Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 8/2004

Zobrazuji informace o produkci 8 / 2004


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance618 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Toskánský svůdníkSelena je nenáročná mladá žena, která se spokojí s málem. Osud ji svede dohromady s Leem Calvanim, s mužem, který stejně jako ona miluje koně a žije prostým životem na italském venkově. Ale není všechno takové, jak se zdá... vyjde totiž najevo skutečnost, že Leo se stává právoplatným dědicem hraběcího titulu!
Romance619 B Jessica Hartová (Hart, Jessica)Hledá se snoubenec!Phoebe stojí před problémem, protože musí jít na svatbu svého bývalého snoubence a předstírat, že je naprosto šťastná! Její nejlepší kamarádky však mají plán: najmout si spolubydlícího Giba jako nového snoubence! Zní to perfektně, ale... nikdo nepočítá s tím, že mezi Phoebe a Gibem vznikne citové pouto, které se jen tak nedá přehlédnout.
Romance620 C Diane Pershingová (Pershing, Diane)Noc pro PopelkuGerri neměla zrovna šťastný týden: vše, na co sáhla, se jí pokazilo. Jejím jediným přáním je vrátit se o sedm dní zpět a vše napravit... A právě tehdy jí do života vstoupí zádumčivý rančer Des Quinlan, jehož polibky zcela vytlačí z Gerriina srdce myšlenky na vztah s bohatým a přitažlivým Ranceem...
Romance621 D Susan Petersonová (Peterson, Susan)Taneční lekcePřitažlivá Quinby Parkerová má horoucí srdce a pěkně proříznutou pusinku. Snad proto se soupis jejích bývalých zaměstnání rovná telefonnímu seznamu. A nyní ji opět pronásleduje smůla a možná ji i přes její talent vyhodí od policie. Naštěstí si ji vezme pod svá ochranná křídla její nový kolega Josh Reed a ukáže se, že jako partneři mohou dosáhnout ve všech směrech nadprůměrných výsledků...
Romance Duo622 T ALiz Fieldingová (Fielding, Liz)Nevěsta pro milionářeMilionář Richard Mallory našel po probuzení ve své ložnici mladou a velmi přitažlivou neznámou ženu, která bezostyšně prohledávala zásuvky! Ginny Lautourová se tím ocitla ve velmi nepříjemné situaci a bude záležet jen na ní, zda jí Rich uvěří její vymyšlenou historku...
Romance Duo622 T BJulianna Morrisová (Morris, Julianna)DvojčeMaddie Jacksonová se zklamala v lásce a v den své svatby utekla daleko od domova. Vydala se hledat své biologické rodiče, a při tom našla nejen svou sestru-dvojče, ale i pohledného a velmi milého Patricka O´Rourkea.
Sága60 CH Merline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Teď a navždyKdyž mafiánský šéf Frank Del Brio našel Haley Mercadovou i v tajném úkrytu, který měl být zcela bezpečný, a oznámil jí, že její unesenou dceru propustí za dva miliony dolarů, rozhodla se vzít osud do vlastních rukou. Jakou ale bude mít šanci? A jak by jí mohl pomoci Luke, otec dítěte, když přišel dočasně o zrak? Naštěstí jsou tady jeho kamarádi z námořní pěchoty, pro něž není slovo přátelství prázdným pojmem.
Historická romance113 W Margo Maguireová (Maguire, Margo)Paní z NorwyckuBartholomew, pán na Norwycku, dostal od své bývalé zrádné manželky takovou lekci, že se zapřísáhl všem ženám vyhýbat, a hlavně jim nedůvěřovat. Když však najde na pobřeží polomrtvou dívku, která se téměř utopila při ztroskotání lodě, brzy zjistí, že jejím půvabům odolat nedokáže. Jen kdyby věděl, kdo ta dívka, kterou jeho malá sestřička pojmenovala na Marguerite, je a odkud a kam se plavila?
Historická romance114 Z Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Šťastný losAmy Bainbridgeová měla díky svému otci, hazardnímu hráči, velice krušné dětství. Ze všeho nejvíc proto nenávidí hry jakéhokoli druhu, zvlášť když neblahých následků hazardu není ušetřena ani po otcově smrti, neboť vášeň ke hře zdědil i její bratr. Ten ji jednoho dne seznámí se známý hráčem a svůdcem žen Jossem Tallantem, díky němuž Amy najde los, na který pak vyhraje neuvěřitelnou peněžní sumu.
S penězi si Amy poradit dokáže, horší je to s nečekaným zájmem ze strany Josse...
Desire619 K Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)V ohni láskyEmily Baroneová měla obrovské štěstí, že ji s nasazením vlastního života vynesl z hořící budovy mužný požárník Shane Cummings. To ještě netušila, že se mezi nimi rozhoří oheň vášně a lásky, na který budou oba krátcí. Dokážou však zkrotit svou nedůvěru, pýchu a předsudky? Dají počínajícímu vztahu šanci?
Desire620 L Penny Jordanová (Jordan, Penny)Noci v pouštiDokud šejk Xavier Al Agir nepoznal nádhernou a vzpurnou Mariellu, byl přesvědčený, že se nikdy neožení a že zůstane sám. Vášnivé vzplanutí ke krásné Angličance ho nepřipraveného zasáhlo zničující silou jako písečná bouře. Jak jí má odolat, uprostřed pouště, v oáze, kde jedinými společníky jsou jejich pradávným rytmem uchvácená srdce?
Desire621 M Meagan McKinneyová (McKinney, Meagan)Letní románekKirsten Meadowsová získala za pomoci rodinné přítelkyně, rančerky Hazel, místo osobní asistentky u miliardáře Setha Morgana. I když to mezi Sethem a Kirsten od začátku jiskřilo, skeptická Kirsten usoudila, že chladný svět financí Setha dokonale ovládl a on nemá zájem o nic než nezávazný letní románek. Bude mít Seth tolik odvahy, aby šel za hlasem svého srdce?
Desire622 N Kathryn Rossová (Ross, Kathryn)Manželství po ItalskuGemma nikdy nedokázala zapomenout na svůj vztah s Marcusem Rossinim, i když mezi nimi už dávno všechno skončilo... Ovšem až na jednu maličkost - jejich syna Liama.
A teď se Marcus musí vrátit domů do Itálie a Liama si chce vzít s sebou. Jak ho tak Gemma poznala, Marcuse před jeho rozhodnutím nic nezastaví. Pro to, aby dosáhl svého, je schopen udělat všechno na světě. Dokonce jí i nabídnout manželství!
Desire Duo623 O AAnne McAllisterová (McAllister, Anne)Král plážePo rušném životě fotbalové hvězdy se Lachlan McGillivray vrací na ostrov Pelican Cay, kde se setkává s bývalou přítelkyní své sestry, Fionou, která zatím vyrostla v nevšední krásku. Na tu však kouzlo miláčka všech žen neplatí. I když jej tajně miluje, odmítá stát se jeho milenkou na jednu noc. Jediné, co od Lachlana chce, je, aby jí stál nahý modelem.
Desire Duo623 O BCatherine Spencerová (Spencer, Catherine)Ostrov touhyMladá módní návrhářka Anne-Marie Barclayová jede na měsíc za svou nejlepší kamarádkou, aby jí ušila svatební šaty a také jí šla za družičku. Jako holčičky snily o společné svatbě, ale i když se Anne-Marie velice sblížila s charismatickým ženichovým bratrem Ethanem, příliš v budoucnost jejich krátké známosti nevěří.
Special73 G AMaggie Shayneová (Shayne, Maggie)Bez přetvářkyPles zamilovanýchRosie Lindenová je černou ovcí rodiny. Její bohatí příbuzní si stále nemohou zvyknout, že chce být nezávislá, žít si podle svého a za to, co si sama vydělá. V mocné rodině Conradových má podobný osud Mitch. Podaří se jejich babičkám dát tyhle dvě spřízněné duše dohromady?
Special73 G BEileen Wilksová (Wilks, Eileen)Neodkladná povinnostPles zamilovanýchAidena Swifta na dlouhých dvanáct let odvedla od jeho lásky Noelle neodkladná povinnost. Nyní ji opět svírá ve svém náručí, ale není to už ta naivní dívenka, kterou nosil celá ta léta v srdci…
Special73 G CAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Sólo pro nezadanéPles zamilovanýchKate Davenportová je drobounká a energií překypující žena a David Castlemane se zatím s nikým podobným nesetkal. Kate se na dva týdny stala jeho průvodkyní po zděděných pozemcích a David ke svému vlastnímu překvapení zjistil, že si přeje mít ji po svém boku navždy.
Special72 H Dinah McCallová (McCall, Dinah)Letní bouřeZazvoní telefon. Šest žen ho zvedne, ale nikdo se neozývá. Je slyšet jen vzdálené hřmění a zvonění. Zavěsí a jako v transu jdou dobrovolně vstříc svému osudu...
Ginny Shapirová se dívá na fotografii sedmi usměvavých děvčátek, spolužaček z výběrové třídy Montgomeryho akademie. Šest z nich už je po smrti. Zbyla jen ona.
Zazvoní telefon a Ginny nasedne do auta a ujíždí pryč. Je jí jedno kam. Hlavně aby co nejrychleji zmizela.
Sullivan Dean je přítelem z dětství jedné ze zavražděných mladých žen. Podaří se mu najít Ginny a uchránit před smrtí alespoň ji?
Orchidea22 F Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Zamilovaný námořníkDrsný a nepřístupný. Nejhorší pacient, jakého si mohla Kelly vybrat! Kromě toho ale největší láska jejího dospívání. Když se po letech opět setkávají, musí Michael po těžkém zranění přehodnocovat celý svůj život. Kelly je první, kdo mu dodá naději. Uvěřit jí je ale těžší, než se na první pohled zdá. Vědomí, že jí nemůže nabídnout žádnou budoucnost, totiž Michaela nutí, aby se držel zpátky. Trpělivost a tvrdé cvičení však konečně přinášejí výsledky. A nejenom na Michaelově zdravotním stavu!
Lékařská romance duo62 R AMargaret Barkerová (Barker, Margaret)Doktorovo tajemstvíDo nemocnice na malém řeckém ostrůvku uprostřed jiskřivých modrých vod přijíždí zdravotní sestra Sara Metcalfeová, aby vypomohla doktoru Michaelisi Stangosovi. Od chvíle, kdy spatřila jeho atletické tělo nořící se do vody při záchraně lidského života, zahořelo její srdce láskou…
Lékařská romance duo62 R BLeah Martynová (Martyn, Leah)Lékařka z venkovaVěhlasný chirurg Nick Tonnelli je na dovolené v malém australském městečku uprostřed buše. Setkání s tamější lékařkou Abbey Jonesovou změní nejen jeho názor na malá zdravotnická zařízení, ale i na jeho staromládenecký život!
Kolekce18 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Nedokončený koncertDokáže se mladičká klavírní virtuózka Arabella vypořádat se zraněním, které jí může definitivně ukončit kariéru? Určitě mnohem snadněji než s tím, když má předstírat lásku ke svému hostiteli Ethanovi, aby mu tak pomohla odehnat jeho bývalou manželku! Arabella totiž lásku nechce jenom předstírat! Arabella chce dostat vše!

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3657
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 30.12.2020, 16:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace