Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Laurie Paigeová

Zobrazuji údaje o autorce Laurie Paigeová - Paige, Laurie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/9Sladká romance56 J Žena s tváří andělaBella Glamorganová je krásná, nevinná a vůbec nejskvělejší dívka pod sluncem. Její poručník Colter McKinnon to moc dobře ví. Proto je rozhodnut vybrat jí za manžela muže, který si ji skutečně zaslouží. S hrdostí ji pak doprovodí k oltáři. Jenže proč najednou touží být tím, kdo na ni bude u toho oltáře čekat... jako ženich?
2002/3Sága26 V Hra o dítěVanessa, mladá a krásná dědička Ryana Fortunea, byla vždycky přesvědčená, že všichni její nápadníci prahnou jen po rodinném bohatství a moci. Ale pak se objevil agent FBI Devin Kincaid a všechno se změnilo... V co se vyvine společné pátrání po uneseném Bryanovi, vnukovi bohatého rančera? A dokáží vůbec Vanessa s Devinem spolupracovat? Ona sice hned od prvního setkání cítí, že tohle je přesně ten muž, o kterém snila, a že jsou si souzeni, on ale tvrdí, že nemá na žádnou rozmazlenou bohatou slečinku čas, a její pomoc při vyšetřování i pokusy o vzájemné sblížení odmítá!
2003/3Sága43 CH Španělská krevOd těch několika žhavých letních dnů, které si Drake Colton a Maya Ramirezová strávili v náruči, neuplynul ještě ani rok, a už se čile hlásí do života jejich dítě. Rodiče ale nevědí, co si s budoucností počít. Zamilovaná Maya by nejraději hodila všechny pochybnosti za hlavu a nadšeně kývla na Drakeovy prosby, aby se za něj vdala. Nemůže se ale smířit s tím, že by si ji vzal jen z povinnosti, kvůli dítěti. Na to jí koluje v žilách příliš mnoho hrdé španělské krve.
2003/12Sága52 CH Srdce pro baletkuPro Susan Wainwrightovou představuje balet celý její život a kariéra primabaleríny vrchol toho, co chtěla kdy dosáhnout. Vše se ale rázem zhroutí jako domeček z karet, když se ukáže, že její nemocné srdce už zátěž spojenou s tancem déle nevydrží. Naštěstí je tu ale pohádkový princ - kardiochirurg Michael O'Day -, který jí může nové srdce dát. A hned jí ho navždy ukrást!
2005/8Special89 G CDoktor k nakousnutíSladké čekáníRachel je sice šest měsíců těhotná, ale na její touze po lásce se to nijak nepodepsalo. A ten pohledný a příjemný náhodný známý dá na frak všem hollywoodským hercům z jejích fantazií. Navíc to vypadá, že má o budoucí maminku doopravdy zájem…
2010/3Zlatá dynastie16 CH Úkryt na rančiJessica Millerová, jedna z nejúspěšnějších modelek na světě, se z profesních důvodů přestěhovala z rodného Texasu do New Yorku. Naštěstí tam také žila i její kamarádka z dětství Violet Fortuneová. Když se jí Jessica svěřila, že ji začal pronásledovat vlivný a nepříjemný muž, senátor Balter, Violet se rozhodla jednat. Přesvědčila Jessiku, aby si udělala dovolenou a strávila alespoň měsíc v bezpečí v Texasu, konkrétně u jejího bratra Clydea na rodinném ranči Fortuneových. Jessica se brzy s Clydem sblížila a dokonce začali plánovat společnou budoucnost. Netušili, jaká nebezpečí na ně číhají…

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Pa

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3960
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace