Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Sladká romance

Zobrazuji údaje o edici Sladká romance


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1997/61 F Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Romantická cestaVittorio je pro Kate poslední nadějí - zdá se, že na celém světě jí nemůže pomoci nikdo jiný. To by ovšem ten tvrdý a hrdý muž musel chtít! Kate se rozhodne vsadit všechno na jedinou kartu .....
1997/62 J Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Ideální šéfFirma svérázného počítačového génia, Keira Saunderse, právě neprosperuje. Ale je tu přece jeho sekretářka Jessica. Naučí Keira dobrým způsobům… a také lásce?
1997/73 F Shannon Waverlyová (Waverly, Shannon)NadějeLegenda říká, že kdo uzavře sňatek v kapli v Eternity, bude žít v manželství šťastně až do smrti. Když Marion požádá mladší sestra, aby jí šla za svědka, Marion neví, jak jí oznámit, že se právě se svým mužem rozcházejí... i když se brali právě v té slavné kapli!
1997/74 J Elizabeth Dukeová (Duke, Elizabeth)Falešná snoubenkaKane a Sára hrají vysokou hru. Kdyby příbuzní jeho bývalé ženy přišli na to, že Sára není jeho pravá snoubenka, přišel by Kane o dceru. Ale Sára je pro to malé děvčátko – i pro Kanea – ochotna udělat cokoliv….
1997/85 F Rosemary Badgerová (Badger, Rosemary)Past na hrdinuKelly měla smělé plány, ale ten nafoukaný a bohatý chlap jí je zničil! Díky němu přišla ze dne na den o všechny zákazníky – měl by jí tedy pomoci, říká si Kelly. Důležité ale je, co si o tom myslí Jack…
1997/86 J Anne Wealeová (Weale, Anne)Krásná MariaMaria žila velmi osaměle se svým otcem – do doby, než se objevil Raul Dysart a převrátil její život vzhůru nohama. Láska a nenávist k němu ji poznamenaly a ovlivnily všechna její další rozhodnutí…
1997/97 F Rosemary Hammondová (Hammond, Rosemary)Dokonalý mužSarah se ujala záhadného muže, kterého vlastníma rukama vytáhla z vraku havarovaného auta. Ross oplývá mužným kouzlem, před kterým je Sarah bezradná – nemá totiž s muži prakticky žádné zkušenosti!
1997/98 J Jessica Hartová (Hart, Jessica)Muž z ostrovůDrew Tarrant se to nikdy nesmí dovědět! Ve chvíli, kdy Carey souhlasila, že se bude vydávat za svou sestřenici Camillu, netušila, jak těžké bude strávit čtrnáct dní na tropickém ostrově jen s Drewem a tou strašnou lží. A jak snadno jí to může zlomit srdce ....
1997/109 F Patricia Wilsonová (Wilson, Patricia)Pochybnosti a láskaCatherine ani sama neví, jak se jí vlastně podařilo získat místo u obchodníka Damona Kinga. Rozhoduje se však navzdory svému mládí a nezkušenosti obstát, a nikdo – ani samotný Damon King – jí v tom nezabrání!
1997/1010 J Emma Richmondová (Richmond, Emma)Nevyzpytatelná láskaParis nemá herce ráda. Ani Oliver Drake, proslulý hrdina stříbrného plátna, na ni při natáčení nového filmu v Portugalsku neudělal dobrý dojem. Jenže život tropí hlouposti a láska si nedá poroučet…
1997/1111 F Melinda Crossová (Cross, Melinda)Nebezpečná přitažlivostRebeka má jako scénaristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. Srdce jí říká něco docela jiného!
1997/1112 J Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Z lásky k EmměCarlyle Brackman ví dobře, že jeho nemocná dcera Emma ze všeho nejvíc potřebuje maminku. A je ochoten udělat všechno, aby dceři vyhově - třeba se i naoko oženit se svou krásnou sekretářkou Biony!
1997/1213 F Tiffany Whiteová (White, Tiffany)Muž, který nenáviděl VánoceNoel Vánoce nenávidí, Hollie je miluje. Ti dva spolu nikdy nemohou najít společnou řeč... Přesto se neustále potkávají, hádají a nemohou se od sebe odloučit, spojeni podivným vánočním kouzlem…
1997/1214 J Patricia Wilsonová (Wilson, Patricia)Past na manželkuZdá se, že pro krásnou Abigail bylo setkání s Loganem prokletím. Toho muže si kdysi vzala, ale jejich manželství záhy zkrachovalo. A tentýž muž se nyní pokouší přivést ke krachu i rodinnou firmu, kterou Abbie vede se svým otcem. Cožpak její útrapy nikdy neskončí?
1998/115 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Láska na AljašceMariah chce na Aljašce zůstat, ať si její šéf Christian o tom myslí, co chce!
1998/116 J Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Zámecký pánKdyž se Charlotte setká s Jettem Ashtonem, nejasně cítí, že ji čímsi osudově přitahuje...
1998/217 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Štěstí na AljašceTracy by nikdy nevěřila, že najde své životní štěstí právě na Aljašce. A Duke, nejlepší pilot aljašské společnosti Midnight Sons, by nikdy nevěřil, že s tou emancipovanou právničkou někdy najde společnou řeč.
1998/218 J Phyllis Halldorsonová (Halldorson, Phyllis)Manželství na receptRomantická večeře při svíčkách a známost na jednu noc - to je to jediné, co je doktor Sam Lawford ochoten ženám nabídnout. S Kristen je to však úplně jiné. Tahle dívka si dokázala najít cestičku k jeho srdci - a tím ho úplně vyvedla z míry!
1998/319 F Day Leclaireová (Leclaire, Day)Dočasný manželWynne se potřebuje rychle vdát, aby nepřišla o dědictví. A Jake se ze stejných důvodů potřebuje rychle oženit. Najdou to, co hledají, na proslulém Popelčině plesu, který pořádá rodina Montaqueových?
1998/320 J Catherine Georgeová (George, Catherine)Druhá nevěstaJo se do Rufuse beznadějně zamilovala v den, kdy se oženil s její nejlepší kamarádkou. Ale kamarádka tragicky zahynula! Má teď Jo šanci?!
1998/421 F Day Leclaireová (Leclaire, Day)Svatba z donuceníElla hledá poslední naději na své štěstí na seznamovacím Popelčině plese, který pořádají její rodiče. To ale ještě netuší, že se tam znovu setká s Rafeem - mužem, který touží jen po tom, aby se jí rafinovaně pomstil!
1998/422 J Rebecca Langová (Lang, Rebecca)Svatební píseňMeg byla kdysi do Craiga zamilovaná, ale jejich vztah neměl budoucnost. O to větší je pro ni šok, když se s ním setká na svém novém pracovišti jako s kolegou - a nemůže z jeho blízkosti tak snadno uniknout jako kdysi.
1998/523 F Jeanne Allanová (Allan, Jeanne)Hledá se tátaAdeline je odhodlaná kvůli své malé neteři, o kterou se stará, ke všemu na světě - dokonce se i vdát! Jen kdyby se jí pořád nepletl do cesty Sam Dawson, který jí pokazí každou příležitost!
1998/524 J Rosemary Carterová (Carter, Rosemary)Něžná zajatkyněFraser obviní Stephanii, že zavinila zranění jeho zaměstnance - průvodce v africké buši. Šokovaná Stephanie nakonec souhlasí s tím, že než se průvodce uzdraví, bude zastávat jeho povinnosti. Její úloha je o to těžší, že Frazer je muž, kterého lze jen nenávidět - nebo milovat!
1998/625 F Jeanne Allanová (Allan, Jeanne)Život s AdamemSunny si už zase zapomněla klíče, a tak se musí do domu své sestry dobývat oknem. Jenže uvnitř ke vší smůle čeká lupič. Velmi pohledný lupič - nutno dodat! A se Sunny si zahrává jako kočka s myší...
1998/626 J Valerie Parvová (Parv, Valerie)Ostrov snůLisa je přesvědčená, že už z dětské lásky k Harrymu dávno vyrostla. Ale když s ním tráví celé dny na opuštěném tropickém ostrově, musí si přiznat, že po něm stále ještě touží - zatímco on ji jistě nemiluje. Nebo je to jinak?
1998/727 F Emma Richmondová (Richmond, Emma)Láska po italskuRea Tana nenávidí! Chová se jako typický Ital a přehlíží ji. A přitom to mezi nimi jiskří napětím...
1998/728 J Helen Brooksová (Brooks, Helen)Tajná dohodaDohoda, kterou Alina s Cordem pod jeho nátlakem uzavřela, ji tíží na duši. Chvíli Corda nenávidí, chvíli miluje...
1998/829 F Day Leclaireová (Leclaire, Day)Utajené dítěDravě mužný Damien a zářivá Sable spolu kdysi byli nesmírně šťastni. Jenže před pěti lety Sable křivě nařkli z krádeže - a ona ztratila jak své zaměstnání, tak svého muže. Podaří se jí nyní obhájit čest a znovu získat svoji lásku?
1998/830 J Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Patříš mi!Kady je přece jenom účetní, ale její bohémský šéf Devlin se k ní občas chová, jako by byla jeho manželkou. Automaticky předpokládá, že mu pomůže postarat se i o jeho opuštěné dítě! A Kady místo aby se rozlítila, zamiluje se do dítěte i do svého šéfa.
1998/931 F Eva Rutlandová (Rutland, Eva)Tančím jen pro tebeKrásná a jemná Terri zoufale potřebuje peníze, aby mohla zachránit umírající matku. Přivydělává si jako exotická břišní tanečnice. Když jí okouzlující Mark nečekaně nabídne peníze, Terri přece nebude váhat...!
1998/932 J Emma Richmondová (Richmond, Emma)Kudy chodí štěstíKdyž ji potkala nehoda a zranění, myslela si, že nastal konec světa. Když však potkala Jareda Lowea a jeho synka, bylo to ještě horší: aby se kvůli nim naučila vařit a uklízet domácnost...!?
1998/1033 F Anne Wealeová (Weale, Anne)Sofiino tajemstvíZa Sofiiným chladně profesionálním zevnějškem se skrývají mnohá tajemství. Její šarmantní šéf Mark však dokáže číst i za fasádou neomylné osobní asistentky.
1998/1034 J Rosemary Hammondová (Hammond, Rosemary)Příslib rájeJediným, kdo může Jessice pomoci zjistit pravdu o smrti jejího manžela, je okouzlující Luke. Jak mu ale vyvrátit jeho názor, že Jessica je jen povýšenou aristokratkou?
1998/1135 F Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Italská krevProč jen se Gaby tak rychle zamilovala do Lukea, když má být vysvěcen za kněze?! Ale je tu ještě Lukeův bratr, který z krásné Gaby nemůže spustit oči...
1998/1136 J Jennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Rachelino dítěLáska nebo nenávist? Stephen Hunter si musí vybrat. Jeho dávná láska Rachel mu to totiž nijak neulehčí ...
1998/1237 F Betty Neelsová (Neels, Betty)Princezna z kavárnyCo naplat. Vedle své krásné a exkluzivní sestry nemá nenápadná a skromná Mary Jane u doktora Thomase Latimera šanci, i kdyby ho milovala sebevíc. Jenže doktor Latimer vyznává jiné hodnoty...!!
1998/1238 J Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)Táta, který zachránil VánoceKdyž jí Nick navrhl manželství, bylo Faith jasné, že jde jen o to, zachránit Jakieho před adopcí. Jenže s přibývajícím časem touží Faith stále víc, aby ji Nick přijal za svou ženu po všech stránkách.
1999/139 F Val Danielsová (Daniels, Val)Sladký ValentinSladká Autumn Sanderfordová má svůj sen o prosperujícím cukrářství a pohledný Brad jí ho má pomoci uskutečnit. Po čase však zjišťuje, že se jí do snů začíná vkrádat jeden marketinkový poradce a jeho role v nich není ani trochu poradní...
1999/140 J Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Fletcherovo dítěSamu Fletcherovi se v životě nestalo, že by si nevěděl rady - ale když jde o Josii připadá si naprosto bezmocný. Napřed mu vyrazila dech zprávou, že čeká jeho dítě, a vzápětí prohlášením, že si ho v žádném případě nehodlá vzít. Jenže Sam je odhodlán donutit krásnou Josii k svatbě všemi prostředky - a nejen kvůli dítěti!
1999/241 F Trisha Davidová (David, Trisha)Jedině Jack!Jack Morgan se snaží získat zpátky lásku své malé dcerky, kterou nemohl vidět několik let. Vtom se ale na scéně objevuje nádherná a lehce ztřeštěná Bryony, která si srdce jeho dcerky získá jakoby mávnutím kouzelného proutku. Okouzlit i Jacka, však není vůbec jednoduché...
1999/242 J Kathleen O'Brienová (O'Brien, Kathleen)Když draci sníHilary nemá nejmenší chuť Connerovi pomoci. Je přesně tím mužem, které nemá ráda: příliš sebevědomý, příliš krásný. Pak však zjišťuje, že Conner ji potřebuje, protože Hilary je nejspíš jedinou ženou, která mu může pomoci zapomenout na bolestnou minulost...
1999/343 F Sharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Líbej mě a vyprávějKdysi ji zradil a zranil, teď má ale krásná Triss Alexanderová možnost se mu pomstít. Sotva ho ale spatří, pomsta jí začíná hořknout. Zjišťuje totiž, že svého dávného milence a nyní i otce svého syna, o němž on sám nemá zatím ani tušení, stále beznadějně miluje...
1999/344 J Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Když se nepřátelé berou...Justin to mladičké Lucy nastíní jasně: pokud si ho nevezme, přijde o všechno. A tak Lucy souhlasí s manželstvím bez lásky. Časem se však začíná ukazovat, že vztah mužného Justina k ní není ani zdaleka tak chladný, jak se ze začátku zdálo...
1999/445 F Sandra Martonová (Marton, Sandra)Jarní nevěstaPo smrti svého otce si Kyra konečně může vydechnout. Konečně může být sama sebou a jednat podle vlastní vůle. Jenže ouha! Na scéně se objevuje drsně mužný Antonio Rodrigo Cordoba del Rey, který chce vše - její tělo, srdce i duši. A Kyra cítí, že proti volání krve a vášně nemá šanci...
1999/446 J Grace Greenová (Green, Grace)Tajná úmluvaNick Diamond věří, že Lauru nakonec dokáže přesvědčit. Chce koupit nejen její pozemek s domem, ale očividně chce i Lauru samotnou. Jenže Laura si není jistá, jestli mu může důvěřovat. Chce ji proto, že ji miluje, anebo má jeho svádění skryté motivy?
1999/547 F Kate Proctorová (Proctor, Kate)Princ temnotMinulost Ros Bryantové skrývá temná tajemství a Ros je odhodlána přijít jim na kloub. Do cesty se jí však postaví Damian Sheridan, vysoký, temný a nebezpečný muž, který drží klíč ke všemu, co Ros potřebuje vědět... a navíc má i klíč k jejímu srdci.
1999/548 J Vanessa Grantová (Grant, Vanessa)Včerejší slibyConnar Stanford hledal svou ženu Dixii celých sedm let. Když ji konečně našel, uvědomil si, že už je to úplně jiná žena než to naivní děvče, které si bral. Je krásnější, dospělejší a navíc, jak se zdá, něco před ním tají...
1999/649 F Kay Thorpeová (Thorpe, Kay)Trvalé dědictvíKrásná Gina ví naprosto přesně, co s životem - ví, čeho chce dosáhnout i s kým. Ovšem jen do té doby, co se setká s Nickem Calwayem. Je arogantní, mužný a odhodlaný Gině dokázat, že i ty nejlepší plány se mohou v jediném okamžiku zřítit jako domeček z karet...
1999/650 J Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Tajnosti láskyRonni si jede na Sardinii přivydělat vyučováním angličtiny. Hned v prvním okamžiku jí však padne do oka její zaměstnavatel, neskutečně přitažlivý Guido Falcone, do něhož se Ronni nakonec beznadějně zamiluje. Jenže k čemu je to dobré, když on zřejmě chová v srdci lásku k jiné? Jenže jednoho dne se Guido objeví u jejích dveří a...
1999/751 F Rosemary Gibsonová (Gibson, Rosemary)Poslední šanceJedno katastrofální manželství Clemensy bohatě stačilo. Ovšem jen do té doby, než se do sousedství přistěhuje se svými dvěma kouzelnými dvojčaty mužný Joshua. Clemensy se snaží jak může do svého souseda se nezamilovat, je jí to však málo platné. Jenže Joshua má s manželstvím rovněž špatné zkušenosti, a tak to vypadá, že jejich možná poslední šance na lásku přijde vniveč.
1999/752 J Rosemary Hammondová (Hammond, Rosemary)Kouzlo úplňkuNesmělá, zato však krásná Melissa vyrazí na dovolenou snů, aby se otrkala a konečně se trochu pobavila. Na výletní lodi podél břehů Mexika se však setká se světoznámým spisovatelem Milesem Thatcherem, který s jejím chováním očividně nesouhlasí, což mu ovšem nikterak nebrání ukrást jí za jedné měsíční noci polibek. Jenže dovolená končí a jejich cesty se musejí rozejít. Anebo ne...?
1999/853 F Vivian Leiberová (Leiber, Vivian)Požár láskyKdyž se pětadvacetiletá Mimi rozhodne, že se stane hasičkou, nic ji nezastaví. Ani umíněný Gibson St. James, známý zachránce dětí a odpůrce ženění. Ovšem na požár, který posléze zahoří v jejich srdcích, je i takový požárník jako on krátký...
1999/854 J Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)To nejlepší nakonec!Poté, co ho Cassandra opustila, považuje ji Damon Grey za chladnou ženskou se srdcem z ledu. Netuší, že ho neopustila kvůli kariéře, jak tvrdila. A Cassandra mu ani po šesti letech za nic na světě nechce prozradit své skutečné důvody. A pokud si Damon myslí, že pod karibským sluncem a v jeho objetí roztaje, zatraceně se plete. Anebo ne...?
1999/955 F Day Leclaireová (Leclaire, Day)Táta za všechny penízeGeniální desetiletý Hutch Lonigan ví přesně, co své mamince koupí k narozeninám: muže! A tak vezme všechny své úspory a jde do seznamovací agentury. Maminka Cassidy však po špatných zkušenostech žádného chlapa nechce. A ani obrovitý a mužný Troy Merrick se zpočátku do seznamování nijak nehrne. A tak malému Hutchovi nezbývá než přichystat pár malých lstí...
1999/956 J Laurie Paigeová (Paige, Laurie)Žena s tváří andělaBella Glamorganová je krásná, nevinná a vůbec nejskvělejší dívka pod sluncem. Její poručník Colter McKinnon to moc dobře ví. Proto je rozhodnut vybrat jí za manžela muže, který si ji skutečně zaslouží. S hrdostí ji pak doprovodí k oltáři. Jenže proč najednou touží být tím, kdo na ni bude u toho oltáře čekat... jako ženich?
1999/1057 F Margaret O'Neillová (O'Neill, Margaret)Lékařova manželkaMaddy cítí, že potřebuje změnu, a tak opustí dobré místo kvalifikované zdravotní sestry ve velké londýnské nemocnici a přesídlí na venkov. Okamžitě se tam cítí jako doma. A i práce s doktorem Stewartem Trellawneym ji baví. Jenže po nějakém čase se musí sama sebe ptát, zda je to opravdu jen klid a okolí, co si zamilovala...
1999/1058 J Grace Greenová (Green, Grace)Svatební slibLogan Hunter slíbil, že si najde znovu nevěstu a tím i matku pro svou dcerku. To bylo před pěti lety, a on stále ještě ani nezačal. Sára Wynterová si ho však našla sama. Bohužel ale ani trochu nesplňuje jeho představy. Je příliš krásná a na jeho vkus až příliš prostořeká. A je taky pro Logana až příliš velkým pokušením...
1999/1159 F Elizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Zázračné shledáníKdyž jí bylo sedmnáct, objevila Darcy opravdovou lásku. A tak dala sebe i své srdce Joeovi Tylerovi a už se viděla v jeho objetí navždy. Zato její dědeček viděl rudě - a vykázal Darcy z domova. A tak musí Darcy i Joe čekat dlouhých deset let, než je jedno zázračné shledání opět svede dohromady...
1999/1160 J Grace Greenová (Green, Grace)ZázrakDamian McAllister Vánoce nikdy neslavil. Žádné dárky, koledy nebo polibky pod větvičkou jmelí. Aby se změnil, musel by se stát zázrak. Stephanie Redfordová naopak věří ve spokojený život a zázraky. A stačí jediný pohled do Damianových krásných, smutných očí a Stephanie okamžitě ví, že bude muset uskutečnění svého zázraku trochu pomoct!
1999/1261 F Val Danielsová (Daniels, Val)Zvláštní dárekLori jednou ráno najde na prahu svých dveří nejkrásnější vánoční dárek, jaký si umí představit - rozkošnou několikadenní holčičku. Jenže jak to zařídit, aby si ji mohla nechat? Andy McAllister z horního patra je úspěšný právník, a tak jí určitě pomůže. A nejen k holčičce, ale možná i k něčemu navíc...
1999/1262 J Valerie Parvová (Parv, Valerie)Polibek od cizincePro krásnou moderátorku televizního pořadu Sarah byla vždycky její kariéra na prvním místě. Ovšem jen do té doby, než potkala neskonale přitažlivého Lukea Ansfielda. Pod jeho podmanivým pohledem se její svět obrátil vzhůru nohama. A Sarah najednou začíná tušit, že jsou v životě důležitější věci než sláva mediální hvězdy a úspěch...
2000/163 F Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Muži milují... brunetkyJsou jen dvě věci, kterým Nick Jefferson není schopen odolat: výzvě a blondýnce. Jenže ke svedení jisté vyzývavé blondýnky potřebuje pomoc brunetky jménem Cassie...
2000/164 J ABetty Neelsová (Neels, Betty)Setkání v parkuDen pro láskuNáhodné setkání s neznámým pohledným mužem v parku přineslo Francesce naději na změnu jejího dosavadního monotónního života. Francesku však nepřestávají trápit pochybnosti: copak by se vážený lékař mohl zajímat o docela obyčejnou dívku, jako je ona?
2000/164 J BJennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Fialky jsou modréDen pro láskuKdyž Claire opustila její jediná velká láska - Mike, netušila, že ho ještě někdy uvidí. A teď je zpátky - a stejně arogantní jako dřív. Odkud Mike bere tu drzost si myslet, že oni dva začnou tam, kde kdysi přestali?
2000/265 F Renee Roszelová (Roszel, Renee)Jak zapomenout na HarryhoSnoubenec Harry jí uteče od oltáře s její vlastní sestrou, a tak Emily dělá všechno možné, aby na něj zapomněla. A romantický "Ostrov hříchu" se všemi svými plážemi a skrytými zátočinami, kam ji zavleče její kamarádka Meg, je jí v tom velmi nápomocen. Stejně jako hříšně svůdný a mužný majitel ostrova Lyon Gallant...
2000/266 J Elizabeth Dukeová (Duke, Elizabeth)Manželské dilemaKate si má vzít muže, který jistě bude ideálním manželem. Jenže pak vstoupí do jejího života Jack Savage. A Kate musí najednou řešit životní dilema: je zasnoubená s jedním mužem, její srdce však patří jinému. Jacku Savageovi. A do svatby zbývají pouhé dva týdny...
2000/367 F Alexandra Scottová (Scott, Alexandra)Nečekané shledáníKdyž Ellie Osborneová po dlouhých sedmi letech potká Bena Congrevea, zabolí ji, že si na ni zřejmě vůbec nevzpomíná. Je pak v pokušení usilovat o odplatu za to, jak ji kdysi Ben bezohledně opustil. Uvědomuje si však, že to nejlepší, co může pro svoji nádhernou dcerku Charlii udělat, je udržovat jejího otce - pokud jde o minulost - v sladké nevědomosti...
2000/368 J Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Kráska a šéfDelia a Craig se potkají za nepříliš šťastných okolností, ani nehoda, ani Craigův handicap jim však nemohou zabránit, aby je to k sobě netáhlo. Craig však nechce být Delii přítěží a Delia ho není schopna přesvědčit o své lásce. Zdá se, že jedinou nadějí pro ně je riskantní operace, jejíž termín se neúprosně blíží...
2000/469 F Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Návrat muže snůKdyž se Cassii Prattové po jedenácti letech náhle vrátí do života muž jejích dívčích snů Gray Alexander, jímá ji neblahá předtucha. Gray totiž chce stůj co stůj získat svého syna, o kterém až donedávna neměl ani ponětí. A Cassie váhá. Jenže která matka by dokázala odolat nezvratnému odhodlání v očích otce jejího dítěte...
2000/470 J Patti Standardová (Standard, Patti)Špión láskyCuttera si Adriana Rhodesová najala, aby jí přestavěl koupelnu, a ne aby škádlil její matku, radil její baculaté dcerce nebo snad dokonce léčil její zlomené srdce! Přesto nemůže odolat vřelosti jeho polibků a pocitu bezpečí v jeho objetí. Jenže Cutter má tajné poslání, o němž nemá Adriana ani ponětí.
2000/571 F Josie Metcalfeová (Metcalfe, Josie)Sliby se mají plnitLékařka Bethan se vypraví na dovolenou, aby se dala dohromady po rozchodu se svým přítelem, jenže co čert nechce hned první den se setká s přitažlivým doktorem Joshem Kentem. A pak ho i jeho dcerku zachrání při automobilové nehodě a pomáhá mu, dokud se nemusí z dovolené vrátit domů. Slibuje, že se vrátí zpět, Josh však nikdy slibům příliš nevěřil...
2000/572 J Emma Richmondová (Richmond, Emma)Známá neznámáPřed deseti lety ho okouzlila, byli však oba příliš mladí na vážný vztah. Nyní však Nash cítí, že by rád dokončil, co tehdy nestihli. Phoenix si však není jistá, zda chce Nashovi odpustit, že jí v osmnácti zlomil srdce. Jenže pro Nashe je Phoenix příliš velkou záhadou, a tím pádem i výzvou na to, aby ji nechal odejít...
2000/673 F ASally Carleenová (Carleen, Sally)Ztracená nevěstaNevěsta mu zmizí těsně před svatbou, najednou se však ve městě objeví dívka, která jeho nastávající jako by z oka vypadla. Zpočátku Lucas neví, kde mu hlava stojí, postupně ale - spolu se Sárou - začíná přicházet záhadě na kloub...
2000/674 J AJessica Hartová (Hart, Jessica)Manželská dohodaPřed lety ho Rosalind ponížila, a tak by ji Michael rád nenáviděl a ukázal jí, jak je nyní nad věcí. Jenže když za ním přijde a úpěnlivě ho žádá o pomoc, nedokáže ji najednou odmítnout. Zdá se, že jediný způsob, jak ji a jejího malého bratra ochránit, je předstírat, že jsou manželé.
2000/775 F ASally Carleenová (Carleen, Sally)Dárek pro snoubenceTakovou klientku, jako je Analise Brewsterová, soukromý detektiv Nick Claiborne ještě nezažil. Nejenže trvá na tom, že mu "pomůže" s pátráním, ale navíc ohrožuje jeho těžce nabytý duševní klid, až skoro zapomíná na své předsevzetí nezaplétat se s žádnou potrhlou ženskou, která je navíc tak... neodolatelná.
2000/776 J AKate Dentonová (Denton, Kate)Tatínkovské dilemaKdyž si jeho bývalá manželka najednou usmyslí, že ho připraví o dceru, přivodí tím Gordonovi několik bezesných nocí. Co čert nechce, její advokátkou je Mackie Smithová, žena, která ho od prvního okamžiku neodolatelně přitahuje.
2000/877 F ARosemary Carterová (Carter, Rosemary)Křehká krásaKdyž Sterling Sáru spatří poprvé, její křehké kouzlo ho zasáhne až do hloubi srdce. Jenže Sára má svá tajemství, kterých se jen těžce vzdává. A navíc se zdá, že se k smrti bojí mužů a jakéhokoliv sblížení, a Sterling si není jist, zda se mu ji někdy podaří tohoto strachu zbavit...
2000/878 J AEmma Richmondová (Richmond, Emma)Dotknout se nebeSetkali se za podivných okolností. A Sam Turner je pro Abby nejen nesmírně tajemný, ale i neuvěřitelně přitažlivý muž. Jenže s ní nechce nic mít. Něco jí však říká, že ani ona mu není lhostejná. Jenže jak překonat hradbu nedůvěry a chladu, kterou si kolem sebe vystavěl?
2000/979 F Catherine Georgeová (George, Catherine)Láska mezi paragrafyOd prvního okamžiku Patrick Hazard ví, že Hester je ženou jeho života. Jenže Hester až do této chvíle neměla v plánu se zamilovat. S Patrickem však už nic nemůže být jako dřív. A tak poznenáhlu začíná vstupovat do jejího života láska...
2000/980 J Patricia Thayerová (Thayer, Patricia)Rodinné překvapeníRafe Covelli se svatby a manželských pout bojí jako čert kříže. Všechna jeho předsevzetí se však hroutí v okamžiku, kdy spatří krásnou dívku Shelby. Jenže Shelby se bojí lásky kvůli jistému rodinnému tajemství, které teprve bude muset spatřit světlo světa...
2000/1081 F AAnne Petersová (Peters, Anne)Zlomené srdceHally žije sama a škola a její studenti jí jsou vším. Proto není divu, že se snaží pomoci Michaelu Parkerovi, ovdovělému otci studentky Cory, která se nemůže vyrovnat se smrtí své matky. Hally si náhle uvědomí, že ji nezajímají jen problémy Cory!
2000/1082 J ALaura Martinová (Martin, Laura)Osudné setkáníOlivia Hamiltonová by si nikdy nepomyslela, že první noc ve svém novém domově stráví v náručí naprosto neznámého muže. Jake Savage byl však tak neodolatelný, že se do něj Olivia zamilovala na první pohled. Teď je ale na ní, aby Jakea přesvědčila, že i ona je pro něj ta pravá!
2000/1183 F Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)...a pak mě políbíšAbby Ridgewayová se musí od svých osmnácti let starat o svou mladší sestru, a nemá to zrovna jednoduché. A její šéf, Nick Marchetti, se jí snaží pomoci nejen při výchově dospívající dívky, ale i v jejím soukromém životě. Pochopí však Abby, že i ona má nárok na lásku?
2000/1184 J Patricia Wilsonová (Wilson, Patricia)Zbožňovaný andělAlex Thorne není blázen: ví, že žena, která přijela jako sekretářka jeho nevlastního otce, něco skrývá. Avšak odhalit její tajemství není tak jednoduché, jak se mu zpočátku zdálo!
2000/1285 F Kate Dentonová (Denton, Kate)Hlavní výhraCara Breedonová se musí starat o dva mladší sourozence, a tak od osmnácti let nezná nic jiného než práci. Jaké je však její překvapení, když se o ni začne zajímat nejžádanější muž ve městě Wyatt McCauley. A že Wyatt svůj zájem myslí vážně, se Cara přesvědčí ve chvíli, kdy vyhraje hlavní cenu na aukci starých mládenců!
2000/1286 J Natalie Patricková (Patrick, Natalie)Nejlepší řešeníKdyž nešťastná Becky Taylorová potká Clarka Winsteada, myslí si, že její princ se konečně objevil! Proč je ale Clark tak zarytým odpůrcem manželství, přestože touží po dědici?

Počet zobrazených záznamů: 87

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7098
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace