Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sharon DeVita

Zobrazuji údaje o autorce Sharon DeVita - DeVita, Sharon


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/11Sága39 CH Dost dobrá i pro šejkaFaith Martinovou by ani nenapadlo hledat v přepychových kancelářích Aliho společnosti něco jiného než výhodnou zakázku pro svou poradenskou firmu. Ani šejk Ali na lásku nepomýšlí. Diář se mu sice plní schůzkami s vdavekchtivými krasavicemi, které mu dohazují rodiče, ale v srdci má po smrti milované snoubenky prázdno. Netuší, jak jeho život změní právě obyčejná Faith v tričku a vybledlých džínsech, která miluje cocacolu a hamburgery!
2006/10Romance749 B Báječná MaggyMaggy je přesvědčena, že našla svého pohádkového prince. Ale pochází z chudších poměrů, a tak si myslí, že Griffin, bohatý a vzdělaný muž, se do ní nikdy nemůže zamilovat. Nezbývá jí tedy než nějak přečkat dobu, po kterou se musí v rámci své práce ukazovat s Griffinem ve společnosti. Co má ale Maggy dělat, když na něj myslí, kudy chodí?
2006/12Romance761 D Opravdový tátaMichael Callagher se na cestě na dovolenou dostane do sněhové bouře a před úplným vyčerpáním a zmrznutím ho zachrání pohledná a velmi energická majitelka hotelu Angela DiRosa. Její dcera Emma si Michaela oblíbí a zahraje si tak trochu na dohazovačku… Vánoce jsou přede dveřmi a malá Emma má jediné přání: najít pod stromečkem opravdového tatínka!
2008/2Romance Duo828 T BLáska na objednávkuCassie, svobodná matka šestileté dívenky, se vrací do rodného městečka, aby se starala o svou stárnoucí matku. Doktor Beau Bradford, majitel salonu krásy, v němž má Cassie pracovat, má pověst svůdníka a Cassie ho od začátku nemá ráda. Postupně si však uvědomuje, že jeho pověst není založená na pravdě a že Beau je vlastně velmi citlivý a laskavý muž…
2012/7Special na přání196 H BBáječná MaggyUž od prvního setkání přistupuje Maggy ke Griffinovi s nedůvěrou, i když ji to k němu přitahuje. Tento vzdělaný a světaznalý právník jí totiž v mnohém připomíná jejího ex-manžela. Také Griffin váhá, zda má podlehnout Maggyinu šarmu a půvabu, nebo se od ní radši držet dál, protože je to vypočítavá zlatokopka?

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na De

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3293
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace