Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kasey Michaelsová

Zobrazuji údaje o autorce Kasey Michaelsová - Michaels, Kasey


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/11Special Desire7 H BVánoční svatbaAdventinky 1997 2Elisabeth s Nickem se svatbu naplánovali právě na Vánoce a moc se na ni těší. Jenže nejsou na světě sami. Do příprav jim čím dál víc mluví neodbytní příbuzní a zdá se, že všechno skončí učiněnou pohromou..
1998/4Special22 G CSimon říká...Májové lásky 1998Co hotelový magnát Simon Prescott řekne, to se taky stane. Ale když přijde ke slovu láska, náhle je úplně bezmocný...
1999/1Special Desire12 H AS láskou EmmalineValentinky 1999 2Jen pár dní před plánovanou svatbou Molly a Tim nečekaně hodí za hlavu své plány o šťastné budoucnosti ve dvou. Je tu ovšem svatební apartmá v penziónu, který si kdysi zamluvili na víkend svatého Valentýna.
2002/5Special Desire43 H BLáska z biografuMájové lásky 2002Nejstarší dosud hrající autokino v Americe má půvabnou vedoucí - Sharon Wheelerovou. Pro Sharon je kino něčím víc než jen podnikem na vydělávání peněz. Je místem zábavy celých rodin a také je místem pro už několik generací zamilovaných. Stejný názor ale nesdílí nový majitel celé sítě kin - Zachary St. Claire, který by prodělečné kino nejraději zavřel. Sám se však přesvědčí, že logika musí jít někdy stranou a že romantické kino i jeho neodolatelná vedoucí si zasluhují jeho pozornost...
2002/6Sága31 CH Šejkův tajný synEden Fortuneová - svobodná matka pětiletého syna - pracuje jako právnička ve velké firmě. Když se jednoho dne dostaví do své firmy, kde má čekat veledůležitý klient, zkoprní. Onen důležitý klient je šejk Ramír, kterého před šesti lety potkala v Paříži jako Bena Ramseyho a který je otcem jejího syna, Sawyera. Eden svádí tuhý boj. Má uvěřit, že ji "Ben" stále miluje? Má uvěřit jeho vysvětlení, proč před lety musel tak nečekaně odejít? Neohrozí budoucnost vlastního syna, když ho seznámí s vytouženým otcem?
2002/8Special50 G ANesmělá nevěstaAž safíry promluvíOd té doby, kdy královna Alžběta I. věnovala svému poddanému, hraběti z Redbridge honosný safírový náhrdelník,uplynula už hezká řádka let. Na jeho tajemných schopnostech se ale nic nezměnilo. Připne-li ho muž před svatbou své vyvolené a je-li to ta pravá, kameny se rozzáří nevídaným jasem. Jestliže naopak ztratí lesk a ztmavnou, má manželství s ní ty nejhorší vyhlídky.
Harrison Colton, jeden z potomků hraběte z Redbridge, je moderní muž a byznysmen a věří, že svou Nesmělou nevěstu objevil i bez pomoci vševědoucího šperku.
2002/9Sága37 CH Jak svést vlka samotářeRiveru Jamesovi se život odmalička předváděl spíš z té horší stránky. Štěstí se na něj usmálo, teprve když se dostal do pěstounské péče Meredith a Joea Coltonových. Najednou měl všechno, co postrádal - domov, rozvětvenou milující rodinu, budoucnost. V ráji se ale zjevila i Eva v podobě nevlastní sestry Sophie. Ta neodbytná pubertální žába si vzala do hlavy, že zničí jeho image rozhněvaného mladíka a dostane se mu pod kůži!
2003/8Sága48 CH Sladké pohrdáníZávěrečný příběh z minisérie Rodina Coltonů
Jak se dokáže Emily Blairová-Coltonová vypořádat s tím, že kvůli ní zemřel muž, který ji miloval, šerif Toby Atkins? Nic jí nepomáhá vědomí, že za jeho smrt nemohla, před výčitkami svědomí utéci nemůže. Tím spíše, že na stopě je jí Josh Atkins, bratr zavražděného šerifa, muž zaslepený žalem a nenávistí! Jak se ale ten dokáže vyrovnat s pohledem do Emilyiných nevinných modrých očí? Dokáže dovést svou pomstu do konce, když se mu při pohledu na její zářivé kaštanové vlasy vždy zatají dech?
2005/6Special85 G AV loži jeho lordstvaHon na ženichaHrou vrtkavého osudu se nevinná mladičká Eleanor ocitne omylem v hostinském pokoji, kde se z alkoholického opojení vzpamatovává lord Nicholas. Verdikt jejich okolí je nekompromisní: jediným řešením této lechtivé situace je okamžitá svatba …
2010/8Special Na léto151 H BLáska z biografuŠtěstí ve dvouNejstarší dosud hrající autokino v Americe má půvabnou vedoucí Sharon, pro kterou je něčím víc než jen podnikem na vydělávání peněz. Je místem rodinné zábavy a schůzek pro už několik generací zamilovaných. Stejný názor ale nesdílí nový majitel celé sítě kin Zachary St. Claire, který by prodělečný biograf nejraději zavřel. Sám se však časem přesvědčí, že romantické kino i jeho neodolatelná vedoucí si zasluhují jeho pozornost!

(2. vydání)
2011/12Desire Duo921 L BZvláštní darAtraktivního a mediálně známého boháče Sama ženy neustále obletují, ale on pak pozná výjimečnou mladou dekoratérku Paige. Jeho skeptický pohled na lidské povahy a vztahy se díky ní povážlivě mění. Začne vidět lidi jinak a prožije konečně poprvé v životě opravdovou lásku?

(Poslední díl minisérie Tajemný mecenáš)
2013/9Historická romance373 Z Ztřeštěná kráskaFanny Becketová je jedním z adoptovaných potomků Ainsleyho Becketa, jejichž rodiny zahynuly při pirátských nájezdech v Karibiku. Když se Ainsley s celou rozsáhlou rodinou vrátí do Anglie, ani tam nenachází bezpečí před svým úhlavním nepřítelem.
Fanny dospívá po boku rovněž adoptivního bratra, který se pro ni stává bohem a do něhož se zamiluje. Když se za ním vydá do války s Napoleonem, poznává se s hrabětem Bredem, válkou ostříleným džentlmenem, který se ji snaží v nebezpečných situacích ochránit. U Fanny se mu to podaří, dokáže ale ochránit sám sebe - před láskou?

(1. část minisérie Becketovi)
2014/1Historická romance380 W Korzárův synKdyž se Rian Becket po bitvě u Waterloo ocitl v péči půvabné Lisette, která plnila všechny jeho potřeby, pomohlo mu to sice zapomenout na hrůzy války, přesto mu intuice napovídala, že před ním tato svůdnice cosi skrývá…
Pokud by byla Lisette opravdu spolčená s nepřítelem, a ohrožovala tak celý klan Becketových, kde nalézt sílu udělat jejímu počínání přítrž? Zvlášť když pro něj začínala znamenat víc než sám život…

(2. pokračování příběhů o Becketových)
2014/2Historická romance382 W Bitva o Becket HallCourtland Becket si odmítá přiznat, že jedinou ženou na světě, která ho přitahuje, je Cassandra, i když ona se mu to snaží neustále připomínat. Kdysi dávno Courtland slíbil její matce, že se o ni postará, ovšem to byla ještě malé dítě. Teď se z ní stala dospělá žena, která si jde neúprosně za svým.
Když se Court konečně odhodlá dát Cassandře své city najevo, objeví se dlouholetý nepřítel Becketova klanu, který je rozhodnutý zničit nejen svého bývalého přítele, ale i jeho početnou rodinu…

(Závěr rodinné minisérie Becketovi)

Počet zobrazených záznamů: 14

Na seznam autorek začínajících na Mi

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4491
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace