Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sandra Steffenová

Zobrazuji údaje o autorce Sandra Steffenová - Steffen, Sandra


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/12Desire249 K Táta pod stromečekKrista byla vždy do Wilsona zamilovaná. Nyní se po létech setkávají. On jako pacient, ona jako jeho rehabilitační terapeutka. Najdou k sobě opět cestu?
2002/3Romance Duo483 T BZásnubní prstenJosie Callahanová se s dcerkou po smrti manžela uchýlila do malého městečka uprostřed hor a vůbec netouží po novém vztahu. Proto také odmítá přitažlivého a bohatého Jakea McKennu, který usilovně hledá manželku, aby zachránil rodinnou půdu před ustanovením závěti svého otce.Protože Josie se sama ocitne v nesnázích, Jakeovu nabídku nakonec přijímá. Brzy po svatbě však zjišťuje, že Jakeova maska chladného a nepřístupného muže není taková, jak se na první pohled zdá!
2002/7Sága33 CH Osamělá hvězdaHannah Cassidyová měla těžký, ale radostný úkol - naplánovat nejslavnější svatbu rodu Fortuneů, sňatek své matky Lily s Ryanem Fortunem. Mezi šampaňským, květinami a skandály se ale musí utkat s atraktivním a tvrdým právníkem Parkerem Malonem. Svýma modrýma očima a svůdným úsměvem si našel cestu i do Hannažina srdce. stane se dalším ženichem pod Osamělou hvězdou, i když přísahal, že nikdy žádné neřekne své "ano"?
2002/8Romance Duo508 T BTotální pokušeníPo dlouhé studené zimě v Jižní Dakotě roztál celibát Nathana Quinna spolu s posledním sněhem. Pocítil touhu najít si ženu, která by mu pomohla vychovat dceru a která by zahojila ránu v jeho srdci a zahřála prázdnou postel... Crystal Gallowayová tou dobou v Jasper Gulch cosi hledala, ale manžel to nebyl. Ve městě plném starých mládenců však mrzutý a neomalený rančer Nathan nejde přehlédnout.
2003/6Sága46 CH Hra na snoubenkuDětský lékař Tripp Calhoun má problém. Z jeho soupeře o místo v nemocnici v Santa Rose se vyklubal dávný sok ze studií, který si navíc na oficiální večeři, na niž jsou oba do Santa Rosy pozváni, přivede atraktivní a bohatou snoubenku. Pokud nechce zůstat pozadu, měl by učinit totéž. Jenže kde vzít snoubenku, když nemá dokonce ani vážnou známost? Naštěstí se v pravý čas setká s Amber Coltonovou, která má krásy i peněz na rozdávání. Ani jeden z nich ale netuší, že by se předstírání vážné známosti mohlo zvrtnout…

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na St

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2945
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace