Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Linda Turnerová

Zobrazuji údaje o autorce Linda Turnerová - Turner, Linda


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/4Desire28 N Philly a playboyS politiky bývají problémy. Philadelphia O´Neillová, mladá ředitelka útulku pro lidi, kteří nemají střechu nad hlavou, to ví velmi dobře. Vyzvala proto v televizi muže, na němž záleží schválení zákona o podpoře pro bezdomovce, aby pět dní sloužil v jejím útulku. Kdo z nich bude mít v jejich vzrušujícím souboji nakonec navrch?
1994/10Desire97 K SvůdceDostihový trenér Jake Knight se dostal do úzkých. Jeden z nejbohatších mužů ve městě ho obvinil z dopování jeho koní. Případu se ujímá Jakeova bývalá láska, soukromá vyšetřovatelka Zoe Murdocková. Dokážou Zoe a Jake překonat vzájemnou nenávist a spolupracovat při vyšetřování?
1997/1Desire205 K Mezi nebem a zemíPrudence a Murdock by spolu mohli být šťastni, ale stále k sobě nemohou najít cestu. Tentokrát však svatý Petr neponechá věci náhodě.
1997/11Special20 G CVánoce na rančiAdventinky 1997 1Před deseti lety Waytt Cillu zradil a zlomil ji srdce a ona přísahala, že podruhé se oklamat nedá. Pak ale Waytta o Vánocích znovu potká a zjistí, že láska je silnější než hlas rozumu!
1999/11Special28 G CToulavé srdceAdventinky 1999 1Málomluvný, do sebe uzavřený Hunter Fortune na žádném místě dlouho nevydrží. Když ho požádá o pomoc rozvedená žena, aby našel její unesenou dcerku, zjistí, že je lepší zachraňovat cizí duše než tu svou. Odváží se Hunter následovat své srdce na cestě skutečné lásky?
2002/10Sága38 CH Počestná milenkaOd chvíle, kdy Austin přišel o svou ženu i dcerku, už uběhlo mnoho let, nikdy se z té rány ale nevzpamatoval. I Rebeccu od časů, kdy se musela bránit před násilníky toužícími po jejím těle a žít na ulici, již dělila celá věčnost. Austin už ale znovu milovat nedokázal, ona zase nesnesla dotek jakéhokoli muže. Tak tomu bylo až dosud, přesněji do chvíle, kdy zahřměl výstřel a bývalého senátora Coltona málem zabila zákeřná kulka. Austin vyhoví žádosti svého strýce, znechuceného přístupem policie, a pustí se do vyšetřování, které mu přivede do cesty Rebeccu…
2003/8Nebezpečné vztahy19 E Nepřítelova dceraKdyž tajný agent Russell Devane přijíždí na australskou dobytkářskou farmu, kde má zlikvidovat nebezpečného teroristu Simona, jeví se mu jako nejlepší způsob, jak o něm získat co nejvíce informací, když bude svádět Simonovu dceru Lise. Zpočátku s tím nemá velké problémy, ale pak si začíná uvědomovat, že mu více než o dlouholetého nepřítele SPEARu jde o jeho dceru...
2003/12Special63 G BBez srdceDámy v ohroženíPři nebezpečném zásahu proti teroristům musí Kurt Hoffman spolupracovat se svou bývalou manželkou Juliannou. Zpočátku ani jeden netuší, že jim osud dává druhou šanci obnovit vztah, který je stále plný vášně a citu.

Počet zobrazených záznamů: 8

Na seznam autorek začínajících na Tu

Na seznam autorek od písmene T

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3949
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace