Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Desire na přání

Zobrazuji údaje o edici Desire na přání


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1997/11 O Jennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Žár ArizonyAngela se vypraví do Arizony pátrat po svém zmizelém bratrovi. Jejím pomocníkem a ochráncem se stane místní zvěrolékař Pax. Kdo ale Angelu ochrání před Paxovou přitažlivostí?
1997/12 P Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)SamotářProbudila se v horečkách, téměř nahá a v cizí posteli. Sophie netuší, jak se ocitla v horském srubu, ani kdo je ten muž, který o ni pečuje. Ale cítí, jak mocně je k tomuto zamlklému horalovi přitahována.
1997/13 T B. J. Jamesová (James, B.J.)Muž z Bourbonské uliceMálokdo znal uličky a temná zákoutí New Orleans jako Mitch Ryan. Pro Mitche návrat do tohoto města znamená oživení temné minulosti, na kterou chtěl zapomenout. Když ho však o pomoc požádá krásná a vznešená Katherine, je mu jasné, že nemůže odmítnout…
1997/14 U Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Kovbojův návratJezdec rodea Noah žil životem kočovníka a nechtěl být spoutáván žádnými závazky. Teprve zranění, které utrpěl při autonehodě, ho přinutí, aby se na chvíli zastavil. V nemocnici potkává Noah svoji bývalou lásku Tess. Dokáže si získat důvěru ženy, kterou již jednou opustil?
1997/45 O Audra Adamsová (Adams, Audra)Anděl nebo ďábelDevon Taylor zmámil Brooke Pattersenové duši i tělo už před patnácti lety. Tehdy jejich lásce udělal rázný konec její otec. Nyní se Devon přišel pomstít. Jenže tu proti němu stojí starostka Brooke Pattersenová-Wallaceová, která chce zachránit svoje město, svoje štěstí i Devona. Její nejsilnější zbraní je láska…
1997/46 P Jackie Merrittová (Merritt, Jackie)Dvojí posláníSeržant Tucker Hannigan je při plnění služebních povinností těžce zraněn. Místo dovolené mu nadřízení nabídnou údajně snadnou práci - ochranu důležitého svědka. Je jím půvabná Nicole Currieová, která mu dává najevo svou vděčnost a náklonnost. Využije Tucker situace?
1997/47 T Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)OsamělýNovinářka z velkého světa a osamělý kovboj se setkávají na liduprázdném ranči uprostřed hor romantického amerického Západu. Podaří se činorodé Kelsey obměkčit Lucasovo zatvrzelé srdce, které se ještě nevzpamatovalo z rány, kterou mu zasadila bývalá žena?
1997/48 U Joan Hohlová (Hohl, Joan)Ve střehuKriminalista Eric Wolfe sleduje Tinu Kranasovou, která je podezřelá z obchodů s drogami. Je půvabná Tina opravdu nevinná, jak se zdá? A může se policista zamilovat do podezřelé? Ještě že je Wolfe stále ve střehu…
1997/79 O Merline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Rovnice láskyKate je žena, která prahne jen po kariéře špičkové programátorky. Život si naplánovala do posledního detailu. Jenže parta výrostků jí vykrade byt a loupež přichází vyšetřovat snědý a urostlý Dan Kingssman. A všechno je rázem jinak…
1997/710 P Diana Palmerová (Palmer, Diana)Jako ledDawson a Barrie se snášejí jako pes a kočka. Jejich společní přátelé se je ani neodvažují najednou zvát na stejné večírky. Až jednou se někdo splete …
1997/711 T Cathie Linzová (Linz, Cathie)Kouzelná skříňkaGaylynn dostala od bratra malou zdobenou skříňku, která má podle rodinné tradice kouzelné vlastnosti: otevře-li ji dívka na vdávání, vezme si prvního muže, kterého poté uvidí. Problém je v tom, že v jejím případě je oním mužem jakýsi pomatený tulák…
1997/712 U Robin Elliottová (Elliott, Robin)Nebezpečný odkazCall Shannon dostává od svých šéfů dúležitý úkol: prověřit, zda jistá Haven Larsonová není namočena do nebezpečné špionážní aféry. Haven se mu ale zalíbí tak, že rychle zapomíná na své původní poslání….
1997/1013 O Joan Johnstonová (Johnston, Joan)Rančer a bohatá dívkaCandy Baylorová se chce stůj co stůj naučit všechno o šlechtění a chovu koní. Učitelem z nejpovolanějších je nejlepší rančer v okolí, mužný Garth Whitelaw. Candy je přesvědčena, že ty doby, kdy do něj byla v sedmnácti zblázněná, jsou dávno pryč. Stará láska však nerezaví….
1997/1014 P Helen R. Myersová (Myers, Helen R.)Čekání na déšťSvětoběžník Jake Marlowe přijede na motocyklu do malého města a první, na koho narazí, je krásná poštmistrová Rain Neelsonová. Podaří se mu vyléčit její zlomené srdce a překonat vlastní nechuť k závazkům?
1997/1015 T Cait Londonová (London, Cait)Náčelníkova nevěstaEnergický a mužně přitažlivý potomek indiánského náčelníka Calum hledá prsten, který je rodovým pokladem. Vyplní se legenda, že ta žena, která ho navlékne, přinese rodu Tallchiefů lásku a štěstí? Možná, že se temperamentní a nezávislé Talii podaří najít prsten i objevit kouzlo věčného milostného citu.
1997/1016 U Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Texaský měsícTax má jasnovidecké schopnosti. Když se mu ve vizích začne objevovat krásná dívka, která je v ohrožení, rozhodne se, že ji vyhledá. To ale netuší, že setkání s Nancy bude pro oba osudné….
1998/117 O Susan Connellová (Connell, Susan)Rebel v sukníchRebeka byla před deseti lety postrachem učitelské kariéry Raleighe Hanlona. Teď, když se vrátila do rodného města, je ale docela jiná, a rozhodně velmi neodolatelná!
1998/118 P Marie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Buď mou!Bývali milenci a teď je Mallory Flanninganová těhotná. Ale kdo je tedy otcem, když Jackson to prý není - a proč je mu narozené dítě tolik podobné?!
1998/119 T Carole Bucková (Buck, Carole)Manželství s pomlčkouLucy ani nemůže uvěřit té zvláštní náhodě: právě na Silvestra po deseti letech potkává svého bývalého manžela, kterého nikdy nepřestala milovat.
1998/120 U Patty Salierová (Salier, Patty)Sex testJohnny prý má jednat ve všech záležitostech přítele jeho jménem. Ale jak naložit se situací, když ho psycholožka Rachel tak velmi přitahuje?
1998/421 O Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Půlnoční nevěstaNašel ji za bouřlivé noci zpola utopenou a polonahou. Uzavřeni v odlehlé horské chatě pak zkoumali navzájem svá těla i srdce s vědomím, že jim zbývá jen několik společných dnů. Nakonec všechno dopadlo jinak...
1998/422 P Diana Palmerová (Palmer, Diana)Královna rodeaZnámost bohatého obchodníka Todda Burkeho s Jane Parkerovou začíná nepříjemným nedorozuměním. Todd Jane nabízí, že jí pomůže zachránit její ranč. Když se mu to podaří, zbývá jediné: zodpovědět otázku, zda opravdu všechna manželství musí skončit nezdarem.
1998/423 T Diana Marsová (Mars, Diana)Dokonalý plánCooper se dočasně stará o svoji neteř Monu. Ta se rozhodne, že svého strýce ožení a začne spřádat síť intrik. Navíc je antropoložka L. J. Livingstonová, kterou si Mona vyhlídla za budoucí tetu, opravdu přitažlivá.
1998/424 U Dixie Browningová (Browning, Dixie)Dárek k narozeninámKdyž se jednou dosud nezkušená Patricilla Baringtonová rozhodla, že si k narozeninám pořídí dítě, nic ji od rozhodnutí zajít do místní spermabanky neodradí. Snad až na pekelně přitažlivého místního kovboje...
1998/625 O Cait Londonová (London, Cait)Spojená srdceNezávislá Taylor byla zvyklá řídit si život podle rozumových pravidel a pečlivě si ho plánovat... Ale jen do doby, než se setká s mužným Quinem, tatínkem roztomilé dívenky.
1998/626 P Jan Hudsonová (Hudson, Jan)Klub mladých milionářůIrish touží provdat se za milionáře. A možná už ví, jak na to. Udělá rozhovory s členy Klubu texaských milionářů a některého z nich svede. Ale to by se jí nesměl připlést do cesty svalnatý Kyle Ruthlege!
1998/627 T Lass Smallová (Small, Lass)Motel plný láskyLilie, čerstvá absolventka univerzity, zdědila motel a je plná nadšení. Kuchař Bryan hledí na její úvahy zpočátku s nedůvěrou...
1998/628 U Paula Detmer Riggsová (Riggs, Paula Detmer)Síla žítStacy je zraněná, těhotná, opuštěná a bez peněz. Hrdost jí brání přijímat milodary - ale tvrdohlavý Boyd jí pomůže i proti její vůli!
1998/729 O B. J. Jamesová (James, B.J.)Šepot ve tměRafe má před sebou nebezpečný úkol musí zachránit unesené dítě. Jeho nečekaným pomocníkem je krásná Valentina. Ale i ona potřebuje pomoc...
1998/730 P Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Nevěsta z MinnesotyRozvedená Scarlett se čtrnáctiletou dcerou vede starý hotel na severu Minnesoty. Nečekaně sem přijíždí nový spolumajitel...
1998/731 T Leanne Banksová (Banks, Leanne)Nebudu tvouStan býval v dětství největším rošťákem v ulici, v dospívání pak největším svůdníkem. Teď se vrací do rodného města jako slušný a neodolatelně přitažlivý lékař - a jeho pozornost je upnuta na kamarádku z dětství Jennu.
1998/732 U Jennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Jak chutná láskaRozvedená Gwen zvládá bez problémů výchovu dvou synů i pečení bábovek a veškeré práce v domácnosti, ale přesto si připadá jako žena, která v životě nic nedokázala. Jinak ji ovšem vidí soused Spence...
1998/933 O Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Jezero touhyKdyž se úspěšná modelka Maggie vrací do míst, kde bývala nejšťastnější, potkává svého tehdejšího obdivovatele Bluea. Bude to právě on, který Maggii naučí, jak překonat strach z lásky?
1998/934 P Cathie Linzová (Linz, Cathie)Plamen láskyOd prvního setkání s Kaylou má Jack divný pocit, že tahle mladá dáma nadělá v jeho příjemném staromládeneckém životě víc škody než užitku.
1998/935 T Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Dívka z TexasuBram Bishop chce najít svoji životní lásku a oženit se s ní. Jenže půvabná doktorka psychologie, Glory, nechce o vdávání ani slyšet.
1998/936 U Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Roxy a bohatý mužBohatý Spencer Melbourne pátrá po svém sourozenci-dvojčeti. Ideální bude soukromá vyšetřovatelka Roxy, která kromě profesionálních schopností oplývá i jinými přednostmi. Jenže Roxy nemá bohaté muže v oblibě, a už vůbec ne ty s černými vlasy a modrýma očima...
1999/137 O Catherine Laniganová (Lanigan, Catherine)Anděl z TexasuKdyž Angela sfoukla svíčky na svém narozeninovém dortu, přála si, aby konečně potkala toho správného muže. To se jí sice splnilo, ale pohledný neznámý zmizel, aniž by se představil. Náhoda po čase přivede Angelu na práh jeho domu. Nalezne i tentokrát Rafe sílu odolat jejím půvabům?
1999/138 P Helen R. Myersová (Myers, Helen R.)Křižovatky láskyPřed čtrnácti lety si Taylor a Hugh byli tak blízcí, jak jen mohou být žena a muž. Ale může nyní Hugh zapomenout na to, že ho tenkrát Taylor opustila, a navíc před ním skrývá, že je otcem syna?
1999/239 O Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Nesprávná manželkaPoté, co jeho snoubenka zrušila plánovanou svatbu, hledá Gideon útěchu a zapomenutí v baru. Druhý den se probudí s bolavou hlavou a s Cassandrou, sestrou svého nejlepšího přítele, vedle sebe... Nemůže na nic vzpomenout - jen na to, že Cassandru musel hodinu přemlouvat, než svolila stát se jeho ženou!
1999/240 P Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Srdeční poutoJako kovboj umí Jesse zkrotit divoké koně a ani v házení lasem se mu nikdo nevyrovná. Dokáže se ale vypořádat s tím, že po dvanácti letech opět potkává svoji první a jedinou lásku? Nejde jen o to, aby znovu získal srdce Mandy, ale je tu také její syn, který se mu až nápadně podobá...
1999/341 O Anne Eamesová (Eames, Anne)Skandální kovbojSavannah Smithová odjíždí na ranč do Montany vyhledat svou lásku z mládí Rydera Maloneho. Zjistí, že i po dvanácti letech jí Ryder stále dokáže rozbušit srdce a zrychlit tep. Ale den poté, co s ním Savannah stráví noc plnou vášně, je šokována jeho prohlášením, že se zasnubuje s jinou!
1999/342 P Barbara Boswellová (Boswell, Barbara)Muž na ženěníRafe si pevně předsevzal, že bude dobrým a zodpovědným otcem čtyř nevlastních dětí. Smířil se i s tím, že zůstane svobodný. Jak se však může soustředit na tu správnou výchovu, když se vedle nich nastěhuje nová sousedka? Rafe je zcela zaskočen tím, že Holly je nejen půvabná, ale dokonce přesně ví, co on a jeho nezvedená dítka potřebují...
1999/443 O Shirley Rogersová (Rogers, Shirley)Nejcennější slibRyderovi McCallovi ještě nikdy žádná žena neodolala. Proto když se rozhodne vzít si za manželku Ashley, vůbec nepočítá s tím, že by ho mohla odmítnout, když navíc čeká jeho dítě. Dokáže sebejistý kovboj přimět Ashley, aby změnila své rezolutní "ne" v poslušné "ano"?
1999/444 P Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Nevinná TexasankaVeterinářka Samantha byla ve svých osmnácti letech málem znásilněna a od té doby má panickou hrůzu ze všech mužů. Teprve když poznává úspěšného projektanta Nashe Riverse, zjišťuje, že ve vztahu s mužem může zažít také něco jiného než strach. Ale Nash chce žít ve městě, zatímco srdce Sam patří ranči a přírodě...
1999/545 O Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Kovboj na svatběCash považoval Milly za báječnou dívku - až do té doby, než začala mluvit o vdavkách. A co víc, když Cash odmítne manželství, Milly se zasnoubí s jiným - a chystá svatbu! Cash se sice nechce vázat, ale copak může připustit, aby Milly po pěti letech skončila v náruči jiného muže?
1999/546 P Kathryn Taylorová (Taylor, Kathryn)Nepravá nevěstaSophie Andersová souhlasí se svatbou "naoko", ale pak se zamiluje do bratra svého "snoubence". Pohledný a zámožný Alex Sinclair, jak se však zdá, na lásku nemá čas. Dokáže ho Sophie přimět, aby v ní viděl to, čím ona ve skutečnosti je - jeho spřízněnou duší a vyvolenou na celý život?
1999/647 O Raye Morganová (Morgan, Raye)Nevěsta se stříbrnýma očimaJolene věděla, že je jen otázkou času, kdy podlehne Grantovým vášnivým polibkům. Proč se ji tedy stále snaží přesvědčit, jak skvělým manželem by byl pro ni jeho bratr? Bude asi muset Granta, zatvrzelého starého mládence, sama přesvědčit, jak skvělou by byla ženou - pro něho!
1999/648 P Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Kovboj jak se patříPoté, co přišla o nenarozené dítě, rozvedla se a přerušila kariéru herečky, vrátila se Merideth do Texasu na rodný ranč. Myslela si, že tady je to pro ni jediné bezpečné místo na světě, kde najde klid a vyrovnanost. Namísto toho se zde ve velkém ohrožení ocitá její srdce. Nemůže za to nikdo jiný než pohledný rančer John Lee a jeho malá neteř Cassie...
1999/749 O Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Chůva nebo milenka?nedopatřením otcem, měl nemluvněte plnou náruč a nevěděl, jak s ním má zacházet. Velmi zaměstnaný muž potřebuje zoufale někoho, kdo by mu s dítětem pomohl, a okouzlující Frannie Brooksová splňuje všechny předpoklady! Má k dítěti zvláštní přístup - a k Jackovi také...
1999/750 P Anne Eamesová (Eames, Anne)Poslední milovníkDosud žádné ženě se nepodařilo přimět Joshe Malonea, aby se usadil. Tragická nehoda však jeho život docela změní. Muž, který si vždycky sám určoval, co bude dělat, se stává závislým na stejně tvrdohlavé, půvabné Taylor. Zjišťuje, že ona po něm touží stejně vášnivě jako on po ní. Tak proč se Taylor brání jejich sblížení?
1999/851 O Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Sestřička PopelkaPro obyčejnou knihovnici z malého města Julianne Bennnetovou byli nádherní a bohatí muži jako Cade Marshall nedostižnými princi z pohádek. Ale když se Julianne začne vydávat za svoji oslňující sestru-dvojče, ocitne se v Cadeově království - a v jeho náruči. Ale co udělá Cade, až objeví, že Julianne není ta, za kterou ji považuje?
1999/852 P Joan Hohlová (Hohl, Joan)Vzpomínky na láskuKdyby se byl Adam někdy v minulosti zamiloval do Sunny, nemohl by na ni nikdy zapomenout. Je přesvědčen, že krásná dívka má iluze o lásce, která nikdy neexistovala. Ale nemůže popřít, že Sunny má velmi přesné znalosti o těch nejtajnějších místech v jeho duši - i na jeho těle!
1999/953 O Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Starší mužZaplést se s mladou, krásnou a lehkomyslnou dívkou je to poslední, co by si usedlý muž v letech mohl přát! Od doby, co před pěti lety ovdověl, se Ben Davis vyhýbá milostným vztahům. Ale přijmout pozvání Jackie na kávu by přece jen mohl - už jen proto, aby se dozvěděl, co mu tato svůdná herečka vlastně chce říct!
1999/954 P Raye Morganová (Morgan, Raye)Tajné manželstvíSvůj nový život může Charlie Smithová uchránit jedině tak, že bude předstírat manželství s dobrodruhem Denverem McCainem. Její malý synek tajně touží, aby se Denver stal jeho skutečným tátou. A brzy si i nezávislá Charlie začne uvědomovat, že v bezpečí Denverovy náruče by nebylo špatné strávit zbytek života...
1999/1055 O Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Sladká pomstaTajemný malíř Gabriel De La Hoya alias Gabriel Marquez má jediný cíl: pomstít se svému údajnému otci, kterého nenávidí. Rozhodne se proto zabránit svatbě jeho syna s krásnou, čestnou Cristinou Chandlerovou - a to tak, že ji sám svede. Jeho dokonalý plán se však začne hroutit, když se Cristina do něj zamiluje a Gabriel ke svému zděšení zjistí, že ani ona mu není lhostejná...
1999/1056 P Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Manželství jako obchodJillian Kerrová by si nikdy nepomyslela, že se znovu setká se svým bývalým snoubencem Daxem Piersallem - a už vůbec by ji nenapadlo, že se za něj dokonce provdá. Když jí tedy Dax jako nový předseda správní rady společnosti nabídne obchodní partnerství výměnou za sňatek, pokusí se nejprve odmítnout... Dokáže však odolat svůdnému pohledu jeho tmavých očí?
1999/1157 O Shawna Delacorteová (Delacorte, Shawna)Zakázaná touhaStačil jediný pohled do zářivě modrých očí Wyatta Edwardse, a Vicki se znovu rozechvěla touhou po muži, s kterým před patnácti lety prožila neuvěřitelně vášnivou noc a který ji brzy nato opustil. A teď je zpátky a chce začít znovu, aniž by tušil, že je otcem dospívajícího syna, který nenese jeho jméno!
1999/1158 P Anne Eamesová (Eames, Anne)Vánoce v MontaněTakhle si Jenny Vánoce opravdu nepředstavovala. Zjistí, že je těhotná, a tuto novinu ani nemůže oznámit budoucímu otci, protože Shane beze slova vysvětlení náhle zmizí do hor. Před kým nebo před čím tak náhle prchá? Po noci plné vášně a lásky očekává Jenny nabídku k sňatku - a ne prázdnou postel!
1999/1259 O Doreen Owens Maleková (Malek, Doreen Owens)Právo na láskuKdyž Hope dostane za úkol prověřit práci úřadu, v jehož čele stojí Dennis Murphy, ví, že ji čeká spousta potíží. S jeho nepřátelstvím by se dokázala vyrovnat. Co si však počít s jeho omračující přitažlivostí?
1999/1260 P Diana Palmerová (Palmer, Diana)Svůdný dlouhánZpočátku považuje Simon Tiru za sebevědomou bezcitnou ženu. Odsuzuje její lehkomyslný postoj k manželství a viní ji ze smrti svého přítele. To však jen do chvíle, než pochopí, že si Tira všechnu svou lásku a nevinnost šetřila pro něj!
2000/161 O Alexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Šejkův rukojmíKdyž princ Karim zjistí, že bylo ukradeno pečetidlo z drahého kamene, které mu bylo svěřeno do opatrování, snaží se situaci řešit po svém a unese mladou dámu Caroline Langleyovou. Stane se Caroline Karimovým nejdražším klenotem?
2000/162 P Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Lucy a samotářLucy Dolanová přišla při požáru domu o všechno kromě kocoura Macka a malého plyšového medvídka. Dluh za záchranu "své rodiny" se sympatickému hasiči Boonemu rozhodne splatit skutečně originálním způsobem...
2000/263 O Alexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Osamělý šejkSrdce prince Omara bylo stejně pusté jako poušť jeho země, dokud do jeho života nevstoupila mladá anglická učitelka malých princezen Jana. Přitahuje Omara tak, jako přitahuje žíznivého poutníka oáza v poušti. Ač po ní touží, snaží se odolávat, neboť považuje lásku za přelud...
2000/264 P Cait Londonová (London, Cait)Osudný mužPianistka Paloma Forbesová zdědí po Boonovi Llewlynovi, který se o ni v dětství staral, polovinu obchodu v městečku Jasmine. Rio Blaylock, druhý majitel obchodu, se však hned po jejich prvním setkání rozhodne, že se s Palomou ožení, a se svými city se nijak neskrývá. Objeví Paloma, dosud zvyklá na přepych a cestování, půvaby života na venkově a najde svou cestu k Riovi?
2000/365 O Alexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Milovaný šejkPrinc Rafi může mít harém plný žen, ale touží pouze po okouzlující archeoložce Zaře Blakeové. A právě když už se chystá jí ukradnout vytoužený polibek, je Zara unesena jeho úhlavním nepřítelem! Podaří se Rafimu Zaru zachránit a učinit ji svou královnou?
2000/366 P Ann Majorová (Major, Ann)Čí je to dítě?Milionář Cutter Lord se svérázným způsobem pokusí neúspěšně překazit svatbu svého mladšího bratra s Cheyenne Roseovou, která pro něj podle jeho názoru není dost dobrá. O sedm let později zoufalá Cheyenne po smrti svého manžela nemá jinou možnost než požádat svého krutého švagra o pomoc...
2000/467 O Judith McWilliamsová (McWilliams, Judith)Šejkovo tajemstvíŠejk Hassan Rashid nemá vůbec v úmyslu oženit se s dívkou ze Západu. Alespoň do té doby, než pozná Kali Whitmanovou, snoubenku svého bratra-dvojčete, které má sdělit, že bratr své zasnoubení ruší. Ale přece nemůže Kali zarmoutit!-
2000/468 P Dixie Browningová (Browning, Dixie)Rytíř v zašlé zbrojiKdyž se Travis Holiday dozvěděl, že má s bývalou manželkou syna, rozhodl se, že postaví dům, stane se tátou a usadí se. Počítal s tím, že na všechno zůstane sám. Ale když se setkal se záhadnou cizinkou Ruannou Robertsovou, která uvízla v bouři na pobřeží, prostě jí musel pomoct. Tušil, že před něčím utíká...
2000/569 O Suzanne Simmsová (Simms, Suzanne)Tvrdohlavá ženaMathis Hazard dostal vskutku zajímavý úkol - chránit krásnou, mladou, čerstvou dědičku hotelu, Desiree Stratfordovou. Hned od prvního okamžiku mu je jasné, že to vůbec nebude mít lehké. Aby vyřešil tajemství a záhady, do kterých je hotel zahalen, je totiž nucen se vydávat za jejího blízkého přítele.
2000/570 P Ann Majorová (Major, Ann)Miluj mě doopravdyJoey Fasano má všechno - slávu, peníze, úspěch. Ale jeho srdce patří navždy Heather Wadeové, jejíž rodina ho před lety odmítla. Přesto se Joey rozhodne získat její lásku zpět!
2000/671 O Naomi Hortonová (Horton, Naomi)Pirát mého srdceDohoda je celkem jasná: sňatkem se C.J. Carruthersovou získá Garrett Jameison hlavní podíl akcií ve společnosti Parsons Industrial, kterou vlastní její prateta Bertie. Ale zůstane skutečně jen u manželství z rozumu, zejména když Garrett je vysoký, tmavý a přitažlivý muž?
2000/672 P Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Texaské slunceI kdyby Alayna McCloudová byla to nejkrásnější stvoření na západ od Mississippi, Jack Cordell se netouží nikde usadit. Ale žhavé texaské slunce si zahrává s jeho ztrápeným srdcem!
2000/773 O Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Žena mých snůDeirdra Pattenová podlehne svádění pohledného nájemníka Ronana Sullivana, známého spisovatele. Bude ale Ronanova láska k ní natolik silná, aby překonal svůj odpor k manželství a vzal si ji za ženu?
2000/774 P Lass Smallová (Small, Lass)Výhra v lásceGeri Jonesová už přestala doufat, že by potkala muže, s nímž by si rozuměla a do něhož by se zamilovala. Pak do jejího života vstoupil Frank, který se jí dvoří vskutku originálním způsobem!
2000/875 O Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Vášnivý zachránceCara Sinclairová pátrá po vnukovi filadelfské milionářky, ale zdá se, že se z nějakých důvodů někomu natolik znelíbila, že ji chce zabít. Killianovi však Cara není tak úplně lhostejná,a tak se rozhodne přijít celé věci na kloub!
2000/876 P Cait Londonová (London, Cait)Záhadné dědictvíRoman Blaylock to jako správce Llewlynova dědictví nemá zrovna jednoduché. Musí sehnat všechna vnoučata Boonea Llewlyna a za určitých podmínek jim rozdělit ranč. Jako první se objeví půvabná Kallista, která se až tady dozvídá šokující pravdu!
2000/977 O Linda Barlowová (Barlow, Linda)Poslední přáníKdyž Tom MacLeish ve své závěti stanovil, že svou krásnou vnučku Holly dává věrnému příteli Skyei Rawlinsovi za ženu, nemohl to ani jeden z nich pochopit. Vždyť jejich názory jsou tak odlišné! Kdo z nich se nakonec ale stane lovcem a kdo kořistí?
2000/978 P Cait Londonová (London, Cait)Touha po pomstěCeline Lomaxová má za sebou kus drsného života a heslo "pokořit Blaylockovy" slýchávala od svého dědy a otce častěji než pozdrav. A tak se ke své pomstě rozhodne využít nejmladšího člena této rodiny Tyrella. Netuší však, že pravda o minulosti její rodiny je zcela jiná!
2000/1079 O Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Nevyhnutelná svatbaBrett Sinclair, ředitel obchodní společnosti, nestojí o dědictví svého dědy, kterého nikdy v životě neviděl. Ale to by se v jeho životě nesměla objevit půvabná a mladá Gayla, která se o dědečka do poslední chvilky starala. Ta je rozhodnutá přesvědčit Bretta, že poslední vůle není tak pochybná, jak se na první pohled zdá!
2000/1080 P Alexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Šejkovo pokušeníŠejk Arash Khosravi a jeho dávná přítelkyně ze školy Lana Holdingová uvíznou nečekaně ve sněhové bouři v horách. Jaké štěstí, že nedaleko je Arashovo sídlo, sice poškozené nedávnou válkou, ale částečně obyvatelné. Lana se tak konečně seznámí s jeho tolik opěvovanou zemí!
2000/1181 O Cait Londonová (London, Cait)Sladké sváděníJoel Palladin znal divokou Fionu Tallchiefovou od jejích deseti let. Tehdy na něj křičela, aby zmizel z pohřbu jejích rodičů. Když se setkali podruhé, polila ho v zápalu boje o záchranu přírody bahnem. Při třetím bouřlivém setkání v něm však ke svému údivu poznala muže s drakem vytetovaným na paži, který jí byl podle staré věštby souzený...
2000/1182 P Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Ztracené srdceKdyž Lacey Clineová zjistí, že jejím otcem je jakýsi Lucas McCloud, rozhodne se, že tomu pánovi poví pěkně od plic, co si o něm myslí. Na jeho ranči však nachází nevlastní sestry, které jsou k ní překvapivě milé, a svérázného Travise Cordella, který jí nedá spát...
2000/1283 O Alexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Zachráněný senJake je známý donchuán, jehož šarmu podlehla již nejedna kráska. On ale zůstává láskou nedotčen. Ovšem jen do doby, než se mu stane věc neslýchaná - půvabná Bel o něj nejeví zájem a pečlivě si před ním chrání svoji nevinnost.
2000/1284 P Cait Londonová (London, Cait)Dokonalá dvojiceBabička Nicka Palladina se domnívá, že její vnuk a Silver Tallchiefová jsou prostě dokonalá dvojice. Silver však hledá toho, kdo má podle starého proroctví získat její lásku žhnoucím pohledem a perlami v dlani. A Nick zrovna nevypadá na muže, který by jí chtěl darovat perlový náhrdelník...

Počet zobrazených záznamů: 84

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 8583
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace