Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Carla Cassidyová

Zobrazuji údaje o autorce Carla Cassidyová - Cassidy, Carla


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/5Desire127 M Prchavý okamžikPolicie požádá Edii Turnerovou, zda by mohla používat její byt pro tajné sledování pašeráků drog.
Kriminalista Cliff Marchcelli, který má noční sledování z okna její kuchyně provádět, je však chladný a nepříjemný muž neupraveného zevnějšku. Přesto ji silně přitahuje a zdá se, že ani Edie mu není lhostejná. Cliff ji není ochoten slíbit víc, než prchavý okamžik rozkoše. To však Edii nestačí....
1995/11Desire152 N Milenci z pobřežíByla to prázdninová láska z pláže. Mladá a krásná. Pak Grey odjel studovat univerzitu a zmizel z Nicolettina života. Po letech se Grey vrací na pobřeží svých snů a potkává bývalou lásku. On je úspěšným podnikatelem, z Nicolette se stala zralá žena. Mají si ještě co říct?
2001/4Sága3 CH Rytíř pro princeznuPrinceznu Serenu z Wynboroughu ohrozí v Las Vegas sňatkový podvodník a jejího osobního strážce Gabriela napadne, že nejlépe ji ochrání tak, že si ji sám vezme za ženu!
2002/2Romance474 A Pouhý polibekJack Coffey se vyhýbá jakémukoli milostnému vztahu od té doby, co ztratil víru v lásku po předchozím zklamání. Teď se mu do cesty připletl malý buclatý andílek a Jack o něj doslova zakopl a skončil se zlomenou nohou v nemocnici. Tenhle andílek má ale neuvěřitelně krásnou maminku, která Jackovi nabídne pomoc. Jack ví, že by měl odmítnout, ale z jakéhosi důvodu svolí, a Melissa dělá všechno pro to, aby mu vynahradila bolest, kterou mu její syn způsobil. Jen kdyby tolik netoužila přesvědčit Jacka, že by byl dobrým otcem pro jejího syna a skvělým manželem! Jack začíná tušit, že jeho srdce je vážně ohroženo...
2002/5To nejsladší33 F Ztracený králJe to zvláštní dvojice - důstojník Adam Sinclair a princezna z Edenbourgu Isabela Stanburyová -, kterou osud a povinnost svede dohromady. On chce očistit svého otce, neprávem označeného za vlastizrádce, ona touží nalézt otce svého, který byl před třemi měsíci unesen. Jedinou možností pro ně je vydat se do společnosti velmi pochybných lidí a vydávat se před nimi za manželé Wilcoxovy. Podaří se Adamovi a Isabele splnit úkol, který si vytýčili? Očistí Adam jméno svého otce a nalezne Isabela uneseného krále Michala? A jak dopadne jejich fingované manželství?
2002/9Romance511 C Ztraceni v objetíTalbot McCarthy je přitažlivý a úspěšný muž, který dokáže probudit Elizabethiny touhy a představy. Bohužel je to bratr jejího bývalého manžela a Elizabeth už s jejich rodinou nechce mít nic společného! Když se však ztratí její syn a Talbot jí nabídne pomoc, nezbývá jí nic jiného, než se s ním setkat. Dokáže však odolat jeho jiskrnému pohledu?
2003/5Nebezpečné vztahy13 E Manželství beze slovSeth Greene je agentem tajné organizace, ale také manželem a otcem. Svoji rodinu však opustil ještě dřív, než stačil poznat vlastního syna, neboť nemohl splnit manželce přání, aby se vzdal svého nebezpečného povolání.
Náhle se Seth ocitá v situaci, kdy mu může pomoci jen jeho manželka Meghan. Požádá ji, zda by u ní nemohl pár dní pobýt, a náhle si začíná uvědomovat důležité věci ze svého mládí. A stejně tak i Meghan...
2003/7Sága47 CH Láska jako bonusMálokterá smlouva má tak kuriózní předmět jako ta, kterou spolu uzavřeli Lana Ramirezová a Chance Reilly. On potřebuje manželku, protože otcův ranč může zdědit jen coby ženatý muž, a ona netouží po ničem tolik jako po dítěti. Dohoda bude výhodná pro obě strany: Chance dostane ranč, prodá ho a zmizí do světa, jakmile přivede Lanu do jiného stavu. Ani jeden z nich ale netuší, že do smlouvy zasáhne něco, co neplánovali - láska -, a všechna předsevzetí postaví na hlavu...
2003/9Romance564 B Co za tím může být?Doktorka Phoebe Jonesová vyrůstala v různých opatrovnických rodinách a stále se nemůže vyrovnat s pocitem, že nikam nepatří. Soukromý detektiv Kevin Cartwright jí ale dá naději, že nějakou rodinu přece jenom má: pátrá totiž po čtyřech sourozencích, kteří nosí na krku záhadný talisman. A Phoebe zrovna takový má...
2004/1Sága53 CH I šejkové umějí milovatJe snadné zamilovat se do pohledného, citlivého a pozorného muže, který je navíc vládcem jedné malé bohaté země na Středním východě. O to těžší je pak odolat jeho žhavým vyznáním a žádosti o ruku. Šejkova nevěsta má totiž jedno velké tajemství: je dvojčetem ženy, kterou si chtěl Omar Al Abdar odvézt s sebou domů. Vyhne se Cara Carsonová hněvu svého mocného manžela, až šejk zjistí pravdu?
2004/3Romance594 B Díky za nesplněný senColette Carsonová muže ve svém životě vůbec nepotřebuje. Mnohem víc však touží po dítěti, a tak přistoupí na umělé oplodnění. Najednou ale do jejího života vstoupí pohledný rančer Tanner Rothman a převrátí Colettino soukromí, které si pečlivě střežila, vzhůru nohama!
2004/4Romance599 B Těhotná!?Melanie Wattersová žije poklidným životem ve Foxrunu a velmi touží po dítěti. Má však problém - zatím nepotkala toho pravého. S Baileyem Jenkinsem ji pojí už od dětství věrné přátelství, ale jako na muže na něj Melanie nikdy nepomyslela. Až do chvíle, kdy ho uviděla v rybníce tak, jak ho pánbůh stvořil!
2004/9Romance625 C Dárek z minulostiI když už Claire McCaneová nečekala, že se ještě někdy setká s manželem, který ji před pěti lety opustil, stalo se. Claire si brzy uvědomuje, že Joshuu stále miluje a prožívá pocity, o kterých se domnívala, že už dávno zapomněla. Povede to ke smíření, po kterém oba tak touží?
2006/1Romance704 B Pravidla zasnoubeníNate Leeman je zarytý počítačový programátor, který nezná nic jiného než svou práci. Pouze před pěti lety jeho srdce zahořelo pro Kat Sandersonovou, která ho záhy opustila. Teď se Kat vrací do jeho života jako spolupracovnice a Nate poznává, že jeho láska k ní zdaleka neskončila. Aby však mohli začít znovu, musí vyřešit spoustu nedorozumění, která je kdysi rozdělila…
2010/9Záhady a romantika5 R Krvavé stopyV okrese Kenner stále není klid. Vyšetřovatelům se ještě nepodařilo objasnit smrt agentky FBI a už tu mají sérii podivných rituálních vražd mladých žen. Vedoucí kriminologické laboratoře Callie MacBrideová i její podřízení dělají, co mohou, aby na místech činů nezůstala nepovšimnuta jediná maličkost. Calliinu práci ztěžuje to, že se ona sama dostala do hledáčku uprchlého drogového bosse Del Garda, který se jí chce pomstít za to, že ho při procesu usvědčila. Callii přidělí osobního strážce Toma Ryana, ale to Callii na klidu moc nepřidává. Tom je sice špičkový profesionál, ale před třemi lety se spolu sblížili, a pak ji Tom opustil s tím, že on není muž na ženění. Za tu dobu Tom sice změnil názor, ale Callie nemíní dávat podruhé své srdce všanc.
2015/10Special na přání273 G BDíky za nesplněný senColette Carsonová muže ve svém životě vůbec nepotřebuje. Mnohem víc touží po dítěti, a tak přistoupí na umělé oplodnění. Najednou ale do jejího života vstoupí urostlý rančer Tanner Rothman a převrátí Colettino soukromí, které si pečlivě střežila, vzhůru nohama!

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam autorek začínajících na Ca

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4786
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.09.2020, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace