Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2004

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2004


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance638 A Raye Morganová (Morgan, Raye)Nepravá princeznaShannon Harperová, číšnice z Dallasu, přijala práci, při níž má zastupovat princeznu Ilianu při oficiálních záležitostech. Splnil se jí tak sen, že se ocitla na pohádkově nádherném plese v roli princezny. Avšak nečekaný příjezd korunního prince Marka, který je s Ilianou zasnouben, celou situaci pěkně zamotá...
Romance639 B Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Hrátky s láskouŘeditelce muzea Gině Haskellové se do cesty připlete chladný a pohádkově bohatý Dez Kerrigan. Od počátku to mezi nimi jiskří, ale Gina si není jistá, zda by někdy mohla milovat muže, který nerozumí jejím nadějím a snům... Čím více času s ním však tráví, tím více se v jejích snech objevuje právě on!
Romance640 C Diana Palmerová (Palmer, Diana)Neohrožené srdceJedenadvacetiletá Janie je naprosto nezkušená, a přesto tajně zamilovaná do rančera Lea. Aby se však on o ni začal zajímat, musí se naučit vařit a starat se o ranč. Vypadá to, že Leo si jí vůbec nevšímá, ale jen do doby, než ji poprvé políbí. Pak se mezi nimi rozhoří žár, který nelze ovládnout, a svatba je nabíledni!
Romance641 D Cheryl Anne Porterová (Porter, Cheryl Anne)V sídle milionářeMohlo by se to stát i vám... Jayde se snad konečně podaří překonat věčnou smůlu, která ji pronásleduje, a získá práci na Floridě. Má dohlížet na nádherné a přepychově vybavené sídlo mladého, milého a pohledného multimilionáře Brada Haleho. Netuší však, že to mezi nimi bude od počátku jiskřit a že se po krátké době do svého zaměstnavatele zamiluje... Může být ale jejich vztah někdy rovnocenný?
Sága64 CH Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Zapovězená láskaKdyž Susannah zjistila, že muž, který s ní počal dítě, není natolik mužem, aby se ke svému otcovství přiznal, rozhodla se vrátit na rodinný ranč. Vrátila se však pozdě. Jediný člověk, který jí na světě zbyl - její nevlastní matka Violet - zahynul za podezřelých okolností ve vraku svého auta na dně rokle. A aby všem zmatkům nebyl konec, objevil se ochotný a hezký soused Travis a s ním i podivná závěť, která z možného milence udělala potenciálního nepřítele.
Historická romance121 W AMiranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Vzácnější než všechny dárkyPřekvapení k VánocůmSara poznala Revella před léty v Indii a tragické události ji od něj na dlouhá léta oddělily. Smířená s životem chudé guvernantky nedoufá, že by se ještě někdy setkali…
Historická romance121 W BLyn Stoneová (Stone, Lyn)Všechno je jinakPřekvapení k VánocůmBethany, zapřísáhlá odpůrkyně sňatku, chce zasvětit svůj život pomoci potřebným. Když potká přítele z dětství Jacka, dohodne se s ním, že se naoko zasnoubí a po čase, až bude plnoletá, zásnuby zase zruší…
Historická romance121 W CAnne Gracieová (Gracie, Anne)K Vánocům chci tatínkaPřekvapení k VánocůmMladé vdově Ellii uprostřed vánice kdosi zabuší na dveře chaloupky, kterou obývá se svou dceruškou. Zraněný mladý muž, kterého vezme k sobě a ošetří, však utrpěl ztrátu paměti a neví, kdo je ani jak přišel ke svému zranění. Ellie je v rozpacích - nemůže jí a její dcerušce ublížit?
Historická romance122 Z Joanna Maitlandová (Maitland, Joanna)Sňatek s majoremHugo Stratton se vrací z anglo-francouzské války jako naprosto jiný člověk. Namísto veselého mladého muže, s kterým se jako dívka přátelila, nachází Emma Fitzwilliamová zahořklého samotáře, který se straní společnosti.
Hugovi neunikne, jaká krasavice se z kdysi rozjívené divošky Emmy stala, ale díky svým zraněním si na ni zakáže myslet. Náhoda však způsobí, že mu nezbývá, než ji požádat o ruku...
Desire639 K Kristi Goldová (Gold, Kristi)Manželství se šejkemManželství se šejkem Ashrafem ibn-Saalemem považuje Karen za pouhou formální záležitost. Oba touží po dítěti, oba mají z dřívějška neblahé zkušenosti s takzvanou láskou, a tak se zdá, že svazek založený na vzájemné úctě a výhodnosti bude oběma vyhovovat. To, že by mohli chtít víc, ani jeden z nich neočekává…
Desire640 L Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Nečekaná nadílka"Ty potřebuješ chlapa", prohlásila rezolutně babička Brenny Montgomeryové. A protože stará paní nikdy neměla od slov k činům daleko, rozhodla se vnést do života své půvabné vnučky trochu vzruchu. Udatně jí při tom sekundoval šerif Dylan Chandler, kterému rusovlasá Brenna vzala dech, rozum, a jak se zdá, i srdce!
Desire641 M Linda Conradová (Conrad, Linda)Polibek na rozloučenouCal Gentry se po vážné automobilové nehodě, při níž ztratí milovanou ženu, vrací zpátky na rodný ranč. Rozhodne se sám pečovat o šestiměsíční dcerku a brzy se ocitá v nelehké životní situaci. A tehdy zaklepe na dveře jeho domu neznámá návštěvnice… Od té doby dostávají události rychlý spád. Kdo je vlastně ten Calův anděl spásy, který jeho život převrátí vzhůru nohama?
Desire642 N Laura Wrightová (Wright, Laura)Alexova proměnaSophie Dunhillová si vážila své svobody a neměla sebemenší zájem zůstávat v ostrovním království prince Alexe déle, než bude zapotřebí k opravě její lodi - bez ohledu na jeho královský rozkaz. I když jeho polibky byly ohnivé a noci s ním vášnivé, Sophie chtěla víc! Může její láska proměnit prince zaslepeného povinnostmi v muže naslouchajícího svému srdci?
Desire Duo643 O AEmma Darcyová (Darcy, Emma)Horké nociRosalie Jamesová vypadá, že jí nic nechybí. Je krásná, bohatá a úspěšná modelka. Ale nikdo nezná tajemství její minulosti... Milionáři Adamu Cazellovi, který dosud žil povrchním životem plejboje, ale Rosalie nedá spát. Rozhodne se pozvat ji do své exkluzivní vily na karibském ostrově. Blažené dny a horké noci ji určitě přimějí k tomu, aby své zbraně odhodila…
Desire Duo643 O BCatherine Georgeová (George, Catherine)Nejcennější darPředvánoční zmatky a těžká rodinná krize sestry, to všechno Cassii na náladě nepřidalo. A ještě ke všemu se tu objevil ten nesnesitelně přitažlivý sestřin švagr Nick, který se z nějakého podivného důvodu chová, jako by měl o Cassii zájem. Opravdu je to jen divadlo, které budou hrát, aby se jejich sourozenci dali zase dohromady? A proč při jeho polibcích Cassie zapomíná na celý svět?
Special77 G ALeanne Banksová (Banks, Leanne)U Vánočního stromkuŠťastné Vánoce"Milý Ježíšku… moc bychom si přály dobrou práci pro naši maminku, a taky jestli bys nám nemohl nadělit nového tatínka…" To psaly děti Faith Donnerové Ježíškovi a jen ony věřily, že se takový zázrak může stát.
Special77 G BDixie Browningová (Browning, Dixie)Štědrovečerní setkán튝astné VánoceAnn Elise se vrací do míst, kde strávila mládí, a ať chce nebo ne, vracejí se jí i vzpomínky na její jedinou lásku. Osudové štědrovečerní setkání pak navždy změní její život…
Special77 G CKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Novoroční nadělen튝astné VánoceMarilou čekají krušné Vánoce, vrací se totiž k rodině těhotná a bez snoubence! Když už propadá naprosté beznaději, cestu jí zkříží neuvěřitelně pohledný a něžný kovboj...
Special78 H Heather Grahamová (Graham, Heather)Zátoka splněných snůNejprve bylo několik přátel, kteří prožili dětství na jednom z floridských ostrovů. Pak se na nějaký čas rozutekli, aby se po několika létech na ostrov vrátili - buď natrvalo, nebo na dovolenou. A přimělo je k tomu zmizení jedné z nich - Sheily. Její nejlepší přítelkyně Kelsey tuší, že se jí stalo něco ošklivého, a rozhodne se tomu přijít na kloub. Ovšem jen Dane skutečně ví, co se Sheile stalo. Je ale skutečně vrahem on?
Orchidea26 F Dallas Schulzeová (Schulze, Dallas)Opravdové manželstvíKdyby se Brittany svěřila příteli, že s ním čeká dítě, mohlo být všechno jinak. Dan mohl žít a o ni a o dítě by bylo postaráno. Přestože právě existenční problémy teď trápí Brittany ze všeho nejvíce, zdráhá se přijmout nabídku sňatku Michaela Sinclaira, Danova nejlepšího přítele. Nakonec souhlasí, ale jen do té doby, než se dítě narodí a ona se bude moci postavit na vlastní nohy. Nečekaný zvrat osudu však podrobí pevnost jejich svazku rozhodující zkoušce a přiměje oba vyznat se ze svých opravdových citů.
Lékařská romance duo66 R ALeah Martynová (Martyn, Leah)Vánoce v bušiDoktor Liam Donovan není zrovna dvakrát nadšený, že k němu má nastoupit jako druhý lékař jeho bývalá žena. Od jejich rozvodu uplynulo už šest let a, přestože Liam nikdy na Nikki nezapomněl, je si jistý, že jejich vztah bude čistě pracovní... Od první chvíle však oba vědí, že jejich láska opět vzplanula!
Lékařská romance duo66 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Láska v ohroženíNeil nepředpokládal, že Kelly ještě někdy uvidí. Opustila ho v nejhorších chvílích jeho života - a on jí nikdy nedokázal odpustit… ani na ni zapomenout. Při společné práci na záchraně životů musí Kelly a Fletch konfrontovat pravdu o minulosti… a znovu se mezi nimi rozhoří vášeň, jíž žádný z nich nedokáže odolat!
Kolekce22 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Oheň i chladKdyž se Fay a Donavan setkají, zajiskří to tak, že oba pochopí, že už nikdy nebudou moci žít jako předtím. Je tu ale problém… Donavan bohatým ženám nevěří a Fay je bohatá až k neuvěření! Nebo snad ne? Může se stát něco s několikamilionovým dědictvím, které jí má být vyplaceno za pár týdnů? Na scéně se navíc objeví Donavanův synovec Jeff, jehož šťastná budoucnost může záviset na tom, jestli jeho strýc dokáže vytvořit s Fay fungující a šťastnou rodinu!

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3359
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace