Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Polibek hrdiny

Zobrazuji údaje o svazku Polibek hrdiny


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/1Special79 G ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Otec zakladatelPolibek hrdinyJohn Jacobs se rozhodne ze svého malého ranče vybudovat prosperující farmu. K tomu však potřebuje, aby k jeho pozemkům vedla železnice. Jak ale přesvědčit bohatého podnikatele, který železnici do jeho kraje zavádí, aby mu vyhověl? Nejlepší bude dvořit se jeho dceři…
2005/1Special79 G BJudith Stacyová (Stacy, Judith)Obchodní záležitostPolibek hrdinyRebeka je úspěšnou majitelkou čajovny a v obchodních věcech dokáže poradit i nejednomu muži. Bude úspěšná i ve své touze po dítěti?
2005/1Special79 G CMary Burtonová (Burton, Mary)Sněžná pannaPolibek hrdinySophia je zchudlá ruská šlechtična a ze všech sil se snaží získat peníze na návrat do rodné země. V Denveru má možnost vydělat si dost peněz, aby se jí její sen splnil; to by ale nesměla narazit na Adama Richmonda!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2724
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace