Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nicola Marshová

Zobrazuji údaje o autorce Nicola Marshová - Marsh, Nicola


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/3Romance Duo717 T ANevěsta z lunaparkuAmber Lawrencová se snaží zachránit otcův lunapark a udělala by pro to cokoliv. Netuší však, že by jí mohl pohledný právník Steve Rockwell navrhnout neobvyklé řešení: poskytne jí peníze na splacení dluhu, ale na oplátku se musí Amber za něho provdat!
2006/6Romance Duo732 T ALáska na smlouvuKara Robertsová se účastní seznamovacího večírku, který pořádá její příbuzná. Netuší ale, že se zde setká se svým bývalým přítelem Mattem Byrneem, který ji požádá, aby na nějakou dobu hrála jeho snoubenku.
2006/9Romance Duo747 T AHodina láskyBohatá dědička a princezna starého panovnického rodu Samantha touží po nezávislosti, a proto nastoupí u úspěšného podnikatele a milionáře Dylana Harmona jako sekretářka. Jemu ovšem svůj původ zatají… Dylan se do ní zamiluje a Samantha tak najde ještě víc, než co hledala: lásku.
2007/6Romance789 B Vzkříšená nadějeKeely nevěří v lásku na první pohled a kvůli problémům s váhou v mládí letech trpí nízkou sebedůvěrou. Nadbytečná kila sice shodila, ale za cenu zdravotních následků, a kvůli nim pochybuje o možnosti navázat s nějakým mužem hlubší vztah.
Ale pak potká Lachlana a okamžitě se do něho zamiluje. Je tu však ještě další problém: kdysi ho na vlnách rozhlasu v telefonickém vstupu anonymně ponížila. Pozná ji Lachlan po hlase?

Minisérie Kancelářské klípky
2007/8Romance801 D Smlouva natrvaloÚspěšný podnikatel Darcy Howard si najme finanční účetní se znalostí psychologie Fleur Adamsovou, aby pozvedla motivaci jeho zaměstnanců. Po analýze Howardovy firmy si Fleur stanoví úkol číslo jedna: workholik Darcy se musí především naučit radovat ze života. Jenomže situace se začíná jejímu plánu poněkud vymykat. Je to totiž Darcy, který Fleur ukazuje, že láska je tou největší radostí života.
2008/1Romance Duo825 T ABez lásky nelze žítCarissa Lewisová má nového souseda – Brodyho Elliotta, který se se svou malou dcerkou nastěhoval do vedlejšího domu. Přestože je Carissa rozhodnutá, že už žádný vztah s mužem nebude vyhledávat, její pozornost přitahuje nejen malá Molly, ale i její na první pohled nepřístupný otec.
2008/8Romance Duo846 T AZnovunalezená důvěraAimee má tu nejsladší pekárnu v Melbourne, ale její život osamělé matky těžce nemocného syna je hořký až dost. Jediný, kdo mu může zachránit život, je jeho otec Jed, člověk, který o Tobym nikdy neslyšel a kterého Aimee už nikdy v životě nechtěla vidět…
2009/6Romance874 A Princezna z AustrálieSpíše než s láskou měla Nataša Tenfordová zkušenosti s vedením rodinného hotelu. Od mužů je třeba se držet co nejdál, stanovila si zásadu. Jenomže zásady jsou od toho, aby se porušovaly. Třeba když je tím mužem nefalšovaný princ a ještě ke všemu se chová tak, jako by se mu Nataša velmi líbila. Jenomže princ se hodí do pohádek, ne do života. Nebo snad ano?
2009/8Romance Duo882 T BVýjimečné dědictvíMaye zbyly jen oči pro pláč, dluhy a malé dítě. Svou situaci statečně zvládá, ale náročná práce a péče o batole ji dost zmáhají. Naštěstí bohatý a přitažlivý Riley nenechá svého synovce na holičkách a pomáhá, jak se dá. Malý Chas si již dávno našel cestu do jeho srdce… a teď Riley zjišťuje, že ani Maye není lhostejný!
2009/11Romance se šejkem16 N Žhavé polibkyKníže Samman nemá času nazbyt. Aby mohl být korunován, musí se oženit. Jenomže odmítl všechny nevěsty, které mu jeho rádci doporučili. Pak se potkal s Briou Greenovou, jejíž medové oči a nezávislá povaha mu učarovaly. Tahle slečna musí být jeho ženou a žádná jiná, tak zní vůle knížete! Jenomže inteligentní, samostatná a sebevědomá architektka si naopak myslí, že Samman není při smyslech, když jí nabízí manželství… Ale jeho polibky v žáru pouštního slunce v Adhaře možná přimějí Briu, aby změnila názor…
2010/10Sladký život Duo65 J ANoci v MelbourneO muzejnictví toho sice Beth nevěděla mnoho, rozhodně ne tolik, kolik by jako nová průvodkyně měla, ale její přítomnost byla pro všechny v muzeu douškem čisté vody… Zejména pro Aidana, který zde zastupoval svého otce ve funkci ředitele. Pro Aidana, kterého práce v kanceláři unavovala a deptala a který by se tak rád vrátil ke svým vykopávkám. Přitažlivost mezi Beth a Aidanem byla jako vodní příval, který protrhne všechny hráze. Jenže co dělat, když každý z nich od života chce něco jiného?
2011/3Special na přání164 H CSmlouva natrvaloProvdáš se za mě?Úspěšný podnikatel Darcy Howard si najme finanční účetní se znalostí psychologie Fleur Adamsovou, aby pozvedla motivaci jeho zaměstnanců. Po analýze Howardovy firmy si Fleur stanoví úkol číslo jedna: workholik Darcy se musí především naučit radovat se ze života.
2011/4Sladký život Duo73 J BV jižním PacifikuDokáže se Lana smířit s tím, že muž, do něhož se zamilovala a který se snad zamiloval do ní, není tím, za něhož se vydával? Zac se jí představil jako prostý námořník; musel totiž svou pravou identitu majitele rejdařství tajit. Je ale možné člověku, který jí ani v okamžicích vrcholné vášně neříkal celou pravdu, vůbec ještě věřit?
2012/6Romance963 A Výlet do IndieTamara se po nelehkém životním období vydává na cestu do Indie. Rozhodně nepomýšlí na to, že by se znovu zamilovala, což jí ovšem znesnadní přítomnost charismatického Ethana, který se rozhodl cestovat stejným vlakem …
Ethana Tamara už dlouho přitahuje, ale nikdy se neodvážil se jí k tomu přiznat. Najde odvahu jí své city projevit u Tádž Mahálu, jednoho ze sedmi divů světa?
2012/8Romance967 A Šťastní trosečníciKristi se rozhodla, že využije nabídku přihlásit se do reality show a prožít týden s neznámým mužem jako trosečnice na idylickém tropickém ostrově. Jaké však bylo její překvapení, když zjistila, že spolu s ní na ostrově "ztroskotá" její bývalý přítel Jared, který jí kdysi zlomil srdce. Zvládne hrát před kamerou, že jsou jen přátelé, když pusté písečné pláže přímo svádějí k romantickým vyznáním?
2013/9Romance994 B Dámská jízdaChase chce pro svou sestru připravit opravdu parádní předsvatební překvapení! Nenapadne ho nic lepšího než uspořádat týdenní rozlučkový večírek ve stylu retro. Když si jako organizátorku této party najme Lolu Lombardovou, netuší, co to pro něj bude znamenat…
Tahle zvláštní dívka, která miluje módu minulého století, dokáže proniknout do jeho ledového srdce a probudit v něm vášeň, o níž neměl vůbec tušení. Je však Lolina láska tak silná, aby vydržela víc než jeden jediný týden?
2015/3Sladký život Duo146 I AJejí smlouva s ďáblemPatrick se do Austrálie vrátil proto, aby všem dokázal, že není žádný budižkničemu! Že dokáže řídit pobočku rodinné módní firmy. A skvělé šaty chtějí skvělé šperky.
Takové, jaké dělá firma, jíž nyní šéfuje Sapphire…Když před deseti roky Patrick odjížděl do Evropy, Sapphire nevěděla, je-li ráda, nebo nešťastná. Ten kluk ji štval. Ten kluk ji přitahoval.
A ani po letech se na tom nic nezměnilo!
2017/5Special na přání312 H AV jižním PacifikuDokáže se Lana smířit s tím, že muž, do něhož se zamilovala a který se snad zamiloval do ní, není tím, za něhož se vydával? Zac se jí představil jako prostý námořník; musel totiž svou pravou identitu majitele rejdařství tajit. Je ale vůbec možné věřit člověku, který jí ani v okamžicích vrcholné vášně neříká celou pravdu?
2017/8Special na přání317 G AVýlet do IndieTamara se po nelehkém životním období vydává na cestu do Indie. Rozhodně nepomýšlí na to, že by se znovu zamilovala, což jí ovšem znesnadní charismatický Ethan, který se rozhodne cestovat stejným vlakem.
Tamara Ethana od prvního pohledu přitahuje, ale on se neodvažuje k tomu přiznat. Najde nakonec Ethan kuráž projevit Tamaře své city u Tádž Mahálu, jednoho ze sedmi divů světa?
2020/8Special na přání389 G AŠťastní trosečníciKristi se rozhodla, že využije nabídku přihlásit se do reality show a prožít týden s neznámým mužem jako trosečnice na idylickém tropickém ostrově. Jaké však bylo její překvapení, když zjistila, že spolu s ní na ostrově "ztroskotá" její bývalý přítel Jared, který jí kdysi zlomil srdce. Zvládne hrát před kamerou, že jsou jen přátelé, když pusté písečné pláže přímo svádějí k romantice?
2021/9Special na přání416 H APrincezna z AustrálieSpíše než s láskou měla Nataša Tenfordová zkušenosti s vedením rodinného hotelu. Řídila se zásadou, že od mužů je třeba držet se co nejdál. Jenomže zásady jsou od toho, aby se porušovaly. Třeba když je tím mužem nefalšovaný princ a ještě ke všemu se chová tak, jako by se mu Nataša velmi líbila. Jenomže princ se hodí do pohádek, ne do života. Nebo snad ano?

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4656
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 28.09.2021, 17:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace