Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/1992

Zobrazuji informace o produkci 12 / 1992


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance9 A Kathleen O'Brienová (O'Brien, Kathleen)Dohoda s větremDarcy zdědila sít obchodních domu. Má to ale jeden háček: dokud se nevdá, muže s jejím majetkem nakládat podle svého její nevlastní otec. A to by asi špatně dopadlo. Zbývá jediné východisko: Darcy se rozhodne vdát se za muže, kterého nemiluje... nebo jí Miles není přece jen tak docela lhostejný?
Romance10 B Day Leclaireová (Leclaire, Day)Najde se závěť?Teta Maudie věděla, jak to zařídit! Před svou smrtí schovala závěť a jejímu synovci a neteří nezbývá, než ji hledat. Každý se do toho pustí podle svého: Julian systematicky a plánovitě, Callie intuitivně. Zmatky nastanou, když se do hledání dá i Brut, devadesátikilový bernardýn
Romance11 C Bethany Campbellová (Campbell, Bethany)Na konci světaNa Aljašku, do kraje ledovců, sněhových bouří a polární záře, přijíždí mladá novinářka Jenny. Není divu, že polární výzkumníci si myslí, že je to jen znuděná a rozmazlená milionářská dcerka, která tady hledá trochu povyražení. Jenny však dokáže pravý opak a nalezne tu i svoji životní lásku.
Romance12 D Joanna Mansellová (Mansell, Joanna)Třetí polibekBethan tráví dovolenou v Egyptě, ale díky své nezávislé a umíněné povaze se dostane mezi archeology a pátrá s nimi po pokladech dávných faraónů... jejich lesk však úplně bledne vedle silné, mužné osobnosti Maxe Lansdella. Bude to ten pravý můž pro Bethan?
Desire9 K Jennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Noční lovecCharly si nikdy nepřipadala hezká ani přitažlivá. Starala se o svou farmu a svůj chov koní a naučila se spoléhat jen sama na sebe. Když do jejího života vstoupil Tanner, nestačila se sama divit, co všechno dřímalo v jejím srdci a čekalo na probuzení…
Desire10 L Sherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Země mého srdceNevděčná věc, tohle farmaření! Namáháte se celé roky, splácíte úvěr - a pak přijde jediné tornádo a je po nadějích. Právě tohle potkalo Laru. Málem by propadla zoufalství, kdyby jí Steven včas nepřipomněl, že člověk muže ztratit hodně, ale nesmí ztratit lásku.
Desire11 M Dixie Browningová (Browning, Dixie)Čekání na bouřiMladá vdova Willy vede nerovný zápas s přírodními živly. Dokáže zastavit sesuv pudy a zachránit svůj majetek? S obavami čeká na každou bouři. Ještě nebezpečnější je však bouřka, která hrozí vypuknout v jejím srdci.
Desire12 N Diana Palmerová (Palmer, Diana)PodvedenáCo se stane, když se mladá dívka rozhodne vypátrat, kým je doopravdy její nový soused? Výsledky pátrání jsou překvapující, protože Maureen objevuje i dosud nepoznané rozkoše. Ale život nejsou jen noci plné lásky…

Počet zobrazených záznamů: 8

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3486
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace