782 T AŽivot nekončí…Rančer Hank Brownlee nechtěl od své nové hospodyně zrovna málo, ale určitě nečekal, že mu obrátí život naruby. Hledal hlavně společnici pro svého otce Carla a kuchařku. Maggie Woodwardová nejenže vařila výborně, ale vrátila chuť do života jak Carlovi, tak i Hankovi.
2007/10Romance Duo812 T BPutování za láskouJulie Chanceová se na své cestě za pohřešovanou matkou setkává s Nickem Ramplingem, rovněž pátrajícím po svém otci. Jejich společné hledání skrývajících se rodičů-milenců je však plné vzájemných střetů. Ale čím víc času spolu tráví, tím víc si uvědomují, jaký by z nich nakonec mohl být skvělý pár.
2008/7Romance Duo843 T BHavajská tajemstvíShelby doprovází tetu Kay na havajský ostrov Oahu a je nucena trávit čas ve společnosti mladého a přitažlivého Petea Campbella. Ukazuje se, že poznávání Havaje ve společnosti tohoto muže je velmi příjemné. Ale jakou roli hraje v jejím vlastním životě?
2008/12Romance Duo858 T ASplněné vánoční přáníKdyž se Richard Anderson stal poručníkem osiřelého synovce, život se mu obrátil naruby. Dělal, co mohl, ale tím, kdo měl chlapci připravit nezapomenutelné Vánoce, byla jeho krásná ošetřovatelka Molly Soderlingová…
2009/12Romance893 B Zasněžená romanceSally je před Vánoci v jednom kole. Stará se o rodinný podnik a připravuje vánoční festival. Navíc se kolem ní stále točí Hunter Bedford. Tohoto velmi atraktivního, příjemného a zábavného mladíka z velkoměsta až podezřele zajímá její obchod, který je to jediné, co Sally po rodičích zůstalo. Je odhodlaná se dědictví nevzdat, i když ji Hunter neodolatelně přitahuje.
2014/3Special na přání235 G BKdyž zhasla světlaPro: Jen, Lauren, Julii, Maggii
Od: Sharon
Datum: 10. ledna
Pamatujete si na muže mých snů? Vyprávěla jsem vám, jak mě zachránil ve výtahu, v němž jsem uvízla. A teď se znovu objevil – jako můj nový klient! V momentě, kdy jsem zaslechla jeho hlas, jsem věděla, že Jack Waterton je právě ten muž, o kterém už několik měsíců sním! Ale vůbec netuším, jestli si on pamatuje na mě a jestli ví, že na naši jedinou společnou noc moc ráda vzpomínám…
2015/2Special na přání257 G BŽivot nekončí…Rančer Hank Brownlee nechtěl od své nové hospodyně zrovna málo, ale určitě nečekal, že mu obrátí život naruby. Hledal hlavně společnici pro svého otce Carla a kuchařku. Maggie Woodwardová nejenže vařila výborně, ale vrátila chuť do života jak Carlovi, tak i Hankovi.
2016/4Special na přání285 G AHavajská tajemstvíShelby doprovází tetu Kay na havajský ostrov Oahu, aby odhalila muže, který si s tetou už patnáct let dopisuje. Na ostrově jí dělá společnost mladý charismatický Pete Campbell. Shelby je rozhodnutá přinutit ho, aby jí prozradil tajemství, která skrývá… a je ochotná pro to dát v sázku i svou hrdost!
2020/12Special na přání398 H AZasněžená romanceSally je před Vánoci v jednom kole. Stará se o rodinný podnik a připravuje vánoční festival. Navíc se kolem ní stále točí Hunter Bedford. Tohoto velmi atraktivního, příjemného a zábavného mladíka z velkoměsta až podezřele zajímá její obchod, který je to jediné, co Sally po rodičích zůstalo. Je odhodlaná se dědictví nevzdat, i když ji Hunter neodolatelně přitahuje.

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam autorek začínajících na Ch

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5126
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 30.12.2020, 16:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace