Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Hvězdy romance

Zobrazuji údaje o edici Hvězdy romance


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/121 F Diana Palmerová (Palmer, Diana)S hlavou v oblacíchLutecia prožila dětství v adoptivní rodině a nevlastní bratr Russell Currie jí byl vším - přítelem, vzorem, ochráncem. Když dospěla v krásnou mladou ženu, začal však jejich sourozenecký vztah povážlivě skřípat - mužný farmář upoutal její dívčí fantazii mnohem víc než její nápadník, mladíček Frank. O patnáct let starší Russell se snažil být rozumný a nechat nevlastní sestru na pokoji, avšak hluboký cit a probouzející se vášeň nedokázal potlačit. Přizná jeden druhému, co k sobě cítí a dají lásce šanci?
2010/12 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Malí dohazovačiDori Robertsonová vychovávala po smrti milovaného manžela svého synka Dannyho sama a zvládala to docela dobře. V jedenácti letech chlapec ale usoudil, že je na čase, aby se maminka znovu vdala, a začal ji pronásledovat s plány, jak získat nového tatínka. Danny našel mocného spojence v Melisse, dceři bývalého profesionálního hráče fotbalu Gavina Parkera, která si také přála svého otce oženit. Když ti dva malí dohazovači spojili své síly a navzdory přání a předsevzetí dospělých jejich srdce zasáhla láska, osud všech čtyř byl zpečetěn…
2010/23 F Linda Lael Millerová (Miller, Linda Lael)Máš mé srdceKrásná Mallory získala větší roli v telenovele a její herecká kariéra stoupala. Jejího manžela Nathana McKendricka zbožňovaly davy rockových fanoušků po celém světě. Toto hvězdné manželství jim už šest let přinášelo spoustu lásky a vášně, ale v poslední době začaly Mallory trápit pochybnosti o Nathanově věrnosti a oddanosti. Přestávala věřit, že on je ten pravý, se kterým by si mohla splnit sen o vlastních dětech a šťastné rodině.
Podaří se Nathanovi Mallory přesvědčit, že jeho srdce patří jen jí?
2010/34 F Diana Palmerová (Palmer, Diana)Horké chvilky v PařížiIvy si už ani nepamatovala, kdy se vlastně zakoukala do Rydera, své tajné a nedostižné lásky z dětství. Během let se naučila s tím citem žít, před ostatními ho skrývat a sama sobě zakazovat. Pozdě zjistila, že jí nemůže pomoci ani manželství s Benem, kterého považovala za kamaráda. Prožila s ním několik nešťastných roků, a pak měl Ben smrtelnou nehodu. Po nějaké době se v její blízkosti opět objevil Ryder, a Ivy nevěděla, co si počít, když se jí po jeho boku začínaly plnit sny, které dřív považovala za nesplnitelné…
2010/45 F Penny Jordanová (Jordan, Penny)Plody pomstyAlexis Stefanides žije podle přísných zákonů rodinné cti. Když pojme podezření, že byla jeho sestra zneuctěna, je rozhodnut se nemilosrdně pomstít a Sienna se stává jeho nevinnou obětí. Alexis se však po svém krutém činu dozvídá, že se zmýlil, ale to už je Sienna jeho ženou. Měl sňatek s ní jen utišit Alexisovo špatné svědomí? Vždyť o lásce přece nikdy nepadlo ani slovo…
2010/56 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Sehraný párJanine Hartmanová hluboce miluje svého dědečka, ale když zjistí, že jí našel a vybral ženicha, je odhodlaná zařídit se po svém. Dědečkovo rozhodnutí se ostatně nelíbí ani potenciálnímu ženichovi Zachu Thomasovi.
Zach nedávno sloučil svoji společnost s rodinnou firmou Hartmanových a po dalším spojování obou jmen ani v nejmenším netouží. Dědeček však hodlá dostát svým zvykům a tradicím. Neochvějně trvá na tom, že manželství Janine a Zacha se vydaří.
Zach i Janine si myslí své. Podle nich tvrdohlavý dědeček dávno zaspal dobu, to je však jediná věc, na níž se shodnou.

(II. přepracované vydání – poprvé vyšlo v roce 1993 pod názvem Nejdřív svatba.)
2010/67 F Linda Lael Millerová (Miller, Linda Lael)Věční milenciSharon Harrisonová a Tony Morelli bývali manželé. Teď se ovšem vídají pouze při předávání dětí v domě, kde spolu dříve bydleli všichni pohromadě. Pár dní se stará Sharon, potom zase Tony.
Třebaže vášeň mezi nimi přetrvává, nedokážou se shodnout na ničem jiném. Sharon chce být nezávislá a vést svůj obchůdek s prádlem a Tony zase i se svou početnou italskou rodinou příliš často vzpomíná na svoji první manželku, která brzy po svatbě zahynula.
Dokážou se tito věční milenci nakonec dohodnout?
2010/78 F Penny Jordanová (Jordan, Penny)Seznam přáníPřestože se Hana Maitlandová narodila v rodině vesnického vikáře, rozhodně nehodlala svůj život zasvětit Bohu. Od mládí toužila být úspěšná a budování kariéry podřídila celý svůj život. Muži ji nezajímali, dokud nepotkala krásného neznámého, kterého nemohla dostat z hlavy.
Bohužel když nastoupila na nové místo viceprezidentky ve firmě úspěšného finančníka Silase Jeffreyse, které znamenalo naplnění jejích snů, zjistila zdrcující skutečnost. Tajemný neznámý je jejím novým šéfem. Dá Hana přednost kariéře, nebo začne bojovat o Silasovu lásku?
2010/89 F Diana Palmerová (Palmer, Diana)Tygří okoEleanor dobře ví, že v životě nebude nikdy nikoho milovat tak, jako miluje Keegana Tabera, i když on její lásku neopětuje. Po osudném večeru, kdy se o tom přesvědčila, odešla studovat do jiného města, aby si vyhnala z hlavy sen, který se nikdy neuskuteční, protože každý z nich patří do jiné společenské vrstvy. Když se po čtyřech letech vrací domů, je všechno jinak, než si myslela.
2010/910 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Nevinné lžiPatnáctiletá Lindsey se svou kamarádkou podají inzerát, aby nalezly partnera pro Lindseyinu matku Meg. Té ovšem zpočátku nic neřeknou a jejím jménem si dopisují se Stevem Conlanem. Ani ten ale o ničem neví, protože místo něho na inzerát odpověděla jeho sestra Nancy, která si myslí, že už by se Steve měl oženit.
První osobní setkání Steva i Meg mile překvapí, ovšem ani jeden z nich nemá touhu na svém současném životě něco měnit. Vydrží jim jejich přesvědčení, nebo má s nimi osud jiné plány?
2010/1011 F Penny Jordanová (Jordan, Penny)Milenec na jednu nocV osmnácti letech se Nicola chtěla pomstít muži, do něhož byla zamilovaná, a on o ní prohlásil, že je nudná a nemá žádný sex-appeal. Aby mu dokázala opak, na večírku se opije a svádí neznámého muže, u něhož se druhý den probudí a nic si nepamatuje. Když jí muž naznačí, že se s ním vyspala, uteče a od té doby žije ve výčitkách svědomí a všechny potenciální nápadníky si drží od těla.
Do firmy, kde Nicola pracuje, přichází po letech nový majitel a Nicole je jasné, že ji čekají velké problémy …
2010/1112 F Linda Lael Millerová (Miller, Linda Lael)Horká zimaGlory Parsonsová se po osmi letech vrací do rodného města, z něhož musela odjet a opustit svou první lásku. A Jesse Bainbridge se nikdy nedozvěděl, jak bolestnou cenu musela zaplatit za jejich násilný rozchod – natož o dítěti narozeném z jejich vášnivého vztahu. Jesse kdysi po Glory toužil celou svou duší – dokud od něj neodešla. Nyní se však vrací s překvapujícími zprávami, které změní jeho život navždy. Může však věřit ženě, která jej zradila – jediné ženě, kterou kdy miloval?
2010/1213 F Diana Palmerová (Palmer, Diana)Neopětovaná láska?Nicole odjíždí jako sekretářka se svým šéfem Geraldem Christopherem na ranč jeho bratra do Montany. Měsíční Geraldova zdravotní dovolená se však pro Nicole změní v peklo. Poprvé zažije skutečnou lásku i spalující touhu, avšak muž, do něhož se zamiluje, šéfův bratr Winthrop, po krutém životním zklamání všechny ženy bez rozdílu nenávidí. Nicole ho sice silně přitahuje, ale on je pevně rozhodnutý nikdy se neoženit. A Nicole rozhodně nechce lásku na jednu noc…
2011/114 F Diana Palmerová (Palmer, Diana)Oheň a vodaMargie by pro svoji mladší sestru udělala všechno, a tak je ochotna setkat se s bratrem jejího vyvoleného - Cannonem Van Dynem, který s jejich sňatkem nesouhlasí, aby se ho pokusila obměkčit. Setkání dopadne katastrofálně a vypadá to, že ani pozvání do letního sídla Van Dyneů na Floridě na tom nic nezmění.
Osud s nimi má ovšem jiné plány, vždyť pod Margiiným zevnějškem dámy velkého světa se skrývá poraněná duše a za Cannonovou nepřístupností zklamání. Zůstanou oba dál osamělí?
2011/215 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Získat srdce CarolPatnáctiletý Peter Sommars by uvítal trochu víc volnosti a vzrušení, a proto by potřeboval, aby si maminka Carol konečně někoho našla. Dokonce zná i toho pravého, Alexe Prestona. Je to vdovec a otec jeho nejlepšího kamaráda. Alex se skutečně začne o Carol ucházet, snaží se jí dvořit, ale ona dělá všechno, co je v jejích silách,aby si její srdce nezískal. Předpokládá, že jí v tom vydatně pomůže praxe s dospívajícím synem, na kterého někdy musí jít hodně od lesa.
2011/316 F Linda Lael Millerová (Miller, Linda Lael)Duha nosí štěstíShay Kendallová je dcerou slavné herečky, z jejíž slávy zbyly pouze dluhy. Žije sama s malým synem, a tak je ráda, když se podaří prodat poslední z domů, které vlastnila její matka – bude mít alespoň čím splatit matčiny dluhy.
Mitch Prescott je úspěšný novinář a dům bývalé slavné filmové hvězdy se mu na první pohled zalíbí. A nejenom dům; její dcera je ta nejkrásnější žena, jakou kdy poznal. Je zřejmé, že i on je jí sympatický. Kdyby ovšem Mitch nedostal od svého agenta za úkol napsat knihu o skandálním životě Shayiny matky…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4597
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.12.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace