Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Stella Bagwellová

Zobrazuji údaje o autorce Stella Bagwellová - Bagwell, Stella


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2001/7To nejsladší13 F Manželství na papířeNicole a Logan se zrovna dvakrát v lásce nemají. Podle poslední vůle rodičů však musí spolu žit pod jednou střechou, jinak přijdou o dědictví: usedlost i s plantáží. Nečekaně je však zaskočí city. Jejich nucené spojenectví se rychle začíná měnit v něco mnohem hlubšího.
2001/8Romance440 B Vysněný otecVe chvíli, kdy Jack Barrett uviděl svou sousedku Grace Hollidayovou, byl jí jako očarován. Pak si ale uvědomí, že je pro něj příliš mladičká a navíc těhotná. Překvapením pro něj je zjištění, že otcem dítěte je jeho synovec, který zanechal Grace opuštěnou! Jack tuší, že mezi ním a Grace vzniká zvláštní pouto. Je však Graceiným jediným cílem získat rodinné dědictví, nebo Jacka skutečně miluje?
2002/6Sága32 V Dědička a šerifGabrielle Carterová se rozjela do Texasu pátrat na vlastní pěst po příbuzných, rodině Fortuneových, o nichž jí matka odmítla cokoli říct. Těsně před cílem cesty ale měla autonehodu, při níž ztratila paměť. Fortuneovi se jí ujali a pečovali o ni, ale šerif Wyatt Grayhawk ji podezíral, že přijela s nekalými úmysly a že může být dokonce zapletená do únosu Bryana, vnuka hlavy rodiny. Přesto se sblížili a Gabrielle se do něho zamilovala. On jí však stále nedůvěřoval, i když po ní nesmírně toužil.
2002/6To nejsladší35 F AČekající princeznaOtec princezny Dominiky ze Stanbury zmizel a byl považován za mrtvého. Ona musela zůstat silná a neotřesená kvůli svým nejbližším. Jediným, na koho se mohla obrátit, byl Marcus Kent, osobní rádce jejího otce. Pak mu jednou Dominika odhalila své nejskrytější tajemství - dítě, které jí rostlo pod srdcem. Vždy počestný Marcus ji požádal o ruku. Byla však jeho nabídka způsobena oddaností ke králi... nebo láskou k jeho krásné dceři?
2003/5Romance548 B Čarovný prstenStředoškolská profesorka přírodních věd Klaudie Westfieldová má ráda ve všem jasno. Ale jen do té doby, než začne nosit prsten po babičce. Jak si pak má logicky vysvětlit, že najednou začne mít vidiny? A navíc se jí zjevuje přitažlivý mladý muž…
2006/10Special104 G BNevzpomínej a žijPod Vánočním nebemGreta Barstowová měla z návštěvy u rodičů svého zemřelého manžela trochu strach. Ubrání se všichni smutku při vzpomínkách na Douglase, právě teď, o Vánocích? A ještě ke všemu se její čtyřletá Lilly zhlédla ve strýčkovi Brodiem a přeje si pod stromeček nového tatínka!
2007/4Special111 G CTexaské dobrodružstvíCesty k oltářiGloria na útěku před snoubencem, kterého jí vybral její zámožný otec, padne do náruče horkokrevnému kovbojovi. A od chvíle, kdy řekne Spenceru Tateovi a jeho chátrajícímu ranči své ano, sní o tom, že jejich manželství z nouze vydrží déle, než se původně dohodli.

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Ba

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3432
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace