Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Elizabeth Augustová

Zobrazuji údaje o autorce Elizabeth Augustová - August, Elizabeth


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/7Prázdninová romance8 2 Svatba z rozumuMinerva a Judd se vezmou, aby ochránili Juddovy děti před jejich tyranskou matkou. Jejich manželství z rozumu se však pomalu začíná měnit, když si Minerva uvědomí, že se zamilovala nejen do dětí, ale i do jejich mimořádně ochranářského otce. Bude ji někdy Judd také milovat, anebo jí nezbývá než žít v manželství bez lásky?
2000/8Romance377 A Indiánský pokladPřed šesti lety byl prohlášen za mrtvého, nyní se však Wolf O'Malley vrací zpět, aby pár lidem pořádně zatopil. Nejdříve nečekaně narazí na Saritu Lopezovou. Jako děti se neustále škorpili, nyní je to však neodolatelně táhne k sobě. Jenže si to ani jeden z nich za žádnou cenou nechce přiznat...
2001/6Sága8 V Královská misePod rouškou noci kapitán Grayson vysvobodil ze zajetí princeznu Viktorii a odvezl ji do svého bungalovu, kde ji chtěl střežit, dokud se mu nepodaří zadržet únosce. Přestože měl srdce dobře zabezpečené proti všem nástrahám, princezniny oči mu učarovaly natolik, že by jí ho položil k nohám, nebýt toho, že složil přísahu a čest mu přikazovala, aby své city zapřel.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Au

Na seznam autorek od písmene A

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3053
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace