Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Allison Leighová

Zobrazuji údaje o autorce Allison Leighová - Leigh, Allison


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2004/4Sága56 CH Srdci nebezpečná džungleKdyž se Tyler Murdoch vydal na cestu do džungle, aby našel a osvobodil svého bývalého velitele Phillipa Westina, uvědomoval si, že bude muset čelit mnohému nebezpečí. Netušil však, že největšímu nebezpečí bude vystaveno jeho srdce. Kdyby věděl, co s ním udělá neustálá bezprostřední blízkost krásné tlumočnice Marisy Rodriguezové, nikdy by se s ní k horám ovládaným teroristy nevypravil...
2005/7Special87 G BPostarší mužTé, kterou miluji…Před dveřmi starého domu se nečekaně objeví milostný dopis. Kdo je ve skutečnosti jeho pisatelem? A které ze tří sester byl určen?
Nebo se splnil sen nejmladší sestry, Marti, která si sice dobře uvědomuje, že psaní romantických dopisů není zrovna koníčkem přitažlivého Devlina, zároveň ale nezapomněla na to, co jí řekl o možných překvapeních…?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Le

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3258
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace