Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2002

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2002


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance519 A Helen Brooksová (Brooks, Helen)Domluvený sňatekCandy si od začátku nebyla moc jistá, proč ji Quinn Ellington požádal o ruku s tím, že svatba bude pro oba výhodná. Strýc Xavier sice Quinna požádal, aby na Candy po těžké nehodě dohlížel, ale manželství je snad trochu příliš... Navíc Quinn vůbec nevypadá jako někdo, kdo by se chtěl za každou cenu ženit. K oltáři se ho už snažila dotáhnout spousta žen... Co tedy stojí za jeho nabídkou?
Romance520 B Sophie Westonová (Weston, Sophie)Tajemná tanečniceBella Carewová odjíždí do Londýna, aby šla za družičku na svatbu své sestry Annis. Nikdo netuší, že budoucího švagra Bella z celého srdce tajně milovala. Gil de la Court musí kvůli svatbě svého přítele přerušit velmi důležité obchodní jednání, ale zdá se, že tanec s tajemnou tanečnicí je pro něj dostatečnou kompenzací. Nechápe však, proč ta záhadná dívka předstírá, jak je šťastná. Gil tuší, že Bella skrývá nějaké tajemství...
Romance521 C Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Žena na výměnuDeanna Stephensová nutně potřebuje práci a dům, kde by mohla bydlet, a zdá se, že inzerát Jaye Masterse je to pravé! Stačí však jediný pohled na něj a jeho dvě malé dcerky a Deanna si uvědomí, že její srdce je ohroženo. Jay se ale rozhodl, že své city navždy pohřbí někde hluboko uvnitř. Tak jak ho Deanna může přesvědčit, že nepotřebuje jenom chůvu pro své děti, ale také ženu pro sebe!
Romance522 D Elizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Falešné těhotenstvíPro: Sharon, Lauren, Julii, Maggii
Od: Jen
Datum: 11. ledna
Musíte mi pomoct! Od té doby, co můj snoubenec zemřel, se jeho otec snaží získat poručnictví mého dítěte. Je sice bohatý, ale určitě ho nebude milovat tolik jako já. Musím ho zastavit. Mohla bych mu říct, že otcem dítěte není jeho syn, ale někdo úplně cizí… Co třeba můj šéf Matt? Zrovna teď prošel mojí kanceláří a usmál se na mě…
Romance Duo523 T ATeresa Southwicková (Southwick, Teresa)Už to víš?Před deseti lety prožila Maggie Bensonová vášnivou noc s Jackem Rileyem. Ten však druhý den zmizel a zanechal Maggie nejen s krásnými vzpomínkami, ale i těhotnou! Teď se Jack vrátil do rodného texaského městečka a zjišťuje, že Maggie ho stále přitahuje. Touží po tom, aby zjistil, kdo je otcem jejího dítěte, kterého Maggie tak tajuplně skrývá.
Romance Duo523 T BJessica Steeleová (Steele, Jessica)Čas vánočních přáníLukas Travinor trvá na tom, aby Jermaine přijela pečovat o svou zraněnou sestru Edwinu, která je s jeho bratrem u něj na návštěvě. Jermaine je zprvu rozhodnutá vzepřít se tomuto arogantnímu, sebejistému muži, ale ke svému zděšení postupně zjišťuje, že po něm touží. Domnívá se však, že on miluje Edwinu, a tak své city pečlivě skrývá. Je to však opravdu Edwina, po kom Lukas touží?
Černá růže40 Q Heather Grahamová (Graham, Heather)Noc kukačkyMoira Kellyová přijíždí do Bostonu k rodičům na oslavy svatého Patricka. Nemile ji překvapí, když se v irské hospodě, kterou vede její otec, setkává během hovoru o politice s pocitem strachu a nebezpečí. Zároveň si velice rychle uvědomuje, že její dávná láska k rodinnému příteli Dannymu O´Harovi stále trvá, přestože s ní do Bostonu přijel i její nový přítel Michael.
Přes všechnu vášeň a špatné svědomí vůči Michaelovi, jichž se nemůže zbavit, se snaží zjistit, kde číhá nebezpečí, které jí potvrdí i podivná smrt jednoho z návštěvníků hospody. Je možné, že ani dlouhá desetiletí nestačila k tomu, aby zmírnila náboženskou nenávist a otupila ostří kruté pomstě?
Sexy!21 SE Susan Kearneyová (Kearney, Susan)ZotročenáPříslušník jednotky zvláštního nasazení Chad je poslán na soukromou misi do Edenu, kde si bohaté a mocné ženy mohou najmout muže jako "otroky". Chad zde má ale najít kolegu, který je nezvěstný. Brittany se do Edenu dostává se svou matkou, bývalou modelkou. Chad jí padne hned do oka, a proto ani neprotestuje, když jí "ho" matka koupí. Kromě toho, že Brittany pomáhá Chadovi hledat kolegu, objevují spolu dosud nepoznané tělesné rozkoše!
Sexy!22 SX Karen Andersová (Anders, Karen)Holá faktaHaley chce dát milování zcela nový význam! Musí uvést sex do života, teď hned! Aby si udržela místo pravidelné autorky článků v lechtivém ženském časopise, musí napsat čtyři přesvědčivé sloupky o tom, jak okořenit sex v partnerském životě. S malou zkušeností, ale s o to většími sny přesvědčí svou dávnou známost Dylana, aby jí pomohl dotáhnout všechny detaily do nejmenších podrobností!
Sága39 CH Sharon DeVita (DeVita, Sharon)Dost dobrá i pro šejkaFaith Martinovou by ani nenapadlo hledat v přepychových kancelářích Aliho společnosti něco jiného než výhodnou zakázku pro svou poradenskou firmu. Ani šejk Ali na lásku nepomýšlí. Diář se mu sice plní schůzkami s vdavekchtivými krasavicemi, které mu dohazují rodiče, ale v srdci má po smrti milované snoubenky prázdno. Netuší, jak jeho život změní právě obyčejná Faith v tričku a vybledlých džínsech, která miluje cocacolu a hamburgery!
Historická romance71 W Catherine Archerová (Archer, Catherine)Podzimní nevěstaKdyž Annelise Stanhopová, dcera venkovského truhláře, zachrání život mladému muži, ležícímu v bezvědomí u lesní cesty, netuší, že jde o Kendrana, nejmladšího syna šlechtického rodu Ainsworthů. Má se provdat za svého přítele z dětství, ale mezi ní a Kendranem vzplane nečekaně láska. Annelise se jí brání, neboť nechce zradit svého snoubence. Dokáže se rozhodnout, až když Kendran odhalí nečekané skutečnosti…
Historická romance72 Z Jacqueline Navinová (Navin, Jacqueline)Panna a bojovníkNejtěžší je vybojovat boj v nitru. Lucien de Montregnier to ví, neboť denně svádí boj s démony ze své minulosti. Teď ale díky udatnosti v boji získal nečekaný trumf - Alaynu z Avenfordu, sice dračici, ale s dobrým srdcem, která jediná by ho snad dokázala zachránit před jeho největším nepřítelem, jím samým.
Alayna ovdověla dřív, než se stačila stát manželkou, a teď je součástí Lucienovy válečné kořisti. Ovšemže jím Alayna pohrdá. Jak je tedy potom možné, že už pouhý pohled na něj jí probouzí žár v srdci?
Desire519 K Emma Darcyová (Darcy, Emma)Horkokrevný ženichBryce Templar dostal od svého otce ultimátum. Buď se do roka ožení a zplodí potomka… nebo jeho postavení hlavy rodinné společnosti připadne jeho nevlastnímu bratrovi.
V okamžiku, kdy se seznámil se Sunny Yorkovou, přeskočila mezi nimi jiskra. Obchod šel stranou a vládu nad oběma převzala vášeň… Jaké bylo pro Sunny překvapení, když ji druhý den ráno Bryce požádal o ruku!
Desire520 L Maureen Childová (Child, Maureen)Bezpečný přístavKdyby jí někdo tvrdil, že její dítě bude rodit naprosto dokonalý, ale úplně cizí muž, Annie by mu nikdy nevěřila. A přesto se to stalo. Annie porodila svou dcerušku ve sněhem zapadané horské chatě za asistence pohledného námořníka Johna Parettiho… A čím déle s ním byla, tím těžší pro ni bylo ignorovat potřeby, které tak dlouho zanedbávala. Potřeby, které mohl naplnit jen ten pravý muž… nebo ten pravý námořník…
Desire521 M Miranda Lee (Lee, Miranda)Tichá vodaHarry Wilde patří v Sydney mezi nejvíce žádoucí svobodné mládence. Přesto ho překvapivě okouzlí Tanya, obyčejná dívka z chudého australského vnitrozemí. Harry ví, že dlouhodobé vztahy a závazky, to není nic pro něj, a Tanya zase nestojí o vztah bez lásky. Jak je tedy možné, že jsou od počátku tak fascinováni jeden druhým?
Desire522 N B. J. Jamesová (James, B.J.)Vypůjčený synPřed šesti lety se Lincoln Cade ke své životní lásce Linsey Blairové nepřiznal. Naopak, nechal ji, aby se vdala za jeho nejlepšího přítele. Nyní se setkává s ovdovělou Linsey a cítí, že jeho city za tu dobu neubraly na intenzitě… co ho však naprosto vyvedlo z míry, bylo setkání s jejím pětiletým synkem, v jehož tvářičce našel své vlastní rysy!
Desire Duo523 O AEileen Wilksová (Wilks, Eileen)Původ neznámýEmma se ve velmi těžké životní situaci, kdy je těhotná a musí se skrývat před agresivním a nebezpečným snoubencem, dozvídá o svém původu z bohaté rodiny Fortuneových. Cestu k příbuzným nachází jedině díky mladému sympatickému soukromému detektivovi Flynnovi, který ji na přání její matky našel, ale udělal mnohem více, než za co dostal zaplaceno - zachránil Emmě život.
Desire Duo523 O BBronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Závislost na lásceTamara, nezávislá, samostatná trenérka koní zná už dlouho Nicka Corelliho z vyprávění. Zdá se, že má pěkně lehkomyslnou a dobrodružnou povahu, ale přesto Tamaru přitahuje.
Tamara o něm může jen snít… vždyť žijí každý na opačné straně světa!
Orchidea1 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Malé velké tajemstvíGeoložka Brianna je krásná, inteligentní a možná je to špiónka konkurenční naftařské společnosti! Jenže čím víc ji Jeb Delacourt "odhaluje", tím je mu jasnější, že její tajemství není pracovní. Z podezření se brzy stává osudová přitažlivost!
Neodolatelně svůdný Jeb proniká k Brianně příliš blízko, tak blízko, že by mohl odhalit, co ona před ním skrývá. Po několika letmých polibcích a půlnočních objetích se ale rozvedená Brianna musí ptát sama sebe, jestli nepřišel čas dát znovu život v sázku!
Lékařská romance duo41 R ARebecca Langová (Lang, Rebecca)Na správné cestěClay Sotheby je chirurgem a věnuje se pouze práci a kariéře, na osobní vztahy nemá čas. Na dobročinném večírku však vyhraje schůzku naslepo s jednou z nemocničních sester. Jeho partnerkou je sálová sestra Sophie Dunhillová, která se sama stará o malou dcerku. Clay si postupně uvědomuje, že ho Sophie nezvykle přitahuje a že více než po místě primáře touží po manželce a rodinném životě!
Lékařská romance duo41 R BHelen Sheltonová (Shelton, Helen)SpolubydlícíPo lékaři Joshi Allardovi touží nejméně polovina sestřiček v nemocnici, ale on zůstává zatvrzelým starým mládencem. Až jednou se znovu v Londýně objeví Paige, bývalá přítelkyně jeho kolegy. A protože hledá odpočinek, Josh jí nabídne, aby s ním bydlela... Teď už jen zbývá, aby se pověstná jiskra vášně naplno rozhořela!
Nebezpečné vztahy1 E Emilie Richardsová (Richards, Emilie)Žena beze jménaKdo je Celie Sherwoodová, tajemná žena, která mění jména spolu s převleky? A před čím utíká? Proč se ji někdo pokouší zabít? To jsou otázky, které nedávají spát Noahu Jamesi Colterovi od chvíle, kdy ji poprvé spatřil a zase ztratil v Paříži. Dramatické události jejich druhého setkání jej nutí přijmout roli jejího ochránce, roli, v níž kdysi tak osudově zklamal…
Nebezpečné vztahy2 X Alicia Scottová (Scott, Alicia)Policajtská romanceSandra Aikensová a detektiv Mike Rawlins se čtyři roky po rozvodu znovu setkávají; a na zvláštním místě - na policejní stanici, v místě Mikeova pracoviště, kde se Sandra stává jeho nadřízenou.
Sandra ví, že převzít velení nad ostřílenými muži zákona, a zvlášť nad Mikem a jeho cynickým kolegou, nebude snadné. Situaci ještě zkomplikuje naléhavý případ třináctiletého chlapce, který v místních novinách zveřejní dopis, v němž vyhrožuje ozbrojeným policejním hlídkám zastřelením...

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3309
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace