Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Tenkrát v Texasu

Zobrazuji údaje o svazku Tenkrát v Texasu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/6Special69 G ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Jen jedinkrátTenkrát v TexasuToma Walkera do malého městečka Jacobsville v Texasu nezavála náhoda, ale jeho přítel si zahrál na Osud. Usoudil totiž, že šest ztracených let je až dost a že by se Tom měl konečně seznámit se svou milou dcerkou a znovu se sblížit s její krásnou maminkou Elysií…
2004/6Special69 G BDiana Palmerová (Palmer, Diana)Milovat teď a tadyTenkrát v TexasuDoktor Drew Morris je pohledný vdovec, na kterého by si dělalo zálusk spousta žen z Jacobsville. Všichni ale vědí, že doktor stále truchlí po své dokonalé manželce. Naděje si nedělá ani jeho nová asistentka Kitty.
2004/6Special69 G CDiana Palmerová (Palmer, Diana)Asi tě uškrtím!Tenkrát v TexasuJobe a Sandy se věčnými půtkami a hašteřením snaží zamaskovat, že je to k sobě nezadržitelně táhne. Všichni už to dávno tuší, že za jejich nepřátelstvím jsou jiné emoce, ale kdy to dojde jim?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3152
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace