Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Teresa Southwicková

Zobrazuji údaje o autorce Teresa Southwicková - Southwick, Teresa


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/11Sladká romance83 F ...a pak mě políbíšAbby Ridgewayová se musí od svých osmnácti let starat o svou mladší sestru, a nemá to zrovna jednoduché. A její šéf, Nick Marchetti, se jí snaží pomoci nejen při výchově dospívající dívky, ale i v jejím soukromém životě. Pochopí však Abby, že i ona má nárok na lásku?
2001/1Romance399 C Stačí trochu něhyLiz Andersonová vede na kojeneckém oddělení program dobrovolných pečovatelů. Když se však přihlásí Joe Marchetti, nevěří, že to myslí vážně. Je přesvědčena, že takový atraktivní mladý muž musí mít zcela určitě postranní úmysly!
2001/11Romance458 B Vyžádaná nevěstaDana Hewittová se má co otáčet: je sama, stará se o tříletá trojčata a vede malý obchod. Quentin McCormack cítí hned při prvním setkání s ní a jejími dětmi, že mu nejsou lhostejní. A když vyjdou najevo Daniny problémy o opatrovnictví dětí, podá jí pomocnou ruku a nabídne jí sňatek. A městečko Storkville má o čem povídat... Podaří se Quentinovi a Daně překonat všechny překážky, které jim jejich láska nastražila?
2002/2Romance476 C Ingredience láskyDávka pro dvě osoby:
1 Alex Marchetti - zarytý starý mládenec
1 Fran Carlinoová - kráska, která má strach z manželství
1 žhavá přitažlivost
2 dohazovačské rodiny
1 tajná přísada - láska
Spojte vášnivou, ztřeštěnou šéfkuchařku Fran Carlinoovou a rozvážného starého mládence Alexe Marchettiho. Pomalu zvyšujte jejich vzájemnou přitažlivost. Přidejte kapku napětí (oba tvrdí, že nejsou typy pro manželství), velkou lžíci romantického koření a završte velkým rodinným rozruchem. Nakonec smíchejte práci s potěšením, zesilte oheň a čekejte, jak se to rozkošně vyvine...
2002/3Romance481 C Poslední svobodný mládenecLuke Marchetti, zapřisáhlý svobodný mládenec a finanční ředitel sítě restaurací, stráví noc s právničkou Madison, která však odmítá pokračovat v nezávazném vztahu. Navíc jejich noc nezůstala bez následků, a tak Lukovi nezbývá nic jiného, než Madison požádat o ruku. Ta je však přesvědčena, že bez lásky jejich manželství nemůže fungovat, a Lukovu nabídku odmítá! Dokáže ji Luke přesvědčit o tom, že jeho láska k ní a jejich dítěti je silnější než jeho staromládenecký způsob života?
2002/11Romance Duo523 T AUž to víš?Před deseti lety prožila Maggie Bensonová vášnivou noc s Jackem Rileyem. Ten však druhý den zmizel a zanechal Maggie nejen s krásnými vzpomínkami, ale i těhotnou! Teď se Jack vrátil do rodného texaského městečka a zjišťuje, že Maggie ho stále přitahuje. Touží po tom, aby zjistil, kdo je otcem jejího dítěte, kterého Maggie tak tajuplně skrývá.
2004/7Orchidea21 F BDovolená s CassandrouDům na plážiMandy Carterová a Cassie Brightwellová chtěly mít od všeho klid - trávit ničím nerušenou dovolenou v rozkošné haciendě u moře. Jenže Amor s nimi měl jiné plány…
Cassie Brightwellová žila v domnění, že Kylea Strattona, bratrova nejlepšího kamaráda, už dávno nemiluje. Až když se nečekaně stal jejím sousedem, uvědomila si, že její city dosud neochladly!
2005/6Romance671 D Šejkův pouštní drahokamPenelope Doyleová ještě nenašla muže, který by se po polibku neproměnil v ropuchu. Jeden z těch nejhorších jí ukradl srdce a navíc dědictví po matce. Zařekla se, že už nikdy neuvěří pohádkám.
Když však přijala místo v El Zafiru, seznámila se s úžasným princem Rafiqem a znovu se jí chce začít věřit… Ale je vůbec možné, aby chudá dívka padla do oka šejkovi, který může mít všechno, na co si jen ukáže?
2005/7Romance676 D Šejkův polibekCrystal Rawlinsová přijíždí do pohádkového paláce šejka Fariqa Hassana jako vychovatelka jeho dvou malých dětí. Fariq po svých předchozích zkušenostech nevěří ženám, ale přesto v přítomnosti Crystal se jeho srdce vždy rozbuší. Ani Crystal nezůstává chladná, ale oba proti vzájemné přitažlivosti bojují. Stačí však jeden jediný polibek uprostřed pouště, ve stanu chránícím je proti písečné bouři, a jejich srdce jsou navždy ztracena…
2005/8Romance680 C Královský darAli Matlocková opustila Texas a vydala se za prací do exotického království El Zafiru. Našla tu nejen dobré kamarády, ale i přitažlivého, svůdného a neodolatelného šejka Kamala Hassana. Ten je však přesvědčen, že pokud chce své zemi dobře vládnout, nemá láska v jeho srdci místo. Přesto všichni okolo vidí, že ho Ali vůbec nenechává chladným, a je jen na něm, kdy své city k Ali sám sobě i jí přizná…
2006/1Romance705 C Jedno přáníRáchel sní o rodinném životě a jejím jediným přáním je dítě. V té době se její spolubydlící Holly narodí holčička, o kterou se nemůže starat, a tak ji dočasně svěří do péče Ráchel. Je snad tohle splněné přání z New Orleansu, které vyslovila na své narozeniny u tajemné cikánky? Na scéně se však objeví strýc malé Emy Jake Fletcher a všechno se zkomplikuje. Ráchelino srdce zahoří nejen pro miminko, ale i pro Jakea, který však zatím touží jen po tom, aby dostal do péče Emu…
2006/2Romance709 B Flirt se šéfemAshley Gallagherová si přála na své narozeniny 29. února moc a peníze. Krátce nato byla povýšena na manažerku. Myslela si, že tím se její sen naplnil a po zbytek života může být spokojená. Jen kdyby… kdyby se do malé čokoládovny, v níž pracovala, nevrátil ztracený vnuk majitele Max a nezačal Ashley přesvědčovat, že láska, manželství a rodina jsou tím pravým naplněním života.
2006/3Romance715 C Naoko unesenaJordan snila o tom, že se stane princeznou a bude bydlet na zámku. A vypadá to, že se její přání splní. Nejprve byla totiž unesena, a posléze zachráněna! Jejím zachráncem nebyl nikdo jiný než neznámý, pohledný a velmi přitažlivý muž, který bydlí v nádherném paláci a jmenuje se Jonathan Prince Patterson! Teď už Jordan zbývá jediné: přesvědčit Jonathana, že jeho srdce není tak chladné, jak on sám předstírá…
2007/9Romance Duo807 T BRůžová jí slušíAbby Walshová si v dobročinné dražbě opatří bývalého příslušníka speciálních jednotek Rileye Dixona, aby pomohl její dceři získat skautský odznak. Jediný víkend s ním v ní stačí zažehnout dávno zapomenuté city. A Riley? Opětuje její náklonnost, nebo zůstane jeho srdce chladné?
2009/1Romance859 A Muž z New YorkuJack Valentine, nespravedlivě zavržený vlastním otcem, se po dvanácti letech vrací do Londýna se svou krásnou asistentkou Maddií, aby podpořil rodinnou restauraci Bella Lucia a pomstil se otci…
Avšak vlastní rodina společně s Maddií ho překvapí a Jack najednou musí uvažovat jinak. Překročí nový Jack, v Maddiiných očích vzrušující muž s ohněm v srdci a bolestí v duši z dávné rány, svůj stín v lehkomyslném vztahu k ženám a dokáže odpustit otci?

Minisérie Nevěsty z Bella Lucia
2009/9Romance se šejkem11 M Zdráhavá nevěstaJessica právě objevila velké tajemství, které změnilo celý její dosavadní život. V království Bakhar uprostřed pouště žije její rodina, o které vůbec nevěděla. Stejně jako netušila, že tu žije muž, s nímž ji hned po narození zasnoubili… Šejk Kardahl se sice ochotně ožení, avšak s láskou skutečně nepočítá. Dokáže Jessica pod slupkou tohoto velkého záletníka spatřit muže a najít si cestu k jeho otupělému srdci?
2009/10Romance886 A Ideální snoubenecOde dne, kdy Des , nejžádanější frajírek z celé střední školy, zlomil srdce Molly Prestonové, už uplynulo hodně vody. Ze všech mužů, kteří se dobrovolně zúčastní letošní charitativní aukce, ho Molly pro svůj odvážný plán tajně vydraží. Věří, že když se na setkání bývalých spolužáků objeví s Desem, všechny namyšlené slečinky puknou závistí. Des ale ví, že jí dluží mnohem víc, a tak do světa vypustí drobnou lež… Představí Molly jako svou snoubenku!
2009/10Romance se šejkem13 M Smlouva o manželstvíŠejk Malik Hourani, korunní princ Bakharu, je bohatý a mocný muž, který byl již v kolébce předurčen k tomu, aby jednou vládl svému království. Kvůli bolestné zkušenosti však přestal věřit v lásku … Krásná Beth Farrahová byla šejkovi zaslíbena již jako dítě, ale skrývá před ním tajemství: není tou ženou, za kterou se vydává! Přesto podstupuje cestu do písečných dun kouzelného království Bakhar. Žhavé pouštní nebe a voňavé noci plné hvězd jsou dokonalou kulisou pro královskou romanci mezi šejkem a jeho budoucí nevěstou!
2010/6Romance se šejkem30 N Šejkův pouštní drahokamPenelope Doyleová ještě nenašla muže, který by se po polibku neproměnil v žabáka. Jeden z těch nejhorších jí ukradl srdce a navíc dědictví po matce. Zařekla se, že už nikdy neuvěří pohádkám.
Když však přijala místo v El Zafiru, seznámila se s úžasným princem Rafiqem a znovu se jí chce začít věřit… Ale je vůbec možné, aby chudá dívka padla do oka šejkovi, který může mít všechno, na co si jen ukáže?
2010/7Romance se šejkem32 N Oáza štěstíCrystal Rawlinsová přijíždí do pohádkového paláce šejka Fariqa Hassana jako vychovatelka jeho dvou malých dětí. Fariq po svých předchozích zkušenostech nevěří ženám, ale přesto v přítomnosti Crystal se jeho srdce vždy rozbuší. Ani Crystal nezůstává chladná, ale oba se brání zamilovat se. Stačí však jeden jediný polibek v písečné bouři uprostřed pouště a jejich srdce jsou navždy ztracena…
2010/8Romance se šejkem34 N Královský darAli Matlocková opustila Texas a vydala se za prací do exotického království El Zafiru. Našla tu nejen dobré kamarády, ale i přitažlivého, svůdného a neodolatelného šejka Kamala Hassana. Ten je však přesvědčen, že pokud chce své zemi dobře vládnout, nemá láska v jeho srdci místo. Přesto všichni okolo vidí, že ho Ali vůbec nenechává chladným, a je jen na něm, kdy se rozhodne dát své city najevo…
2010/9Special na přání152 H BFlirt se šéfémVíc než jen šéf?Ashley si přála na své narozeniny moc a peníze. Když krátce nato byla povýšena na manažerku, myslela si, že tím se její sen naplnil a může být spokojená. Jen kdyby ji Max, vnuk majitele čokoládovny, kde pracovala, nezačal přesvědčovat, že pravým naplněním života jsou láska, manželství a rodina!

(2. vydání)
2010/12Special na přání158 H CJedno přáníDárek k VánocůmRáchel sní o jediném – mít potomka. Proto s nadšením přijme nabídku postarat se dočasně o miminko Emu. Pak se však na scéně objeví Emin strýc Jake a vše se pořádně zkomplikuje…
2023/4Special na přání453 G AMuž z New YorkuJack Valentine, nespravedlivě zavržený vlastním otcem, se po dvanácti letech vrací do Londýna se svou krásnou asistentkou Maddií, aby podpořil rodinnou restauraci Bella Lucia a pomstil se otci…
Avšak vlastní rodina společně s Maddií ho překvapí a Jack najednou musí uvažovat jinak. Překročí nový Jack, v Maddiiných očích vzrušující muž s ohněm v srdci a bolestí v duši z dávné rány, svůj stín v lehkomyslném vztahu k ženám a dokáže odpustit otci?

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam autorek začínajících na So

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6468
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 29.05.2023, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace