Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/2003

Zobrazuji informace o produkci 9 / 2003


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance563 A Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Tajemství ztracené princeznyFlora Claibourneová se vydá na služební cestu, aby se vyhnula setkání s Bramem Farradayem Giffordem. Ale její plán ztroskotá, protože Bram se rozhodne jet s ní! Během cesty na romantický tropický ostrov Flora zjistí, že Bram je velmi milý a přitažlivý a že jeho polibky ji nenechávají chladnou…
Romance564 B Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Co za tím může být?Doktorka Phoebe Jonesová vyrůstala v různých opatrovnických rodinách a stále se nemůže vyrovnat s pocitem, že nikam nepatří. Soukromý detektiv Kevin Cartwright jí ale dá naději, že nějakou rodinu přece jenom má: pátrá totiž po čtyřech sourozencích, kteří nosí na krku záhadný talisman. A Phoebe zrovna takový má...
Romance565 C Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Rodičovské poutoKelly se po osmi letech manželství rozhodla rozvést, protože měla pocit, že svého manžela, populárního televizního zpravodaje, nudí. Na večírku na oslavu nově nabyté svobody mu však neodolala a jejich vášnivá noc na rozloučenou nezůstala bez následků…
Romance566 D Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Smlouva na nevěstuSňatek z rozumu má pramálo společného s tou nejromantičtější představou, kterou Eve Birminghamová chová ve svém srdci. Přesto však řekne ano Davidu Elliotovi, kterého sotva zná. Jeho polibky ale dokáží změnit všechno, včetně jejich manželské smlouvy!
Romance Duo567 T ASusan Foxová (Fox, Susan)Nedostupný mužLorna Farrellová má v životě dvě přání: znovu se spojit se svou skutečnou rodinou a zařídit, aby se Mitch Ellery nikdy nedověděl, že se do něj zamilovala! Ale právě on je jediný, kdo jí může pomoci setkat se s příbuznými…
Romance Duo567 T BCara Colterová (Colter, Cara)Zmýlená neplatíHarriet Pendletonová moc dobře ví, proč devadesát procent žen vybralo na fotky pro kalendář právě Tylera Jordana: on je totiž dokonalost sama. Harriet stojí na rozcestí - poslechne své srdce, nebo rozum?
Sága49 CH Christine Rimmerová (Rimmer, Christine)Druhá šance pro lásku"Jsem tvoje holčička" - stálo na lístku, připevněném na kočárku. A v tom kočárku, který někdo zanechal na hřišti prvotřídního golfového klubu, leželo nádherné nemluvně. Problém je navíc v tom, že každý ze čtveřice mužů, která dítě objevila, připouští, že otec by mohl být právě on.Flynt Carson je o tom ale přesvědčen skoro jistě, zvlášť když se brzy objeví i žena, která by mohla být matkou holčičky. Svede to záhadné nalezené dítě Flynta a Josii znovu dohromady?
Historická romance91 W Deborah Haleová (Hale, Deborah)SázkaLeonora Freemantleová pevně věří tomu, že muž se stane skutečným džentlmenem díky svému vzdělání, nikoliv jen urozeným původem. V tom smyslu uzavře sázku se svým zámožným strýcem a předmětem jejího "vzdělávání" se stane seržant Morse Archer. Zatímco ona ho však vyučuje latině, dějinám a literatuře, sama se ráda a dobrovolně brzy stává pilnou studentkou v záhadách lásky...
Historická romance92 Z Anne Herriesová (Herries, Anne)Podvržený osudOlivie Roade Burtonová se rozhodne vrátit po nepříjemném skandálu do společnosti. Pomůže jí k tomu její sestra Beatrice, která se provdala za lorda Ravensdena a pozvala Olivii na sezónu do Bathu.
Už cestou Olivie potkává neobyčejně přitažlivého Jacka Denninga, který se právě vrátil z anglo-francouzské války. Co se to však skrývá v jeho očích za temné tajemství?
Desire564 K Dixie Browningová (Browning, Dixie)Řekla jsem neLiza se po bolestné životní zkušenosti uchýlila do malé vesnice, kde prodává ovoce a zeleninu ve stánku u silnice. Vede celkem spokojený život a doufá, že ji minulost už nikdy nedožene. Jednoho dne se však u stánku objeví pohledný muž a shání se po ní. Liza mu zpočátku nevěří ani slovo, přestože jí tvrdí, že pro ni má nemalou finanční částku. Její ústa znají jen jednu odpověď na jeho návrhy - ne, ale co její tělo?
Desire565 L Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Životní výhraKim Lindgrenová už dávno tajně miluje svého šéfa a člena jedné z nejbohatších chicagských rodin Justina Connellyho, který v ní ale vidí jen svou výkonnou a schopnou asistentku… Tedy minimálně do té chvíle, kdy ji zahlédne, jak s rozpuštěnými vlasy a bez saka svého střízlivého kostýmku cvičí strečink. Od toho okamžiku po ní touží jako po žádné jiné.
Desire566 M Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Konec lžíEmily MacAllisterová to myslela opravdu dobře a k první lži se odhodlala z nehynoucí lásky. Kdyby jen tušila, že jedna lež plodí druhou, a jak se všechno zamotá a zkomplikuje, až se její první a životní láska Marek Maxwell po čtrnácti letech opět objeví v jejím životě.
Desire567 N Emilie Roseová (Rose, Emilie)Rančerovo dítěToni Swensonová se zoufalým odhodláním odložila veškeré své zásady a pustila se do hledání kovboje pro jednu noc, aby s ním otěhotněla. Nutily ji k tomu zvláštní podmínky dědečkovy závěti. Kdyby jen tušila, že jí osud pošle do cesty úplně jiného muže, než si plánovala! Podaří se jí nakonec získat vysněný dědečkův ranč nebo snad ještě víc?
Desire Duo568 O ALinda Conradová (Conrad, Linda)Kovbojovo překvapeníAgent Wit Davidson při pátrání po gangu, který pašoval a prodával děti, náhle zmizel, aby se po roce a půl objevil na jednom ranči v blízkosti texasko-mexických hranic. Carley Millsová, jeho bývalá kolegyně a milenka je pověřena, aby na místě vyšetřila, zda jeho údajná ztráta paměti je skutečná nebo předstíraná.
Desire Duo568 O BAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Noc v HonkonguCiara a Bryce spolu prožili nezapomenutelné chvíle vášně, ale Ciara Caldwellová mu zmizela uprostřed noci. Netušil, kde ji hledat, nosil však obličej tajemné ženy stále v paměti. Z Bryce se mezi tím stal otec a záhy i vdovec, který neměl na ženy čas - s výjimkou své malé dcerušky.
Orchidea11 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Tenisová láskaAsher se ke špičkovému tenisu vrací po tříleté pauze, ke které byla donucena z osobních důvodů. Má za sebou těžké období a před sebou chvíle neméně těžké, o to těžší, že ví, že se znovu setká s Tyem, tenisovým šampionem, který jí v minulosti byl více než blízký. Podaří se dvojici profesionálních tenistů překonat to, co je rozdělilo, a nalézt to, co je může do budoucna spojovat?
Lékařská romance duo51 R ALucy Clarková (Clark, Lucy)Třetí šanceLékařka Susie Monahanová nemá vůbec chuť navazovat nějaký vztah s profesorem chirurgie Jackem Myersem, který přednáší v nemocnici. Za prvé se v minulosti již ve vztahu s mužem spálila, za druhé je Jack na pouhé týdenní návštěvě a za třetí je Susie přesvědčena, že je ženatý
Lékařská romance duo51 R BJosie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Víc než jen starostLauren Scottová se ve svých osmadvaceti letech ještě nezamilovala a věří, že láska se jí na hony vyhýbá. Ale jen do té doby, než potká Marca Fletchera. Marc však její náklonnost odmítá…
Kolekce7 U AEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Cesta za láskouV šestnácti letech utekla Anna z domova před despotickým nevlastním otce a přežívala na ulici, jak se dalo. Teď po šesti letech pracuje v útulku pro "děti z ulice" a vychovává svého čtyřletého syna. Je přesvědčena, že se svou minulostí se již vyrovnala. Do cesty se jí ale připlete státní prokurátor Grady Clayton, jehož Anna od prvního okamžiku velmi přitahuje. A Annina tajemná minulost pomalu vyplouvá na povrch… Dokáží se s ní oba vyrovnat, nebo je polapí do svých sítí a zničí jim životy?

Počet zobrazených záznamů: 19

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3258
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace