Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Kolekce

Zobrazuji údaje o edici Kolekce


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/31 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Perfektní rodinaTři generace Crightonovy rodiny se sešly v rodinném sídle v Haslewichi na oslavu padesátin bratrů Davida a Jonathona. Ale večírek se zvrhne v urputnou bitvu o moc a dědictví... Z bratrů se stanou největší soupeři a nebojí se použít ty nejhorší zbraně - vytáhnout na světlo rodinné skandály! Jméno a čest rodiny Crightonovy, budované po generace, se pomalu, ale jistě rozpadá.
2003/42 U APenny Jordanová (Jordan, Penny)Dokonalý svůdceZpočátku má svůdná Bobbie ve všem jasno. Musí se pomstít rodině Crightonových za to, co provedli její matce. Jenže když se postupně seznamuje s jednotlivými členy této rodiny, začíná mít pochybnosti. A co teprve když poznává drsně mužného Lukea. To se pak všechny plány na pomstu hroutí jako domeček z karet.
2003/42 U BPenny Jordanová (Jordan, Penny)Perfektní manželNeodolatelná Tulla Richardsová ví moc dobře, že by neměla fantazírovat o svém šéfovi, kterým se shodou okolností stal Paul Crighton. Čím víc ho ale poznává, tím víc si uvědomuje, jak perfektní manžel by z něj mohl být, kdyby...
2003/53 U APenny Jordanová (Jordan, Penny)Dokonalý pár?Šarmantní Guy Cooke vypadá na první pohled jako dokonalý muž. Chrissie je z něj okamžitě jako v transu a kupodivu se zdá, že Guy na ni reaguje se stejnou intenzitou. Vypadají jako dokonalý pár, snad až příliš dokonalý, aby to všechno byla pravda. Jenže Chrissie skrývá jisté rodinné tajemství, s nímž se Guy pravděpodobně nikdy nesmíří…
2003/53 U BPenny Jordanová (Jordan, Penny)Dokonalý milenecLouisa Crightonová se v mládí zamilovala do nesprávného muže a navíc se do jejího osobního života začal plést její profesor Gareth Simmonds. Teď po letech se s ním znovu setkává, ale nikdy v životě by mu nepřiznala, že již od školy je pro ni tím jediným mužem na světě!
2003/64 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nenapravitelný hříšníkProminentní právník Max Crighton má všechno: peníze, moc, rodinný život. Ale pro muže, kterého přitahují nebezpečné sexuální hrátky, to je stále málo. Užívá si jedné známosti za druhou, svádí své vděčné klientky a riskuje i za cenu ztráty spokojeného života.
Ale i Maxe jednoho dne opustí štěstí. Je brutálně napaden a na nemocničním lůžku projde hlubokou proměnou. Ale jak dalece mu může jeho žena Maddy věřit? Copak je možné, aby se takový nenapravitelný hříšník změnil?
2003/75 U APenny Jordanová (Jordan, Penny)Dokonalý otecSamantha Millerová překročila třicítku a je stále svobodná a bezdětná. Rozhodne se odjet do Anglie a tam si obstarat manžela! Netuší však, že Liam Connelly, muž, kterého v mládí milovala, opětuje její city, ale sám si je nechce přiznat. Až Samanthin odjezd ho donutí, aby jí vyznal lásku!
2003/75 U BPenny Jordanová (Jordan, Penny)Dokonalá nocKatie Crightonová a Sebastian Cooke se viděli pouze párkrát, ale do oka si nepadli. Ona tajně miluje muže své sestry a Sebastian se po nevydařeném manželství nechce vázat. Přesto je k sobě cosi přitahuje... Po jedné společně strávené noci se zdá, že vše je tak, jak má být!
2003/86 U AEmilie Richardsová (Richards, Emilie)UprchlíciKrista, nevlastní dcera amerického senátora, se vydává do New Orleansu hledat svou mladší sestru Rosii, která uprchla z domova. Na své cestě se seznamuje s novinářem Jessem Cantrellem, který píše knihu o dětech s podobným osudem jako Rosie, které se potulují po ulicích amerických měst. Jess nabídne Kristě, že jí pomůže sestru hledat výměnou za slib, že mu Rosie, až ji najdou, bude vyprávět svůj příběh...
2003/97 U AEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Cesta za láskouV šestnácti letech utekla Anna z domova před despotickým nevlastním otce a přežívala na ulici, jak se dalo. Teď po šesti letech pracuje v útulku pro "děti z ulice" a vychovává svého čtyřletého syna. Je přesvědčena, že se svou minulostí se již vyrovnala. Do cesty se jí ale připlete státní prokurátor Grady Clayton, jehož Anna od prvního okamžiku velmi přitahuje. A Annina tajemná minulost pomalu vyplouvá na povrch… Dokáží se s ní oba vyrovnat, nebo je polapí do svých sítí a zničí jim životy?
2003/108 U Emilie Richardsová (Richards, Emilie)Srub na samotěTate Cantrellová žije sama v horském opuštěném srubu, který jí odkázal otec. Jednoho dne se u jejích dveří objeví muž v potrhaném oblečení, zraněný a s revolverem v ruce... Tate ví, že je to uprchlík z vězení a že po něm pátrají v celém okolí. Přesto se však rozhodne tomuto muži pomoct a jeho pobyt u ní se stane jedním velkým překvapením a dobrodružstvím!
2003/119 U Sharon Sala (Sala, Sharon)Dámou v každé situaciLily Brownfieldová po těžké ráně osudu a neméně těžkém rozchodu se snoubencem opouští velkoměsto a odjíždí vstříc obyčejnému životu mezi zelenými kopci pod nekonečně modrou oblohou. Vydává se pracovat na Longrenův ranč. Pronikavému pohledu Casea Longrena však nic neunikne. Brzy odhalí, že tato žena v sobě ukrývá smutnou minulost, o které nechce mluvit. Měl by se držet stranou... měl by ji nechat být... Ale tato statečná dáma ho beznadějně přitahuje a Case ví, že její práce na ranči jednou skončí...
2003/1210 U Sharon Sala (Sala, Sharon)Něžné násilíDetektiv Cole Brownfield díky svému nebezpečnému povolání stále zůstává osamělý. Na svatbě sestry Lily však pozná dívku, která převrátí jeho život naruby! Debbie Randallová přijíždí k Brownfieldovým do Kalifornie, aby se postarala o Coleova nemocného otce a přesvědčila Colea, že její srdce hoří láskou k němu. Cole je však tvrdohlavý a její city odmítá! Debbie se ale jen tak lehce nevzdává...
2004/111 U Sharon Sala (Sala, Sharon)Sařin strážný andělMackenzie Hawk po smrti matky ve srubu vysoko v horách osaměl. Po zkušenostech s lidmi a ženami především nebyla velká naděje, že by s nějakou navázal vážný vztah. Teď jeho samotu narušila Sára Beaudryová, která se ocitla v ohrožení života a potřebuje se ukrýt před nebezpečným zločincem!
2004/212 U Sharon Sala (Sala, Sharon)Ztracená dceraPo smrti matky se Honor O´Brienové zhroutil celý svět. A navíc se ještě objevil přitažlivý cizinec, který jí zničehonic oznámí, že není dcerou Charlotty O´Brienové, ale dávno ztracenou dcerou velmi bohaté rodiny Maloneových! Honor se po dlouhém váhání vydává na strastiplnou cestou za poznáním své nové rodiny. Jediným, kdo jí toto setkání zpříjemňuje, je právě Logan. Na Honor však čeká nejedno nepříjemné přivítání...
2004/313 U Sharon Sala (Sala, Sharon)Zamilovaná a zoufaláJesse LeBeauovou se někdo pokusil zabít. Rázem se jí zhroutil celý svět. Má práci, do které se nemůže vrátit, dům, v němž se bojí žít… Jediné bezpečné útočiště, které jí ještě zbývá, je ranč, na němž kdysi vyrůstala a zamilovala se do Kinga McCandlesse. V něm má teď přítele a ochránce, který ale netuší, že Jesse touží po tom, aby jí byl ještě bližší...
2004/414 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Jediný muž na světěCalhoun Ballenger se před několika lety ujal malé Abby a vychoval z ní mladou dámu. Nemůže se ale smířit s tím, že dospěla. Abby svého pěstouna miluje, ale své city před ním pečlivě tají. Kdy si Calhoun konečně uvědomí, že jejich vzájemný vztah už dávno přerostl v lásku?
2004/515 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Láska je riskPoté, co ho před šesti lety opustila Shelby, zůstal Justin Ballenger zahořklým starým mládencem. Přesto ji však po celou tu dobu stále miloval a nemohl se smířit s myšlenkou, že se Shelby provdá za jiného! Teď najednou zůstala sama, bez střechy nad hlavou, bez prostředků. A Justin má příležitost ji zachránit a přitom jí vrátit všechno to utrpení, které mu ona před tolika lety způsobila...
2004/616 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Muž na pravém místěTyler musel po ztrátě vlastního ranče nastoupit jako předák na turistický ranč "Double R" v Arizoně, který vedla mladá majitelka Nell. Nell vypadala na sedmnáct, ale bylo jí čtyřiadvacet, a po bolestné milostné zkušenosti z mládí vůči mužům zahořkla. Nemohla uvěřit, že by takový světák a krasavec jako Tyler mohl zatoužit po ní. A přesvědčit ji o tom, pozvednout její nízké sebevědomí byl pro Tylera a ostatní nadlidský úkol...
2004/717 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Zasněžené štěstíHluboko pod zmrzlým sněhem v horách zimního Wyomingu zůstává zapadané srdce drsného a mrzoutského rančera Quinna Suttona, který nechce nikdy poznat, co to je láska. A vydrží to až do okamžiku, kdy se na scéně objeví krásná zpěvačka Amanda. Jak dlouho se jí podaří před Quinnem tajit, kým je? A kdy se Quinnovi podaří vyrovnat se s tím, že žena jeho srdce je slavná, úspěšná a bohatá?
2004/818 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Nedokončený koncertDokáže se mladičká klavírní virtuózka Arabella vypořádat se zraněním, které jí může definitivně ukončit kariéru? Určitě mnohem snadněji než s tím, když má předstírat lásku ke svému hostiteli Ethanovi, aby mu tak pomohla odehnat jeho bývalou manželku! Arabella totiž lásku nechce jenom předstírat! Arabella chce dostat vše!
2004/919 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Polibek v JuárezuVýlet do mexického Juárezu skončil pro Connala nečekaným manželstvím, a to i přesto, že se zapřísáhl, že se již nikdy podruhé ženit nebude! Manželství ale není totéž co láska… Penelope, jeho mladičká manželka, ji neumí utajit a Connal ji neumí dát najevo. V Penelopině zásuvce leží oddací list psaný španělsky. Zůstane kusem papíru, nebo bude prvním listem knihy, kterou bude psát jejich společný život?
2004/1020 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Slečna z městaHardenu Tremaynovi se v osobním životě příliš nedaří. Zvlášť ne se ženami… Pak však jedna osamělá duše potká druhou. Zdánlivě spolu nemají nic společného, ale… Miranda Warrenová je krásná a zoufalá. Snad proto Hardena od první chvíle tak přitahuje. Jenže touha ještě není láska, a oba to dobře vědí. Dokáže Harden zacelit rány v její duši? A dokáže Miranda vnést slunce do Hardenova okoralého srdce a přimět ho, aby ji miloval?
2004/1121 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Závrať z milováníJak má devatenáctiletá Anna přesvědčit čtyřiatřicetiletého obchodníka Evana, že na lásku už dávno, dávno není příliš mladá? Podaří se jí to ? Nebo se bude muset smířit s tím, že její city zůstanou navždy neopětovány a ona sama skončí v "manželství z rozumu" s Randallem, mladičkým studentem medicíny, který se ani nepokouší zastírat, že tímto sňatkem by se dostal k prostředkům, jež potřebuje na otevření vlastní praxe?
2004/1222 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Oheň i chladKdyž se Fay a Donavan setkají, zajiskří to tak, že oba pochopí, že už nikdy nebudou moci žít jako předtím. Je tu ale problém… Donavan bohatým ženám nevěří a Fay je bohatá až k neuvěření! Nebo snad ne? Může se stát něco s několikamilionovým dědictvím, které jí má být vyplaceno za pár týdnů? Na scéně se navíc objeví Donavanův synovec Jeff, jehož šťastná budoucnost může záviset na tom, jestli jeho strýc dokáže vytvořit s Fay fungující a šťastnou rodinu!
2005/123 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Andělská láskaKdyž nechá Guy, Emmettův syn, utéci Melodyinu kočku, netuší, jakou cenu za to bude muset ve výsledku zaplatit on sám i jeho otec. Strach o kocoura a o děti totiž dosud se navzájem nesnášející dvojici - Melody a Emmetta - sblíží víc než velmi vzdálený příbuzenský vztah. A Guy si bude muset zvykat na nevlastní matku, kterou nenávidí až za hrob... Přežije Melodyina a Emmettova láska i tuto zkoušku?
2005/224 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Pýcha a penízeCoreen nikdy nevadilo, že má Ted Regan ve svých čtyřiceti letech vlasy elegantně prokvetlé stříbrem. Tak proč dává on přednost vznešeným zásadám a odmítá splnit sen mladé ženě, po které sám léta tajně touží? Jen ji dožene do náruče toho nepravého a oba tak ztratí spoustu času, po který se mohli milovat… Život však svede jejich cesty opět dohromady a tentokrát už ani jeden z nich nesmí opakovat stejné chyby.
2005/325 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Lék na smutekZměnit po tragické smrti rodičů bydliště připadalo doktorce Louise Blakelyové jako vhodný lék na smutek. Jenže když začala pracovat na klinice, kde dříve působil i její otec, problémy jí naopak přibyly. Tím nejzávažnějším se stal její nový kolega. Nejenže neopětoval její lásku, ale choval se k ní až nepřátelsky. Jako by za vším byla nějaká rodinná kletba…
2005/426 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Milostná zápletkaVše, co svobodná matka Tania chce, je nalézt nový domov pro sebe a pro svou desetiletou dceru. Netuší, jak její plány dokáže zkřížit přitažlivý a neústupný James Warren! Nejprve ji totiž obviní z něčeho, co neudělala, a potom se jí začne omlouvat … A to tak sladce, že Tania velmi ráda a velmi rychle zapomene na všechny stíny, které mezi nimi dvěma ležely! Tím spíše, že se její dcera již rozhodla, že Jamese chce za nového tatínka!
2005/527 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Podoby láskyHazard Maine, nový šéfredaktor prestižního časopisu, je přesvědčen, že reportérce Susan k úspěchu dopomohly jen její půvaby, takže jejich vztah rozhodně nepřipomíná procházku růžovou zahradou! A aby potíží nebylo málo, nezkušenou Susan Hazard přímo ďábelsky přitahuje. V žádném případě neměla v plánu se do svého šéfa zamilovat! Proč ale Hazard, který jí neustále opakuje, jak ji nesnáší, nechal přestěhovat její stůl do své kanceláře a udělal z ní svou osobní asistentku?
2005/628 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)MaškarádaChristy Marsdenová, zelenooká rusovláska se skotskou krví v žilách, se v sedmnácti letech zamilovala do Dominika Savagea, svého staršího kamaráda z dětství a velkého vzoru. Když mu však nabídla svou lásku i své tělo, rázně ji odmítl. Toto zranění na duši si s sebou nosila dalších osm let. Nové setkání se starou láskou jen rozjitřilo staré rány… a zasadilo nové. Ještěže Christy může své city skrýt aspoň za vymyšlený poměr s Davidem Galvinem, svým bývalým šéfem, který o ni přitom stále usiluje!
2005/729 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Manžel pro SaruPomůže Saře návrat domů na venkov vystrnadit ze srdce svého bývalého šéfa, povrchního elegána Iana, kterého deset let milovala neopětovanou láskou? Bude na nešťastnou lásku opravdu nejlepším lékem Stuart, drsný a poněkud svérázný venkovan, který koupil usedlost nedaleko domu Sařiných rodičů? A jeho nabídka sňatku… je to jenom soucit, který pociťuje k mladé ženě, nebo je za tím mnohem více? A pokud je to láska, bude mít Sara odvahu uvěřit nějakému muži tak brzy poté, co se v jednom zklamala?
2005/830 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Utajená touhaFrazer Rebecce nikdy neodpustil, že kdysi svedla jeho bratra. Muselo to tak být! Vždyť mu to jeho bratr po všechny ty roky stále znovu a znovu opakoval! Takže se Frazer nikdy nedozvěděl, že se Rebecca vlastně obětovala kvůli němu. Spadnou mu z očí klapky po letech, když ho s Rebeccou osud znovu svede do jednoho domu? Nebo je pletivo lží rozdělilo navždycky?
2005/931 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Návrat ztraceného bratraDokáže Heather překonat odpor vůči svému adoptivnímu bratrovi Kyleovi, na kterého před léty žárlila natolik, že ho vyhnala z jediného domova, jaký kdy poznal? Myslela si, že už nikdy ho nebude chtít vidět! Jenže nikdy, to je opravdu hodně dlouho… Zejména teď, když potřebuje Kyleovu pomoc při záchraně otce, na jehož operaci sama nemá peníze! Teď už Heather ví, že ji Kyle nechtěl připravit o lásku jejích rodičů… Co ale netuší, je to, že jí naopak toužil nabídnout lásku jinou… tu svou! A přestože se s Kylem smířit chce, nikdy by nevěřila, že mu oplátkou za jeho lásku nabídne svou vlastní!
2005/1032 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Milostná pastJe to zvláštní past, do které Jenna padla, aniž by věděla jak. Stačilo pár nepředvídatelných okolností a náhle byla donucena hrát snoubenku Simona … Toho Simona, do kterého se před devíti lety zamilovala a kterého - jak překvapeně zjišťuje - nikdy milovat nepřestala. Za to, že se teď ocitla v jeho náručí a obrazně i se zásnubním prstýnkem na ruce, může jenom neuvěřitelná souhra náhod! Anebo že by to bylo jinak?
2005/1133 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Okouzlující únosceCassie za tlustými obroučkami brýlí skrývá svou nejistotu a smutek nad tím, že se považuje za ošklivou. Ještě že má alespoň matematické nadání, díky němuž uspěla ve světě mužů - jako návrhářka počítačových her! O to více ji samozřejmě překvapí, když zájem o ni začnou projevovat hned dva atraktivní kolegové z oboru, majitelé dvou konkurenčních firem, Peter a Joel. Může ale Cassie věřit tomu, že se zajímají opravdu o ni, a ne o její firmu? Užuž byla rozhodnuta dát své srdce i ruku Peterovi, když se urostlý a snědý Joel rozhodl získat ji za každou cenu. Doslova za každou!
2005/1234 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Ozvěny včerejškaNejsou to šťastné vzpomínky, které v Rosii přežívají posledních patnáct let od jednoho divokého večírku, kterého se téměř proti své vůli zúčastnila… Nejenom, že jí změnil celý život, ale způsobil i to, že Jake, muž, kterého by mohla milovat, jí pohrdá. Nebo by si snad jeho mlčenlivý chlad mohla vykládat i jinak…?
2006/135 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Na první pohledVance nebyl jen šikovný řemeslník, který se dal neochotně přemluvit, aby Shane pomohl s rekonstrukcí domu, ale ve skutečnosti prezident stavební společnosti, který si přijel na venkov hojit rány po nevydařeném manželství. Že potká v takovém zapadákově svou pravou lásku na první pohled, bylo poslední, co čekal. Nebyl však tak hloupý, aby to nepoznal, jen potřeboval mít jistotu, že Shane neoslnily pouze jeho miliony. A tak místo pravdy raději mlčel. Jenže ostatní už nemlčeli…
2006/236 U Heather Grahamová (Graham, Heather)Milosrdný andělPo všech stránkách přitažlivý Brad se vyhýbá stálým vztahům. Jeho život je totiž příliš dobrodružný a nebezpečný. Netuší, že kdesi uprostřed bažiny žije osamělá žena, která mu převrátí svět vzhůru nohama…
Wendy se snaží vyrovnat se se ztrátou manžela. Uzavřela se před světem a útěchu nachází ve společnosti indiánů. Myslí si, že na lásku ještě není připravená, ale pak najde v bažině raněného muže…
2006/337 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)V zápalu vášněMaggie se vzpamatovává z těžkého a bolestného rozvodu. Rozhodne se nalézt klid na ranči Colemanových, kam ji i s dcerou Becky pozvala jejich rodinná přítelkyně Janet. Může zde ale dojít vytoužené pohody, když se bude každý den vídat s Janetiným synem Gabem, mužem, kterého už od dětství milovala? Maggie navíc neví, zda se za Gabeovým odtažitým vztahem k ní skrývá nenávist, nebo potlačovaná láska?
2006/438 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Cesta ke kariéřeSelina si jako malá prošla peklem, když se v tisku přetřásala aféra její matky, která téměř rozbila manželství známému advokátovi. Když jí matka zemřela a Selinini adoptivní rodiče se později zabili při autonehodě, na úřadě jí omylem přiřkli příjmení po adoptivních rodičích.
Teď jako dospělá nastupuje inkognito jako asistentka u svého vlastního otce. Musí konečně zjistit, jaký vůbec je a zda se o ni někdy zajímal… Její otec ji mile překvapí, zato jeho společník ve firmě Piers ji od první chvíle znepokojuje. Tuší snad, kdo Selina ve skutečnosti je?
2006/539 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Pravidla hryBrooke žila dlouho nezávislým životem s vlastními pravidly, která ji měla ochránit, aby jí už nikdo nemohl ublížit tak jako mnoho lidí předtím. Vyrůstala bez rodičů a její věčné stěhování od rodiny k rodině ji naučilo vážit si vlastního domova i věcí víc, než je obvyklé. Když však potkává baseballovou hvězdu Parkse, s níž má natočit reklamní spoty, poznává, že ve skutečné lásce vládnou docela jiná pravidla…
2006/640 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Pokoj plný růžíNovinářka Wynn Ascotová má ráda svoji práci stejně jako malé město, kde žije a kde se chce provdat za muže, který jí vyhovuje. To si o něm alespoň myslí do chvíle, kdy se u ní doma objeví její poručník McCabe, přítel jejího zesnulého otce. Je to zahraniční zpravodaj, který právě unikl smrti kdesi v Jižní Americe, a jelikož nemá rodinu, hodlá se u Wynn zdržet, dokud se mu zranění nezahojí. Wynn ho zná odmalička a ve svých pocitech k němu se nevyzná. Jedno však je jisté: její život už nebude takový, na jaký si zvykla, a nakonec si musí přiznat, co k McCabeovi cítí doopravdy.
2006/741 U Heather Grahamová (Graham, Heather)Nebezpečný rájAmber Larkspurová prožívá v romanticky exotickém prostředí něco, co ještě v životě nezažila. Po několikaletém vztahu, který tak docela nesplňoval její představy, potkává muže, jakého by si nedokázal snad ani vysnít …
Jenže po několika dnech příjemné plavby po Karibiku se její okouzlení mění v děsivou skutečnost. Je svědkem únosu amerického senátora, a jelikož se s tím nechce smířit, únosci ji zajmou jako rukojmí. A pak už jedno nemilé překvapení stíhá další …
2006/842 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Bouřlivá láskaJilliana je sice městská dívka, ale už jako děvče, kdy jezdívala k svému dědovi na ranč, se rozhodla, že z města odejde a bude pokračovat v dědečkově práci. A tak je po jeho smrti na všechnu práci a starosti spojené s vedením ranče úplně sama. Má sice schopné zaměstnance, ale potřebuje si dokázat, že zvládne všechno sama, a tak se nezastaví od rána do večera. A ještě ke všemu se objeví Aaron, syn majitele sousedního ranče, který jí nedá spát. Nabízí jí sice pomoc, ale může mu Jilliana věřit?
2006/943 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Muž na víkendJedna smutná zkušenost dokázala Kelly naprosto znechutit všechny muže. Teď ale naléhavě nějakého potřebuje, aby ji ochránil přes dotěrným manželem její nejlepší přítelkyně. Kde ho ale vzít? Nejlepší asi bude zajít do agentury, která zajišťuje pro dámy mužský doprovod.
Dobrý nápad, ale proč jí poslali právě Jakea Fieldinga? Přesně takového muže, jakých se Kelly obává nejvíce?
2006/1044 U Heather Grahamová (Graham, Heather)Milostné variaceNěkdo si strašně přeje získat snímky, které Bryn Kellerová nafotila se slavným zpěvákem Lee Condorem. Někdo, kdo je tak nemilosrdný, že neváhá unést Brynina malého synovce a držet ho u sebe tak dlouho, dokud nedostane to, co po čem touží.
Zoufalá Bryn je ochotna udělat všechno, jen aby synovce zachránila. I kdyby to mělo znamenat, že se pokusí Leeho svést…
2006/1145 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Sousedská výpomocByli jen přátelé a sousedé ve svých letních vilkách na Jamajce. Ovšem jen do té chvíle, kdy Kington požádá Elissu, aby zahrála jeho milenku. Potřebuje totiž naznačit své švagrové, že je zadaný.
Elissa se zpočátku dobře baví, a dokonce jí i dělá dobře, když si všimne, že v Kingovi dokáže probudit vášeň. Potom však zjistí, že si skutečně přeje stát se jeho milenkou. A nejen milenkou…
2006/1246 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Neznámý partnerLaurel a Matt jsou kolegové z neworleanského deníku a zdá se, že se nemají příliš v lásce. Když se však Laurel pustí po stopě jednoho podezřelého úmrtí a šéfredaktor jí jako spolupracovníka přidělí právě Matta, začíná si uvědomovat, že ten muž má v sobě jisté kouzlo.
Třebaže jeho přitažlivosti vzdoruje a neshodnou se ani v názoru na hlavního podezřelého, na něhož Matt žárlí, zdá se, že se z nich brzy stanou víc než jen partneři.
2007/147 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Vítězství srdceFoxy od dětství zbožňovala a zároveň nesnášela okouzlujícího a bohatého Lance Matthewse. Teď se s ním po letech setkává znovu, Lance je totiž blízkým spolupracovníkem a přítelem jejího bratra Kirka, slavného automobilového závodníka. Mezi Foxy a Lancem to okamžitě začne jiskřit. V nebezpečném a vzrušujícím světě automobilových závodů ale nic nemůže být jednoduché, ani láska ne.
2007/248 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Žoldák osuduGabby Darwinová má svoje povolání ráda. Pracovat jako asistentka jednoho z nejproslulejších chicagských právníků, který je navíc pohledný, jí dělá jenom radost. Ovšem jen do chvíle, kdy unesou šéfovu sestru, a ten s sebou odveze Gabby do jižní Ameriky, aby mu pomohla při jejím osvobozování. A tady Gabby poznává docela jinou tvář svého zaměstnavatele – i s jeho neblahou minulostí. A zdá se, že i on na ni pohlíží novýma očima…
2007/349 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Hra o dědictvíMelanie Fodenová zažije překvapení – v závěti jí neznámého člověka je jmenována jako jediný dědic jeho majetku i rodinného domku na venkově. Po krátkém váhání dědictví přijme, neboť pobyt na venkově pro ni může znamenat únik z nevydařeného vztahu.
Jednoho dne se u ní objeví mladý muž ze sousedství, který se představí jako soukromý detektiv Luke, ovšem brzy se ukáže, že je manuálně zručný a je ochoten Melanii pomáhat s renovací domku. Melanie ale záhy zjistí, že kolem Luka je podezřele mnoho záhad…
2007/450 U Jayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Dobrodružství v KaribikuTabitha Grahamová žije poklidně v městečku Port Townsend, kde má malé knihkupectví. Po nevydařeném manželství je naoko spokojená, ale přece jenom jako by jí něco v životě chybělo. Vydá se tedy na plavbu luxusní lodí po Karibiku a náhoda jí přivede do cesty Devlina Coltera, jemuž pomůže z nesnází. Po nějaké době jí připadá, že našla muže svých snů. Netrvá však dlouho a střetnutí, v němž jde o život, jí ukáže, že Devlin je záhadný muž a že tajemství, jež skrývá, jejich lásku možná ohrozí.
2007/551 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Návrat do ArizonyAntonia měla s Powellem před svatbou, když ji její nejlepší kamarádka obvinila, že si začala se starším mužem. Powell lžím uvěřil, namísto Antonie si vzal za ženu její bývalou přítelkyni a narodila se jim dcerka.
Po devíti letech se hodně změnilo, až na jedno – Antonia Powellovi neodpustila. Ale když se vrací domů a setkává se s Powellem i jeho dcerkou, musí si přiznat, že její srdce patří stále jen jemu…
2007/652 U Heather Grahamová (Graham, Heather)Měsíční zátokaAlexandře McCordyové se zhroutil dosavadní poklidný život v letovisku Měsíční zátoka jako domeček z karet. Poté, co narazila na tělo mrtvé ženy, shledala, že se její pracovní ráj na jednom z ostrovů Middle Keys proměňuje ve zlý sen. Všechny důkazy, které se jí podařilo vypátrat, mířily k jedné osobě na ostrově – a k ní samé jako k poslední oběti. Ale kdo je vrahem? A proč si David Denhem, její bývalý manžel, jehož už roky neviděla, vybral právě tento okamžik, aby znovu vpadl do jejího života?
2007/753 U Barbara Delinsky (Delinsky, Barbara)Vlastníma očimaJill je mladá vdova, jejíž manžel utonul při nehodě na rybářské lodi. Žije stále v malém městečku a věnuje se práci s keramikou. Na to, že pochází z bohaté a úspěšné rodiny, se snaží zapomenout už od doby, kdy sem s manželem přišli hned po svatbě. Velmi se milovali a měli stejný sen, který se Jill snaží udržovat i po jeho smrti. Věří, že do žádného jiného muže už není schopna se zamilovat.
Ovšem jen do chvíle, kdy se její dobrý přítel dostane do potíží a Jill si na pomoc s jeho obhajobou pozve slavného právníka Petera …
2007/854 U Jayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Noc kouzelníkaKdyž se Lucian s Arianou poznají, vypadá to, že se neshodnou snad v ničem. Ariana ale Luciana potřebuje, je totiž kouzelník a má jí pomoci odhalit podvodníka, který připravuje její tetu o peníze. Lucian si o Arianě myslí, že tak protivnou ženskou ještě nepotkal, ale zajímá ho práce, kterou po něm požaduje. Jak asi dopadne vztah, který začal šťavnatým dohadováním a vzájemnými urážkami?
2007/955 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Síla cituBrzy po svatbě dostala Campion Robertsová tvrdou lekci – muž, jehož milovala z celého srdce, jí řekl, že si ji vzal jen pro peníze jejího otce. Literární agent z nakladatelství, pro které píše svou novou knihu, jí teď vytýká, že její postavy jsou bez života, a nutí ji, aby rukopis přepsala. Jak ale může psát o něčem, co sama nikdy nezažila? A opravdu se Guy French, světák a každým coulem městský člověk, obtěžuje za ní z Londýna až do zapadlé chalupy ve Walesu, kam se uchýlila, aby měla na práci klid, jen proto, aby dohlédl, že knihu odevzdá v termínu?
2007/1056 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)V ohroženíSally Johnsonová se do Eba Scotta zamilovala už jako velice mladá dívka. To ovšem ještě neměla tušení, čím si v životě prošel a jaká je vlastně jeho profese. Po šesti letech se Sally se svou slepou tetou a jejím malým synkem dostává do velice nebezpečné situace a Eb je jediný, kdo může pomoci ochránit jejich životy.
Eb lituje, že od sebe Sally před léty odehnal, ale v duchu si přísahá, že jestli tentokrát všechno dobře skončí, už nedopustí, aby mu znovu unikla…
2007/1157 U Jayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Šťastná volbaJuliana Grantová je úspěšná podnikatelka a je na to také náležitě pyšná! Když se v její kavárně objeví sympatický a pohledný Travis, hned ji napadne, že to je ten pravý. A když spolu po měsíci stráví noc, je jí jasné, že se nemýlila. Travis je nejen dobrý obchodník, ale i skvělý milenec.
Jaké je však její překvapení, když zjistí, že jako členka rodu Grantů se stala jen objektem pomsty. Nebo byl její první dojem z Travise správný, a přece jen ho musí nějak přinutit, aby si ji vzal za manželku?
2007/1258 U Barbara Delinsky (Delinsky, Barbara)Něžný věznitelDvě zaměstnání a vysoká škola… Karen Drewová dobře věděla, že není nejlepší doba, aby jela navštívit svoji starší přítelkyni. Měla myslet na to, co by se stalo, kdyby ji Brice Carlin nezachránil ze sněhové bouře, když měla vysokou horečku a byla naprosto vyčerpaná dlouhodobým vypětím! Odvezl ji k sobě domů a staral se o ni - to bylo dobré. Horší bylo, že si v každém okamžiku uvědomovala, že tentýž muž se ji nedávno snažil dostat za mříže.
Někdy se osud rozhodne, že nám nabídne příležitost k uzdravení a smíření. Pomůže zapomenout a odpustit to, co se stalo bez zlého úmyslu - a láska je tou nejlepší šancí, jak toho docílit.
2008/159 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Ztracené pokladyČtyři roky se neviděli. Kate Hardestyová se vrací na ostrov, kde prožila první, ale i poslední lásku svého života. Opustila Kye proto, že jí otec připomínal její závazky na univerzitě. Po jeho smrti zjistila, že její otec pátral poblíž ostrova po vraku staré lodi, která měla převážet náklad zlata.
Kate se rozhodne splatit otci poslední dluh a dokončit jeho pátrání po pokladu. Potřebuje zkušeného potápěče, a tak jí nezbývá než se obrátit na Kye. Jejich společné hledání ovšem odhalí více pokladů, než očekávali…
2008/260 U Tess Gerritsenová (Gerritsen, Tess)Telefon po půlnociSarah Fontaineová prožívá nejšťastnější období svého života, vždyť se provdala z lásky za pohledného a zajímavého muže. Čeká ji však kruté vystřízlivění, když její muž náhle zahyne a o jeho osobu se začne zajímat nejen tajná policie, ale i spousta jiných podivných lidí. Sarah je vtažena do sítě intrik a tajemství, při jejichž odhalování jde o život. Záhadě chce ovšem přijít na kloub i bývalý diplomat Nick O‘Hara, jehož dobrodružný duch jen těžce snáší úřednickou práci. To, co začalo jako běžný úkol, se najednou mění v boj o holý život…
2008/361 U Jayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Rajský ostrovAmy Shannonová přijíždí na odlehlý exotický ostrůvek v Pacifiku, aby pátrala po osudu manžela své sestry Melissy, Toma Murdocka, který je už několik měsíců nezvěstný. Zde padne do oka Jaseovi Lassiterovi, majiteli nočního klubu na ostrově, kterému se zdá, že se Amy do zdejšího prostředí vůbec nehodí, a vyvolává v něm ochranitelské city. Jase se rozhodne Amy pomoci, ale je mu jasné, že své srdce před láskou k ní neochrání. Navíc ani jeden netuší, že pátrání nebude jednoduché…

Počet zobrazených záznamů: 64

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 8080
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace