Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 1/2004

Zobrazuji informace o produkci 1 / 2004


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance583 A APenny Jordanová (Jordan, Penny)Seznam tajných přáníPo čem ženy toužíJsem jedenapadesátiletá žena, kterou opustil manžel a zanechal mi na krku jen samé dluhy. Terapeutka mi poradila, abych si sestavila seznam věcí, kterých bych chtěla dosáhnout. Splní se mi všechna tato přání? Kdo ví...
Romance583 A BDarcy Maguireová (Maguire, Darcy)Podivný spolubydlícíPo čem ženy toužíMoje poslední svobodná přítelkyně se zrovna vdává a já jsem opět jen jako družička. A navíc není v dohledu ani žádný snoubenec. Jen můj pes, který se mnou sdílí byt. Ale radši takový pes, než můj spolubydlící Rick, který sice stojí za hřích, ale je to podivín!
Romance584 B Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)V zajetí dotekůBrooke Pennigtonová je obdařená darem, s jehož pomocí dokáže na místě vyléčit vážně zraněné zvíře. Zázračná energie ji naplňuje a tvoří součást její osobnosti, zároveň je však zdrojem značných problémů. Její nový zaměstnavatel Nate Stanton ji přijme vřele a Brooke se na veterinární klinice zalíbí. Upřímné přátelství a vzájemná náklonnost, která se mezi ní a Natem vytvoří, jí dávají naději, že by zde mohla najít trvalý domov. Je však Nateův cit natolik silný a opravdový, aby vydržel neobvyklost a mystičnost jejího daru?
Romance585 C Barbara Hannayová (Hannay, Barbara)Nevěsta z BirraleeKdyž Stella Lassiterová zjistí, že je těhotná, vydá se na dlouhou cestu ze Sydney do vnitrozemí na farmu Birralee, kde žije její bývalý přítel. Ale najde tam pouze jeho bratra Calluma Ropera, muže, o němž doufala, že se s ním již nikdy nesetká! A kupodivu právě Callum jí nabídne pomoc, kterou by od něj nikdy nečekala.
Romance586 D Nicole Burnhamová (Burnham, Nicole)Princova učitelkaPo smrti matky se princ Stefano zřekl života u dvora a před svou královskou zodpovědností se snaží utéct.Jeho otec, král Eduardo, proto zaměstná Amandu Huttonovou, aby byla mladému princi poradkyní ve věcech etikety. Amanda nabídku přijme, i když ví, že jí princ Stefano není lhostejný a že spolupráce s ním nebude zrovna jednoduchá...
Romance Duo587 T AAnne Wealeová (Weale, Anne)Muž z MadriduCally hledá klid v malém španělském městečku Valdecarrasca, ale příjezd záhadného milionáře Nicoláse Llorcy vše změní! Okatě jí dává najevo svou přízeň, ale tvrdí, že nehledá žádný trvalý vztah. Cally však o nějaký krátkodobý románek vůbec nestojí!
Romance Duo587 T BShirley Jumpová (Jump, Shirley)Lákavá nabídkaKatie je zatrpklá dívka, kterou před rokem opustil snoubenec těsně před svatbou a utekl s její kamarádkou. Když se v jejím obchodě s květinami objeví přitažlivý neznámý muž, Katie se rozhodne, že musí se svým životem něco udělat! A nemalou roli, i když zpočátku nechtěnou, v tom bude hrát i onen tajemný muž...
Sága53 CH Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)I šejkové umějí milovatJe snadné zamilovat se do pohledného, citlivého a pozorného muže, který je navíc vládcem jedné malé bohaté země na Středním východě. O to těžší je pak odolat jeho žhavým vyznáním a žádosti o ruku. Šejkova nevěsta má totiž jedno velké tajemství: je dvojčetem ženy, kterou si chtěl Omar Al Abdar odvézt s sebou domů. Vyhne se Cara Carsonová hněvu svého mocného manžela, až šejk zjistí pravdu?
Historická romance99 W Bronwyn Williamsová (Williams, Bronwyn)Obchod s nevěstouElimu Chandlerovi se zamotal život hned dvakrát - poprvé, když mu jeho přítel přebral dívku, a podruhé, když nabídl manželství dívce, kterou hned nato unesli. Hledá jejího únosce po celé zemi, a když se stane správcem ranče Bar J, setkává se s dcerou majitele Lilah Jacksonovou. Je to dívka divoká a nespoutaná, avšak Eli cítí, že to je konečně ta pravá. Může jí ale nabídnout svou lásku, když je zasnoubený s jinou...?
Historická romance100 Z Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Návrat ztracené milenkyOdešla z Abbot Quincey jako obyčejná Gina Westcottová, vrací se jako lady Whitelawová. A po deseti letech se znovu potkává s mužem, který jí kdysi zlomil srdce.
Gina ví, že Gilesovi jeho čest nedovolí, aby se o ni ucházel. Nesnesl by, aby si o něm lidé mysleli, že se sňatkem s bohatou nevěstou snaží přijít k majetku - co by tedy měla udělat, aby ho získala za manžela...?
Desire584 K Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Blesková svatbaÚspěšný právník Seth Connelly se vrací po letech na místo, kde jako chlapec byl šťastný - na ranč McCoyových. Ranč je však v úpadku a krásná Lynn, na kterou nikdy nezapomněl, na vše sama nestačí. A tak Seth nebízí pomoc - peníze, dokonce i manželství, ale bez lásky. Ví totiž, jak strašné věci dokáže láska udělat i s těmi nejsilnějšími muži.
Desire585 L Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nesmíš odejítDvaadvacetiletá Imogen Barringtová se vrací do Anglie, aby zrušila manželství, které uzavřela před čtyřmi lety. Chce získat peníze pro jeden dětský domov v Riu. Její manžel Dracco přichází se šokujícím návrhem. Převede na ni milion dolarů, jestli s ním zůstane, a další milion, jestli mu porodí dítě!
Desire586 M Shirley Rogersová (Rogers, Shirley)Opojné polibkyŘíká se tomu vztah, když tě žena připraví o zdravý rozum? Když zavřeš oči a sníš o zelenooké krásce? Když po ní tak toužíš, že cítíš pronikavou bolest v celém těle?, ptal se sám sebe Deke McCall. Proč pro něj bylo čím dál tím těžší opouštět rudovlasou Mary Beth a hnát se za trofejemi v rodeu? Vždyť rodeo pro něj bylo dosud vším!
Desire587 N Laura Wrightová (Wright, Laura)Slečna dohazovačkaMaggie Connerová se právě chystá na otevření své seznamovací agentury, když do dveří její kanceláře vstoupí až hříšně krásný mladý muž. Že by to byl první zákazník? Maggie se rozhodne, že navzdory Nickovu skepticismu mu najde "dokonalou" partnerku. Ale čím je o Nicka větší zájem, tím je Maggie rozladěnější...
Desire Duo588 O ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Milostné tabuPřed šesti lety Case Jarrett odešel z rodného ranče, kde se právě oženil jeho bratr-dvojče s krásnou Sarah. Case musel odejít, protože Sarah tajně miloval a utrápil by se, zůstat tam. Nyní se vrací, aby se o svou ovdovělou švagrovou postaral. Oba dva tuší, že život pod jednou střechou nebude vůbec jednoduchý.
Desire Duo588 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Sen o lásceOsmadvacetiletá Nora Baileyová se rozhodla k zásadním změnám ve svém životě. Všechny její kamarádky a dokonce i mladší sestry už byly vdané a měly děti a Nora stále ještě nepotkala toho pana Dokonalého. A ona rozhodně nechce skončit jako stará panna, jejíž jedinou radostí je pečení koláčků a péče o kočky...
Special64 G APenny Jordanová (Jordan, Penny)Svatba na vánoceZimní pohádkaJaz žila jen svou prací až do chvíle, kdy se v New Orleansu na první pohled zamilovala do okouzlujícího Američana. Jaké však bylo její zklamání, když Caid si přál, stejně jako její rodiče, aby se stala farmářkou. Jak po ní mohou chtít, aby se vzdala radosti z tvorby? Rozdělí Jaz a Caida jejich neslučitelné názory na život, nebo budou schopni překonat minulost a nalézt štěstí?
Special64 G BGail Whitikerová (Whitiker, Gail)Skandální námluvyZimní pohádkaPro Hannah Winthropovou se smrtí matky zhroutil celý její svět. Jako blesk z čistého nebe ji zasáhla zpráva, že je nalezenec a nepatří do ctihodné rodiny, ve které vyrůstala, a že jediný její příbuzný - lord Robert Winthrop tedy není její bratr. Snad jedině tím se dá vysvětlit ta silná přitažlivost mezi nimi. Tajemství jejího původu však Hannah brání oddat se muži, kterého miluje.
Orchidea15 F Lindsay McKenna (McKenna, Lindsay)NevinnáJenny sní o dobrodružství a touží, aby ji její šéf Morgan poslal na skutečnou akci s tajným posláním. Až konečně nadejde její šťastný den - s agentem Mattem po boku! Během doby, kterou musí nevinná dívka prožít v Mattově blízkosti, zjistí, že muž vedle ní, navenek oděný do pevného brnění, má zraněné srdce. Srdce, které by ráda vyléčila!
Lékařská romance duo55 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Druhá šance pro manželstvíGábi je mladá lékařka, která se rozhodne změnit svůj život. Nový vzhled, nové oblečení, nová předsevzetí. Jediná věc, která jí chybí, je nový muž! Do jejího života se ale nečekaně vrátí její bývalý manžel Alex a Gábi pochopí, že jedině on může být tím pravým. Je tu však jedna překážka...
Lékařská romance duo55 R BAbigail Gordonová (Gordon, Abigail)Oheň a láskaZáchranářka Zoey Lawrencová se nechá přeložit z požární stanice ve velkoměstě do hasičského sboru na malém městečku. Její nový velitel Alex Carradine je velmi přitažlivý muž, ale právě se vzpamatovává z rozvodu, a tak se brání jakémukoli vztahu. A Zoeyina láska k němu zřejmě nemá příliš velkou naději...
Kolekce11 U Sharon Sala (Sala, Sharon)Sařin strážný andělMackenzie Hawk po smrti matky ve srubu vysoko v horách osaměl. Po zkušenostech s lidmi a ženami především nebyla velká naděje, že by s nějakou navázal vážný vztah. Teď jeho samotu narušila Sára Beaudryová, která se ocitla v ohrožení života a potřebuje se ukrýt před nebezpečným zločincem!

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3282
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2007

Poslední modifikace 29.09.2020, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace