Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/2004

Zobrazuji informace o produkci 9 / 2004


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance623 A Jessica Hartová (Hart, Jessica)Schůzka bez zárukyKate Savageová je svobodná mladá dívka, pro niž její kamarádky zorganizují schůzku s nápadníkem, jehož existenci před Kate do poslední chvíle tají. Jaké je však Kateino překvapení, když se z něj vyklube Finn McBride, její šéf! Finn má pro Kate zajímavý návrh: nejenže hledá chůvu pro svou dceru, ale navíc potřebuje, aby Kate předstírala, že je jeho snoubenkou!
Romance624 B Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Zakázané manželstvíMichelle Howardová souhlasí s tím, že bude ošetřovat Zaka Sadlera, který se zotavuje po nehodě. Není si však jistá, zda dokáže skrývat něžné city, které k němu chová již delší dobu...
Jejich vztah je totiž velmi důvěrný: vyrůstali spolu v jedné rodině, když oba dva ztratili v dětství rodiče. I pro Michelle je velkým překvapením, když se Zak vyzná ze své lásky k ní a navrhne jí manželství!
Romance625 C Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Dárek z minulostiI když už Claire McCaneová nečekala, že se ještě někdy setká s manželem, který ji před pěti lety opustil, stalo se. Claire si brzy uvědomuje, že Joshuu stále miluje a prožívá pocity, o kterých se domnívala, že už dávno zapomněla. Povede to ke smíření, po kterém oba tak touží?
Romance626 D Jennifer Drewová (Drew, Jennifer)Proti lásce imunníKim Grantová se snažila co nejrychleji posbírat rozsypané spodní prádlo a nacpat je do přeplněného kufru. V nepříjemné situaci jí na pomoc galantně přispěchal Rich Taylor. To ještě netušil, že se tato bezbranně vyhlížející víla stane jeho společnicí na cestě napříč Spojenými státy a že bude mít ještě mnoho příležitostí ji zachraňovat. Zdá se, že by Rick mohl být tím pravým, jen kdyby nebyl proti lásce imunní...
Romance Duo627 T ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Snoubenec na jeden večerMolly McGuireová potřebuje nutně snoubence na podnikový večírek, který právě začíná. A tak skutečně na poslední chvíli osloví osamělého muže u baru. Netuší však, že oním mužem je okouzlující a hříšně bohatý hoteliér Nick Bailey...
Romance Duo627 T BHolly Jacobsová (Jacobs, Holly)Sladká nevěstaJoe Delacamp je víc než překvapen, když v cukrárně ve svém rodném městečku potká nečekaně svou dávnou lásku Louisu, která ho před osmi lety beze slova opustila. Teď se Joe dozvídá, že je otcem sedmiletého Aarona, který jako by mu z oka vypadl. Pustí ho však po tolika letech Louisa zpět do jejich života?
Sága61 CH Maggie Shayneová (Shayne, Maggie)Půjdu s tebou do rájeŽivot Zacharyho Ingrama plyne pomalu a líně. Ani ve snu by si nepředstavoval, že se může stát obětí únosu! Doktorka Maisy Daltonová, přední kapacita v oboru psychiatrie, zase v ústraní svého domu sepisuje odborné publikace a jen čas od času vystoupí s přednáškou, oddělena od publika bezpečnou hradbou řečnického pultíku. Co se stane, když Zacharyho a Maisy náhoda svede dohromady? Zdá se, že při tom objeví nejen sklony k netušenému hrdinství, ale ve skutečnosti najdou ještě něco víc…


První příběh z nové minisérie Rodinná tajemství.
Historická romance115 W Margaret Mooreová (Moore, Margaret)V síti intrik a láskuTřebaže si z králova rozkazu řekli sir Reece Fitzroy a Anne Delasainová své ano, skutečné manželství mezi ním a nadpozemsky krásnou Anne by pro jeho rodinu znamenalo zkázu. Proto se rozhodne pokušení a své touze po Anne odolat.
Anne je postavena před těžké rozhodnutí. Reece se jí víc než zamlouvá a sňatek s ním je pro ni vysvobozením, její krutý bratr ji však má své moci. Zradí Anne Reece a podaří se Reeceovi odolat její kráse?
Historická romance116 Z Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Gardedáma nevěstouLady Annis Wycherleyová je temperamentní mladá žena, ale pro londýnskou společnost je gardedámou s prvotřídní pověstí. Když přijíždí do lázeňského městečka, jejím úkolem je sehnat vhodné ženichy pro své dvě svěřenkyně, a ne si začínat nějaký milostný románek. A zvlášť ne s někým, kdo má pověst sukničkáře jako lord Adam Ashwick!
Adam se ji ovšem pokouší svést od prvního okamžiku, kdy se s ní setkává, a Annisina pověst gardedámy je ohrožena. Podaří se mu ji přesvědčit, aby mu podlehla?
Desire624 K Maureen Childová (Child, Maureen)Láska vše přemůžeServírka Daisy Cusaková má šťastnou optimistickou povahu a svým krásným úsměvem denně okouzluje hosty restaurace Antonio. Alex Barone, který do restaurace se svými přáteli piloty zavítal, se cítil jako zasažený bleskem. Ta žena v něm vyvolala nečekané pocity a touhy. Chtěl by ji svírat v náručí, nosit na rukou, chránit před celým světem…
Desire625 L Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Srdce nezapomeneMilionář Gray MacInnes získal při transplantaci, která mu zachránila život, srdce jiného muže. Hned po operaci se mu začaly vybavovat vzpomínky na tvář, jemnou pleť a milý úsměv ženy, kterou nikdy dřív neviděl. A přitom takovou krásku by si zcela určitě zapamatoval! Tyto nevšední prožitky ho nakonec přiměly k pátrání po dárci a jeho rodině a jeho osud ho nezadržitelně vedl tam, kam patřil…
Desire626 M Ann Majorová (Major, Ann)Samota ve dvouCeleste má už od dětství jediný velký sen. Chce se stát hvězdou country. Její cestu za slávou zkříží Phillip Westin, neodolatelný námořník, v jehož náruči se Celeste poprvé v životě cítí jako doma. Přesto se na sedm dlouhých let odloučí, a když se opět setkají, oba trápí stejná otázka: podaří se jim najít společnou cestu?
Desire627 N Kathryn Jensenová (Jensen, Kathryn)Sladké přemlouváníMarie McPhersonová byla v názorech možná trochu staromódní. Ale i ve svých pětadvaceti byla rozhodnutá počkat si na toho pravého a až s ním poznat všechny společné radosti, o kterých její přátelé tak často a rádi žertovali. Když ji osud zavál do slunné Itálie do firmy charismatického aristokrata, který po ní nepokrytě toužil, její odhodlání dostávalo trhliny. To, co jí zatím ukázal, bylo nádherné, a jak sliboval, byl to jen začátek…
Desire Duo628 O AKate Walkerová (Walker, Kate)Sicilský manželMegan Ellisová mnoho let toužila vdát se za Cesarea Santorina… ale ne za takových okolností, které právě nastaly! Narychlo uspořádaná svatba všechny přesvědčila o vášnivé nedočkavosti novomanželů, ale Megan si vůbec není láskou svého sicilského manžela jistá…
Desire Duo628 O BLee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Milenka z obrazuEleanor Smithová je jako omráčená, když jí atraktivní milionář nabídne lukrativní zakázku, kterou si vzhledem k tíživé finanční situaci nemůže dovolit odmítnout. Je tu však jeden háček: musí se nastěhovat do jeho luxusního sídla a zůstat tam, dokud zakázku nedokončí. Znamená to snad, že bude muset dělat všechno, co si pohledný milionář usmyslí?
Special74 G Heather Grahamová (Graham, Heather)Tajemný ochránceKristin McCahyová bojovala za to, aby v těžkých podmínkách války Severu proti Jihu udržela hospodářství, jemuž její rodiče zasvětili celý život. Když už se zdá, že veškerá naděje pohasla a ji čeká potupný konec, vstupuje do jejího života tajemný neznámý muž, který zvrátí chod událostí. Způsobí však také notný zmatek a obrátí Kristinin dosavadní svět vzhůru nohama…


První díl z romantické historické trilogie z doby občanské války Severu proti Jihu v Americe v šedesátých letech 18. století.
Orchidea23 F Karen Templetonová (Templeton, Karen)Jak se stát princeznouLuanne Evansová pracuje jako servírka, ačkoli málokdo, kdo bydlí v přívěsu, má knihovnu tak rozsáhlou jako ona... Když městem projíždí krásný Alek Hastings, sama ho vyzve k lásce na jednu noc. Teprve později zjistí, že muž, se kterým čeká dítě, je budoucí vládce knížectví Karpatia, Aleksander Vlastos. Může však Luanne po deseti letech uvěřit, že se k ní kníže vrací z lásky, když sama prožila tak dlouhou dobu v manželství z rozumu?
Lékařská romance duo63 R AMargaret Barkerová (Barker, Margaret)Řecká svatbaPřed osmi lety prožili Demetrius a Chloe milostný románek, ale jejich vášnivý vztah se po třech měsících rozpadá. Chloe se vrací z řeckého ostrova do Anglie a na Demetria jí zůstanou jen vzpomínky. Později se nečekaně znovu setkávají a oběma připadá, jako by se zastavil čas a oni se nikdy nerozešli..
Lékařská romance duo63 R BAlison Robertsová (Roberts, Alison)Očima láskyMezi zdravotní sestrou Polly Martinovou a chirurgem Mattem Saundersem zahořela láska. Polly brzy zjistí, že otěhotněla, ale co když není Matt připravený na to, aby se stal otcem? Dokáže Polly přesvědčit Matta, že mohou vytvořit šťastnou rodinu?
Kolekce19 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Polibek v JuárezuVýlet do mexického Juárezu skončil pro Connala nečekaným manželstvím, a to i přesto, že se zapřísáhl, že se již nikdy podruhé ženit nebude! Manželství ale není totéž co láska… Penelope, jeho mladičká manželka, ji neumí utajit a Connal ji neumí dát najevo. V Penelopině zásuvce leží oddací list psaný španělsky. Zůstane kusem papíru, nebo bude prvním listem knihy, kterou bude psát jejich společný život?

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3279
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 28.10.2020, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace