Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Mira

Zobrazuji údaje o edici Mira


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1996/41 Q Heather Graham Pozzessereová (Pozzessere, Heather Graham)Plamenné očiSamantha Carlyleová přichází tragicky o otce i nejlepšího přítele, kteří zahynuli při hledání podmořského pokladu. Proto si nepřeje nic jiného než žít v klidu a nechat poklad pokladem. Nevysvětlitelné události však nemají konce. Bývalý milenec Samanthy - Adam O´Connor - se znenadání objevuje na ostrově. Současně Samantha pochopí, že její hosté na ostrově nejsou těmi, za které se vydávají. Adam, který Samanthu stálle miluje, se strachuje o její život a jen on sám ví, že jeho obavy jsou oprávněné. Dokáže Adam svou lásku zachránit?
1996/82 Q Laura Van Wormerová (Wormer, Laura Van)V jediném okamžikuKdyž Elizabeth znovu potká jediného muže, kterého kdy milovala, je jako zasažená úderem blesku. Může mu vůbec ještě důvěřovat? Bude David v nejkritičtějším okamžiku její kariéry spojencem nebo nepřítelem?
1996/93 Q Penny Jordanová (Jordan, Penny)V dobrém i zlémRozlehlý, zchátralý vesnický dům je na prodej. O koupi projeví zájem tři zcela odlišné dvojice, které, jak se zdá, se ocitají na životních křižovatkách. Stanou se zdi tohoto domu svědky lásky, žárlivosti, vášně, touhy a smíření?
1997/24 Q Candance Campová (Camp, Candance)Ve jménu lásky a ctiKdyž Priscilla otevřela dveře, stál za nimi nahý muž! Podíval se na ni a pak se jí zvolna složil k nohám. "Kdo to je, Priscillo?" chtěl vědět její otec, ale ona mu neuměla odpovědět...
Kdo byl ten neznámý cizinec? Proč se ho někdo snažil zabít? A co se stalo s jeho pamětí?
1997/45 Q Rona Jaffeová (Jaffe, Rona)Život jde dál...Veterinářka Olivia Okrentová trávila jako dítě prázdniny v přepychovém rodinném sídle na venkově spolu s bratranci, sestřenicemi a jejich rodiči. Bývaly to kouzelné, bezstarostné prázdniny. Teď jsou všichni roztroušeni po celých Spojených státech. Olivia přemýšlí, odkud se vzaly temné stíny, které jejich rodinu pronásledují - sebevražda bratrance Stana, jeho syna, tragické nehody dalších dvou bratranců - a začíná chápat, co jako dítě nikdy neviděla... a jak to ovlivnilo její milostný život!
1997/76 Q Jasmine Cresswellová (Cresswell, Jasmine)Touha a klamVeterinářka Olivia Okrentová trávila jako dítě prázdniny v přepychovém rodinném sídle spolu s bratranci, sestřenicemi a jejich rodiči. Bývaly to kouzelné, bezstarostné prázdniny. Teď jsou všichni roztroušeni po celých Spojených Státech. Olívia přemýšlí, odkud se vzaly temné stíny, které jejich rodinu pronásledují – sebevražda bratrance Stana, jeho syna, tragické nehody dalších dvou bratranců a začíná chápat, co jako dítě nikdy neviděla... a jak to ovlivnilo její milostný život.
1997/107 Q Jennifer Blakeová (Blake, Jennifer)Zahrada hříchuCelé roky žila Laurel osaměle a v ústraní, dobrovolně uvězněná ve starém domě uprostřed zpustlé zahrady. Teprve Alec Stanton - cizinec, kterého si najala jako zahradníka - vnesl do jejího života světlo a dal jí novou neději. V temných koutech zahrady však číhá nepřítel: žena či muž, který si přeje, aby se Laurel vrátila do své izolace, a neváhá dát jí svou nenávist najevo,. Laurel nezbývá než bojobat. Bojovat o svou budoucnost a svobodu, o život ... o lásku.
1998/28 Q Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Do roka se vdám!Hallie cítí, že už má nejvyšší čas se vdát, ale smůla se jí lepí na paty. Všechny pokusy o seznámení končí fiaskem. A co soused Steve?!
1998/59 Q Barbara Brettonová (Bretton, Barbara)Ve znamení osuduKdyž Dakota Wylieová nasedá do horkovzdušného balónu, který ji má odnést kamsi do minulosti, netuší, že ji právě uchopil do rukou osud. Tím osudem je vlastenec ve válce Severu proti Jihu Patrick Dakota...
1998/810 Q Lynn Ericksonová (Erickson, Lynn)Šepoty v nociPronásledování a výhružné telefonáty psychopata změnily celý Annin život. Je donucena k tomu, co by jinak nepřipustila, sdílet byt se svým tělesným strážcem Markem Righterem. Ale může ochránit její srdce před láskou a vášní...?
1998/1011 Q Shannon O'Corková (O'Cork, Shannon)TitanicByla to nejkrásnější, největší, nejrychlejší a nejpohodlnější loď na světě. A prý naprosto nepotopitelná. Jenže osud nelze obejít. A tak už při vyplutí na svou první plavbu 10. dubna 1912 byl Titanic odsouzen k záhubě. K něčemu však byl osud přece jen milostivý. Vždyť láska přežívá i ty největší katastrofy.
1999/212 Q AJennifer Blakeová (Blake, Jennifer)Láska ve tříčtvrtečním rytmuBez maskyO jedné vlahé jarní noci se v neworleánské zahradní čtvrti pořádá maškarní bál. A uprostřed záře a světel slavnosti tajuplní účastníci, skrytí za maskou, prožívají své vášně a milostná dobrodružství. A všichni s napětím očekávají, jaké to bude, až se o půlnoci náhle ocitnou... bez masky.
1999/212 Q BElizabeth Gageová (Gage, Elizabeth)TapisérieBez maskyO jedné vlahé jarní noci se v neworleánské zahradní čtvrti pořádá maškarní bál. A uprostřed záře a světel slavnosti tajuplní účastníci, skrytí za maskou, prožívají své vášně a milostná dobrodružství. A všichni s napětím očekávají, jaké to bude, až se o půlnoci náhle ocitnou... bez masky.
1999/513 Q Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Svatba v MontaněKdyž se Molly Coganová vrací se svými dvěma malými syny na ranč svého dědečka, čeká ji nemilé překvapení. Nejenže dědeček je vážně nemocen, ale jeho ranč nyní řídí záhadný a přitažlivý cizinec jménem Sam Dakota. Dědeček si navíc nepřeje nic jiného, než aby se s Molly vzali. Z toho, co se zpočátku jevilo jako sňatek z rozumu, se poznenáhlu rodí láska, která překoná všechna protivenství...
1999/814 Q Diana Palmerová (Palmer, Diana)Kdysi v PařížiKdysi v Paříži Brianne Martinová zachránila ovdovělého Piercea Huttona z hlubin zoufalství a beznaděje. Přestože kromě osamělosti neměli téměř nic společného, stali se z nich dobří přátelé. Nyní však Brianne hrozí nebezpečí a Pierce ji může ochránit, jenom když si ji vezme za ženu. Jenže pak oba uvíznou v síti intrik a mohou mluvit o štěstí, když vyváznou holými životy. ..
1999/1015 Q Nora Robertsová (Roberts, Nora)Neklidná hvězdaMaddy O'Hurleyová je zcela šťastná se svým životem úspěšné muzikálové tanečnice a po ničem víc netouží. Ovšem jen do té doby, než náhodou potká Reeda Valentina. Táhne  to jednoho k druhému od prvního okamžiku a síle vzájemné přitažlivosti nejde odolat. Jenže Reed má jedno tajemství a bojí se pustit si Maddy příliš k tělu. Maddy má však odvahu snít - a má snů tolik, že vystačí pro ně pro oba...
2000/116 Q Nora Robertsová (Roberts, Nora)Poslední poctivá ženaAbigail O'Hurleyová je naprosto zoufalá. Dylan Crosby píše knihu, v níž chce prozradit všechno o jejím neblaze proslulém ex-manželovi. Pro něj je to jenom práce, pro ni je to však bolestná minulost, na kterou by bylo nejlépe zapomenout. Udělala by všechno na světě, jen aby pravda nevyšla najevo. Všechno!
2000/317 Q Nora Robertsová (Roberts, Nora)Osudový scénářJednou z daní za slávu je nutnost naučit se jednat s dotěrnými fanoušky. Jeden z nich je však jiný než ostatní - nahání jí strach. Dívá se... čeká... a Chantel O'Hurleyová si najednou neví rady. Poprvé v životě musí požádat o pomoc a pomocnou ruku jí podá... Quinn Doran, soukromý detektiv a tělesný strážce v jedné osobě. Od začátku to mezi nimi jiskří, jenže Chantel nepotřebuje ani jiskření, ani jeho nepřehlédnutelný drsný šarm, potřebuje zůstat naživu.
2000/518 Q Nora Robertsová (Roberts, Nora)Beze stopyUž před mnoha lety se Trace O'Hurley rozhodl dát vale odpovědnosti a závazkům a zvolil si život ve svobodě. Dlouhé roky pak žil, jak se mu zlíbilo, a dělal jen to, na co měl chuť. Všechno se však změní, když ho jednoho dne zcela neznámá žena požádá o pomoc. Gillian Fitzpatricková je vyděšená a naprosto zoufalá. Její bratr Flynn je v nebezpečí a Trace je jediný, kdo ho může zachránit. Gillian jen musí Traceho přesvědčit, že kvůli ní stojí zato riskovat.
2000/719 Q Laura Van Wormerová (Wormer, Laura Van)Hollywoodské létoMary Liz Scottová rozhodně není žádná naivní dívenka. Má už za sebou více než deset let ve světě tvrdého byznysu, kde nejen ve zdraví přežila, ale dosáhla i pozoruhodného úspěchu. Žádná zkušenost jí však není nic platná, když se na jedno léto ocitne v East Hamptonu, letovisku hollywoodské smetánky. Mary Liz brzy zjistí, že hovory místního osazenstva se točí hlavně kolem jednoho tématu - totiž nenadálé smrti Alfreda Hoffmana, slavného a hlavně bohatého hollywoodského producenta. A časem nemůže přehlédnout, že všichni ti napohled krásní a šťastní lidé kolem skrývají pod povrchem tajemství, která by neměla spatřit světlo světa.
2000/920 Q Laura Van Wormerová (Wormer, Laura Van)Ostře sledovanáMŮŽETE SI TŘEBA VYMLUVIT PLÍCE, ALE SVOBODU SI NA ÚNOSCI NEVYMLUVÍTE

Slavnou moderátorku televizních show Jessiku Wrightovou miluje publikum jako žádnou jinou televizní hvězdu. Mezi jejími obdivovateli je však jeden, který o ní, jak se zdá, ví všechno - od jejích nejoblíbenějších jídel až po obsah zásuvky nočního stolku. A brzy se proměňuje v její nejčernější noční můru. Dostává se stále blíž a blíž a nikdo nedokáže předpovědět, jak se zachová v příští vteřině...
2000/1121 Q Laura Van Wormerová (Wormer, Laura Van)Skandální tajemstvíOsudová náhoda změní v jednom okamžiku reportérce Sally Harringtonové život. A tak se znenadání ocitá mezi slavnými, úspěšnými a bohatými lidmi a začíná odkrývat tajemství, o kterých donedávna neměla ani tušení. A kromě životní lásky se setká i s důkazem, který ji přivede k vyřešení záhady dávné smrti jejího vlastního otce...
2001/122 Q ANora Robertsová (Roberts, Nora)Zamilovaná CatherineZáhadné útesyChátrající rodinné sídlo Calhounových, navíc opředené tajemnou legendou o ztraceném náhrdelníku, přímo volá po tom, aby ho někdo přebudoval na luxusní penzion. Hoteliér Trenton St.James však brzy zjistí, že místo jednání o prodeji ho čeká lítá bitva. Catherine Calhounová je totiž ta nejtvrdohlavější žena, jakou kdy potkal, a nijak na ni nezabírá jeho šarm...
2001/122 Q BNora Robertsová (Roberts, Nora)Muž pro AmanduZáhadné útesyAmanda Calhounová má život naplánovaný do nejmenších detailů. City k neotesanému Sloanu O´Rileyovi rozhodně neměla na seznamu. Ale protože je to architekt, který má řídit přestavbu rodinného sídla, nezbývá jí než zatnout zuby a snášet jeho nesnesitelnou přítomnost!
2001/323 Q ANora Robertsová (Roberts, Nora)Pro lásku k LilahZtracený náhrdelníkPátrání po tajemném náhrdelníku rodiny Calhounovy přivede profesora Maxe Quartermaina rovnou do náruče nespoutané a sebevědomé Lilah. Je toho hodně, co se musí univerzitní profesor o lásce naučit! Jenže ani Lilah neví všechno...
2001/323 Q BNora Robertsová (Roberts, Nora)Suzanna se vzdáváZtracený náhrdelníkSuzanna Calhounová se už jednou spálila a na další vztah nemá ani pomyšlení. Její srdce patří dětem a vzkvétající zahradnické firmě. To poslední, o co stojí, je trápit se s nevrlým a nepřístupným Holtem Bradfordem!

Počet zobrazených záznamů: 26

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5874
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace