Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Nevšední návrh

Zobrazuji údaje o svazku Nevšední návrh


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/10Special na přání154 H ADixie Browningová (Browning, Dixie)Štěstí v neštěstíNevšední návrhPolicejní detektiv Carson Beckett se oltáři vyhýbá asi jako zločinec poutům. Poslední dobou už ale zjišťuje, že i on má nejvyšší čas, aby se usadil, zvlášť když potká křehkou Kit!

(2. vydání)
2010/10Special na přání154 H BJessica Steeleová (Steele, Jessica)Překvapení v ložniciNevšední návrhJednoho dne najde Varnie ke svému překvapení v ložnici cizího muže! Leon se tu ukrývá před médii a netuší, že domek patří přitažlivé ženě, o níž si myslí, že tu vypomáhá jako hospodyně.

(2. vydání)
2010/10Special na přání154 H CLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Neobvyklá nabídkaNevšední návrhLaura se rozhodne provdat za Itala Gina Farnese, protože tak splní největší přání své dcerky Nikky mít oddaného tatínka. Ginovi takovéto manželství z rozumu náramně vyhovuje!

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1830
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.10.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace