Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dixie Browningová

Zobrazuji údaje o autorce Dixie Browningová - Browning, Dixie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/12Desire11 M Čekání na bouřiMladá vdova Willy vede nerovný zápas s přírodními živly. Dokáže zastavit sesuv pudy a zachránit svůj majetek? S obavami čeká na každou bouři. Ještě nebezpečnější je však bouřka, která hrozí vypuknout v jejím srdci.
1993/3Desire22 L Vepsáno v dlaniShea Bellwoodová se nabídla své nové přítelkyni, že na silvestrovském večírku vystoupí jako vědma, která umí hádat z ruky. Netuší, že se tam objeví muž, z jehož ruky vyčte svůj osud.
1993/11Romance54 B Raněný jestřábUživit se ilustrováním knížek není pro Annu lehké, a tak si musí přivydělávat pronajímáním pokojů ve svém stařičkém domě volajícím po opravě. Z nájemníka se ale může vyklubat nápadník…
1994/4Desire75 M Tvář láskyKdyž malířka Romany přijme zakázku na portréty Sinclairových dětí, zdá se, že největší problém bude udržet tyto živé chlpace alespoň chvíli sedět v klidu. Ale v klidu nezůstane ani Romy, když se nablízku objeví jejich strýc Cameron.. Jeho portrét totiž na krásnou malířku útočí i z plátna v rámu.
1994/7Desire86 L Srdce v nebezpečíJake Hatcher neví, co ho tak láká a znovu přivádí do domu Libby Poterové. Není to jen její nenápadný půvab a vnitřní krása. Je to mnohem víc. Libby má syna, který Jakeovi připomíná jiného malého chlapce…
1995/1Desire112 N Šťastné přistáníKdyž je vojenský pilot Rich Keegana po zranění propuštěn z armády, najednou neví, kam nasměrovat svou energii. Jeho rodina ho proto vyšle, aby zkontroloval již téměř zapomenuté dědictví – lovecký klub na ostrově Coronoke Island. Kromě zanedbatelného majetku zde však také nalezne malířku Maudie Wintersovou. Zdá se však, že Maudie nevidí vetřelce příliš ráda. Získá si Rich její sympatie?
1996/3Pokušení lásky9 W AOstrov osamělých srdcíPokušení lásky 1996Frances se snaží vzpamatovat z životního zklamání na pustém ostrově v chatě svého strýčka. Ostrov však už jednoho obyvatele má – bývalého pilota Brace, který dělá všechno pro to, aby nezvanou návštěvnici vypudil. Najdou ti dva k sobě cestu?
1997/4Desire219 M Lucy a StoneStone je povolán, aby ochránil dobré jméno rodiny před Lucy Dooleyovou, bývalou manželkou jeho bratrance. Jenže jak s ní má bojovat, když je Lucy tak sladká a krásná?
1997/4Special18 G AGrace a zákonMájové lásky 1997Grace je pevně rozhodnutá se o svého osiřelého synovce postarat., Proč jí ho Ramsay Adams odmítá vydat? Jako právník by měl přece dodržovat zákon – anebo ne?
1997/8Desire235 M Veď mě, lásko!Kapitán nájemné rybářské lodi Kurt vypadá trochu jako pirát. Spisovatelka Deke je sice zvyklá na decentnější muže, Kurtovu šarmu však nedokáže odolat.
1997/11Desire247 M Dáma a divochGus má slabost na krásné ženy... a vždy na to doplatí. Když ale potká půvabnou Mariah, rozhodne se opět pokoušet své štěstí.
1997/12Desire251 M Anděl s ďáblem v těleAlex se marně pokouší nalézt společnou řeč se svou dospívající dcerou, kterou sám vychovává. Náhodou se setkává s dávnou kamarádkou Angel. Čertovo kvítko, jak ji kdysi z legrace říkal, se nezměnilo. Alex si postupně uvědomuje, že právě ona je tím andělem strážným, který mu dvacet let chyběl.
1998/4Desire na přání24 U Dárek k narozeninámKdyž se jednou dosud nezkušená Patricilla Baringtonová rozhodla, že si k narozeninám pořídí dítě, nic ji od rozhodnutí zajít do místní spermabanky neodradí. Snad až na pekelně přitažlivého místního kovboje...
2000/4Desire362 L Texaský milionářTexaský milionář Hank Langley zápasí s velkým problémem. Potřebuje se v téměř čtyřiceti letech usadit a založit rodinu. Usiluje o něho mnoho žen, ale stále nemůže najít tu pravou. Dokud do jeho života nevstoupí Callie Rileyová jako jeho nová sekretářka. Nechá se Hank okouzlit Callií natolik, aby si ji chtěl vzít za manželku?
2000/4Desire na přání68 P Rytíř v zašlé zbrojiKdyž se Travis Holiday dozvěděl, že má s bývalou manželkou syna, rozhodl se, že postaví dům, stane se tátou a usadí se. Počítal s tím, že na všechno zůstane sám. Ale když se setkal se záhadnou cizinkou Ruannou Robertsovou, která uvízla v bouři na pobřeží, prostě jí musel pomoct. Tušil, že před něčím utíká...
2000/6Prázdninový desire5 3 Poslední příležitostAnnie Summersová je potěšena, že její stará tetička konečně našla svou lásku. Ale zdá se, že ženichův syn Tucker Dennis rozhodnutím svého otce příliš potěšen není. Na lásku a manželství přestal totiž už dávno věřit! Ale Annie je tak krásná a nezkušená!
2000/7Desire376 N Podívej, co přinesl čápSophie Bayardová je přesvědčena, že ví všechno o tom, jak přivést dítě na svět. Nečekaná návštěva muže, kterého nikdy před tím neviděla, ji však dokonale vyvede z míry. Joe Dana však má zcela jiný úkol, než pomáhat Sophii v její těžké hodince!
2001/2Desire406 N Domeček z karetPevný řád života Jacksona Powerse se během několika dní hroutí jako domeček z karet. Jack se nejprve zničehonic dozví, že má šestiměsíční dceru, potom s ní uvízne uprostřed sněhové bouře na letišti a ke všemu mu ještě poplete hlavu jistá Hatty Reynoldsová s uhrančivýma očima a tělem jako stvořeným k milování...
2001/6Romance427 A Půlnoční polibekKdyž John Hale Hitchcock vyzval Cindy Danburyovou na předsvatebním večírku její sestřenice k tanci, rozbušilo se jí radostí srdce. Ona, která byla nechtěným členem vysoce postavené rodiny, bude tančit s nejpřitažlivějším mužem! Splní se tak Cindy její sen o okouzlujícím princi, který ji bude nadále ochraňovat?
2001/8Desire441 M Pomstychtivý ženichCurt Powers chce získat podivné dědictví po svém otci, které se shodou mnoha okolností dostalo do rukou krásné Lily O´Malleyové. Zdá se, že se ti dva nikdy nedomluví a že jejich spor bude muset vyřešit soud. Avšak Lily je tak křehká a zranitelná a Curt zjišťuje, že není tak proradná, jak si původně myslel. Lily je i přes své mládí již slavná spisovatelka, ale přestože se zabývá lidskými osudy, lásku zná jen na papíře. Nikdy před tím její srdce ani tělo žádnému muži nepatřilo. Přesvědčí ji Curt, že stojí za to lásku prožít a ne jenom o ní psát?
2002/8Desire Duo508 O AS dámou při těleMolly je nezkušená žena, jejímž hlavním nepřítelem jsou přebytečná kila. Teprve když potká muže svých snů, tak pochopí, že láska s váhou nemá vůbec nic společného. Rafa jen tak něco v životě nerozhodí. Má své zásady a ty nemíní jen tak pro nic za nic měnit. Podaří se nesmělé Molly dokázat mu pravý opak?
2002/12Desire Duo528 O AMilostná reportážNovinář Rocky Waters poznal Sarah v době, kdy byla ještě dospívající dívka. Jako senátorova dcera se nechtěně zapletla do politických skandálů, kvůli kterým se nakonec odstěhovala na venkov. Ovšem budoucnost mladé vdově přichystala nová nebezpečí, před kterými ji chce Rocky za každou cenu ochránit. Ochrání ji však i před sebou samým?
2003/2Desire536 M V zajetí milionářůÚspěšný podnikatel William Bradford už možná zapomněl, co to znamená milovat, ale určitě nezapomněl, co znamená toužit, a Diana Fosterová je přesně ten typ ženy, který dokáže jeho touhu vybičovat až do krajnosti. Tahle jejich úmluva je ve prospěch obou. Ona bude mít ochranu a jméno pro své dítě, zatímco on bude mít… ji? William vše ale maskuje logikou a "rozumnou argumentací".
2003/9Desire564 K Řekla jsem neLiza se po bolestné životní zkušenosti uchýlila do malé vesnice, kde prodává ovoce a zeleninu ve stánku u silnice. Vede celkem spokojený život a doufá, že ji minulost už nikdy nedožene. Jednoho dne se však u stánku objeví pohledný muž a shání se po ní. Liza mu zpočátku nevěří ani slovo, přestože jí tvrdí, že pro ni má nemalou finanční částku. Její ústa znají jen jednu odpověď na jeho návrhy - ne, ale co její tělo?
2004/2Sága54 CH Tiché pokušeníPro Ellen Wagnerovou byl okresní prokurátor Spence Harrison hrdina, který za záchranu jejího syna před tornádem zaplatil ztrátou paměti. Amnézie ale nepředstavovala jeho jediný problém. Musel totiž navíc zjistit i to, proč ho ta vdova, která ho vzala k sobě na ranč, aby se o něj na oplátku postarala, tak nesmírně přitahuje...
2004/2Desire591 M Štěstí v neštěstíPolicejní detektiv Carson Beckett se oltáři vyhýbá asi jako zločinec poutům. Poslední dobou už ale ví, že i on má nejvyšší čas, aby se usadil. Zvláště když poznává křehkou Kit, která mu připomíná sněhovou vločku, jež se náhle ocitla v nebezpečné blízkosti rozpálených kamen. Carson je odhodlán ji chránit před světem zločinu, ať to stojí, co to stojí.
2004/12Special77 G BŠtědrovečerní setkán튝astné VánoceAnn Elise se vrací do míst, kde strávila mládí, a ať chce nebo ne, vracejí se jí i vzpomínky na její jedinou lásku. Osudové štědrovečerní setkání pak navždy změní její život…
2005/2Desire651 M Ukradené milionyPřesně o třicátých narozeninách se Val Bonnartové zhroutil svět. Přišla o otce, o veškerý majetek a o dobré jméno rodiny. Nikdo by nečekal, že tato rozmazlená slečinka z vyšší společnosti bude natolik životaschopná, že se postaví na vlastní nohy. Má před sebou těžký úkol - zjistit, kam se poděly miliony z otcovy firmy. Ještěže jí osud poslal do cesty muže mnoha talentů, poněkud záhadného Maca...
2005/3Desire656 M Kurz uměníNovinářka Maggie Rileyová má tajné poslání - chce zachránit svou nejlepší kamarádku, která podlehla pochybnému šarmu vypočítavého malíře. Právě na jeho kurzu umění se ho Maggie rozhodne usvědčit, že mu jde jen o peníze. Její misi však komplikuje další účastník kurzu, nebezpečně přitažlivý Texasan, který má jistě spoustu talentů, ale malování to není. Přijme Maggie výzvu jeho vřelých očí?
2006/3Desire713 L Plán na láskuDaisy to měla tak dobře vymyšlené! Jestli to nebyl plán na lásku, tak to byl alespoň zaručený plán jak získat spolehlivého a slušného manžela. Daisy už měla samoty až po krk. Jenže do jejích záměrů se nečekaně zamíchal pohledný cizinec, který ovšem svým zjevem a chováním měl k domáckému typu hodně daleko! To vše sděloval Daisy její rozum, její tělo však mělo jiný názor…
2006/4Desire716 L Domov pro obaMarty Owensová zoufale potřebovala muže. Ne jako partnera, dvě nevydařená manželství ji jaksepatří poučila, ale sháněla zdatného stavaře, který by byl schopen v šibeničním termínu přestavět část jejího domu pro potřeby knihkupectví. Cole Stevens, kterého jí její kamarádka dohodila, byl spolehlivý i schopný a ještě ke všemu neuvěřitelně přitažlivý. A jak stavba pokračovala, měla Marty muže pracujícího v jejím domě plnou hlavu…
2006/5Desire719 L Láska na pátý pokusJake Smith dosáhl věku, kdy se muž buďto začne rozpadat, anebo vyzraje ve vskutku mimořádného jedince. A Jake byl právě ten druhý případ, jak musela Sasha Lasiterová uznat. Čtyři nevydařená manželství ji činila vůči mužům značně skeptickou, a pak když už málem přestala věřit, že život v páru je i pro ni, potkala tuto esenci mužnosti. Dosud nikdo na ni tak nepůsobil… Že by pátý pokus mohl vyjít?
2007/4Special111 G BJak překazit svatbuCesty k oltářiChudá úřednice Grace a její arogantní šéf Chandler Daye mají stejný cíl: zabránit svým nezodpovědným mladším příbuzným, aby spolu uzavřeli sňatek, kterého by mohli později litovat. Nedobrovolní spiklenci však brzy poznají na vlastní kůži, že láska si nevybírá.
2010/10Special na přání154 H AŠtěstí v neštěstíNevšední návrhPolicejní detektiv Carson Beckett se oltáři vyhýbá asi jako zločinec poutům. Poslední dobou už ale zjišťuje, že i on má nejvyšší čas, aby se usadil, zvlášť když potká křehkou Kit!

(2. vydání)
2011/5Special na přání167 G APlán na láskuKamarádkyDaisy měla zaručený plán jak získat spolehlivého manžela. Jenže do jejích záměrů se nečekaně připletl pohledný cizinec, který ovšem svým zjevem a chováním měl ke slušnému typu hodně daleko!
2011/5Special na přání167 G BDomov pro obaKamarádkyMarty zoufale potřebovala muže. Ne jako partnera, ale sháněla zdatného stavaře, který by byl schopen v šibeničním termínu přestavět část jejího domu pro potřeby knihkupectví. Osvědčí se přitažlivý Steve, kterého Marty dohodila kamarádka?
2011/5Special na přání167 G CLáska na pátý pokusKamarádkyJake byl mimořádný jedinec silnějšího pohlaví, to musela Sasha uznat. Ale čtyři nevydařená manželství ji vůči mužům činila značně skeptickou. Stál by Jake za to, aby Sasha riskovala pátý sňatek?
2013/8Special na přání222 H BKurz uměníNovinářka Maggie má tajné poslání - chce zachránit svou nejlepší kamarádku, která podlehla pochybnému šarmu vypočítavého malíře. Právě na jeho kurzu umění se ho Maggie rozhodne usvědčit, že mu jde jen o peníze. Její misi však komplikuje další účastník kurzu, nebezpečně přitažlivý Texasan, který má jistě spoustu talentů, ale malování to není…

Počet zobrazených záznamů: 38

Na seznam autorek začínajících na Br

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7164
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace