Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Natasha Oakleyová

Zobrazuji údaje o autorce Natasha Oakleyová - Oakley, Natasha


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/10Romance751 D Nejlepší rozhodnutíLucy Grayfordová je šokována, když se dozví, že její dcera není vlastně vůbec její! Před šesti lety totiž došlo při umělém oplodnění k záměně embryí. Lucy proto vyhledá vdovce Dominika Graylinga, který vychovává její skutečnou dceru. Oba zjistí, že z této situace je jen jediné východisko: manželství a společná výchova obou roztomilých holčiček!
2007/1Romance766 D Návrh pro AmyAmy zná a miluje Hugha Balfoura, co si pamatuje. Její strategií je vyhnout se mu za každou cenu. Ale teď ji Hugh požádá o pomoc – potřebuje sekretářku, a to dokáže pouze ona!
Jenže jsou jeho cíle čistě pracovní? Amy totiž netuší, že Hugh od ní očekává čtyřiadvacetihodinovou pozornost – a už vůbec se nesvěřil, že teď na ni pohlíží v úplně jiném světle…
2007/4Romance Duo782 T BSňatek rokuEloise se při odhalování rodinného tajemství zamiluje do Jeremyho, ale musí bojovat s nepříznivou shodou náhod. Může ztratit nejen všechno, co tak obtížně našla, ale také sebedůvěru a víru ve spravedlnost. Najde v sobě odvahu toto vše riskovat?
2007/5Romance Duo787 T BOstrov splněných přáníKate milovala Gideona od svých šestnácti let. On se však oženil s jinou. Po dlouhých letech se Kate vrací do rodného městečka a shledává, že Gideon – vdovec se dvěma rozkošnými holčičkami – ji stále přitahuje. Oba pečlivě skrývají svá tajemství, která jim stále brání otevřít srdce lásce.
2007/12Romance Duo822 T AHledá se snoubenkaNick Regan je přitažlivý milionář, který se sám stará o svou hluchoněmou dcerku, s níž ovšem velmi těžko navazuje kontakt. Lydie Stanfordová je novinářka, která, jak se zdá, mu jediná může pomoci s výchovou malé Rosie, neboť sama má zkušenosti s těmito dětmi. Změní také Nickův názor, že se už znovu neožení?
2008/7Královská dynastie4 M Princezna bez trůnuJejí Výsost princezna Isabella byla celý život vychovávána, aby na prvním místě vždy upřednostňovala potřeby své královské rodiny a ostrova Niroli. Roky žila bez špetky soukromí a nároků na osobní štěstí. V poslední době se však do jejího srdce vkradl smutek. Zatoužila po tak obyčejných věcech, jako jsou láska, manžel, dítě… Může si ale něco takového dovolit i princezna?
2009/2Romance863 B Sekretářka na záskokJemima, která se po rozvodu stará o dva malé chlapce, se snaží postavit na vlastní nohy a nastoupí jako asistentka u Milese Kingsleye. Ten ji nejprve přehlíží, ale když se s ní setká na večírku u společných známých, své mínění o ní přehodnotí. A čím déle s ní je, tím více se mu ona i její chlapci začínají líbit. Je jen na Jemimě, aby překonala svůj strach z nového vztahu...
2009/3Romance866 B Nevěsta pro vladařeMarianna se Sebem prožili nádherných pět týdnů ve Francii a svou lásku chtěli zpečetit sňatkem … Pak ale najednou Seb zmizel a Marianna se dozvěděla, že je korunním princem a musí vést svou zemi. Po deseti letech se Seb vrací a zve Mariannu do svého královského paláce. Oba však mají tajemství, jejichž prozrazení mohou ovlivnit jejich další osudy …
2010/8Romance Duo918 T ANevěsta v bílémSetkání s Danielem a jeho dospívající dcerou Miou vyvolává ve Freye neodbytné vzpomínky na vlastní dětství. Její divoká a nespoutaná povaha ji tehdy přivedla k četným karambolům, proto se teď snaží být nablízku Mie, v níž vidí samu sebe. Čím více času s ní a jejím otcem tráví, tím víc si Freya uvědomuje, že Daniel by mohl být mužem, který jí splní její dívčí sen o svatbě v bílém.
2010/12Romance se šejkem42 N Popelka v pouštiPollyanna se vydává do pouštního království Amrah, aby natočila film o zážitcích své praprababičky, která tuto zemi kdysi navštívila. Na cestě do pouště ji doprovází přitažlivý a mocný šejk Rašíd al Baha, známý playboy. I když se Pollyanna zapřisáhla, že jeho svodům nepodlehne, jejich výlet jí připadá naprosto pohádkový… A když k tomu Rašíd přidá polibek, je Pollyannino srdce ztracené!
2012/7Special na přání195 G ANávrh pro AmyAmy se zná s Hughem od dětství, ale protože ho tajně miluje, vyhýbá se mu, jak jen může. Ví totiž, že Hugh její city neopětuje. Co má ale dělat, když ji požádá o pomoc? Hledá totiž sekretářku a chce jen ji!
2022/10Special na přání441 G BPopelka v pouštiPollyanna se vydává do pouštního království Amrah, aby natočila film o zážitcích své praprababičky, která tuto zemi kdysi navštívila. Na cestě do pouště ji doprovází přitažlivý a mocný šejk Rašíd al Baha, známý playboy. I když se Pollyanna zapřisáhla, že jeho svodům nepodlehne, jejich výlet jí připadá naprosto pohádkový? A když k tomu Rašíd přidá polibek, je Pollyannino srdce ztracené!
2023/7Special na přání460 H BNevěsta pro vladařeMarianna se Sebem prožili nádherných pět týdnů ve Francii a svou lásku chtěli zpečetit sňatkem… Pak ale najednou Seb zmizel a Marianna se dozvěděla, že je korunním princem a musí vést svou zemi. Po deseti letech se Seb vrací a zve Mariannu do svého královského paláce. Oba však mají tajemství, jejichž prozrazení mohou ovlivnit jejich další osudy…

Počet zobrazených záznamů: 13

Na seznam autorek začínajících na Oa

Na seznam autorek od písmene O

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4433
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 31.07.2023, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace