Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Joan Elliott Pickartová

Zobrazuji údaje o autorce Joan Elliott Pickartová - Pickart, Joan Elliott


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/2Desire209 K Neobvyklý úkolJillian se již jednou v lásce zklamala. Nyní se jako spisovatelka romantických příběhů schovává před realitou ve svém vysněném světě. Přesvědčí ji Forrest, že žít je třeba doopravdy?
1997/10Desire na přání16 U Texaský měsícTax má jasnovidecké schopnosti. Když se mu ve vizích začne objevovat krásná dívka, která je v ohrožení, rozhodne se, že ji vyhledá. To ale netuší, že setkání s Nancy bude pro oba osudné….
1997/11Desire248 N Osamělý jezdecKathy si jako suvenýr pořídí lapač snů, indiánský amulet, který podle pověry dokáže proměnit sny ve skutečnost. Jaké je však její překvapení, když se jí hned první noc zdá o apačském bojovníku ... a když se tento muž skutečně zjeví v její ložnici.
1998/9Desire na přání35 T Dívka z TexasuBram Bishop chce najít svoji životní lásku a oženit se s ní. Jenže půvabná doktorka psychologie, Glory, nechce o vdávání ani slyšet.
1999/4Special26 G CDítě k svátkuMájové lásky 1999Jediné, po čem rozvedená spisovatelka dětských knížek Christina Richardsová touží, je být matkou. Proto když si konečně jede do Číny pro svou adoptivní holčičku, nepřikládá žádný význam náhodnému setkání s přitažlivým Danielem Shayem. Ona je přece rozhodnuta vychovávat dítě sama...
1999/12Desire345 K Tančící motýliManželství a děti nebyly právě to, co chtěla Andrea - ale to, co chtěl Brandon. Vysoký, tmavovlasý a přitažlivý majitel hotelu měl však bystrou hlavu pro podnikání a svůdné tělo jako stvořené pro milování - a na rozdíl od Andrey se rozhodl, že ji přesvědčí, aby spolu prožili víc než jen dva týdny nezávazného milostného románku...
2000/1Desire350 L Jen můj JoeJoe Dillon je skvělý učitel a trenér. Přestože pochází z bohatých poměrů, rozhodl se obětovat svůj život studentům v chudinské čtvrti Tucsonu a celá léta neměl pocit, že by mu něco scházelo. Teprve když potká Polly, začíná o svém postoji pochybovat...
2001/5Sága5 CH Duhový senPříběh pátrání po Jamesi Wyndhamovi, dědici trůnu Wynboroughu, se končí. Pro Jamese Wyndhama-Johna Coltona nastává nová éra, éra hledání nového života se synem, o němž nevěděl, rodiči, které neznal, a sestrami, jež nikdy neviděl. Pomůže mu v jeho nelehkém hledání krásná Laura Bishopová, tajemnice wynboroughských princezen? A podaří se jí samotné naplnit svůj duhový sen?
2001/12Desire464 L Víc než přítelBrendu a Richarda spojuje smysl pro humor a vřelé přátelství. Přesto jednou ve slabé chvilce prožijí neuvěřitelně krásnou noc plnou vášně. Tato příhoda ale nezůstane bez následků - Brenda otěhotní. Oba jsou však přesvědčeni, že jako manželé by se neshodli a že se proto nemohou vzít. Budou své děťátko tedy vychovávat jako přátelé, anebo se jim podaří pro ně vytvořit rodinu a domov?
2003/7Orchidea9 F Svobodná s dvojčatyJednoho dne se u jejích dveří objevil cizí člověk. Tvrdil o sobě, že je její příbuzný - bratr muže, který jí kdysi zlomil srdce a pak ji opustil těhotnou s dvojčaty. Její dcery si strýčka Macka brzy oblíbily a Heather se díky němu po letech znovu začala cítit jako žena. Jenže zkušenost jí říkala, že láska je vrtkavá. Mack sice tvrdí, že s nimi chce být jedna rodina, ale co když jsou všichni Marshallové stejně nestálí?
2003/9Desire566 M Konec lžíEmily MacAllisterová to myslela opravdu dobře a k první lži se odhodlala z nehynoucí lásky. Kdyby jen tušila, že jedna lež plodí druhou, a jak se všechno zamotá a zkomplikuje, až se její první a životní láska Marek Maxwell po čtrnácti letech opět objeví v jejím životě.
2006/12Desire740 L Nejhezčí VánoceMaggie ví, že se nikdy nebude moci vdát, protože její rodina je prokletá, a kam až paměť sahá, každé manželství u nich skončilo rozvodem. Luke na pověry nevěřil. Byl přesvědčen, že každý je strůjcem svého osudu. Teď bylo na něm, aby o tom přesvědčil i Maggii, aby jí dokázal, že se nemusí bát milovat.
2007/8Special115 G CSvatební verdiktDůkaz láskyV luxusním střešním bytě byla nalezena mrtvola bohatého vlivného muže. Kousek po kousku je třeba poskládat k sobě jednotlivé kousky mozaiky, aby mohl být nalezen viník a aby ho bylo možné postavit před soud a usvědčit. To je úkolem lidí, kteří si za své poslání zvolili cestu prosazování zákona. Lidí, které – ať už nosí policejní uniformu, nebo soudcovský talár – spojuje ještě něco. Vyprahlé srdce toužící po lásce…
Oblastní prokurátor Evan ví, že dostat vraha Franklina Gardnera za mříže je pro něj věcí cti i prestiže. Je to ale těžké, když ho na každém kroku sleduje reportérka Jennifer, s níž by chtěl dělat úplně jiné věci než jí jenom vyprávět o své práci!
2010/12Special na přání157 G ANejhezčí VánoceKdyž padá sníhMaggie ví, že se nikdy nebude moci vdát, protože její rodina je prokletá, a  kam až paměť sahá, každé manželství u nich skončilo rozvodem. Luke na pověry nevěřil. Teď je na něm, aby o tom přesvědčil i Maggii!

Počet zobrazených záznamů: 14

Na seznam autorek začínajících na Pi

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3730
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace