Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Maggie Shayneová

Zobrazuji údaje o autorce Maggie Shayneová - Shayne, Maggie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/3Sága25 CH Manželství za milionLucinda byla od dětství zamilovaná do Holdena Fortunea. Z lásky ovšem vystřízlivěla, když ji Holden v sedmnácti letech připravil o panenství, byl přitom ale tak opilý, že si na to vůbec nepamatoval! Znovu se oba setkali až po mnoha letech. Holden, známý svým nevázaným životem, si podle otcova posledního přání musel vzít za manželku "slušnou ženu", jinak by přišel o dědictví. Lucinda zase toužila po dítěti, ale neměla vhodného partnera. Když jí Holden navrhl "manželství dohodou", souhlasila. Každý od manželství očekával něco jiného - on záruku dědictví, ona otce pro vytoužené dítě!
2004/8Special73 G ABez přetvářkyPles zamilovanýchRosie Lindenová je černou ovcí rodiny. Její bohatí příbuzní si stále nemohou zvyknout, že chce být nezávislá, žít si podle svého a za to, co si sama vydělá. V mocné rodině Conradových má podobný osud Mitch. Podaří se jejich babičkám dát tyhle dvě spřízněné duše dohromady?
2004/9Sága61 CH Půjdu s tebou do rájeŽivot Zacharyho Ingrama plyne pomalu a líně. Ani ve snu by si nepředstavoval, že se může stát obětí únosu! Doktorka Maisy Daltonová, přední kapacita v oboru psychiatrie, zase v ústraní svého domu sepisuje odborné publikace a jen čas od času vystoupí s přednáškou, oddělena od publika bezpečnou hradbou řečnického pultíku. Co se stane, když Zacharyho a Maisy náhoda svede dohromady? Zdá se, že při tom objeví nejen sklony k netušenému hrdinství, ale ve skutečnosti najdou ještě něco víc…


První příběh z nové minisérie Rodinná tajemství.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Sh

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2854
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace