Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Special Na dovolenou

Zobrazuji údaje o edici Special Na dovolenou


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1998/51 I AJudith Arnoldová (Arnold, Judith)Chudý nebo bohatýJak si vzít milionářeTorrey Bensonová nabízí ve své knize nespočet receptů, jak získat lásku muže s tučným kontem. Jak tyto rady fungují v praktickém životě, to zkoušejí v reklamní soutěži tři dobrovolníci - dvě ženy a jeden muž...
1998/51 I BMuriel Jensenová (Jensen, Muriel)Rodinné zlatoJak si vzít milionářeTorrey Bensonová nabízí ve své knize nespočet receptů, jak získat lásku muže s tučným kontem. Jak tyto rady fungují v praktickém životě, to zkoušejí v reklamní soutěži tři dobrovolníci - dvě ženy a jeden muž…
1998/51 I CSuzzane Forsterová (Forster, Suzzane)Kittův návratJak si vzít milionářeTorrey Bensonová nabízí ve své knize nespočet receptů, jak získat lásku muže s tučným kontem. Jak tyto rady fungují v praktickém životě, to zkoušejí v reklamní soutěži tři dobrovolníci - dvě ženy a jeden muž…
1998/72 I AMargaret Wayová (Way, Margaret)Muž z Jižního křížeJak si vzít kovbojeKrásné právničce Roishin se podaří nejen překonat strach rančera Davida z lásky a manželství, ale díky ní se David také smíří s matkou.
1998/72 I BSusan Foxová (Fox, Susan)Šance na celý životJak si vzít kovbojeErin nedůvěřuje Chanceovi, že je schopen pečovat o Meredith, dcerku její zemřelé sestry. Když však nečekaně přijede k Chanceovi na ranč, nevychází z překvapení...
1998/72 I CAnne McAllisterová (McAllister, Anne)Zajatec časuJak si vzít kovbojeAby se zbavila přehnané péče své matky, namluví jí Sara, že se vdává za kovboje, jehož jméno přečetla ve více než sto let starých místních novinách. Ke svému překvapení ho pak najde ve své posteli...
1999/53 I ASusan Wiggsová (Wiggs, Susan)Ztracená a nalezenáJak se dobře zasnoubitKdyž se na předsvatební party krásné Isabel objeví její dřívější láska Dan, aby ji odlákal do svého sídla hluboko v horách, skoro nevěsta netuší, že cesta zpátky nebude možná!
1999/53 I BJanice Kaiserová (Kaiser, Janice)Když se rodiče berou...Jak se dobře zasnoubitSvěží horský vzduch a magická světla města Santa Fe poznamenaly svým kouzlem opětovné setkání obchodnice Caroline a vlivného rančera Reese, otce její dcery, jíž se před patnácti lety musela vzdát...
1999/53 I CMuriel Jensenová (Jensen, Muriel)Nostalgická nevěstaJak se dobře zasnoubitTajit rozvod před rodinou není lehké, zvláště ne pro Delaine, když na romantickém pobřeží Oregonu pózuje pro módní časopis pro nevěsty a jejím partnerem není nikdo jiný než její bývalý manžel!
1999/74 I ACathy Gillen Thackerová (Thacker, Cathy Gillen)Pohádková vílaJak se dobře vdátMeg Winthropová dostane zoufalý dopis od svých pěti kmotřenců, kteří ji prosí, aby se vrátila do Texasu. Děti si totiž myslí, že jejich otec - vdovec se chce oženit se ženou, kterou ony nesnášejí. Děti chtějí za novou maminku jedině Meg!
1999/74 I BGlenda Sandersová (Sanders, Glenda)Neříkej to dědečkoviJak se dobře vdátDědeček úspěšného podnikatele Locka si chce ještě před smrtí užít vnoučete - a Lock mu přece nemůže nevyhovět. V počítači si připraví seznam kandidátek na manželství a mateřství a rozhodne se je otestovat. Jako nejvhodnější mu vyjde půvabná Scarlett - ale myslí si ona totéž?
1999/74 I CMargaret Chittendenová (Chittenden, Margaret)Přízračná nevěstaJak se dobře vdátPřed pěti lety měla Rowan Pengellyová tu smůlu, že se cestou na svoji vlastní svatbu zabila v autě. Od té doby se pohybuje v pozemském světě jako duch - dokud nenajde obyčejného smrtelníka, kterému by nevadilo, že se ožení s duchem...
1999/74 I DJasmine Cresswellová (Cresswell, Jasmine)Svatba podle vzorceJak se dobře vdátLauřina výstřední teta zaplete svou neteř do výzkumu chemického vzorce na unikátní výrobu textilního vlákna - a tím také do tajemného osudu přitažlivého Itala, který potřebuje americké vízum - a také manželku...
2000/55 I AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Přes palubuPerfektní létoAndi Lombardová má nepříjemné zkušenosti z každého setkání s Chancem Jeffersonem. A teď s ním má najednou strávit celý týden na jachtě, na kterou ji pozvala sestra s manželem!
2000/55 I BJoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Prozatím anoPerfektní létoMitch Cudahy je záchranář celým svým srdcem a pomáhat ostatním bere jako svou povinnost. Pomůže i Saše Michajlové, které hrozí deportace zpátky do Ruska?
2000/76 I AJanice Kaiserová (Kaiser, Janice)V zajetí snůPrázdninová setkáníNadějná scenáristka Britt Kingsleyová spřádá sny o tom, že jednou prorazí v oblasti filmu. Při své důmyslné strategii se však najednou ocitá v začarovaném kruhu. A jediný, kdo jí může pomoci, je neodolatelný režisér Derek Redmond!
2000/76 I BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Manžel k pronajmutíPrázdninová setkáníPaulinu kariéru může zachránit jen jediné: najít si rychle solidního manžela. Ale bude Brad Anderson ten pravý?
2000/76 I CElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Sázka o manželstvíPrázdninová setkáníButterworthové a Hogana Faradaye uplynul už rok a najednou se znovu setkávají při práci. Pomohou jim společné hledání potopeného vraku v Karibiku a neobvyklá sázka k tomu, aby si konečně přiznali své city?
2001/77 I ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Nežádoucí vzplanutíLáska na dovolenouAbby Turnerová nikdy nezapomněla na svou první lásku Chayce Derringera, ale chystá se na svatbu s jiným mužem. A právě tehdy se ve městě objeví Chayce a dá jasně najevo, co chce: vést Abby k oltáři jako ženich!
2001/77 I BAnn Majorová (Major, Ann)Dvojí nadějeLáska na dovolenouFelicity přijíždí na venkov, aby zde nalezla duševní klid a vypořádala se s nelehkou životní situací. Ani ve snu by ji nenapadlo, že zda najde v jedné osobě skvělého manžela a starostlivého otce pro své dítě.
2001/77 I CSusan Malleryová (Mallery, Susan)Skvělá partieLáska na dovolenouSieřře zlomilo srdce, když její jediná velká láska Dylan opustil město. Po letech je najednou zpátky, a navíc bohatý, zcela bez závazků a vypadá to, že se nebrání žádnému dobrodružství...
2001/88 I AChristine Rimmerová (Rimmer, Christine)Noční dobrodružstvíSvatební kyticeSuzanna věří v romantickou lásku bez hranic, ale před oltář ji dovedly úplně jiné důvody.Je v jiném stavu a musí se vdávat. Vytrvá ve své naději, že by sňatek z ozumu mohl přerůst v láskyplný vztah na celý život?
2001/88 I BJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Šance na manželstvíSvatební kyticeDiana je rozumná a odpovědná mladá učitelka. Její dívčí sny jsou dávnou minulostí. Proto, když se o ni začne ucházet její bývalý idol, nechce a nechce uvěřit jeho lichotkám!
2001/88 I CCheryl St. Johnová (John, Cheryl St.)Rozumná nevěstaSvatební kyticeIsabella se nejprve provdá,aby zachránila rodinný ranč - a teprve potom se rozhodne získat srdce svého manžela!

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4742
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace