Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Meredith Webberová

Zobrazuji údaje o autorce Meredith Webberová - Webber, Meredith


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/11Romance390 B Vánoční zázrakyZdravotní sestra Emma a dětský lékař Patrick Craig se znají již delší dobu, ale vždy se k sobě chovali jen jako přátelé. O Vánocích, které oba stráví v nemocnici, najednou Patrick začne Emmě vyznávat lásku a nabídne jí manželství. Je to jen jeho pošetilý rozmar, nebo ten nejkrásnější vánoční zázrak?
2001/6Lékařská romance11 R Morální povinnostNástup nového lékaře Matthieua Lauranta na základnu Letecké záchranné služby vyvolá rozruch mezi ženským osazenstvem. Lucie Delanová, i když jí Matt dává svou náklonnost najevo, se nechce vázat, protože ví, že se Matt musí za rok vrátit do Francie. Ale skutečně si musí odpírat svou lásku, na kterou by jí později zbyly jen krásné vzpomínky?
2001/7Lékařská romance13 R Starostlivá péčeDoktor Petr Flint uvízne při cyklonu v sutinách domu a jeho jediným spojením s okolním světem zůstává operátorka letecké záchranné služby Katie Watsonová, která ho již tři roky tajně miluje. Nicméně, když se jí doktor po své záchraně začne dvořit, zůstává zdrženlivá, protože Petr má pověst místního záletníka. Sebevědomý doktor velice brzy zjistí, že na to, aby přesvědčil Katie o své lásce, mu nebudou stačit jen něžná slůvka a horoucí vyznání!
2001/8Lékařská romance15 R Křídla láskyOkouzlující Ital Alex Solano se vrátil zpátky do Austrálie a požádal Leonii Cooperovou o ruku. Ale to by pro Leonii znamenalo, že musí opustit domov, přátele a svou milovanou práci v letecké záchranné službě a přestěhovat se do pro ni zcela neznámé země. Leonie je na vážkách, a je na Alexovi, zda se mu ji podaří přesvědčit, že se nového života ve dvou nemusí obávat!
2001/12Lékařská romance23 R Ve znamení mateřstvíKdyž se Fran zhroutilo manželství, nabídl jí pomoc její dávný přítel Henry Griffiths. Fran se snaží začít znovu žít a radovat se z každodenních maličkostí. A tak když jí Henry nabídne manželství, aby uspokojil svou nemocnou matku, která touží po vnoučatech, Fran souhlasí, neboť jí to připadá jako vhodný způsob vděku za Henryho laskavost... K jejímu překvapení si časem uvědomí, že její láska k Henrymu je skutečná. Jejich štěstí však narušuje skutečnost, že Fran ne a ne otěhotnět!
2002/3Lékařská romance30 S Pacient nebo doktor?Doslova k nohám padl neznámý muž zdravotní sestře Sam Abbotové v australském deštném pralese, kde si chtěla odpočinout od každodenního shonu. Jejich cesta zpět do civilizace není zrovna jednoduchá. Cizinec má totiž nejen zraněný kotník, ale navíc při pádu ztratil paměť. Sam si uvědomuje, že tento muž ji přitahuje natolik, že ji to může zavést do citových končin, které dosud nepoznala... Bude však schopen její lásku opětovat, až se mu vrátí paměť?
2002/4Lékařská romance32 S Žena pro měNeurochirurg Grant Hudson se nachází v nelehké situaci: nastoupil na nové pracoviště a jeho bratr-dvojče zmizel někde v buši. Navíc ještě má pracovat společně se Sally Cochranovou! Přestože se po svých neblahých zkušenostech zařekl, že si nezačne žádný vztah s kolegyní, přítomnost této pohledné doktorky způsobuje, že se mu pokaždé zrychlí tep. Sally ho však tvrdošíjně odmítá, protože sama ví, jak milostný vztah dovede zlomit srdce a zničit kariéru. Podaří se Grantovi přesvědčit ji, že ta pravá láska ani nebolí, ale ani nebrání v práci?
2002/7Lékařská romance duo37 R ALáska na povelHarry Graham dostal úkol zachránit městečko Murrawarra před povodní. Jedinou překážkou, která se objevila, je mladá doktorka Kirsten McPhersonová, která odmítá evakuovat několik pacientů z nemocnice. A tak nezbývá nic jiného, než spolupracovat při záchraně lidí ze zatopených oblastí.
2002/12Lékařská romance duo42 R AZkouška ohněmJenna přijela do Kareely jenom proto, aby zajistila natáčení dokumentárního pořadu o malé nemocnici. Nejen že musí přežít primitivní podmínky ubytování, ale hlavně arogantní chování doktora Noaha Blacklocka! Brzy však pozná, že za jeho nepříjemným vystupováním není nic jiného než odmítání jakéhokoli citového vztahu.
2003/2Lékařská romance duo44 R AZáhadné zmizeníRowena se zamilovala do svého přitažlivého šéfa, doktora Davida Wrighta. Problém je v tom, že jeho žena před třemi lety záhadně zmizela a David byl podezřelým z vraždy. Teď se na ostrově objevila její sestra-dvojče a znovu otevřela případ zmizení! David své city k Roweně pečlivě tají a nechce ji do případu zatáhnout…
2003/4Lékařská romance duo46 R AŽena, která stojí za toI po šesti letech je Ginny půvabnou a pozornou ženou a pečlivou lékařkou, jak si ji Max pamatuje. V jejích očích se stále zrcadlí touha, ale nedokáže zapomenout, že ji tenkrát tak chladnokrevně opustil. Je na Maxovi, aby ji přesvědčil, že její bezpečí a štěstí leží v jeho náruči!
2003/7Lékařská romance duo49 R AHra o manželstvíDoktor Mike Trent vlastní několik poliklinik, ale na práci lékaře nemá vůbec čas. Je natolik vtažen do obchodních aktivit, že ani neví, kdo pod ním pracuje. A tak není divu, že se doktorka Jacinta Fordová marně snaží k němu probojovat, aby s ním prodiskutovala zcela pracovní záležitost...
2004/1Lékařská romance duo55 R ADruhá šance pro manželstvíGábi je mladá lékařka, která se rozhodne změnit svůj život. Nový vzhled, nové oblečení, nová předsevzetí. Jediná věc, která jí chybí, je nový muž! Do jejího života se ale nečekaně vrátí její bývalý manžel Alex a Gábi pochopí, že jedině on může být tím pravým. Je tu však jedna překážka...
2004/2Lékařská romance duo56 R AZásnuby narubyKirsten touží po vážném vztahu, což je jediné, co jí kolega, přitažlivý pediatr Josh Phillips, nedokáže dát. Navíc se pro něj ani nehodí, protože budoucí Joshova manželka bude muset být důstojná a uvážlivá, a ne nějaká horká hlava jako Kirsten. Tak co na tom, že jí Josh zlomil srdce? S ním už přece skončila!
2004/3Lékařská romance duo57 R ADoktorův osudZdravotní sestra Alana Wrightová nemá zrovna v oblibě nového lékaře Roryho Forrestera, protože má pocit, že se nad všechny příliš povyšuje. Je to však velmi přitažlivý muž, který ji brzy okouzlí a přesvědčí o své pravdě...
2004/4Lékařská romance duo58 R ALáska na čtvrtý pokusDoktor Julian Austin nevěří na lásku, ale přesto touží po dítěti. Zdá se, že psycholožka Daisy Rutherfordová je přesně tou ženou, kterou hledá... Je ale manželství bez lásky skutečně tím nejlepším řešením?
2004/7Lékařská romance duo61 R BŠance pro doktoraKdysi byli nerozlučná trojka, Stephanie, Martin a Harry, bezstarostní studenti medicíny. Uplynulo pár let a ze Stephanie je vdova po Martinovi s malou dcerkou, o kterou musí bojovat s jeho rodiči. Navíc je Harry zpátky ve městě. Podaří se mu získat zpět Stephinu důvěru, kterou kdysi zradil?
Podaří se mu získat zpět její lásku, o kterou ho kdysi připravil Martin?
2004/11Lékařská romance duo65 R BAustralské zásnubyVeterinář Tom Fleming má problémy se ženami... vdavekchtivé dámy ho pronásledují na každém kroku. Zachrání ho až nová lékařka Anna Talbotová, jež souhlasí s tím, že bude naoko jeho snoubenkou. Oba však brzy poznají, že jejich srdce zahořela láskou!
2005/1Lékařská romance duo67 R AOdmítnuté manželstvíBlythe stačilo, když musela na svatbě své nevlastní sestry sedět vedle nerudného, ale nebezpečně přitažlivého Cala. Natož pak, když jejich letadlo nouzově přistálo v divočině a musela v jeho přítomnosti strávit celou noc! A teď navíc ji Cal požádal, zda by mu vypomohla v jeho soukromé ordinaci uprostřed nehostinné a pusté buše...
2005/2Lékařská romance duo68 R BSetkání v AustráliiCaitlin odjíždí do malého městečka Turally uprostřed australské buše, aby zde pokračovala ve své výzkumné práci. Potkává zde doktora Connora Clarka, který ji na první pohled okouzlí. Tuší však, že Connor před ní skrývá nějaké tajemství!
2005/3Lékařská romance duo69 R ALékaři na křídlechDoktorka Hillary Greenová nikdy netoužila po práci na australském venkově. Jenomže ji poslali k porodníkům a gynekologům, kteří přelétají z jedné venkovské nemocnice do druhé. Jak může Hillary uplatnit svůj ženský šarm, když se mačká v malém letadle s anesteziologem, který nesnáší létání, a se šéfem, který nemá rád ženy-praktikantky?
2005/12Lékařská romance duo78 R AŠance na usmířeníDoktorka Esther Shawová přilétá do hurikánem zničeného Jamestownu, aby tam zabránila vypuknutí epidemie, a shodou okolností se tu potkává se svým bývalým manželem Billem Jacksonem. Stále je to k sobě přitahuje, ale podaří se jim vyjasnit problémy z minulosti?
2006/1Lékařská romance duo79 R AZázračný lékAlex Attwood, věhlasný dětský kardiochirurg, věnuje veškerou svou lásku malým pacientům a o ženy se příliš nezajímá. Kromě jedné neznámé blondýnky, kterou potkal před pěti lety a která mu záhadně zmizela. Annie Talbotová na něj působí od prvního okamžiku stejně, ale vypadá jinak… Je možné, že právě ona je tou tajemnou kráskou, kterou Alex stále hledá?
2006/2Lékařská romance duo80 R BŽádost o rukuDětský kardiolog Phil Park nehledal vážnou známost a cele se věnoval svým dětským pacientům. To měli s anestezioložkou Maggií Walshovou společné. Co se však nedalo přehlédnout, byla jejich vzájemná sexuální přitažlivost, kterou se bláhově domnívali zvládnout "jako přátelé". Prubířským kamenem jejich vztahu se ukázalo být nečekané Maggiino těhotenství.
2006/3Lékařská romance duo81 R BLékař srdcíŠpičková sálová sestra Ráchel si až ve velmi kritické situaci uvědomila, že už hodně dlouho byla odtržená od života, od každodenních radostí a bolestí. Teprve nový chirurg v jejich týmu Luca jí připomněl, jak může být život krásný, když člověk nemá strach a skutečně žije. Ráchel zjišťuje, že bez Luca si už svoji budoucnost nedokáže představit.
2006/12Lékařská romance duo90 R BKurážná doktorkaEla Marsdenová věří, že si přes všechny překážky v rodném Edenvale vybuduje pevnou pozici jako praktická lékařka. Starosti jí dělá Nash McLaren, který je také doktor a působí na ni stále stejnou silou přitažlivosti, jako když jí bylo patnáct
2007/2Lékařská romance duo92 R AŠejk chirurgemPřed čtrnácti lety se doktorka Nell Warrenová bláznivě zamilovala do šejka Khalila al Kalady, přestože věděla, že jejich láska nemůže mít budoucnost. Teď ho musí vyhledat, neboť pouze on může zachránit život jejího syna, ne proto že je vynikajícím chirurgem, ale protože je jeho otec.
2007/6Lékařská romance duo96 R BPošetilé srdceSestřička Kate přijala nové místo, aby zapomněla na zradu svého snoubence a aby si dala život zase do pořádku. Přesto její pošetilé srdce hned od prvního dne vzplálo pro neodolatelného Skota, Hamishe McGregora. Ale tento talentovaný doktor se měl za tři týdny vracet do Skotska. Co si Kate počne?
2007/9Lékařská romance duo99 R AJe to láska?Vrchní sestra Megan Ansteyová má za sebou nelehké životní zkušenosti a před sebou pečlivě vypracovaný plán, jak se stát lékařkou. Do něj ale vůbec nezapadá sblížení s přítelem z dětství, s okouzlujícím a nebezpečným Samem Agostinim. Co to v nich roky přetrvalo a táhne je k sobě? Je to láska?
2007/12Lékařská romance duo102 R ASophiina tajemstvíNeonatoložka Sophie při nástupu na nové pracoviště netušila, kolik změn ji ještě čeká. Ve srovnání s magnetickou přitažlivostí, kterou pocítila ke svému novému šéfovi Gibovi, se jí ostatní starosti jako hledání bydlení a chůvy zdály být zanedbatelné. Co to jen na Gibovi bylo, že jí v jeho přítomnosti měkla kolena a po těle běhal mráz?
2009/4Romance se šejkem1 M Šejk v přestrojeníDoktorka Jen pomáhá lidem po celé zeměkouli, riskuje život, ale nikdy neriskuje srdce - to už jednou udělala, a přišla o něj. V Zaheeru se setkává s doktorem Kamem Rahmanem, mužem, o kterém si myslí, že je jen lékař, ale Kam je šejk a dědic zaheerského trůnu. Cestuje v přestrojení, aby lépe poznal potřeby své země. Jenina láska k jeho lidu ho zasáhne stejně jako vášeň, kterou v něm probudí. Brzy má nastoupit na trůn a touží po tom, aby se tahle doktorka z pouště stala jeho královnou!
2009/6Romance se šejkem5 M Kouzlo pouštěMelissa Cartwrightová, specialistka na srdeční chirurgii, odjíždí do Zaheeru na svatbu své kamarádky, ale zejména aby řekla šejkovi-chirurgovi Arunovi, že jejich vášnivé vzplanutí nezůstalo bez následků. Nechce od něj vůbec nic, hlídá si své srdce stejně, jako si on chrání to své.
Arun se dovídá o dítěti a jediným řešením je pro něj svatba! Avšak Melissa nepřijme jeho nabídku, pokud si nebude jista jeho láskou…
2010/3Romance se šejkem24 N Noci v ArábiiŠejk Tárik přijíždí do Austrálie, aby přivezl čtyřletého následníka trůnu do arabské Suleily a stal se jeho poručníkem. Mickeyho však vychovává jeho teta Hannah, která ho nechce opustit. Tárik jí navrhuje jediné možné řešení - aby se za něj provdala. Může ale Hannah uzavřít manželství bez lásky?
2013/2Special na přání210 H APacient, nebo doktor?Doslova k nohám padl neznámý muž zdravotní sestře Sam v australském deštném pralese, kde si chtěla odpočinout od každodenního shonu. Jejich cesta zpět do civilizace není zrovna jednoduchá. Cizinec má totiž nejen zraněný kotník, ale navíc při pádu ztratil paměť. Sam si uvědomuje, že tento muž ji přitahuje natolik, že ji to může zavést do citových končin, které dosud nepoznala…

Počet zobrazených záznamů: 34

Na seznam autorek začínajících na We

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5165
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace