Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2004

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2004


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance598 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Nevěsta pro princeNicco Tescotti je nesmírně pohledný Ital urozeného původu a potřebuje se oženit jen proto, aby dostál svým povinnostem. Ve skutečnosti ale ještě nenašel ženu svého srdce. Když díky soutěži získá nevěstu, nečekaně se ve hře ocitne druhá kandidátka, a to dvojče Callie Lassiterová. Která z nich doprovodí Nicca k oltáři?
Romance599 B Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Těhotná!?Melanie Wattersová žije poklidným životem ve Foxrunu a velmi touží po dítěti. Má však problém - zatím nepotkala toho pravého. S Baileyem Jenkinsem ji pojí už od dětství věrné přátelství, ale jako na muže na něj Melanie nikdy nepomyslela. Až do chvíle, kdy ho uviděla v rybníce tak, jak ho pánbůh stvořil!
Romance600 C Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Mezi povinnostmi a láskouClarissa Dubonettová přijíždí do Ameriky jako vyslankyně přesvědčit prince Jean-Antoinea LeBlanca, aby odjel do království Marique a zaujal své právoplatné postavení následníka a dědice trůnu. Muž, kterého nachází v Los Angeles, však nejenže o nabízené dědictví nestojí, ale navíc stále ještě zazlívá dědečkovi jeho zatvrzelé chování vůči němu a jeho matce a rezolutně pozvání odmítá. Nechce mít nic společného ani s dědečkem, ani s královstvím...
Romance601 D Holly Jacobsová (Jacobs, Holly)Kariéra, nebo láska?Sarah Jane Madisonová a Elias Donovan se domluví na sňatku z rozumu, který je velmi výhodný pro kariéru obou. Během svatebních příprav však Sarah zjistí, že její city k Donovanovi nejsou tak chladné, jak si myslela, a vyvstává před ní problém: nechat si zlomit srdce, nebo raději hned z tohoto jednostranného vztahu vycouvat?
Romance Duo602 T ALeigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Dražba starých mládencůKim Burhamová vlastní malou tiskárnu a je plně oddaná své práci. Přesto přistoupí na návrh přítelkyň uspořádat večírek nazvaný Dražba starých mládenců. Mezi pozvanými je i její velký konkurent Tanner Calhoun...
Romance Duo602 T BCynthia Rutledgeová (Rutledge, Cynthia)Líbej mě, KaitlynClay McCashlin se vydává za skladníka, aby v továrně svého otce vypátral, kdo rozkrádá jejich majetek. Ale od chvíle, kdy se seznámí s Kaitlyn Killenovou, je pro něj stále těžší soustředit se na svůj úkol.
Sága56 CH Allison Leighová (Leigh, Allison)Srdci nebezpečná džungleKdyž se Tyler Murdoch vydal na cestu do džungle, aby našel a osvobodil svého bývalého velitele Phillipa Westina, uvědomoval si, že bude muset čelit mnohému nebezpečí. Netušil však, že největšímu nebezpečí bude vystaveno jeho srdce. Kdyby věděl, co s ním udělá neustálá bezprostřední blízkost krásné tlumočnice Marisy Rodriguezové, nikdy by se s ní k horám ovládaným teroristy nevypravil...
Historická romance105 W Margo Maguireová (Maguire, Margo)Nevěsta z ostrovaKristina MacDhiubhová je napůl Skotka, napůl Angličanka, takže nemá žádný domov a proklínají ji ve Skotsku i v Anglii, kam ji odveze po smrti jejích rodičů Adam Sutton, vládce ostrova Bitterlee. Je to šlechetný a urozený muž, vdovec s malou dcerkou, pro niž se pokouší najít matku.
Třebaže se brzy přesvědčí, že Kristina je krásná a byla by pro jeho dcerku dobrou matkou, stále váhá, zda přece jenom není pro něj i pro jeho okolí trochu divoká a nespoutaná...
Historická romance106 Z Paula Marshallová (Marshall, Paula)Zmizelá markýzaVdova po markýzi Sywellovi žije v Londýně a mezi tamní klientelou je známa jako madame Félice. Svůj soukromý život úspěšně tají až do chvíle, než o ni projeví zájem Marcus, lord Angmering. I ona cítí, že ji tento pohledný muž přitahuje, ale brání se mu z obavy, aby neodhalil její skutečnou totožnost a také proto, že mu nedůvěřuje. Jak by mohl mít někdo z vyšších vrstev čisté úmysly s pouhou švadlenkou?
Desire599 K Leanne Banksová (Banks, Leanne)Playboy a PopelkaNicholas Barone si o ženách nedělá žádné iluze. Všechny jsou stejně proradné jako jeho bývalá milenka, která mu ze zištnosti zatajila existenci roční dcerky. Nyní se o ni musí Nicholas postarat, a tak najde chůvu - Gail Fentonovou, dívku přímo zázračných schopností. Nejen že z uplakaného dítěte udělá spokojenou holčičku, ale Nicholase naplní erotickými vidinami a touhou co nejvíce pobývat v její blízkosti.
Desire600 L Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Šance pro třiByl to šok, když se Nathan Wolf dozvěděl, že má dvanáctiletou dceru. Jeho život tím nabral naprosto nový směr a Nathan byl pevně odhodlán ujmout se odpovědně otcovské role. Rád by plnil i roli manžela, ale jak se zdá, Carin ho ve svém životě nechce. Podaří se Nathanovi přesvědčit ji, že by neměli šanci na společné štěstí promarnit?
Desire601 M Barbara Boswellová (Boswell, Barbara)Tajná láskaPřed devíti lety zapřel Tynan Hale své srdce, když ze svého života vyhnal Shannen Cullenovou. Ani ve snu by ho nenapadlo, že by ještě někdy tu modrookou divošku potkal - a už vůbec ne při natáčení soutěže Kdo přežije na opuštěném ostrově. Tynan jako hlavní kameraman musel točit každý její krok, ale nejraději by odhodil kameru do písku a tvrdohlavou krásku smyslně líbal.
Desire602 N Linda Conradová (Conrad, Linda)Tajemství, lži a vášeňNoc před svatbou, po krásném milování, Reid Sorrels bez jediného slova vysvětlení zmizel. Zmizel na dlouhých deset let a Jill musela poslepovat střípky svého zlomeného srdce. Veškerou svou lásku a péči věnovala dítěti, které tu noc s Reidem stvořili. Nyní je osud opět postavil tváří v tvář, oba mají svá tajemství , staré rány, lži… Co ale přetrvalo, je vášeň mezi nimi!
Desire Duo603 O AAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Nečekané dítěJack Singer, příslušník elitní jednotky námořnictva, se po patnácti měsících vrací ze supertajné akce a čeká ho obrovské překvapení. Vášnivá noc s Melanií, přítelkyní jeho sestry, měla nečekané následky - dítě. Jeho maličká dcera si ho okamžitě získá, problematičtější už jsou vztahy s její maminkou. Jack se ale nevzdává…
Desire Duo603 O BShawna Delacorteová (Delacorte, Shawna)Zrádná blízkostÚspěšný podnikatel Jared Stevens brzy poznal, že Kim byla nejen nádherná žena, po které toužil přímo bláznivě, ale pod nepřístupnou slupkou objevil také starostlivou a laskavou ženu, která oslovila jeho city stejně jako fyzickou touhu. Připadalo mu, že konečně procitl.
Special67 G ALinda Howardová (Howard, Linda)Mary se nebojíRodinné štěstíWolf Mackenzie dlouhá léta trpí za zločin, který nespáchal, a jen přímá a rázná Mary Elisabeth v něm nevidí nebezpečného míšence a zločince jako ostatní lidé z městečka, ale citlivého, čestného muže. Muže, kterého by mohla milovat…
Special67 G BLinda Howardová (Howard, Linda)Utajované skutečnostiRodinné štěstíPlukovník Joe Mackenzie je tělem i duší oddán létání a svému přísně utajovanému projektu. O jeho pověstnou chladnokrevnost ho ale připraví nová členka týmu Caroline, která se pro něj stane neodolatelnou výzvou...
Orchidea18 F Lindsay McKenna (McKenna, Lindsay)Láska v časech zkázyNa Nový rok postihne Kalifornii ničivé zemětřesení. Při zachraňování obětí, mezi troskami hořícího města, potká poručík Wes James nenápadného anděla: záchranářku Callii Evansovou, která s nasazením života doluje přeživší ze zřícených domů.
Z očí jí vyzařuje spásná naděje. Její nevinnost a statečnost rezervovaným vojákem pohnou a ona pod jeho pohledy doslova rozkvete. A Wes jí nemůže odolat. Už nechce udržovat předpisový odstup, chce ji i přesto, že jizva z minulosti na jeho srdci se ještě nezahojila.
Lékařská romance duo58 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Láska na čtvrtý pokusDoktor Julian Austin nevěří na lásku, ale přesto touží po dítěti. Zdá se, že psycholožka Daisy Rutherfordová je přesně tou ženou, kterou hledá... Je ale manželství bez lásky skutečně tím nejlepším řešením?
Lékařská romance duo58 R BBarbara Hartová (Hart, Barbara)Specialista na první pomocLékařce Anně Cravenové se práce na ambulantním a úrazovém oddělení velké nemocnice líbí. A když se blíže seznámí s novým členem chirurgického týmu, ovdovělým Jackem Harveyem, vypadá to, že po jeho boku najde štěstí i v osobním životě…
Kolekce14 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Jediný muž na světěCalhoun Ballenger se před několika lety ujal malé Abby a vychoval z ní mladou dámu. Nemůže se ale smířit s tím, že dospěla. Abby svého pěstouna miluje, ale své city před ním pečlivě tají. Kdy si Calhoun konečně uvědomí, že jejich vzájemný vztah už dávno přerostl v lásku?

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3339
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace