Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 7/2003

Zobrazuji informace o produkci 7 / 2003


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance555 A Day Leclaireová (Leclaire, Day)Svatební vichřiceEmma Palmerová vyčítá svému dávnému příteli Grayi Shawovi bezohlednost v jednání s klienty a s ní osobně a odmítá si ho vzít. Gray je však přesvědčen, že svatba s Emmou bude do čtrnácti dnů... Emmě zbývá jediná možnost, jak Graye zastavit: dát mu takovou podmínku, kterou nebude schopen splnit!
Romance556 B Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Snoubenecké poutoJoey Delaneyová je připravena udělat cokoliv, aby nepřišla o svou dceru Lily. Dokonce uvažuje i o sňatku z rozumu. Shodou okolností obdrží dokonce dvě nečekané nabídky. Rozhodne se pro sympatického a přitažlivého Nicka Masona, nebo dá přednost bohatému bankéři Davidu Banningovi?
Romance Duo557 C ARebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Neuvážený činPhilippe a Kellie byli právě měsíc šťastnými novomanželi, když je zasáhlo nepříjemné odhalení. Žena, kterou Philippe kdysi znal, prohlašuje, že je otcem jejího dítěte. A co víc, nevinné dítě potřebuje domov. Kellie se ocitá před závažným rozhodnutím…
Romance Duo557 C BJulianna Morrisová (Morris, Julianna)Výlet s miliardářemBeth Coxová vyhraje v soutěži dvoudenní výlet s pohledným a velmi bohatým Kaneem O´Rourkem. Hned od počátku oba cítí vzájemnou přitažlivost, ale ani jeden se nechce vázat. Když se postupem času lépe poznávají, jejich srdce přece jen zahoří láskou!
Romance Duo558 D ALeigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Garretův návratNovinářka Anne McKennaová není zrovna nadšena tím, že Matt Garrett se vrací zpátky do domů, aby převzal vedení novin. Vůbec si nedovede představit, že by s tímto kontroverzním novinářem, který umí psát jen pobuřující sloupky, mohla spolupracovat...
Romance Duo558 D BLilian Darcyová (Darcy, Lilian)Střežená láskaBohatá dědička Lauren Van Schuylerová nezná totožnost muže, který zachránil život jí i jejímu ještě nenarozenému dítěti. V jeho náručí se cítila tak klidná a v bezpečí. Když se pak setkává se svým novým osobním strážcem, srdce jí říká, že je to on!
Sága47 CH Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Láska jako bonusMálokterá smlouva má tak kuriózní předmět jako ta, kterou spolu uzavřeli Lana Ramirezová a Chance Reilly. On potřebuje manželku, protože otcův ranč může zdědit jen coby ženatý muž, a ona netouží po ničem tolik jako po dítěti. Dohoda bude výhodná pro obě strany: Chance dostane ranč, prodá ho a zmizí do světa, jakmile přivede Lanu do jiného stavu. Ani jeden z nich ale netuší, že do smlouvy zasáhne něco, co neplánovali - láska -, a všechna předsevzetí postaví na hlavu...
Historická romance87 W Lyn Stoneová (Stone, Lyn)Vdaná a svobodnáV manželství si prožila hotové peklo. Proto když ovdověla, zapřísáhla se Iana, že už nikdy nedopustí, aby jejímu osudu vládl nějaký muž. Její odhodlání je však podrobeno těžké zkoušce, když potká Henriho Gilleta, dědice dynastie Trouvilleů, který v ní snadno dokáže probudit dřímající touhu.
Ani Henri nestojí před snadným rozhodnutím. Iana mu sice zachránila život, avšak její minulost opředená řadou temných tajemství se zdá být překážkou jejich společnému štěstí...
Historická romance88 Z Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Nevěsta v tajných službáchHester Percevalová při svém vstupu do londýnské společnosti zažila takový otřes, že si přísahala už nikdy tento pokus nezopakovat a zůstat raději svobodná. Její záliba v matematice a osamělý život s rodiči na venkově ji naprosto uspokojují.
Na nátlak rodičů však do Londýna ještě na jednu sezonu odjíždí a nejvíce se obává setkání s lordem Robertem Dungarranem, neboť to byl právě on, kdo jí před šesti léty nejvíce ublížil...
Desire555 K Diana Palmerová (Palmer, Diana)Pozvání na rančOd prvního okamžiku, kdy smyslný, ale poněkud odměřený Rey Hart spatřil Meredith Johnsovou, byl jí okouzlen. Meredith zneklidnila jeho duši svojí nevinností, ale také pekla lahodné sušenky, které zbožňoval. Poté, co Meredith přijela na pozvání jeho bratra pracovat jako hospodyně na jejich ranč, bylo jeho staromládenectví ohroženo, protože jeden opojný polibek rozhodně nemohl uhasit plamen jeho touhy.
Desire556 L Maureen Childová (Child, Maureen)Srdce v zajetíSrdce drsného námořního kapitána Chance Barnetta Connellyho se ocitlo jedním rázem v dvojím zajetí. Zcela si ho podmanila sladká osmnáctiměsíční Sarah a její atraktivní maminka Jennifer. Chance by ani ve snu nenapadlo, že někdy zatouží někam a k někomu patřit! Ale pokud Jennifer nepřekoná svůj strach a neodhodlá se přijmout život se všemi riziky, jejich sen zůstane nenaplněný.
Desire Duo557 M ARyanne Coreyová (Corey, Ryanne)Předstíraná láskaPolicistu Zackovi Danielsovi nic nedělalo větší radost než boj proti zločinu. Když se však shodou okolností ocitl zamčený ve sklepě s oslnivě krásnou Annou Smithovou, jeho zápal pro práci znenadání hasl. Když ho požádala, jestli by nepředstíral, že je její přítel, zdálo se mu, že se mu zhmotnil se…
Desire Duo557 M BLeanne Banksová (Banks, Leanne)Jak oženit princeKrálovna Anna je z prince Nicholase nešťastná. Její plány, jak svého syna oženit, ztroskotávají jeden za druhým. Pak ale na scénu přichází Tara Yorková, mladá, tajemná dívka, kterou mnohem víc než svatební obřad zajímá svět počítačů. A právě to z ní dělá tu nejvhodnější snoubenku...
Desire Duo558 N ALee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Benátský milenecTo, že Nicola Whitneyová potkala v Benátkách charismatického Dominika Loredana, nebyla náhoda. Ten úžasný Ital vše pečlivě naplánoval. Nepočítal ale s tím, že mezi nimi přelétnou nepřehlédnutelné jiskřičky vzájemné přitažlivosti a vzápětí spolu stráví noc plnou vášně. Být ale pouhou milenkou Nicole nestačí!
Desire Duo558 N BShawna Delacorteová (Delacorte, Shawna)Nepřítel k pomilováníPaige Bradfordová nastoupila jako osobní asistentka u Brycea Lexingtona, aby ho usvědčila z nemorálního podnikání. Je přesvědčena, že má na svědomí krach firmy jejího otce. Čím více ho však poznávala, tím více odhalovala jeho milou a pozornou povahu. Co si má počít s tím nepřítelem k pomilování?
Special59 G Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Tajemství BlanchlanduSarah Sheridanová žije poklidně v Bathu jako společnice své sestřenice Amélie a snaží se zapomenout na minulost i mládí prožité na panství Blanchland.
Všechno se však změní poté, kdy obdrží dopis, který ji vyzývá, aby se na Blanchland vrátila. Její bývalý domov totiž nyní obývá její zhýralý bratranec a jeho podivní hosté...
Orchidea9 F Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Svobodná s dvojčatyJednoho dne se u jejích dveří objevil cizí člověk. Tvrdil o sobě, že je její příbuzný - bratr muže, který jí kdysi zlomil srdce a pak ji opustil těhotnou s dvojčaty. Její dcery si strýčka Macka brzy oblíbily a Heather se díky němu po letech znovu začala cítit jako žena. Jenže zkušenost jí říkala, že láska je vrtkavá. Mack sice tvrdí, že s nimi chce být jedna rodina, ale co když jsou všichni Marshallové stejně nestálí?
Lékařská romance duo49 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Hra o manželstvíDoktor Mike Trent vlastní několik poliklinik, ale na práci lékaře nemá vůbec čas. Je natolik vtažen do obchodních aktivit, že ani neví, kdo pod ním pracuje. A tak není divu, že se doktorka Jacinta Fordová marně snaží k němu probojovat, aby s ním prodiskutovala zcela pracovní záležitost...
Lékařská romance duo49 R BLilian Darcyová (Darcy, Lilian)Doktorova milenkaDoktor Byron Black před několika lety ovdověl a stará se o malou dcerku. Zatím si však nedovede představit, že by jeho srdce mohla zaujmout jiná žena. Setkání s Hayley Kennettovou ho pomalu, ale jistě přesvědčuje o opaku... Bude jejich cit natolik hluboký, aby se Byron odhodlal Hayley nabídnout manželství?
Nebezpečné vztahy17 E Margaret Watsonová (Watson, Margaret)Dívka s mušlíMarcus Waters objeví na pláži na karibském ostrově Cascadilla mladou dívku, která připlavala odněkud z moře a téměř nic si nepamatuje. Marcus jako tajný agent SPEARu o ní zjistí, že je to Jessica Burkeová, kterou unesl nepřítel organizace Simon. Jessica si ale naopak domnívá, že Marcus je s jejími únosci ve spojení. Dokážou si k sobě najít cestu a uniknout společnému nebezpečí?
Nebezpečné vztahy18 X Wendy Rosnauová (Rosnau, Wendy)Žhavé slunceNicole Chapmanová se natrvalo stěhuje k babičce do Luisiany, aby přemohla trpké životní zklamání. Její vitální babička si najme na práci na svém domě podmínečně propuštěného trestance Johnnyho, který se tu narodil a jímž místní obyvatelé pohrdají.
Nicole, ač nerada, se musí s jeho přítomností smířit. Záhy se ukáže, že se Johnnyho kdosi snaží připravit o život, a Nicole si musí přiznat, že to, co ji k Johnnymu poutá, není jen jeho svůdný vzhled...
Kolekce5 U APenny Jordanová (Jordan, Penny)Dokonalý otecSamantha Millerová překročila třicítku a je stále svobodná a bezdětná. Rozhodne se odjet do Anglie a tam si obstarat manžela! Netuší však, že Liam Connelly, muž, kterého v mládí milovala, opětuje její city, ale sám si je nechce přiznat. Až Samanthin odjezd ho donutí, aby jí vyznal lásku!
Kolekce5 U BPenny Jordanová (Jordan, Penny)Dokonalá nocKatie Crightonová a Sebastian Cooke se viděli pouze párkrát, ale do oka si nepadli. Ona tajně miluje muže své sestry a Sebastian se po nevydařeném manželství nechce vázat. Přesto je k sobě cosi přitahuje... Po jedné společně strávené noci se zdá, že vše je tak, jak má být!

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3286
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace