Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Ruth Langanová

Zobrazuji údaje o autorce Ruth Langanová - Langan, Ruth


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/11Historický special1 W AVánoce na horáchŠlechetná srdceChudá půvabná dívka Lindsay nachází na bojišti zraněného Morgana MacLarena a vyléčí ho. Oba mladí lidé se do sebe zamilují, a protože Morgan před dívkou zatají svůj urozený původ, zdá se, že společnému štěstí nestojí nic v cestě. Jednoho dne však Morgan zmizí a Lindsay nachází jen podivný vzkaz...
2001/9Historická romance44 Z Psancem z donuceníPo Rory 0'Neilovi pase každý voják, který má na sobě anglickou uniformu, ale to ho stejně nezastaví v jeho touze pomstít se za smrt své nevěsty. Ti, kteří ho pronásledují a nenávidí, mu přezdívají Černé srdce. Irové ho však milují a věří, že on jediný jim může pomoci a zachránit je před anglickými zabijáky.
Anna Claire Thompsonová je po matce Irka, její otec však zasedá v radě anglické královny. Jak se má ona zachovat k zraněnému psanci, když ho objeví ve svém domě?
2001/10Historická romance46 Z Ctihodný ničemaConor O'Neil má nejen výřečný jazyk, ale také dobře nabroušený meč. Přijíždí na dvůr královny Alžběty, aby tu intervenoval ve prospěch svého rodného Irska, a zároveň rozehrává nebezpečnou hru, při níž může snadno přijít o krk.
Zatímco on špehuje královnu a její rádce pro blaho své vlasti, půvabná a nevinná Emma Vaughnová přistupuje na obdobnou hru kvůli záchraně svého otce a sestry ze spárů macechy. Ačkoliv jejím hlavním cílem má být sám Conor, neuplyne dlouhá doba a Emma si není jista, na čí straně vlastně stojí.
2001/11Historická romance48 Z Meč proti mečiNejmladší z rodu O´Neilů, Briana, má od malička velký sen - vykročí ve stopách otce a bratrů a bude se, třeba i s mečem v ruce, po celý život bít za svobodu rodného Irska proti nenáviděným Angličanům. Ani klášter, kam ji rodina z "výchovných" důvodů poslala, nedokáže její rozhodnutí změnit.
Když zatrpklý Keane O´Mara najde zraněnou Brianu na svém panství, je přesvědčen, že jde o další oběč marného boje proti anglickým vojákům. Její zázračné uzdravení v něm však zažehne jiskřičku naděje. Začíná tušit, že po boku této ženy by mohl vyhrát i bitvu sám nad sebou...
2002/5Sága30 V Sněžná PopelkaSlavná filmová hvězda Ciara potřebuje vyřešit několik osudových otázek svého života. Odjíždí proto do srubu vysoko v horách, kde doufá najít tolik potřebnou samotu k rozjímání.
Jace je dlouholetý televizní reportér, který se vrací z východní Evropy sužované krutými etnickými konflikty, aby doléčil zranění, jež tam utrpěl, a v samotě horského srubu našel znovu důvěru v lidské dobro.
Nelítostný jarní blizzard je v tomtéž srubu svede dohromady. Prvotní vzájemnou nedůvěru a nechuť promění jeden vzájemný náhodný dotek v explozi vášně a lásky. Jejich životy jsou ale natolik rozdílné, že se ukáže, že to není tak jednoduché, jak se zpočátku jevilo...
2002/6Historická romance62 Z Mořská čarodějkaRiordan Spencer přísahal umírajícímu kapitánovi Lambertovi, že se postará o jeho tři dcery. Když však spatřil nejstarší z nich, Ambrosii, její krása a statečný duch mu vyrazily dech.
Ambrosia si se sestrami slíbila, že budou pokračovat v otcově poslání a službě králi, a od toho ji nedokáže odradit ani přitažlivý a tajemný kapitán Spencer. Společně tedy vyplouvají na moře a ani jeden z nich netuší, jaké nebezpečí je tam očekává...
2002/7Historická romance64 Z Urozený lupičBethany Lambertová při svém prvním opravdovém polibku ztratila srdce. Jaká škoda, že ji políbil právě lupič. Snaží se na něj sice zapomenout, a proto dovolí hraběti z Alsmeethu, aby se o ni ucházel, ale na Knížete noci zapomenout nedokáže.
Jako pravá dcera svého otce pokračuje se svými sestrami v ochraně lodí před piráty, a hrabě z Alsmeethu se do ní hned při prvním setkání zamiluje. Třebaže se o něm vyprávějí nepříliš lichotivé historky, Bethany postupně poznává, že je jí sympatický a dokáže jí rozpálit krev v těle. Proč se ji ale stále zdráhá políbit?
2002/8Historická romance66 Z Co skrývají hlubinyDarcy Lambertová, nejmladší ze tří sester, které se rozhodly pokračovat v otcově námořnickém povolání, se už také chystá na svatbu. Bude si brát svého přítele z dětství Graye, který pro ni byl odmalička něco jako rytíř a hrdina. Jen co se Gray vrátí z plavby... Gray se však z plavby nevrátil, uhořel na lodi, kterou napadli piráti, a Darcy je přesvědčena, že jí žalem pukne srdce. V hloubi duše však věří, že Gray nezemřel. Vydává se na moře jako kapitánka Neohrožené, a cestou do Skotska potkává muže, který o sobě nic neví, Darcy však jako by někoho připomínal...
2002/8Special50 G BBožská nevěstaAž safíry promluvíOd té doby, kdy královna Alžběta I. věnovala svému poddanému, hraběti z Redbridge honosný safírový náhrdelník,uplynula už hezká řádka let. Na jeho tajemných schopnostech se ale nic nezměnilo. Připne-li ho muž před svatbou své vyvolené a je-li to ta pravá, kameny se rozzáří nevídaným jasem. Jestliže naopak ztratí lesk a ztmavnou, má manželství s ní ty nejhorší vyhlídky.
William Colton, pro jehož příběh se ve druhé povídce vrátíme až do osmnáctého století, radě náhrdelníku naopak bezmezně věří. Spolehl se na něj hned dvakrát a teprve napodruhé mu safíry schválily Božskou nevěstu.
2003/2Sága42 CH Zamilovaný policajtPolicejní detektiv Thaddeus Law si vzal do hlavy, že konečně vypátrá a pošle za mříže člověka, který se pokusil zastřelit kalifornského boháče a bývalého senátora Joea Coltona. Jeho úkol ale není jednoduchý, zvláště od chvíle, kdy na Coltonově ranči začne potkávat jeho neteř Heather McGrathovou. Ta sice na první pohled vypadá jako bohatá a zhýčkaná měšťačka, toto zdání ale klame, a z Lawova prvního dojmu po čase zůstane jen fascinování její přirozenou krásou. A v srdci cynického detektiva, které dosud tlouklo jen pro jeho dvouletou dcerku, se nečekaně objeví místo i pro někoho jiného!
2004/3Historická romance103 W Šerifova nevěstaBillie Calleyová přichází do městečka Misery v zuboženém stavu a je ochotna pracovat jen za byt a stravu. Jediný, kdo je ochoten ji zaměstnat, je majitel místního salonu, kde se obveselují kovbojové z širokého okolí. Jejím ochráncem se brzy stává místní šerif Gabe, ale Billie se v něm nevyzná. A co kdyby se ještě ke všemu Gabe dozvěděl její tajemství!
2004/7Historická romance111 W Legenda z BadlandsYale Conover vyznává vlastní zákony a díky tomu se rozhodne varovat před nebezpečnou bandou zločinců vdovu s dvěma malými synky. Poznává v ní svou dávnou lásku Caru, a o to usilovněji se snaží všechny tři dovézt do bezpečí přes území Badlands, jemuž se přezdívá Prokletá země. Nebude to mít snadné, zvlášť když Cara zpočátku Yaleovi nedůvěřuje, neboť ho opřádá legenda nezodpovědného hejska a karbaníka...
2004/10Historická romance117 W Nezkrotné srdceKitty Conoverová je v Misery dobře známá. Stále oblečená do svých milovaných kožených kalhot a vesty, se zlatými vlasy skrytými pod kloboukem je nejšťastnější mezi stádem divokých mustangů. Žije na ranči s Aaronem Smilerem, který jí i jejím bratrům poskytl domov, a věří, že tomu tak bude stále.
Když však na jedné výpravě za mustangy narazí na zraněného cizince, začíná mít dosud nepoznaný pocit, který se jí zpočátku ani trochu nelíbí. Že by tohle byla ta opěvovaná láska?
2004/11Historická romance119 W CZpátky domaVánoční nebeLaura se s Mattem znala už jako malá a věděla, že s ním jsou jen potíže. A teď se na jejím ranči objeví přímo před Vánoci, a ještě k tomu smrtelně zraněný...
2007/6Special113 G BLhářka a darmošlapZtracená srdceTři dívky z různých míst a různých dob se stejným úkolem: nalézt v uhlí drahokam… Tedy rozpoznat, že pod drsnou slupkou jejich vyvolených se skrývají citliví a obětaví muži.
Potulná kazatelka a protřelý desperát si navzájem nemají co vyčítat: oba jsou postrachem všech důvěřivých hlupáků! Přesto by nejradši jeden druhého uškrtili – nebýt jisté nečekané komplikace…

Počet zobrazených záznamů: 15

Na seznam autorek začínajících na La

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4749
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace